Norsk Orientering

Startliste for Blåveisløpet

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Blåveisløpet
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: søndag 23 april 2017

N-åpen

1 350 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
145Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering11.00
146Andrea Holm UndhjemSteinkjer OK11.00
147Imre Gran JacobsenOK Skøynar11.00
148Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering11.00
149Laura HegstadOK Skøynar11.00
150Cesilie JacobsenOK Skøynar11.00
151Jonas AlstadFrol IL11.00
152Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering11.00
154Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK11.00
161Daniel AlstadFrol IL11.00
162Johannes MatbergFrol IL11.00
164Aksel Skjeset SandstadFrol IL11.00
169Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK11.00
176Tobias tanem IversenVerdal OK11.00
177Johanne hildrum SaksvoldFrol IL11.00
179Iben Gran JacobsenFrol IL11.00
180Mathilde tanem IversenVerdal OK11.00

C1,5

1 520 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
134Tone FlægstadOK Skøynar12.07

B2,0

2 210 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
165Julie KristoffersenMo ok11.00
178Kari LillealternFreidig11.00
171Ane Marte VatnFrol IL12.08
113Susanna BrynhildsenWing OK12.26
115Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering12.30

A3,5

3 790 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
168Ole Petter StavrumFrol IL11.00
170Gunnar VatnFrol IL11.00
172Olav martin IndgaardFrol IL12.00
173Magnhild ForsethFrol IL12.00
42Randi JensenFrol IL12.45

D -10

1 520 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
129Karita MøllerSteinkjer OK12.21

D 11-12

1 520 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
163Martine Myhr ImslandFrol IL12.11
126Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering12.15
175Selma SkjulsvikFrol IL12.17

D 13-14

2 210 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
166Iselina Myhr ImslandFrol IL12.08
106Trude MarkhusVerdal OK12.12

D 15-16

2 640 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
81Hege HallanOK Skøynar12.03

D 15-20B

2 210 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
110Sarah BrynhildsenWing OK12.20

D 17-20

3 190 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
43Mari Kilskar GrevskottFrol IL12.00
45Emilie Liabakk EriksenByåsen IL12.04
46Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering12.06
48Emma ArnesenByåsen IL12.10
49Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK12.12
50Sofie HallemVerdal OK12.14
51Lene Berg HanssenByåsen IL12.16
52Marie DaleSteinkjer OK12.18
53Ingeborg EideByåsen IL12.20
54Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK12.22
55Ragnhild EideByåsen IL12.24

D 21-

3 790 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
29Ane Kjerstine  SandstadFrol IL12.19
30Elen Katrine SkjerveFrol IL12.21
31Line SundsvikFrol IL12.23
32Randi Johanne SkjerveFrol IL12.25
33Sigrid AlexandersenNTNUI12.27
34Elise Taylor SpetsFrol IL12.29
36Guro TorpeFrol IL12.33

D 40-

3 190 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
56Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering12.26

D 50-

2 640 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
86Anne Lise GranOK Skøynar12.13
87Rine HanssenByåsen IL12.15

H -10

1 520 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
167Erik Myhr ImslandFrol IL12.37

H 11-12

1 520 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
120Magnus AlstadFrol IL12.03
121Aleksander Tanem IversenVerdal OK12.05
122Håkon HallanOK Skøynar12.07
123Julian Fei Benum LuongSteinkjer OK12.09

H 11-12N

1 460 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
142Torstein Gjedrem LundVerdal OK12.08

H 13-14

2 210 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Vegard JermstadSteinkjer OK12.02
102Martin Vehus SkjerveVerdal OK12.04
103Fredrik MøllerSteinkjer OK12.06

H 13-16C

1 520 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
130Johan Daniel Holm UndhjemSteinkjer OK12.23
131Sigurd VatnFrol IL12.25
132Iver Gjedrem LundVerdal OK12.27
133Sindre TusetSteinkjer OK12.29

H 13-16N

1 460 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
139Olav Gjedrem LundVerdal OK12.02
140Henrik BelboSteinkjer OK12.04

H 15-16

3 190 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
59Tobias AlstadFrol IL12.32
60Hallvar HallanOK Skøynar12.34
61Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK12.36
62Marius MøllerSteinkjer OK12.38

H 15-20B

2 210 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
108Sondre Gjedrem LundVerdal OK12.16

H 17-20

3 790 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
21Sondre LorentsenOK Silsand12.03
22Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK12.05
23Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering12.07
24Ole Wanvik HaugenFreidig12.09
25Morten SvendgårdOK Skøynar12.11
26Anders HaugskottOL Trollelg12.13
28Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OK12.17

H 21-

5 350 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
174Espen SundsvikFrol IL12.00
2Jørgen FiskumFrol IL12.02
3Jon Aukrust OsmoenNTNUI12.04
4Dag BlandkjennKristiansand OK12.06
5Johan Otto MunkebyFrol IL12.08
6Atle DengerudSteinkjer OK12.10
8Håvard VassendenFrol IL12.14
10Johan Asphjell BjørnaasFrol IL12.18
11Mathias VindalFreidig12.20
12Simen Eid NielsenNTNUI12.22
13Morten JørgensenKristiansand OK12.24
14Sindre JohannessenFreidig12.26
19Stian SundsvikFrol IL12.36

H 40-

3 790 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
38Per Ivar SkinderhaugWing OK12.37
39Odd-Ivan LorentsenOK Silsand12.39
40Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering12.41
41Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering12.43

H 50-

3 190 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
66Einar LundVerdal OK12.42
2Geir PaulsenOL Trollelg12.46
42Jostein AlvestadWing OK12.48
14Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering12.50
94Arne GrevskottFrol IL12.52
112Haakon ArnesenByåsen IL12.56
81Vidar SkjerveVerdal OK13.02
82Jo Severin MatbergFrol IL13.04
71Stein MarkhusVerdal OK13.06
20Bernt BrynhildsenWing OK13.08
35Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK13.12

H 60-

2 640 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
89Bjørn Olav NygårdFrol IL12.19
90Helge EriksenByåsen IL12.21
91Knut LillealternFreidig12.23

H 70-

2 640 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
92Olav Magne SvendgårdOK Skøynar12.25
93Roar ForbordMalvik IL12.27
94Stig Arild HaugskottOL Trollelg12.29
95Sverre KristoffersenVerdal OK12.31
96Rolf KarsetSteinkjer OK12.33
97Lars StavranInderøy IL12.35
98Henry SundsetvikOL Trollelg12.37

Annonser

IOF Eventor