Norsk Orientering

Startliste for Midt-Norsk Mesterskap Stafett

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerSkriv ut

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap Stafett
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: søndag 27 august 2017

D13-16

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
71Freidig 110.20
711. Mari Eidsmo
712. Mathea Spets Storhov
713. Vilde Lereim Storli
72Kvikne IL / Vingelen IL 110.20
721.
722.
723.
73Byåsen IL 110.20
731. Hanne Helmine Rogstad
732. Stine Aune
733. Maren Viken
74Frol IL 110.20
741. Mari Kilskar Grevskott
742. Iselina Myhr Imsland
743. Linnea Munkeby
75Freidig 210.20
751. Ane Malene Kolstad
752. Anna Christensen
753. Frida Haugskott
76Frol IL 210.20
761. June Munkeby
762.
763.

H13-16

18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
59Wing OK 110.00
591. Petter Andreas Lona
592. Henrik Braathen
593. Jonas Vindal
63Wing OK 210.00
631. August Hopstad Nykvist
632. Sigurd Braathen
633. Magne Gutvik
51Melhus IL 110.20
511. Peter Prytz Jensen
512. Ørjan Sæter
513. Kristoffer Lerli
52OK Skøynar 110.20
521. Simen Hegstad
522. Louise Ronglan
523. Hallvar Hallan
53Freidig 110.20
531. Håkon Holstad
532. Mikkel Holt
533. Vegard Kittilsen
54Steinkjer OK 110.20
541. Marius Møller
542. Fredrik Møller
543. Niklas Landsem Melhus
55Tynset IF 110.20
551. Jørgen Schjølberg
552. Mari Grøtli Svergja
553. Gaute Kvittum Nytrøen
56Verdal OK 110.20
561. Fredrik Vehus Skjerve
562. Iver Gjedrem Lund
563. Martin Vehus Skjerve
57Byåsen IL 110.20
571. Petter Liabakk Eriksen
572. Håkon Sæternes
573. Einar Eide
58Frol IL 110.20
581.
582.
583.
60Melhus IL 210.20
601. Joakim Solberg Qvenild
602. Oskar Storler
603. Andreas Aagesen
61OK Skøynar 210.20
611. Aksel Veske
612. Hege Hallan
613. Håvard Veie
62Freidig 210.20
621. Jonas Grønli
622. Vemund Mølnvik
623. Simen Spets Storhov
64Melhus IL 310.20
641. Erik Tofte jr
642. Knut Hage
643. Martin Aune
65Freidig 310.20
651. Jo Even Kolstad
652. Jostein Rø
653. Lars Sandstad
66Freidig 410.20
661. Emil Leroyer
662. Sverre Hellevik
663. Vetle Grønvik Ekra
67Freidig 510.20
671. Antonius Herskedal Amundsen
672. Emil Grønli
673. August Maske
68Freidig 610.20
681. Vegard Ulseth Sylte
682.
683.

D17

19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
31NTNUI 110.00
311. Karen Oline Kolstad
312. Anna Ulvensøen
313. Ingrid Gulbrandsen
32OL Trollelg 110.00
321. Line Sølberg
322. Marit Schmid
323. Kristin Haugskott
33Freidig 110.00
331. Åshild Kolstad
332. Hanne Sandstad
333. Malin Sandstad
34Steinkjer OK 110.00
341. Kjersti Kvistad Dengerud
342. Vibeke Kvistad Dengerud
343. Sigrid Flatås Aune
35Verdal OK 110.00
351. Sigrid Vehus Skjerve
352. Gunhild Bredesen
353. Sofie Hallem
36Byåsen IL 110.00
361. Lene Berg Hanssen
362. Ragnhild Eide
363. Ingeborg Eide
37Emblem IL 110.00
371. Ingrid Lundanes
372. Katharina Rogstad
373. Vilde Årøen Lykke
38Frol IL 110.00
381. Line Sundsvik
382. Ragne Munkeby
383. Kine Sofie Sandstad
39NTNUI 210.00
391. Audhild Bakken Rognstad
392. Marta Ulvensøen
393. Ingunn Egeberg Vári
40Freidig 210.00
401. Mari Angell-Petersen
402. Vera Melkild
403. Dina Reitan
41Byåsen IL 210.00
411. Jenny Persson
412. Kari Solem Aune
413. Gøril Eide
42NTNUI 310.00
421. Silje Arntzen
422. Hildegunn Heggøy
423. Mali Gederaas Kanstad
43Freidig 310.00
431.
432.
433.
44NTNUI 410.00
441. Aurora Fossøy
442. Una Bratlie
443. Sonja Mellberg
45NTNUI 510.00
451. Jorunn Kvakland
452. Ingrid Okkenhaug
453. Karoline Dahl Fosby
46NTNUI 610.00
461. Helene Omdal
462. Lovise Fremstad
463. Åsne Skram Trømborg
47NTNUI 710.00
471. Ingvild Brekke
472. Synne Fossøy
473. Kristine Ausen
48NTNUI 810.00
481. Karine Vestøl
482. Amanda Johansson
483.
49NTNUI 910.00
491.
492.
493.

