Norsk Orientering

Startliste for Midt-Norsk Mesterskap Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: lørdag 26 august 2017

N-åpen

1 980 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
543Aksel Sandstad SkjesethFrol IL10.00
544Ville Sandstad SkjesethFrol IL10.00
545Elias StavsethByåsen IL10.00
546Sondre StensethByåsen IL10.00
557Johannes MatbergFrol IL10.00
516Ole Ulseth SylteFreidig10.30
517William Mitchell IversenVerdal OK10.30
518Ingrid Gustad StrømOK Skøynar10.30
519Hedda SæbøNidarøst OK10.30
520Marit Storler SnøfuglFreidig10.30
521Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering10.30
522Torvin Bergh-HansenByåsen IL10.30
523Mateo HendersonSteinkjer OK10.30
524Johannes StordalByåsen IL10.30
525Kristine BraathenWing OK10.30
526Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering10.30
527Eystein AskeFreidig10.30
528Maia Ruano StrandWing OK10.30
529Idun AaenStjørdals-Blink Orientering10.30
530Irene Storler SnøfuglFreidig10.30
531Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering10.30
532Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK10.30
533Ovid Baglo BjørkengVerdal OK10.30
534Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering10.30
535Johannes LerliMelhus IL10.30
536Noelle HendersonSteinkjer OK10.30
537Erlend GrønliFreidig10.30
538Eirik Lie BolstadOK Skøynar10.30
539Sigurd RønningMelhus IL10.30
540Maja Sjøgren CarlsenFreidig10.30
541Martin Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering10.30
542Linus Fossum MalmringFreidig10.30

D -10

2 400 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
438Anna Emilie LonaWing OK11.02
439Maja Sæterhaug KnudsenFreidig11.04
440Lily Alexandra MorganMalvik IL11.06
441Frida HolmqvistByåsen IL11.08
442Eira Forsbak AsplemFreidig11.10
443Nikoline MunkebyFrol IL11.12
444Synne Kvittum NytrøenTynset IF11.14
445Sigrid HægstadByåsen IL11.16
446Karita MøllerSteinkjer OK11.18
447Ingeborg KolstadWing OK11.20

D 11-12

2 630 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
456Hannah Gustad StrømOK Skøynar11.38
457Lina Storler SnøfuglFreidig11.40
458Selma SkjulsvikFrol IL11.42
459Una KittilsenFreidig11.44
460Eline Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering11.46
461Tora KittilsenFreidig11.48
462Guro SchjølbergTynset IF11.50
463Ella SandstadFreidig11.52
464Marita AskeFreidig11.54
465Anna BellingmoOL Gaula11.56
466Sigrid HaugskottOL Trollelg11.58
467Maria Strømdal WikFreidig12.00
468Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK12.02
469Nora HalvorsenFreidig12.04
470Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering12.06
471Solveig Louise NissenFreidig12.08

D 11-12N

2 120 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
420Marit SvendgårdOK Skøynar11.03
421Tina UglemsmoSelbu OK11.05
422Carina Marie NarvesenOs IL11.07

D 13-14

3 420 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
340Iselina Myhr ImslandFrol IL11.03
341Mari EidsmoFreidig11.05
342Linnea MunkebyFrol IL11.07
343Ane Malene KolstadFreidig11.09
344Serine Skogeng ReitenEmblem IL11.11
345Anna ChristensenFreidig11.13
346Eline Horten JordetVingelen IL11.15
347Mathea Spets StorhovFreidig11.17
348Trude MarkhusVerdal OK11.19
349Mari Grøtli SvergjaKvikne IL11.21
350Silje Marie NissenFreidig11.23
351Kristin LundanesEmblem IL11.25
352June MunkebyFrol IL11.27

D 13-16C

2 980 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
426Mathea Baglo BjørkengVerdal OK11.15

D 15-16

4 440 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
263Mari Kilskar GrevskottFrol IL11.33
264Hege HallanOK Skøynar11.35
265Maren VikenByåsen IL11.37
266Vilde Lereim StorliFreidig11.39
267Hanne Helmine RogstadNidarøst OK11.41
268Matilde MunkebyFrol IL11.43
269Stine AuneNidarøst OK11.45
270Louise RonglanOK Skøynar11.47
271Frida HaugskottOL Trollelg11.49

