Norsk Orientering

Startliste for NM sprintstafett

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprintstafett
Arrangørorganisasjoner: Sandnes IL (Rogaland) / Stavanger Orienteringsklubb
Dato: søndag 27 mai 2018

DHHD

66 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
1Halden SK 111.00
11. Iliana Ilieva
12. Niels Christian Hellerud
13. Emil Wingstedt
14. Lizzie Ingham
2NTNUI 111.00
21. Tonje Vassend
22. Audun Heimdal
23. Henry McNulty
24. Sigrid Alexandersen
3Nydalens SK 111.00
31. Siri Ulvestad
32. Elias Jonsson
33. Jon Aukrust Osmoen
34. Anne Johanne Lind Nørbech
4Lillomarka OL 111.00
41. Siri Kollerud
42. Jens Johan Brekke
43. Elias Skjolden Sørensen
44. Andrine Benjaminsen
5Bækkelagets SK 111.00
51. Marthe Gløersen
52. Ralph Street
53. Øystein Kvaal Østerbø
54. Lone Brochmann
6Frol IL 111.00
61. Eirin Svanøe-Hafstad
62. Carl Petter Lyngen
63. Stian Sundsvik
64. Maren Grande
7Halden SK 211.00
71. Agnes Leo
72. Alexander Chepelin
73. Lacho Iliev
74. Hanne Raadal
8NTNUI 211.00
81. Anne Willkommen Eiken
82. Elias T. Mølnvik
83. Jonas Klausen Espedal
84. Vilde Malmei
9Fossum IF 111.00
91. Pernille Katla
92. Einar Melsom
93. Emil Ahlbäck
94. Ingrid G. Kvålsgard
10Varegg Fleridrett 111.00
101. Christiane Trösse
102. Per Harald Löfgren Johansen
103. Håkon Jarvis Westergård
104. Kristine Fjellanger
11Haugesund IL Orientering 111.00
111. Kristina Voll
112. Ruben Kobbeltvedt
113. Sigurd Paulsen Vie
114. Randi Engløkk
12IL Leik 111.00
121. Line Sølberg
122. Oskar Andrén
123. Andreas Sølberg
124. Tone Almås
13Konnerud IL 111.00
131. Andrea Ranvik
132. Jørgen Baklid
133. Aslak Heimdal
134. Jenny Baklid
14Løten/Vang 111.00
141. Emilie Westli Andersen
142. Even Lindaas
143. Jostein Svaland Dale
144. Evine Westli Andersen
15Kongsberg OL 111.00
151. Ingjerd Myhre
152. Håkon Lund
153. Sølve Drage
154. Marlin Haavengen
16Heming Orientering 111.00
161. Sofie Skyttersæter Iversen
162. Ulrik Astrup Arnesen
163. Kasper Fosser
164. Guro Harstad
17Asker Skiklubb 111.00
171. Tilla Farnes Hennum
172. Henrik Fredriksen Aas
173. Vegard Gulbrandsen
174. Nora Synnøve Woxholth
18Toten-Troll/Gjø-Vard 111.00
181.
182. Jakob Mo
183. Martin Øhman
184.
19Kristiansand OK 111.00
191. Christiane Ruud Bøckman
192. Dag Blandkjenn
193. Vegard Danielsen
194. Inga Vestøl Stødle
20IL Tyrving 111.00
201. Maren Norderud
202. Karl Fremstad
203. Bjørn Ekeberg
204. Oda J Sikkeland
21Porsgrunn OL 111.00
211. Hanne Vassend
212. Thore Kornmo
213. Rasmus Mathisen
214. Elise Ausen
22Sandnes IL (Rogaland) 111.00
221. Hannah Malmei
222. Jon Duncan
223. Sigurd R. Oftedal
224. Marie Line Furland
23OK Moss 111.00
231. Aurora Gjølsjø
232. Henning Bratland Carlsen
233. Karoline Bjørnerød
234. Johanne Bratland Tjernshaugen
24Raumar Orientering 111.00
241. Silje Ekroll Jahren
242. Anders Haga
243. Øistein Fagerli Næss
244. Kristine Eide Rapp
25Stavanger Orienteringsklubb 111.00
251. Nina Karlsen
252. Harald Kalager
253. Espen Karlsen
254. Pernille Ronæss Melleby
26Østmarka OK 111.00
261. Anna Cecilie Linløkken
262. Hans Kristian Stubban Hygen
263. Andreas Ramberg
264. Marie Hammer Iversen
27Eiker OL 111.00
271. Ane Dyrkorn
272. Kristine Berglia
273. Thea Dyrkorn
274. Solveig Letmolie
28Ganddal IL 111.00
281. Janne Tjørhom Aasheim
282. Clemens Sundby Øxnevad
283. Morten Bjerga Sundli
284. Marjo Liikanen
29Fredrikstad SK 111.00
291.
292.
293.
294.
30Freidig 111.00
301. Malin Sandstad
302. Håvard Sandstad Eidsmo
303. Mattis Holt
304. Vera Melkild
31Wing OK 111.00
311. Synne Marie Kvamme
312. Asbjørn Magnus Midtbø
313. Ådne Skjæveland Jøssing
314. Eva Tesarova
32IL Gular 111.00
321. Eli Fjellbirkeland Johannesen
322. Scott Juvik
323. Eyvind Kjellevold Malde
324. Vibeke Øye
33Egersund OK 111.00
331. Jane M Helland
332. Kenneth Mydland
