Norsk Orientering

Startliste for Vinterjukola 11

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterjukola 11
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: onsdag 18 januar 2017

A-kort

37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Magne KlovningPorsgrunn OL17.53.23
Per Øystein AndersenLarvik OK17.59.22
Hugo ChristensenNotodden OL18.00.10
Jan Kåre StokkeOK Skeidi18.09.26
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL18.10.42
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK18.14.45
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL18.16.01
Anders Kristian HoltHedrum OL18.16.12
Jørn MyrlandNotodden OL18.31.18
Jan GlittumOK Skeidi18.31.19
Bjørn LiePorsgrunn OL18.31.19
Per FuruheimSkien OK18.31.20
Bjørn Richard KirsteSkien OK18.31.21
Petter LøeNotodden OL18.31.21
Mona HoltePorsgrunn OL18.31.22
Elling AakreAndebu IL18.31.24
Iver RingheimLarvik OK18.31.24
Åsmund SlokvikNotodden OL18.31.24
Eli Marie WiigPorsgrunn OL18.31.24
Hanna JohanssonHedrum OL18.31.25
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL18.31.25
Ole JohanssonPorsgrunn OL18.31.28
Harald OmlandSkien OK18.31.28
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL18.31.28
Espen JohnsenHedrum OL18.31.29
Elise AusenPorsgrunn OL18.31.30
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL18.31.30
Une HoltermannPorsgrunn OL18.31.31
Dagfinn TorpePorsgrunn OL18.31.32
Stine ArntzenSandefjord OK18.31.34
Rolf LyePorsgrunn OL18.31.34
Henrik Kaupang LyeLarvik OK18.31.35
Atle RemmePorsgrunn OL18.31.36
Halvard KornmoPorsgrunn OL18.31.37
Tobias MathisenPorsgrunn OL18.31.37
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL18.31.37
Kjell MeenPorsgrunn OL

A-lang

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Per Olav GulbrandsenLarvik OK18.28.30
Sindre R HoltHedrum OL18.28.30
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL18.28.30
Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL18.28.31
Tobias KristensenLarvik OK18.28.31
Thore KornmoPorsgrunn OL18.28.32
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK18.28.33
Arve GlittumOK Skeidi18.28.33
Gisle NysæterSkien OK18.28.33
Jørgen FrøydLarvik OK18.28.34
Hanne VassendPorsgrunn OL18.28.35
Hilde VassendPorsgrunn OL18.28.35
Rasmus MathisenPorsgrunn OL18.28.37
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL18.28.38
Helge GisholtOK Skeidi18.28.39
Anna MeenPorsgrunn OL18.28.39
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL18.32.57

C-nivå

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Rita RaastadSkien OK18.08.22
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL18.10.52
Eli KlovningPorsgrunn OL18.10.56
Kristin JohanssonHedrum OL18.16.16
Elin BordøyHedrum OL18.20.22
Egil RonæssPorsgrunn OL18.32.00

Annonser

IOF Eventor