Norsk Orientering

Startliste for Urb-O løp 3 Fellesstart

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Urb-O løp 3 Fellesstart
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 10 januar 2017

H17-

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Andreas BennecheBSI - Orientering
Aune DørmænenVaregg Fleridrett
Petter Marki ErichsenKristiansand OK
Andreas GrønbechAskøy OL
Scott JuvikIL Gular
Haugland Kim AndreVaregg Fleridrett
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett
Knut KyrkjebøTIF Viking
Håkon ReikvamIL Gular
Lars RøttingenIL Gular
Knut UtneFana IL
Göran WinbladRehns BK
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular

D17-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Gunhild ForlandAskøy OL
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett

H-16

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Erik BohneVaregg Fleridrett
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett
Ulrik HellenTIF Viking
Rasmus JordeVaregg Fleridrett
Magnus LehmannVaregg Fleridrett
Magnus Strømme LidTIF Viking
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett
Eirik Bjerke OtteråTIF Viking
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett

D-16

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular
Mari Strømme LidTIF Viking
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett
Tora Aasheim NymarkTIF Viking

H40-

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Sindre EkrheimBergens TF
Helge EmhjellenIL Gular
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett
Bjart Are HellenTIF Viking
Arne JohannesenIL Gular
Tom JohannessenGneist, IL
Tore JuvikIL Gular
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett
Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett
Rune StadsnesIL Gular
Pål ThomassenVaregg Fleridrett
Bård HeklandIL Gular
Tormod SkaugeIL Gular

D40-

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Tove AasheimAskøy OL
Lise Balestrand GrønbechAskøy OL
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett
Hege FjellbirkelandIL Gular
Nina GogaBergens TF
Ylva Svanberg HelleTIF Viking
Beda Maria JohansonFana IL
Marian KjellevoldIL Gular
Trude KyrkjebøTIF Viking
Vibeke NymoVaregg Fleridrett
Vibeke ØyeIL Gular
Lise ChristensenTIF Viking
Wenche GjesdalVaregg Fleridrett

H60-

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett
Kristian Hj. FalchIL Gular
Otto Grahl-NielsenBergens TF
Magnus NatåsBergens TF
Jan Olav OrmbergFana IL
Magne RaadalFana IL

D60-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Bjørg KocbachBergens TF
Astrid OrmbergFana IL

HN

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Olve BergeVaregg Fleridrett
Olve HeklandIL Gular
Johannes Berge StadsnesIL Gular
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett
Olve AarsandVaregg Fleridrett
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett

DN

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett
Idun HeklandIL Gular
Marie ThomassenVaregg Fleridrett
Lea SkaugeIL Gular

Annonser

IOF Eventor