Norsk Orientering

Startliste for JWOC test mellom

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: JWOC test mellom
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: lørdag 27 mai 2017

D 17-20 E

2 720 m, 65 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
171Julie NærestadVegårshei IL10.39
101Karine VestølVegårshei IL10.41
102Maria Ulseth SylteFreidig10.43
103Åshild KolstadFreidig10.45
104Vilde MalmeiNTNUI10.47
107Marit Melby JacobsenLardal OL10.53
108Karoline AuneHalden SK10.55
109Thea DyrkornEiker OL10.57
110Emma ArnesenByåsen IL10.59
112Marie OlaussenFredrikstad SK11.03
113Malin SandstadFreidig11.05
114Anna MeenPorsgrunn OL11.07
115Ingeborg EideByåsen IL11.09
116Hanne VassendPorsgrunn OL11.11
117Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK11.13
118Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering11.15
119Maren NorderudIL Tyrving11.17
120Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)11.19
121Eli KolstadMo OK11.21
122Ane DyrkornEiker OL11.23
123Emilie WestinPorsgrunn OL11.25
124Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL11.27
125Kristina VollHaugesund IL Orientering11.29
126Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF11.31
128Ragne WiklundNydalens SK11.35
129Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering11.37
130Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK11.39
131Ragnhild EideByåsen IL11.41
134Heidi Therese WiestVang OL11.47
135Anine LomeHamar OK11.49
136Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK11.51
137Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb11.53
138Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL11.55
139Silje HaugeHisøy OK11.57
140Solveig Eline BergIL Tyrving11.59
141Pernille KatlaFossum IF12.01
142Aurora MoholthKongsberg OL12.03
143Oda J SikkelandIL Tyrving12.05
144Synne StrandAsker Skiklubb12.07
145Ella Arentz HagenSandefjord OK12.09
146Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb12.11
147Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering12.13
148Oda Marie ColquhounLillomarka OL12.15
149Aurora GjølsjøOK Moss12.17
150Dina ReitanFreidig12.19
151Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss12.21
152Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL12.23
153Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)12.25
154Ingvil AhlsandNydalens SK12.27
155Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK12.29
156Marlin HaavengenKongsberg OL12.31
157Maria PrestbøenSandefjord OK12.33
158Agnethe HasliGjø-Vard OL12.35
159Hedda Raadal BjørloHalden SK12.37
160Helene EgerKongsberg OL12.39
161Åsne Naadland HoloFossum IF12.41
162Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL12.43
163Ingrid G. KvålsgardFossum IF12.45
164Margrethe WisløffAsker Skiklubb12.47
165Thea Sildnes BaklidKonnerud IL12.49
166Lotte MyklemyrEiker OL12.51
167Ingrid LundanesEmblem IL12.53
168Maiken Økern HågårdKonnerud IL12.55
169Inga Vestøl StødleKristiansand OK12.57
170Lene Berg HanssenByåsen IL12.59

H 17-20 E

3 520 m, 87 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Anders HagaRaumar Orientering10.00
2Mathias HermstadFreidig10.02
3Erlend Nilsen SandnesEmblem IL10.04
4Tord StrandKongsberg OL10.06
5Joar GjerdahlKonnerud IL10.08
6Elias JonssonNydalens SK10.10
7Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb10.12
8Peter NordbrødenHalden SK10.14
9Sebastian DalandKristiansand OK10.16
10Mats EidsmoFreidig10.18
11Aslak HeimdalKonnerud IL10.20
12Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK10.22
13Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering10.24
14Oscar LyngenFreidig10.26
15Johannes Bakke AashamarKristiansand OK10.28
16Petter Astrup ArnesenHeming Orientering10.30
17Olav Milian Schmitt GranHalden SK10.32
18Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering10.34
19August Asheim BirkelandHalden SK10.36
20Audun HeimdalKonnerud IL10.38
21Sander ArntzenAsker Skiklubb10.40
22Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb10.42
23Mathias VindalFreidig10.44
24Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL10.46
25Per Clemet WisløffAsker Skiklubb10.48
26Jostein TandbergNydalens SK10.50
27Even-Johan KaspersenMo OK10.52
28Jørgen WulfsbergNydalens SK10.54
29Olav Andreas RemmenOL Trollelg10.56
30Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb10.58
31Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF11.00
32Axel HoveidAsker Skiklubb11.02
34Niels Christian HellerudHalden SK11.06
35Eirik Langedal BreivikNydalens SK11.08
37Oskar Spets StorhovFreidig11.12
38Kristian PyttenKristiansand OK11.14
39Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK11.16
41Knut AasheimHalden SK11.20
42Jørgen BaklidKonnerud IL11.22
43Tobias KristensenLarvik OK11.24
44Lukas LilandNydalens SK11.26
45Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering11.28
46Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn11.30
48Håvard EidsmoFreidig11.34
49Erik Hæstad BjørnstadFossum IF11.36
50Håkon Raadal BjørloHalden SK11.38
51Audun BerganNydalens SK11.40
52Even LindaasVang OL11.42
53Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL11.44
54Jostein Svaland DaleVang OL11.46
55Styrk Hundseid KamsvågFossum IF11.48
56Ole Johan BråtenVang OL11.50
57Einar EkelandOddersjaa SSK11.52
58Kristian Fredrik LynumFreidig11.54
59Lavran ThorstensenOppsal Orientering11.56
60Erling HjermstadFossum IF11.58
61Elias ØhmanGjø-Vard OL12.00
62Emil StørmerFossum IF12.02
63Njaal Ellegaard MelbyVang OL12.04
64Einar MelsomFossum IF12.06
65Lars SolliMo OK12.08
66Alex CarcasHalden SK12.10
67Peter GisholtFossum IF12.12
68Ole Martin EdstrømOppsal Orientering12.14
69Henrik André LarsenKongsberg OL12.16
70Marius PyttenKristiansand OK12.18
71Håkon KornmoPorsgrunn OL12.20
73Sindre R HoltHedrum OL12.24
77Trym B IslandOL Tønsberg og omegn12.32
78Trygve MyhrAsker Skiklubb12.34
79Fredrik SveenVang OL12.36
80Audun Rognerud BøeFossum IF12.38
81Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn12.40
83Eirik Høst FossgardLillomarka OL12.44
84Kasper FosserHeming Orientering12.46
87Øyvind HjermstadFossum IF12.52
88Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering12.54
89Ole Wanvik HaugenFreidig12.56
90Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK12.58
91Erlend BrendstuenHalden SK13.00
92Elias Skjolden SørensenLillomarka OL13.02
93Skjalg NysæterSkien OK13.04
95Eskil FrøislandVang OL13.08
96Vegard MyklemyrEiker OL13.10
97Ludvig RødnesOppsal Orientering13.12
98Håkon LundKongsberg OL13.14
99Marius AurebekkKristiansand OK13.16

Annonser

IOF Eventor