333. Asbjørn Hegdal
334. Inger Tone Nygård
34Byåsen IL 111.00
341. Ingeborg Eide
342. Øyvind Wiggen
343. Ragnhild Eide
344. Emma Arnesen
35Sandnes IL (Rogaland) 211.00
351. Sunniva Omdal
352. Kim Richter
353. Marthe Svihus
354. Ingrid Omdal
36Varegg Fleridrett 211.00
361. Tora Aasheim Nymark
362. Magnus Gjerstad
363. Stian Rykkje
364.
37Bækkelagets/Tyrving 211.00
371. Mina Jørgensen
372. Matthew Speake
373. Mathias Gløersen
374. Emma Meyer Larsson
38Lillomarka OL 211.00
381. Maria Rørvik Haver
382. Eirik Høst Fossgard
383. Mathias Benjaminsen
384. Karoline Sønsterudbråten
39Kongsberg/Kristiansand 211.00
391. Tale Strand
392. Kristian Pytten
393. Kjersti Tønnessen Bergstøl
394. Andrea Vanebo
40Freidig 211.00
401. Mari Angell-Petersen
402. Sindre Johannessen
403. Oskar Spets Storhov
404. Hanne Sandstad
41BækkelagetsTTyrving/OTO 211.00
411. Solveig Eline Berg
412. Eskil Sande Gullord
413. Trym B Island
414. Ingrid Lund Hovden
42Asker Skiklubb 211.00
421. Silje Marie Våge
422. Sander Arntzen
423. Per Clemet Wisløff
424. Anna Øfsthus Gravir
43Porsgrunn OL 211.00
431. Hilde Vassend
432. Alexander Repstad Storemyr
433. Håvard Skriubakken
434. Kjersti Adéla Westin
44Nydalens SK 211.00
441. Ragne Wiklund
442. Bojan Blumenstein
443. Eirik Langedal Breivik
444. Elise Egseth
45Konnerud IL 211.00
451. Thea Sildnes Baklid
452. Joar Gjerdahl
453. Anniken Ranvik
454. Mari Landro Svingheim
46Fossum IF 211.00
461. Karen Hoel Jomaas
462. Oskar Størmer
463. Øyvind Hjermstad
464. Julie Størmer
47Ganddal IL 211.00
471. Aud Hognestad Taksdal
472. Per Ivar Stokland
473. Fredrik Sandal
474. Trine Bolstad
48Raumar Orientering 211.00
481. Hedda Skatvedt
482. Anders Horvei
483. Øystein Rapp
484. Hanne Eide Rapp
49Fossum IF 311.00
491. Åsne Naadland Holo
492. Eivind Berner Myhre
493. Peter Gisholt
494.
50Nydalens SK 311.00
501. Marion Huber
502. Lukas Liland
503. Anders Vister
504. Marie Liland
51NTNUI 311.00
511. Jorunn Kvakland
512. Olai Stensland Lillevold
513. Øystein Fruseth Christiansen
514. Kårhild Husby Nordstad
52Varegg Fleridrett 311.00
521. Mari Strømme Lid
522. Kristian Rykkje
523. Mathias Rosenlund
524. Ragnhild Vrålstad Løvås
53Nydalens SK 411.00
531. Emilie Westin
532. Håvard Haga
533. Henrik Eijsink
534. Marianne Dæhli
54NTNUI 411.00
541. Marte Hoff Hagen
542. Jakob Kalvig Skogan
543.
544.
55Nydalens SK 511.00
551. Martha Kalvig Skogan
552. Isak Jonsson
553. Lars Young Vik
554. Frida Bakken Ulseth
56Freidig/Halden 311.00
561. Hedda Raadal Bjørlo
562. Oscar Lyngen
563. Albin Lillieström
564. Lone Malmgren
57Byåsen/Trollelg/Leik 211.00
571. Lene Berg Hanssen
572. Anders Haugskott
573. Ola Keiserås
574. Rine Hanssen
58Gneist, IL/Varegg 411.00
581. Mariell Arntzen
582. Andreas G. Polden
583. Tore Nymark
584. Ingunn Torød Buset
59Freidig/Halden 411.00
591. Karoline Aune
592. Mats Eidsmo
593. Simen Spets Storhov
594. Idun Kristine Felde Olaussen
60Konnerud/Freidig 511.00
601. Synne Baklid
602. Vegard Kittilsen
603. Lars Sandstad
604. Annette Bjørnås Krogstie
61Konnerud/Freidig 611.00
611. Amanda Skyttersæter Saugerud
612. Mathias Hermstad
613. Jonas Grønli
614. Katherine Estep
62Eiker OL/Freidig 711.00
621. Tomine Lysaker Sanden
622. Jo Even Kolstad
623. Christine Hoen
624. Silje Morlandstø
63Freidig/Bodø/Frol 811.00
631. Mari Kilskar Grevskott
632. Mathias Vindal
633. Kristian Fredrik Lynum
634. Marte Fallbakken Berge
64Mo OK/Bodø og Omegn OL 111.00
641. Kaja Samuelsen Skiri
642. Even-Johan Kaspersen
643. Jostein Tandberg
644. Irene Skiri
65Gjø-Vard OL/Hadeland OL 111.00
651. Agnethe Hasli
652. Elias Øhman
653. Simen Ballangrud
654. Ingeborg Rognstad
66OL Trollelg/Larvik OL 111.00
661. Runa Fremstad
662. Trond Einar Moen Pedersli
663. Ove Baardsgaard
664. Ane Sofie Krogh

Annonser

IOF Eventor