H17

25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
1IL Leik 110.00
11. Ola Keiserås
12. Jonas Unsgård
13. Oskar Andrén
2Kristiansand OK 110.00
21. Morten Jørgensen
22. Gaute Friestad
23. Dag Blandkjenn
3NTNUI 110.00
31. Emil Granqvist
32. Sindre Østgulen Deisz
33. Isak Bergset
4OL Trollelg 110.00
41. Anders Haugskott
42. Olav Andreas Remmen
43. Ove Baardsgaar
5Freidig 110.00
51. Oskar Spets Storhov
52. Tomas Eidsmo
53. Håvard Eidsmo
6Stjørdals-Blink Orientering 110.00
61. Audun Wanvik Haugen
62. Ane Nielsen Solberg
63. Jakob Haugen
7Byåsen IL 110.00
71. Are Lodgaard
72. Isak A Sæternes
73. Hans Aleksander Østhagen
8Emblem IL 110.00
81. Erlend Nilsen Sandnes
82. Kjetil Okkenhaug
83. Kristian Nilsen Sandnes
9Fossum IF 110.00
91. Oskar Størmer
92. Sigrud Melsom
93.
10Fredrikstad SK 110.00
101. Herman Ryen Martinsen
102. Johannes Bakke Aashamar
103. Olav Milian Schmitt Gran
11Frol IL 110.00
111. Stian Sundsvik
112. Tobias Alstad
113. Espen Sundsvik
12NTNUI 210.00
121. Elias T. Mølnvik
122. Vegard Blomseth Johnsen
123. Anders Felde Olaussen
13Freidig 210.00
131. Oscar Lyngen
132. Mattis Holt
133. Mattis Vindal
14Emblem IL 210.00
141. Markus Glad
142.
143.
15Frol IL 210.00
151.
152.
153.
16NTNUI 310.00
161. Simen Eid Nielsen
162. Håkon Fruseth Christiansen
163. Lars Owren
17Freidig 310.00
171. Mats Eidsmo
172. Kristian Fredrik Lynum
173. Adrian Opheim
18NTNUI 410.00
181. Sverre Bang Støeng
182. Harald Kalager
183. Jonas Kittelsen
19Freidig 410.00
191. Johan Ivarsson
192. Andreas Sylte
193. Johan Ivarsson
20NTNUI 510.00
201. Kristoffer Nesland
202. Jakob Kalvig Skogan
203. Henrik Upsal
21NTNUI 610.00
211. Olai Stensland Lillevold
212. Håvard Mo Vaadal
213. Peter Martinus Freyborg Uran
22NTNUI 710.00
221. Audun Heimdal
222. Ulrik Astrup Arnesen
223. Matias Hodne Hanisch
23NTNUI 810.00
231.
232.
233.
24NTNUI 910.00
241.
242.
243.
25Varegg/Tyrving/Tisaren 110.00
251. Vegard Jarvis Westergård
252. Oda Sikkeland
253. Niklas Gustafsson

D135

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
101Os IL 110.10
1011. Ragnhild Dåsnes
1012. Anne Meli Narjord
1013. Kari Osmoen
102Freidig 110.10
1021. Kari Ulseth
1022. Torunn Spets Storhov
1023. Gro Sandstad Eidsmo
103Steinkjer OK 110.10
1031. Gunhild Kvistad
1032. Katrine Austmo Møller
1033. Mari Ann Landsem Melhus
104Stjørdals-Blink Orientering 110.10
1041. Ingvild Kjesbu
1042. Monica Hægstad
1043. Mette Wanvik
105Byåsen IL 110.10
1051. Eirin Lodgaard
1052. Rine Hanssen
1053. Nina-Beate Liabakk

