Norsk Orientering

Startliste for NM sprint kvalifisering

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint kvalifisering
Arrangørorganisasjoner: Sandnes IL (Rogaland) / Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 26 mai 2018

H21 Gjest

3 810 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2401Alexander ChepelinHalden SK09.25
2402Stepan MudrakFredrikstad SK09.26

D 19-20 Heat 1

3 120 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1502Kårhild Husby NordstadNTNUI10.01
1503Agnethe HasliGjø-Vard OL10.02
1504Thea Sildnes BaklidKonnerud IL10.03
1505Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering10.04
1506Oda J SikkelandIL Tyrving10.05
1507Anne Willkommen EikenNTNUI10.06
1508Vera MelkildFreidig10.07
1509Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)10.08
1510Ragnhild EideByåsen IL10.09
1511Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK10.10
1512Synne StrandAsker Skiklubb10.11
1513Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss10.12
1514Malin SandstadFreidig10.13

D 19-20 Heat 2

3 010 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1602Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)10.01
1603Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)10.02
1604Line SølbergIL Leik10.03
1605Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb10.04
1606Karoline AuneHalden SK10.05
1607Emilie WestinNydalens SK10.06
1608Thea DyrkornEiker OL10.07
1609Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb10.08
1610Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK10.09
1611Ane DyrkornEiker OL10.10
1612Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF10.11
1613Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK10.12
1614Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)10.13

D 17-18 Heat 1

3 120 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2103Maren NorderudIL Tyrving09.32
2104Hedda SkatvedtRaumar Orientering09.33
2105Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular09.34
2106Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL09.35
2107Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering09.36
2108Frida Bakken UlsethNydalens SK09.37
2109Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb09.38
2110Helene EgerKongsberg OL09.39
2111Nora SvendsenGanddal IL09.40
2112Kristine Eide RappRaumar Orientering09.41
2113Emma Meyer LarssonIL Tyrving09.42
2114Karen Hoel JomaasFossum IF09.43
2115Ragne WiklundNydalens SK09.44
2116Solveig LetmolieEiker OL09.45
2117Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett09.46
2118Åsne Naadland HoloFossum IF09.47
2119Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK09.48
2120Hedda Raadal BjørloHalden SK09.49
2121Mina JørgensenIL Tyrving09.50
2122Lene Berg HanssenByåsen IL09.51

D 17-18 Heat 2

3 010 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2203Christine HoenEiker OL09.32
2204Maria Rørvik HaverLillomarka OL09.33
2205Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK09.34
2206Tale StrandKongsberg OL09.35
2207Mari Strømme LidVaregg Fleridrett09.36
2208Jenny BaklidKonnerud IL09.37
2209Ingeborg RognstadHadeland OL09.38
2210Silje MorlandstøEiker OL09.39
2211Anniken RanvikKonnerud IL09.40
2212Katherine EstepKonnerud IL09.41
2213Hanne VassendPorsgrunn OL09.42
2214Mari Kilskar GrevskottFrol IL09.43
2215Karianne Olsvik DengerudNydalens SK09.44
2216Silje Marie VågeAsker Skiklubb09.45
2217Malin HaugeHisøy OK09.46
2218Marlin HaavengenKongsberg OL09.47
2219Marie LilandNydalens SK09.48
2220Mari Landro SvingheimKonnerud IL09.49
2221Elise AusenPorsgrunn OL09.50

D 17-18 Heat 3

3 070 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2303Ingunn Torød BusetGneist, IL09.32
2304Andrea VaneboKongsberg OL09.33
2305Hanne Eide RappRaumar Orientering09.34
2306Sigrid EkelandOddersjaa SSK09.35
2307Karoline BjørnerødOK Moss09.36
2308Solveig Eline BergIL Tyrving09.37
2309Synne Marie KvammeWing OK09.38
2310Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett09.39
2311Ingrid Lund HovdenIL Tyrving09.40
2312Tomine Lysaker SandenEiker OL09.41
2313Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL09.42
2314Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK09.43
2315Janne Tjørhom AasheimGanddal IL09.44
2316Aurora GjølsjøOK Moss09.45
2317Ane Sofie KroghOppsal Orientering09.46
2318Ingrid G. KvålsgardFossum IF09.47
2319Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL09.48
2320Pernille KatlaFossum IF09.49
2321Andrea RanvikKonnerud IL09.50

D 21 Heat 1

3 310 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
902Jorunn KvaklandNTNUI10.31
903Vibeke ØyeIL Gular10.32
904Eva TesarovaWing OK10.33
905Lone MalmgrenHalden SK10.34
906Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK10.35
907Emma ArnesenByåsen IL10.36
908Maren GrandeFrol IL10.37
909Ingeborg EideByåsen IL10.38
910Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb10.39
911Aud Hognestad TaksdalGanddal IL10.40
912Runa FremstadLarvik OK10.41
913Kine Hallan SteiwerHalden SK10.42
914Vilde MalmeiNTNUI10.43
915Stefani PopovaHadeland OL10.44
916Iliana IlievaHalden SK10.45
917Helene OmdalNTNUI10.46
918Agnes LeoHalden SK10.47
919Lone BrochmannBækkelagets SK10.48

