Norsk Orientering

Startliste for OSI/GeoForm Rankingløp 30

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 30
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: lørdag 26 november 2016

Lang

5 700 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Peter GisholtFossum IF10.52.45
Ivar RefslandUiO11.20.15
Harald IweIL GeoForm11.28.38
Are EriksenOslostudentenes IK11.30.52
Anton PlaianAE consult11.31.42
Steinar EastwoodLillomarka OL11.33.10
Mariken HomleidIL GeoForm11.33.51
Knut OnsagerIL GeoForm11.39.41
Jon LahlumIL GeoForm11.41.04
Richard Zeiner-GundersenFossum IF11.42.24
William OnstadOslostudentenes IK11.46.35
Lars OnstadOslostudentenes IK11.46.36
Holger SchlaupitzPrivat11.52.47
Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL11.54.35
Sindre LangaasNydalens SK11.57.00
Trude FixdalIL Koll12.01.00
Per OsenStatoil Oslo BIL12.04.32
Aapo AaltioOslostudentenes IK12.09.15
Jon KaarbyNydalens SK12.11.40
Trond LundIL Tyrving12.13.36
Jan R. EriksenAsker Skiklubb12.19.14
Tormod ØvergaardVestre Akers SK12.19.37
Øystein KildahlØstmarka OK12.24.39
Hallvard BergIL Tyrving12.27.06
Christian Fredrik BorgIL Koll12.30.08
Bjørn HaugeNydalens SK12.34.13
Preben von der Lippenorsk kulturråd12.34.44
Thomas NipenNydalens SK12.35.15
Peer StiansenNydalens SK12.36.33
Louise OramBækkelaget SK12.37.13
Stein H.  HagenStein Hagen Consulting12.41.58
Bjørn GrindeOslostudentenes IK12.42.40
Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät12.45.04
Eskil ÅsmulOL Trollelg13.01.11

Mellom

3 900 m, 55 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Einar JensenNydalens SK10.58.49
Helge RevhaugRingerike OL11.00.39
Kjersti ThoStabæk IF11.06.54
Magne VollenOslostudentenes IK11.07.15
Per FosserIndre Østfold OK11.13.17
Knut Tore SolheimNydalens SK11.14.16
Harald RikheimRådtassene11.19.32
Roar SigurdsenRingnes BIL11.20.44
Einar HemLillomarka OL11.22.31
Richard BlomFBI11.26.24
Øyvind GylverAsker Skiklubb11.26.26
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb11.27.13
Ivar StrømstadRaumar Orientering11.28.57
Bjørn SpjelkavikIL Tyrving11.29.08
Knut HangeraasIL GeoForm11.31.56
Øyvind FidjePrivat11.32.02
Truls AngellLillomarka OL11.32.48
Aud Ingjerd SpjelkavikIL Tyrving11.33.11
Martin GranlySiemens Oslo11.33.36
Georg HorvatiIL Tyrving11.33.43
Enikø BertalanAsker Skiklubb11.34.07
Marianne NjåsteinIL Tyrving11.35.55
Unni DrageAker Solutions11.38.45
Tor DrageAker Solutions11.38.50
Rune HultgreenOpsahl11.41.09
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL11.42.59
Håvard ChristiansenForsvarsbygg11.47.11
Marianne ArnesenAsker Skiklubb11.48.34
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering11.49.04
Vincent EijsinkÅS UMB Orientering11.49.40
Bjørn Are CarlssonFossum IF11.50.48
Lenny EnströmOslostudentenes IK11.53.21
Hans Kristian AlvebergPrivat11.54.09
Paul SolheimPrivat11.59.16
Erik SolheimPrivat11.59.58
Harald AulieIL Koll12.01.07
Torgeir StrandhagenRøyken OL12.07.06
Evelina LaaksonenOslostudentenes IK12.08.54
Pål TerkelsenPrivat12.10.02
Andreas ErichsenNydalens SK12.12.20
Olav NipenIL Tyrving12.15.13
Bjørn EgnerHeming Orientering12.16.59
Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere12.18.17
Henrik KildahlØstmarka OK12.24.48
Solveig Eline BergIL Tyrving12.25.43
Arnt Ove TakvamFearnsport12.31.09
Erik BorgIL Koll12.36.07
Martin Christoffer BorgIL Koll12.36.09
Petter NæssOppsal Orientering12.41.27
Svein JacobsenIL Tyrving12.45.19
Øyvind GrandumIL GeoForm12.47.35
Morten KongsbergHöegh Sport13.04.49
Christian JomaasFossum IF13.07.37
Karen JomaasFossum IF13.07.40
Morten Tandberg EriksenOUS BIL13.17.23

Kort

2 100 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Tor OmmundsenVBIL10.55.50
Sturle HånesIL GeoForm11.01.49
Sigurd HaugerudIL GeoForm11.02.40
Ingvald SevaldsonIL GeoForm11.07.59
Øystein MadsenHaugerud IF11.12.35
Magne GrandeFBI11.13.25
Anne MathiesenPSI11.20.09
Anne Regine BakstadFriskis&Svettis11.26.22
Per GjermoAsker Skiklubb11.30.39
Sven Erik RognesOslostudentenes IK11.31.24
Hildegunn DahlPrivat11.32.09
Tor E. HenriksenLillomarka OL11.32.53
Kjetil JacobsenHamar OK11.47.46
Penelope LeaOL Tønsberg og omegn11.52.07
August Lea KabbeNydalens SK11.52.18
Lars ArnesenPrivat12.00.28
Onelma BlomhoffHeming Orientering12.29.22
Jappe BlomhoffHeming Orientering12.29.30
Eyvind AasIL GeoForm14.51.42

Annonser

IOF Eventor