H135

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
81Malvik IL 110.10
811.
812.
813.
82Melhus IL 110.10
821. Stein Ivar Foss
822. Atle Pedersen
823. John Lerli
83Nord-Østerdal OK 110.10
831. Jon Arve U Engebakken
832. Harald Svergja
833. Per Engebakken
84OK Skøynar 110.10
841. Andreas Bolstad
842. Erling Andreas Ronglan
843. Terje Rønning
85OL Trollelg 110.10
851. Frode Haugskott
852. Kjell Baardsgaard
853. Jørgen Tegdan
86Røros IL 110.10
861. Terje Schjølberg
862. Frode Sjøvold
863. Geir Schjølberg
87Freidig 110.10
871. Andreas Sylte
872. Bjørnar Lynum
873. Jens Even Storhov
88Steinkjer OK 110.10
881. Svein Anders Melhus
882. Trond Svanøe-Hafstad
883. Atle Dengerud
89Stjørdals-Blink Orientering 110.10
891. Asle Skulbørstad
892. Bård Øyvind Solberg
893. Kyrre Kraft
90Verdal OK 110.10
901. Kurt Ove Melbye
902. Einar Lund
903. Vidar Skjerve
91Byåsen IL 110.10
911. Torgeir Aune
912. Snorre Sæternes
913. Øystein Wiggen
92Wing OK 110.10
921. Eivind Lona
922. Øystein Braathen
923. Terje Midtbø
93OK Skøynar 210.10
931. Lars Strøm
932. John-Ola Hovdal
933. Joar Svendgård
94Freidig 210.10
941. Jon Holstad
942. Vegard Grønli
943. Olle Malmring
95Byåsen IL 210.10
951. Hans Helmer Sæternes
952. Skjalg Stordal
953. Geir Arne Lodgaard

D180

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
126Tynset IF 110.10
1261. Eldbjørg G. Kalbækken
1262. Sigrid Kalbækken
1263. Anne Mette Normann

H180

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
111Malvik IL 110.10
1111. Eigil Sørli
1112. Roar Forbord
1113. Kjellrun Sporild
112OL Trollelg 110.10
1121. Anders Lauglo
1122. Stig Arild Haugskott
1123. Henry Sundsetvik
113Os IL 110.10
1131. Bjørn Ivar Ryen
1132. Tor Østvang
1133. Oddvar Erlien
114Freidig 110.10
1141. Tore Angell-Petersen
1142. Knut Lillealtern
1143. Arild H Clausen
115Verdal OK 110.10
1151. Per Grande
1152. Arne Okkenhaug
1153. Sverre Kristoffersen
116Wing OK 110.10
1161. Jostein Alvestad
1162. Terje Kanstad
1163. Steinar Aasvang
117Byåsen IL 110.10
1171. Kjell Maroni
1172. Leif Røhjell
1173. Øivind Magne Rogndalen
118Frol IL 110.10
1181. Harald Bakken
1182. Torbjørn Sirum
1183. Arild Vassenden
119OL Trollelg 210.10
1191. Bjørn Brenne
1192. Egil Repvik
1193. Odd Musum
120Wing OK 210.10
1201. Lars Skrøvseth
1202. Tor Gjermstad
1203. Jon Vindal

MIX

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
131IL BUL-Tromsø 110.20
1311. Hans Urset
1312. Grete Urset
1313. Gjermund Urset
132IL Leik 110.20
1321. Tone Almås
1322. Jan Hage
1323. Svein Olav Åmot
133Melhus IL 110.20
1331. Hege Solhjem Melhuus
1332. Martin Melhuus
1333. Eivind Bakk
134OL Trollelg 110.20
1341. Paul Forseth
1342. Ruth Schmid
1343.
135Stjørdals-Blink Orientering 110.20
1351. Ingeborg Gurine Kraft
1352. Ingvild Geving Skulbørstad
1353. Margit Eide
136Tynset IF 110.20
1361. Leif Arne Nytrøen
1362. Eline Horten Jordet
1363. Ane Ingeborg Kalbækken
137Byåsen IL 110.20
1371. Erlend Aune
1372. Svein Endre Hove
1373. Andrine Viken
138Emblem IL 110.20
1381. Roar Reiten
1382. Janita Skogeng
1383. Lars Roger Lundanes
139IL Leik 210.20
1391. Kay Ove Bjerkenås
1392. Mai Iren Almås
1393. Svein Unsgård
140Byåsen IL 210.20
1401.
1402. Ingunn S Østhagen
1403.
141Nansen/Vingelen 110.20
1411. Bente Horten
1412. Solveig Vingelen
1413. Liv Meli

Annonser

IOF Eventor