D 21 Heat 2

3 170 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1003Silje Skorve SkarpeidGanddal IL10.32
1004Eirin Svanøe-HafstadFrol IL10.33
1005Marianne DæhliNydalens SK10.34
1006Marjo LiikanenGanddal IL10.35
1007Julie StørmerFossum IF10.36
1008Mariell ArntzenGneist, IL10.37
1009Christiane TrösseVaregg Fleridrett10.38
1010Synne BaklidKonnerud IL10.39
1011Doris Stien KaspersenMo OK10.40
1012Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering10.41
1013Emilie Westli AndersenLøten o-lag10.42
1014Ragnhild HjermstadFossum IF10.43
1015Marion HuberNydalens SK10.44
1016Marie Hammer IversenØstmarka OK10.45
1017Tonje VassendNTNUI10.46
1018Ingjerd MyhreKongsberg OL10.47
1019Siri UlvestadNydalens SK10.48

D 21 Heat 3

3 230 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1103Martha Kalvig SkoganNydalens SK10.32
1104Marte Hoff HagenNTNUI10.33
1105Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL10.34
1106Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering10.35
1107Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett10.36
1108Kristine AusenNTNUI10.37
1109Lizzie InghamHalden SK10.38
1110Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL10.39
1111Trine BolstadGanddal IL10.40
1112Elise EgsethNydalens SK10.41
1113Marthe GløersenBækkelagets SK10.42
1114Kristine BergliaEiker OL10.43
1115Evine Westli AndersenLøten o-lag10.44
1116Andrine BenjaminsenLillomarka OL10.45
1117Pernille Ronæss MellebyStavanger Orienteringsklubb10.46
1118Kristine FjellangerVaregg Fleridrett10.47
1119Sigrid AlexandersenNTNUI10.48

H 17-18 Heat 1

3 550 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1801Stian RykkjeVaregg Fleridrett09.30
1802Jo Even KolstadFreidig09.31
1803Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL09.32
1804Per Clemet WisløffAsker Skiklubb09.33
1805Elias Skjolden SørensenLillomarka OL09.34
1806Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL09.35
1807Sivert Sande KvermeFossum IF09.36
1808Anders HorveiRaumar Orientering09.37
1809Jonas GrønliFreidig09.38
1810Jakob MoOL Toten-Troll09.39
1811Peter GisholtFossum IF09.40
1812Sølve DrageKongsberg OL09.41
1813Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL09.42
1814Vegard KittilsenFreidig09.43
1815Aslak HeimdalKonnerud IL09.44
1816Bendik EliassenFredrikstad SK09.45
1817Sander ArntzenAsker Skiklubb09.46
1818Marius AurebekkKristiansand OK09.47
1819Petter Liabakk EriksenByåsen IL09.48
1820Simen Spets StorhovFreidig09.49
1821Ådne Skjæveland JøssingWing OK09.50
1822Tor Magnus GrøstadØstmarka OK09.51

H 17-18 Heat 2

3 540 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1922David RundeKristiansand OK09.29
1901Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL09.30
1902Skjalg NysæterSkien Ok09.31
1903Håkon HolstadFreidig09.32
1904Rasmus MathisenPorsgrunn OL09.33
1905Magnus GjerstadVaregg Fleridrett09.34
1906Elias ØhmanGjø-Vard OL09.35
1907Emil StørmerFossum IF09.36
1908Matias NissenFreidig09.37
1909Eirik Høst FossgardLillomarka OL09.38
1910Jostein Svaland DaleVang OL09.39
1911Even GravningenStokke IL09.40
1912Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular09.41
1913Mathias RosenlundVaregg Fleridrett09.42
1914Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn09.43
1915Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering09.44
1916Isak JonssonNydalens SK09.45
1917Trym B IslandOL Tønsberg og omegn09.46
1918Eivind Berner MyhreFossum IF09.47
1919Even LindaasVang OL09.48
1920Anders VestølVegårshei IL09.49
1921Niels Christian HellerudHalden SK09.50

H 17-18 Heat 3

3 560 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2001Sondre OttesenFredrikstad SK09.30
2002Eirik ImrikFredrikstad SK09.31
2003Jens Johan BrekkeLillomarka OL09.32
2004Kristian Fredrik LynumFreidig09.33
2005Kristian RykkjeVaregg Fleridrett09.34
2006Runar Saur ModahlFredrikstad SK09.35
2007Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL09.36
2008Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering09.37
2009Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn09.38
2010Andreas RambergØstmarka OK09.39
2011Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn09.40
2012Scott JuvikIL Gular09.41
2013Gaute Kvittum NytrøenTynset IF09.42
2014Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb09.43
2015Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering09.44
2016Lars Young VikNydalens SK09.45
2017Mats EidsmoFreidig09.46
2018Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb09.47
2019Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK09.48
2020Lars SandstadFreidig09.49
2021Kristian PyttenKristiansand OK09.50