D 17-A kort

4 080 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
235Ingvild BrekkeNTNUI12.02
236Kristine AusenNTNUI12.04
237Synne FossøyNTNUI12.06
238Helene OmdalNTNUI12.08
239Marit SchmidOL Trollelg12.10
240Jorunn KvaklandNTNUI12.12
241Kajsa Stina SandstadNTNUI12.14
242Lovise FremstadNTNUI12.16
243Sarah BrynhildsenWing OK12.18
244Ingrid OkkenhaugNTNUI12.20
245Åsne Skram TrømborgNTNUI12.22
246Camilla ÖhmanNTNUI12.24

D 17-C

3 340 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
382Mari BraathenWing OK12.27
383Thea WalsethMalvik IL12.29
384Liv TennesWing OK12.31

D 17-18

5 490 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
162Andrine VikenByåsen IL11.03
163Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK11.05
164Vera MelkildFreidig11.07
165Sofia HaglundStjørdals-Blink Orientering11.09
166Sofie HallemVerdal OK11.11
167Lene Berg HanssenByåsen IL11.13
168Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL11.15
169Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK11.17
170Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF11.19
171Dina ReitanFreidig11.21
172Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering11.23
173Vilde Årøen LykkeEmblem IL11.25
174Ragnhild EideByåsen IL11.27
175Ragne MunkebyFrol IL11.29
176Maria Ulseth SylteFreidig11.31

D 19-20

6 250 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
102Åshild KolstadFreidig11.03
103Ingeborg EideByåsen IL11.05
104Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK11.07
105Emma ArnesenByåsen IL11.09
106Kristin BrekkeLillomarka OL11.11
107Ingrid LundanesEmblem IL11.13
108Emilie Liabakk EriksenByåsen IL11.15
109Marit Melby JacobsenLardal OL11.17
110Karine VestølVegårshei IL11.19
111Malin SandstadFreidig11.21
112Line SølbergOL Trollelg11.23
113Oda Q FossumFreidig11.25
114Sonja MellbergNTNUI11.27

D 21-

7 950 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
67Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI11.02
68Amanda JohanssonOK Orion11.04
69Hildegunn HeggøyNTNUI11.06
70Sunniva MorganMalvik IL11.08
71Aurora FossøyNTNUI11.10
72Helen PalmerByåsen IL11.12
73Una BratlieNTNUI11.14
74Ingrid GulbrandsenNTNUI11.16
75Line SundsvikFrol IL11.18
76Karen Oline KolstadNTNUI11.20
77Karoline Dahl FosbyNTNUI11.22
78Marta UlvensøenNTNUI11.24
79Mali Gederaas KanstadNTNUI11.26
80Hanne SandstadFreidig11.28
81Ingunn Egeberg VáriNTNUI11.30
82Ragnhild HjermstadFossum IF11.32
83Silje ArntzenNTNUI11.34
84Audhild Bakken RognstadNTNUI11.36
85Katharina RogstadEmblem IL11.38
86Anna UlvensøenNTNUI11.40

D 35-

5 200 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
205Mari Angell-PetersenFreidig11.02
206Jenny PerssonByåsen IL11.04
207Randi LillealternFreidig11.06
208Kristin JægerWing OK11.08
209Tina Strømdal WikFreidig11.10
210Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering11.12
211Kari Solem AuneByåsen IL11.14
212Margot Bolstad LynumFreidig11.16

D 45-

4 540 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
273Anne Meli NarjordOs IL11.53
274Kari UlsethFreidig11.55
275Mari Ann Landsem MelhusSteinkjer OK11.57
276Gro Sandstad EidsmoFreidig11.59
277Mai Iren AlmåsIL Leik12.01
278Kristin HaugskottOL Trollelg12.03
279Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering12.05
280Tone AlmåsIL Leik12.07
281Janita SkogengEmblem IL12.09
282Gøril EideByåsen IL12.11
283Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering12.13
284Kari Tønset GuttvikWing OK12.15
285Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering12.17

D 50-

4 100 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
248Gunhild BredesenVerdal OK11.03
249Heidi ArnesenFreidig11.05
250Hilde ForbordMalvik IL11.07
251Mona J. MølnvikFreidig11.09
252Rine HanssenByåsen IL11.11
253Torunn Spets StorhovFreidig11.13
254Eirin LodgaardByåsen IL11.15
255Liv MeliIL Nansen11.17
256Nina-Beate LiabakkByåsen IL11.19
257Trine SunnsetMelhus IL11.21
258Gunhild KvistadSteinkjer OK11.23
259Sigrid MelkildFreidig11.25
260Ann Sissel VehusVerdal OK11.27
261Hege Solhjem MelhuusMelhus IL11.29

