Norsk Orientering

Startliste for KM sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint
Arrangørorganisasjon: OK Skøynar
Dato: søndag 6 august 2017

N-åpen

1 090 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Leon FyhnVerdal OK11.30
2Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK11.30
3Ovid Baglo BjørkengVerdal OK11.30
4Eirik Lie BolstadOK Skøynar11.30
5Lukas FyhnVerdal OK11.30
124Laura HegstadOK Skøynar11.30
125Mateo HendersonSteinkjer OK11.30
127Aksel Sandstad SkjesetFrol IL11.30
128Ville Sandstad SkjesetFrol IL11.30
129Peder BjørkengVerdal OK11.30
131Matilde Tanem IversenVerdal OK11.30

D -10

1 290 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
26Karita MøllerSteinkjer OK12.20

D 11-12

1 290 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
13Andrea MidthjellVerdal OK12.07
14Guro HegstadOK Skøynar12.08
15Martine Myhr ImslandFrol IL12.09
16Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK12.10
17Selma SkjulsvikFrol IL12.11
18Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK12.12

D 13-14

1 730 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
45Linnea MunkebyFrol IL12.18
46Iselina Myhr ImslandFrol IL12.19
47Mathea Baglo BjørkengVerdal OK12.20
48June MunkebyFrol IL12.21
49Trude MarkhusVerdal OK12.22

D 15-16

2 080 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
100Hanne Helmine RogstadNidarøst OK12.02
101Frida HaugskottOL Trollelg12.03
102Hege HallanOK Skøynar12.04
103Mari Kilskar GrevskottFrol IL12.05
104Louise RonglanOK Skøynar12.06
105Matilde MunkebyFrol IL12.07

D 17-

2 370 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
52Ragne MunkebyFrol IL12.02
53Ragnhild UtstumoNord-Østerdal OK12.03
54Elin H. SikkelandVerdal OK12.04
55Kine Sofie SandstadFrol IL12.05
56Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK12.06
57Sofie HallemVerdal OK12.07
58Eva TesarovaWing OK12.08
59Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK12.09
60Maren GrandeFrol IL12.10

D 40-

2 080 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
108Mari Ann Landsem MelhusSteinkjer OK12.10

D 50-

2 080 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
111Gunhild BredesenVerdal OK12.13
112Randi JensenFrol IL12.14
113Ann Sissel VehusVerdal OK12.15
114Gunhild KvistadSteinkjer OK12.16
115Hilde ForbordMalvik IL12.17

D 60-

1 730 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
123Inger Johanne SikkelandVarteig OL12.39

H -10

1 290 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
21Jonas AlstadFrol IL12.15
22Sigve Lie BolstadOK Skøynar12.16
23Erik Myhr ImslandFrol IL12.17

H 11-12

1 290 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8Håkon HallanOK Skøynar12.02
9Aleksander Tanem IversenVerdal OK12.03
10Julian Fei Benum LuongSteinkjer OK12.04
11Ole Andreas VeskeOK Skøynar12.05
12Magnus AlstadFrol IL12.06

H 13-14

1 730 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
36Vegard JermstadSteinkjer OK12.09
37Iver Gjedrem LundVerdal OK12.10
38Fredrik MøllerSteinkjer OK12.11
39Sigurd VatnFrol IL12.12
40Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK12.13
41Aksel Lie BolstadOK Skøynar12.14
42Sindre TusetSteinkjer OK12.15
43Martin Vehus SkjerveVerdal OK12.16

H 15-16

2 370 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
62Simen HegstadOK Skøynar12.12
63Tore MarkhusVerdal OK12.13
64Trym Nergård RønningOK Skøynar12.14
65Marius MøllerSteinkjer OK12.15
66Håvard VeieOK Skøynar12.16
67Tobias AlstadFrol IL12.17
68Hallvar HallanOK Skøynar12.18
69Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK12.19
70Aksel VeskeOK Skøynar12.20

H 17-

3 120 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
92Jon SivertsenVerdal OK12.02
93Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering12.03
94Svein Inge YdseVerdal OK12.04
95Lars Sandstad SkjesetFrol IL12.05
96Anders HaugskottOL Trollelg12.06
97Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK12.07

H 40-

2 370 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
73Svein Anders MelhusSteinkjer OK12.23
74Are RogstadNidarøst OK12.24
75Kurt Ove MelbyeVerdal OK12.25
76Gunnar VatnFrol IL12.26

H 50-

2 370 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
78Geir PaulsenOL Trollelg12.28
79Inge HafstadVerdal OK12.29
80Arne GrevskottFrol IL12.30
81Andreas BolstadOK Skøynar12.31
82Atle DengerudSteinkjer OK12.32
83Vidar SkjerveVerdal OK12.33
84Frode HaugskottOL Trollelg12.34
85Tor Ove HallemVerdal OK12.35
86Jo Severin MatbergFrol IL12.36
87Einar LundVerdal OK12.37
88Øyvind SchjelderupFreidig12.38
89Øystein WiggenByåsen IL12.39

H 60-

2 080 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
118Nils Olav VennevikFreidig12.20
120Torbjørn SirumFrol IL12.22
119Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering12.34

H 70-

1 730 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
29Sverre KristoffersenVerdal OK12.02
30Magnus LandstadFreidig12.03
31Roar ForbordMalvik IL12.04
32Kristian MidthjellVerdal OK12.05

Annonser

IOF Eventor