H 19-20 Heat 1

3 550 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1203Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI10.02
1204Anders HaugskottOL Trollelg10.03
1205Sindre R HoltHedrum OL10.04
1206Lukas LilandNydalens SK10.05
1207Bjørnar LøvliAsker Skiklubb10.06
1208Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF10.07
1209Simen BallangrudOL Toten-Troll10.08
1210Oscar LyngenFreidig10.09
1211Einar MelsomFossum IF10.10
1212Sander H. RogndokkenNydalens SK10.11
1213Anders HagaRaumar Orientering10.12
1214Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett10.13
1215Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK10.14
1216Oskar Spets StorhovFreidig10.15
1217Elias JonssonNydalens SK10.16
1218Per Ivar StoklandGanddal IL10.17
1219Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK10.18
1220Sebastian DalandKristiansand OK10.19
1221Håkon LundKongsberg OL10.20

H 19-20 Heat 2

3 540 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1302Jørgen WulfsbergNydalens SK10.01
1303Lars SolliMo OK10.02
1304Jostein TandbergNydalens SK10.03
1305Joar GjerdahlKonnerud IL10.04
1306Mathias GløersenBækkelagets SK10.05
1307Mathias VindalFreidig10.06
1308Martin Borge HeirFossum IF10.07
1309Mathias HermstadFreidig10.08
1310Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK10.09
1311Einar EkelandOddersjaa SSK10.10
1312Kasper FosserHeming Orientering10.11
1313Øyvind HjermstadFossum IF10.12
1314Even-Johan KaspersenMo OK10.13
1315Eirik Langedal BreivikNydalens SK10.14
1316Erling HjermstadFossum IF10.15
1317Håvard Sandstad EidsmoFreidig10.16
1318Håkon KornmoPorsgrunn OL10.17
1319Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb10.18
1320Jørgen BaklidKonnerud IL10.19

H 21 Heat 1

3 810 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
603Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)10.32
604Oskar AndrénIL Leik10.33
605Fredrik OmdalGanddal IL10.34
606Jonas Klausen EspedalNTNUI10.35
607Ola KeiseråsIL Leik10.36
608Sindre JohannessenFreidig10.37
609Elias T. MølnvikNTNUI10.38
610Stian SundsvikFrol IL10.39
611Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering10.40
612Ove BaardsgaardOL Trollelg10.41
613Vegard DanielsenKristiansand OK10.42
614Bojan BlumensteinNydalens SK10.43
615Dag BlandkjennKristiansand OK10.44
616Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett10.45
617Sondre Ruud BråtenNydalens SK10.46
618Oskar StørmerFossum IF10.47
619Jon Aukrust OsmoenNydalens SK10.48
620Ulf Forseth IndgaardFrol IL10.49
621Håvard HagaNydalens SK10.50

H 21 Heat 2

3 710 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
703Eskil Sande GullordBækkelagets SK10.32
704Øyvind WatterdalHadeland OL10.33
705Mathias BenjaminsenLillomarka OL10.35
706Torgeir NørbechIL Tyrving10.35
707Trygve HeggedalKongsberg OL10.36
708Albin LillieströmFreidig10.37
709Olai Stensland LillevoldNTNUI10.38
710Øyvind WiggenByåsen IL10.39
711Karl FremstadIL Tyrving10.40
712Asbjørn Magnus MidtbøWing OK10.41
713Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering10.42
714Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg10.43
715Thomas Natvig ÅrstadHalden SK10.44
716Jakob Kalvig SkoganNTNUI10.45
717Anders VisterNydalens SK10.46
718Carl Petter LyngenFrol IL10.47
719Emil WingstedtHalden SK10.48
720Emil AhlbäckFossum IF10.49

H 21 Heat 3

3 730 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
803Sturla StokkelandÅlgård Orientering10.32
804Audun HeimdalNTNUI10.33
805Vegard ØlstadBækkelagets SK10.34
806Mattis HoltFreidig10.35
807Bjørn EkebergIL Tyrving10.36
808Andreas G. PoldenGneist, IL10.37
809Henry McNultyNTNUI10.38
810Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL10.39
811Morten Bjerga SundliGanddal IL10.40
812Martin ØhmanGjø-Vard OL10.41
813Henrik EijsinkNydalens SK10.42
814Gaute FriestadKristiansand OK10.43
815Hans Petter MathisenFredrikstad SK10.44
816Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK10.45
817Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett10.46
818Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK10.47
819Matthew SpeakeBækkelagets SK10.48
820Andreas SølbergIL Leik10.49

Annonser

IOF Eventor