D 55-

3 930 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
299Grete Berge OwrenFreidig11.02
300Anne Mette NormannTynset IF11.04
301Ragnhild DåsnesOs IL11.06
302Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK11.08
303Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF11.10

D 60-

3 610 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
305Karin GalaaenSelbu OK11.14
306Elin FiskvikOK Skøynar11.16
307Gerd BjørsethKrokstadøra IL11.18
308Kari OsmoenOs IL11.20
309Kjellrun SporildMalvik IL11.22
310Heidi Meyer MidtunFreidig11.24
311Eldbjørg RyenTynset IF11.26

D 65-

3 330 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
313Eli KristoffersenVerdal OK11.30
314Stina ElfvingByåsen IL11.32
315Kari LillealternFreidig11.34
316Kari BuggeVerdal OK11.36
317Ruth SchmidOL Trollelg11.38
318Gunn Kari HygenFreidig11.40
319Sigrid KalbækkenTynset IF11.42

D 70-

3 100 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
387Solveig VingelenVingelen IL11.02
388Anne FuruholtOL Trollelg11.04
389Hilary PalmerNotts OC11.06
390Anne-Lise BrenneOL Trollelg11.08

D 75-

2 790 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
392Grete UrsetVingelen IL11.12
393Aslaug MølnvikSteinkjer OK11.14
394Kari SollidVerdal OK11.16

D 80-

2 590 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
409Randi IversenByåsen IL11.46
410Gerd Marie SæternesByåsen IL11.48

H -10

2 400 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
449Jonas AlstadFrol IL11.24
450Mathias LeroyerFreidig11.26
451Sigve Lie BolstadOK Skøynar11.28
452Dagfinn StenvikByåsen IL11.30
453Ludvig LangøygardFrol IL11.32
454Leo Benjamin MorganMalvik IL11.34

H 11-12

2 630 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
473Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL12.12
474Kristoffer Strømdal WikFreidig12.14
475Jørgen AuneByåsen IL12.16
476Filip Mitchell IversenVerdal OK12.18
477Bennet SauerOs IL12.20
478Hallvard HellevikFreidig12.22
479Ole Andreas VeskeOK Skøynar12.24
480Tristan HalvorsenFreidig12.26
481Ådne StordalByåsen IL12.28
482Aleksander Tanem IversenVerdal OK12.30
483Alf Petter LynumFreidig12.32
484Håkon HallanOK Skøynar12.34
485Julian Fei Benum LuongSteinkjer OK12.36
486Magnus AlstadFrol IL12.38

H 11-12N

2 120 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
424Peder Angel Lundquist LangenOs IL11.11

H 13-14

3 420 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
354Vemund MølnvikFreidig11.31
355Petter Andreas LonaWing OK11.33
356Martin AuneMelhus IL11.35
357Emil LeroyerFreidig11.37
358Espen KarlsenMelhus IL11.39
359Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig11.41
360Oskar StorlerMelhus IL11.43
361Aksel Lie BolstadOK Skøynar11.45
362August MaskeFreidig11.47
363Hans UrsetIL BUL-Tromsø11.49
364Vetle Grønvik EkraFreidig11.51
365Peter Prytz JensenMelhus IL11.53
366Martin Vehus SkjerveVerdal OK11.55
367Sigurd BraathenWing OK11.57
368Erik Tofte jrMelhus IL11.59
369Emil GrønliFreidig12.01
370Joakim Solberg QvenildMelhus IL12.03
371Magne GuttvikWing OK12.05
372Andreas AagesenMelhus IL12.07
373Sverre HellevikFreidig12.09
374Kristoffer LerliMelhus IL12.11
375Antonius Herskedal AmundsenFreidig12.13
376Erlend AuneByåsen IL12.15
377Sigurd VatnFrol IL12.17
378Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK12.19
379Ørjan SæterMelhus IL12.21
380Vegard Ulseth SylteFreidig12.23

H 13-16C

2 980 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
427Jone I. S. SamlandSelbu OK10.00
428Brage AsplemFreidig11.19
429Michael OlsenMelhus IL11.21
430Anders TørumSelbu OK11.23
431Knut HageMelhus IL11.25
432Mathias Enebak IversenFreidig11.27
433Jens Husby AftretMalvik IL11.29
434Markus Wilhelm NarvesenOs IL11.31

