Norsk Orientering

Startliste for Gimse by Night, fellesstart

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Gimse by Night, fellesstart
Arrangørorganisasjon: Melhus IL
Dato: onsdag 27 september 2017

A

4 020 m, 81 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
226191Christian AndresenMalvik IL20.00
69051Mari Angell-PetersenFreidig20.00
503615Haakon ArnesenByåsen IL20.00
226304Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering20.00
181989Jonas Madslien BakkenNTNUI20.00
197006Pauline Røstum BellingmoNTNUI20.00
114924Sivert BellingmoOL Gaula20.00
170780Ingvild BrekkeNTNUI20.00
504503Sindre Østgulen DeiszNTNUI20.00
199482Petter Liabakk EriksenByåsen IL20.00
142859Gustav FiskumNTNUI20.00
187167Jørgen FiskumFrol IL20.00
211185Stein Ivar FossMelhus IL20.00
62220Aurora FossøyNTNUI20.00
220763Philip FøyenNTNUI20.00
193211Malthe GaarsdalNTNUI20.00
501157Emil GranqvistNTNUI20.00
215144Jonas GrønliFreidig20.00
193890Ingrid GulbrandsenNTNUI20.00
169149Erik GustafssonNTNUI20.00
160423Andreas HaalandWing OK20.00
502654Lars Martin HafstadByåsen IL20.00
222695Marte Hoff HagenNTNUI20.00
229996Matias Hodne HanischKristiansand OK20.00
208919Lene Berg HanssenByåsen IL20.00
217107Anders HaugskottOL Trollelg20.00
216715Frode HaugskottOL Trollelg20.00
504689Maren Jansson HaverstadNTNUI20.00
82335Hildegunn HeggøyNTNUI20.00
500002Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb20.00
188777Øystein HusbyMalvik IL20.00
502893Jo Forseth IndgaardFrol IL20.00
504287Johan IvarssonFreidig20.00
206055Øystein Grande JarenFreidig20.00
79568Vegard Blomseth JohnsenNTNUI20.00
226229Ola KeiseråsIL Leik20.00
153660Vegard KittilsenFreidig20.00
179917Jo Even KolstadFreidig20.00
212749Karen Oline KolstadNTNUI20.00
501248Jan Erik LedalOL Trollelg20.00
196772Olai Stensland LillevoldNTNUI20.00
216729Are LodgaardByåsen IL20.00
500509Geir Arne LodgaardByåsen IL20.00
501353Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL20.00
211600Carl Petter LyngenFrol IL20.00
157150Jørgen MadslienNTNUI20.00
181777Claus MartinsenHeming Orientering20.00
180916Hans Petter MathisenFredrikstad SK20.00
199489Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI20.00
202890Sonja MellbergNTNUI20.00
211647Elias MølnvikNTNUI20.00
216922Kristoffer NeslandNTNUI20.00
238260Simen Eid NielsenNTNUI20.00
229646Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL20.00
182081Anders Felde OlaussenNTNUI20.00
195483Helene OmdalNTNUI20.00
206305Adrian OpheimNTNUI20.00
160424Lars OwrenNTNUI20.00
215066Atle PedersenMelhus IL20.00
202145Jenny PerssonByåsen IL20.00
211476Mathilde RundhaugFrol IL20.00
178780Jon RøstumOL Gaula20.00
504681Malin SandstadFreidig20.00
210013Øyvind SchjelderupFreidig20.00
220800Olav Milian Schmitt GranHalden SK20.00
214968Håvard SingsaasFreidig20.00
219293Jakob Kalvig SkoganNTNUI20.00
192522Espen StornesNTNUI20.00
157012John SvergjaKvikne IL20.00
502484Håkon SæternesByåsen IL20.00
181457Edvard SørbyFreidig20.00
205770Rasmus Rørholt TheisenNTNUI20.00
180127Åsne Skram TrømborgNTNUI20.00
501086Ingunn Egeberg VáriNTNUI20.00
500292Martin VisterFrol IL20.00
158428Ingvild WangNTNUI20.00
226114Øystein WiggenByåsen IL20.00
500061Øyvind WiggenByåsen IL20.00
208461Camilla ÖhmanNTNUI20.00
195952Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL20.00
208108Martine ÅstebølNTNUI20.00

B

2 500 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
83227Mona WindsethMelhus IL19.40.15
212776Vetle Grønvik EkraFreidig19.47.40
236432Ole HjulstadMelhus IL19.48.34
225309Andreas AagesenMelhus IL20.00.00
224853Antonius Herskedal AmundsenFreidig20.00.00
229568Erlend AuneByåsen IL20.00.00
224269Martin AuneMelhus IL20.00.00
225367Anna ChristensenFreidig20.00.00
211762Emil GrønliFreidig20.00.00
503919Arild HeggesetFreidig20.00.00
224471Sverre HellevikFreidig20.00.00
224055Peter Prytz JensenMelhus IL20.00.00
224351Erik Tofte jrMelhus IL20.00.00
224432Espen KarlsenMelhus IL20.00.00
180130Ane Malene KolstadFreidig20.00.00
211381John LerliMelhus IL20.00.00
224281Kristoffer LerliMelhus IL20.00.00
192662Emil LeroyerFreidig20.00.00
212807August MaskeFreidig20.00.00
197929Hege Solhjem MelhuusMelhus IL20.00.00
213305Vemund MølnvikFreidig20.00.00
212787Silje Marie NissenFreidig20.00.00
224051Anna Aurora NolteFreidig20.00.00
222640Kåre OnsøyenMelhus IL20.00.00
222229Joakim Solberg QvenildMelhus IL20.00.00
146401Egil RepvikOL Trollelg20.00.00
224320Oskar StorlerMelhus IL20.00.00
223719Elisabeth StørsethSelbu OK20.00.00
225268Ørjan SæterMelhus IL20.00.00
212780Vilde Talgø-KristiansenFreidig20.00.00
180850Iver Dalsaune ThunFreidig20.00.00
223630Lars Erik UglemsmoSelbu OK20.00.00
192325Maren VikenByåsen IL20.00.00
83227Mona WindsethMelhus IL20.00.00
238065Øistein ÅsmulOL Trollelg20.00.00

C

1 630 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211301Johannes HalvorsrudMelhus IL19.51.58
234382Knut HageMelhus IL20.00.00
211301Johannes HalvorsrudMelhus IL20.00.00
197955Martin MelhuusMelhus IL20.00.00
225123Michael OlsenMelhus IL20.00.00
500775Johanne de PresnoNTNUI20.00.00
235258Siri StensgårdNTNUI20.00.00

NY

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
234280Ingrid FarstadMelhus IL19.21.10
234245Leah GyllandMelhus IL19.21.16
222611Erik BakkMelhus IL19.22.58
189054Vilde FløByåsen IL19.37.56
234345Sigurd SchrøderMelhus IL19.38.38
234276Margrethe FarstadMelhus IL
197733Johannes LerliMelhus IL
Karoline SkåraNTNUI

Annonser

IOF Eventor