Norsk Orientering

Startliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #1

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #1
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 22 november 2016

D 17-

4 000 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206914Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering18.02.26
181542Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering18.08.22
212721Linn Mei WaalerMåren OK18.09.57
204574Malin SørensenNydalens SK18.11.40
207590Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering18.13.43
193890Ingrid GulbrandsenNTNUI18.17.16
180937Aurora GjølsjøOK Moss18.19.55
501008Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss18.35.11

H 17-

7 600 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
77372Morten Taraldsten BrunesModum OL17.59.50
192578Jostein AndersenNydalens SK18.10.28
180916Hans Petter MathisenFredrikstad SK18.12.31
181232Anders NordbergNydalens SK18.15.02
208695Emil JönssonIL Tyrving18.16.00
177948Henrik EijsinkNydalens SK18.19.08
200459Alan CherryNydalens SK18.26.17
88629Ralph StreetNydalens SK18.29.22
196740Håvard HagaNydalens SK18.31.27
500003Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb18.41.38
203274Elias JonssonNydalens SK18.53.57
214916Mikal Brastad LarsenNydalens SK

H 17-A kort

4 000 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
222689Kjetil KarlsenOK Moss17.50.27
91600Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering17.51.32
197973Olav NipenIL Tyrving18.00.53
411313Thomas BedinIndre Østfold OK18.04.55
412942Trond HolterMåren OK18.05.52
400006Morten KarlsenMåren OK18.07.04
195814Richard Zeiner-GundersenFossum IF18.15.17
500917Sture OttesenIndre Østfold OK18.16.38
195715Are EriksenOslostudentenes IK18.18.23
208419Morten TangenMåren OK18.22.19
500903Bendik EliassenFredrikstad SK18.23.20
186900Dag Arne LierIndre Østfold OK18.24.20
61943Tore BjørnerødOK Moss18.25.41
190637Terje Wiig MathisenOpen iT18.27.39
193685Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering18.28.52
501165Thomas RoskifteOK Moss18.29.59
169814Donatas KontautasOK Moss18.30.52
204600Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL18.32.05
179401Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering18.33.23
483755Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK18.34.07
222529Magnus NordbrødenHalden SK18.36.27
199744Ove MartinsenHauketo IF18.37.08
89431Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering18.38.07
198012Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering18.39.15
67804Karl Aasmund ErøyOK Moss18.40.00
91567Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering18.42.25
89526Jon FredriksenHauketo IF18.43.11
501317Audun BjerknesMåren OK18.43.51
207790Christopher SchiveOK Moss18.44.45
184297Jan Tore HenriksenNydalens SK18.45.53
175816Henning Bratland CarlsenOK Moss18.52.18
224523Sören JonssonNydalens SK18.52.59
192251Christopher LadimOK Moss18.57.55
483517Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering
94053Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orientering

H/D 13-16B

2 700 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
183811Marthe LundqvistÅs-NMBU Orientering17.52.10
184396Nils TveiteÅs-NMBU Orientering18.13.29
192159Sondre LadimOK Moss18.18.00
197713Tor Erling GjølsjøOK Moss18.20.37
195675Karoline BjørnerødOK Moss18.21.43
170812Alfred BjørnerødOK Moss18.25.24
187003Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK18.27.00
186901Theodor LierIndre Østfold OK18.28.04
197030Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss18.46.22
197027Frida Hovgaard EisvangOK Moss
212076Julie Sophie WoldOK Moss

Åpen B

2 700 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501214Ola Torstein EndresenOK Moss17.51.17
197813Tuva BjerketvedtOK Moss17.54.08
182086Kristin GjølsjøOK Moss18.09.23
222089Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL18.13.06
211642Martin Hovgaard EisvangOK Moss

Annonser

IOF Eventor