Norsk Orientering

Startliste for KM sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: søndag 7 mai 2017

N-åpen

1 460 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK10.30
0Anna Flier TvetenIndre Østfold OK10.30
0Siri Flier TvetenIndre Østfold OK10.30
0Edvinas KontautasOK Moss10.30
0Eva KontauteOK Moss10.30
0Signe KvalheimHalden SK10.30
0Thea KvalheimHalden SK10.30
0Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL10.30
0Olivia RoskifteOK Moss10.30
0Oskar RoskifteOK Moss10.30
0Milla SkålandTrøsken IL10.30
0Heidi StoksethHalden SK10.30
0Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK10.30
0Ville Emil WingstedtHalden SK10.30
0Adele Øen SkålandTrøsken IL10.30
0Hedda ØvretveitFredrikstad SK10.30

D 11-12

1 610 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Emma Aune Rytter JakobsenOK Moss11.02.00
0Erle Elise WoldOK Moss11.02.30
0Julie BrenåsVarteig OL11.03.00
0Sigrid Schmitt GranHalden SK11.03.30
0Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK11.04.00
0Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK11.04.30
0Elma Sagli GudimIndre Østfold OK11.05.00
0Maren HenriksenHalden SK11.05.30
0Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL11.06.00
0Helle KvalheimHalden SK11.06.30

D 13-14

2 180 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Frida H EisvangOK Moss11.00.00
0Emma Helene OlsenHalden SK11.01.00
0Embla ØvretveitFredrikstad SK11.01.30
0Elida Sagli GudimIndre Østfold OK11.02.00
0Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK11.03.00
0Marie Lien BackstrømHalden SK11.03.30
0Julie Sophie WoldOK Moss11.04.00

D 15-16

2 400 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Alexandra AngvollFredrikstad SK11.00.00
0Karoline BjørnerødOK Moss11.14.00
0Marieluise Schmitt GranHalden SK11.14.30
0Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK11.15.30

D 17-20

2 400 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK11.09.30
0Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK11.10.00
0Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK11.10.30
0Aurora GjølsjøOK Moss11.11.00
0Hedda Raadal BjørloHalden SK11.11.30
0Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss11.12.00
0Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK11.12.30

D 21-

3 070 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Hanne WoldOK Moss11.25.00
0Gøril FristadHalden SK11.27.00
0Kine Hallan SteiwerHalden SK11.27.30
0Tone Karina IngesenSarpsborg OL11.28.00
0Hollie OrrHalden SK11.28.30
0Iliana IlievaHalden SK11.29.30
0Lizzie InghamHalden SK11.30.30
0Linda FredhOK Moss11.31.00
0Anja WingstedtHalden SK11.31.30
0Anne Johanne LindNydalens SK11.32.00
0Jo ShepherdHalden SK11.32.30
0Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL11.33.00

D 50-

2 400 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Åse BrødholtIndre Østfold OK11.18.00
0Wenche LindløvSarpsborg OL11.18.30
0Anne SørumRingsaker OK11.19.00
0Liv Inger PrangerødTistedalen FL11.19.30

H 11-12

1 610 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL11.01.30

H 13-14

2 180 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Tor Erling GjølsjøOK Moss11.04.30
0Amund BedinIndre Østfold OK11.05.00
0Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK11.05.30
0Alfred BjørnerødOK Moss11.06.00
0Ludvik SætherFredrikstad SK11.06.30
0Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK11.07.00
0Sivert PoppeFredrikstad SK11.07.30
0Sigurd Saxe SandvikHalden SK11.08.00
0Sondre LadimOK Moss11.08.30
0Jonathan EylertsenHalden SK11.09.00
0Tidemann LierIndre Østfold OK11.09.30

H 15-16

2 400 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Eirik BlågestadIndre Østfold OK11.01.00
0Runar Saur ModahlFredrikstad SK11.01.30
0Theodor LierIndre Østfold OK11.02.00
0Christopher LadimOK Moss11.02.30
0Sondre OttesenFredrikstad SK11.03.00
0Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OK11.03.30

H 17-20

3 070 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Benjamin AasenSarpsborg OL11.16.00
0Vegar SkinneIndre Østfold OK11.16.30

H 21-

3 070 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Pål AngvollFredrikstad SK11.00.00
0Erik Rytter JakobsenOK Moss11.17.00
0Øyvind StoksethHalden SK11.18.00
0Tore SandvikHalden SK11.19.00
0Thomas RoskifteOK Moss11.19.30
0Morten TangenOK Moss11.20.30
0Lacho IlievHalden SK11.21.00
0Anders BrynildsenFredrikstad SK11.21.30
0Donatas KontautasOK Moss11.23.00
0Jens-Henrik SimonsenOK Øst11.23.30
0Emil WingstedtHalden SK11.24.30

H 50-

2 400 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Erik UnaasIndre Østfold OK11.04.30
0Dag BrenåsVarteig OL11.05.00
0Tormod JensenSarpsborg OL11.05.30
0Tor Ragnar AndersenHalden SK11.06.00
0Ole IngesenSarpsborg OL11.06.30
0Per Olaf KlemsdalVarteig OL11.07.00
0Øystein JensenSarpsborg OL11.07.30
0Arne Chr. ScheieØstmarka OK11.08.00

H 13-16 C

1 610 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Hans Peder BerglandIndre Østfold OK11.09

D 17 C

1 610 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Elisabeth Aune JakobsenOK Moss11.10.30
0Anne-sofie BrynildsenFredrikstad SK11.15.00

Annonser

IOF Eventor