H 15-16

5 160 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
178Jonas GrønliFreidig11.35
179Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering11.37
180Jostein RøFreidig11.39
181Henrik BelboSteinkjer OK11.41
182Henrik BraathenWing OK11.43
183Lars SandstadFreidig11.45
184Einar EideByåsen IL11.47
185Gaute Kvittum NytrøenTynset IF11.49
186Aksel VeskeOK Skøynar11.51
187Jonas VindalWing OK11.53
188Marius MøllerSteinkjer OK11.55
189Håkon SæternesByåsen IL11.57
190Matias NissenFreidig11.59
191Petter Liabakk EriksenByåsen IL12.01
192Håvard VeieOK Skøynar12.03
193Mikkel HoltFreidig12.05
194Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK12.07
195Hallvar HallanOK Skøynar12.09
196Simen Spets StorhovFreidig12.11
197Martin Wold StavrumFrol IL12.13
198Vegard KittilsenFreidig12.15
199Jørgen SchjølbergTynset IF12.17
200Håkon HolstadFreidig12.19
201Trym Nergård RønningOK Skøynar12.21
202Jo Even KolstadFreidig12.23
203Tobias AlstadFrol IL12.25

H 17-A kort

4 860 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
229Jakob Kalvig SkoganNTNUI11.50
230Bjørn LundanesNTNUI11.52
231Øystein BraathenWing OK11.54
232Anders EmilssonNTNUI11.56
233Sindre Engzelius GylverNTNUI11.58

H 17-18

7 610 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
54Oskar Spets StorhovFreidig11.35
55Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL11.37
56Isak A SæternesByåsen IL11.39
57Mathias VindalFreidig11.41
58Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK11.43
59Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering11.45
60Mats EidsmoFreidig11.47
61Anders HaugskottOL Trollelg11.49
62Oscar LyngenFreidig11.51
63Are LodgaardByåsen IL11.53
64Kristian Fredrik LynumFreidig11.55
65Sivert BellingmoOL Gaula11.57

H 19-20

9 230 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
38Adrian OpheimFreidig11.03
39Johannes Bakke AashamarKristiansand OK11.05
40Erlend Nilsen SandnesEmblem IL11.07
41Håvard EidsmoFreidig11.09
42Kristian Nilsen SandnesEmblem IL11.11
43Olav Andreas RemmenOL Trollelg11.13
44Sverre Bang StøengNTNUI11.15
45Jonas UnsgårdIL Leik11.17
46Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK11.19
47Audun HeimdalKonnerud IL11.21
48Olav Milian Schmitt GranHalden SK11.23
49Peter Martinus Freyborg UranNTNUI11.25
50Håkon Raadal BjørloHalden SK11.27
51Nils Ola KvamFreidig11.29
52Brage JørumByåsen IL11.31

H 21-

11 270 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL11.02
4Sondre KristiansenNTNUI11.06
5Svein Inge YdseVerdal OK11.08
6Gustav FiskumNTNUI11.10
7Mattis HoltFreidig11.12
8Kristoffer NeslandNTNUI11.14
9Ivar LundanesEmblem IL11.16
10Simen Eid NielsenNTNUI11.18
11Ove BaardsgaardOL Trollelg11.20
12Jonas Madslien BakkenNTNUI11.22
13Espen SundsvikFrol IL11.24
14Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI11.26
15Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering11.28
16Anders Felde OlaussenNTNUI11.30
17Kjetil OkkenhaugEmblem IL11.32
18Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø11.34
19Erik GustafssonNTNUI11.36
20Jonas KittelsenNTNUI11.38
21Oskar StørmerFossum IF11.40
22Isak BergsetNTNUI11.42
23Markus GladEmblem IL11.44
24Elias T. MølnvikNTNUI11.46
25Anton BjartnesVerdal OK11.48
26Emil GranqvistNTNUI11.50
27Stian SundsvikFrol IL11.52
28Henrik UpsalNTNUI11.54
29Harald KalagerNTNUI11.56
30Oskar AndrénIL Leik11.58
31Vegard Blomseth JohnsenNTNUI12.00
32Sindre JohannessenFreidig12.02
33Sindre Østgulen DeiszNTNUI12.04
34Ola KeiseråsIL Leik12.06
35Snorre HansenByåsen IL12.08
36Lars OwrenNTNUI12.10

H 35-

8 380 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
88Kurt Ove MelbyeVerdal OK11.44
89Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering11.46
90Kay Ove BjerkenåsIL Leik11.48
91Andreas HaalandWing OK11.50
92Tomas EidsmoFreidig11.52
93Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK11.54
94Joar SvendgårdOK Skøynar11.56
95Jørgen LerfallStjørdals-Blink Orientering11.58
96Eivind LonaWing OK12.00
97Lars O. LøsethHarstad OL12.02
98Geir SchjølbergTynset IF12.04
99Nicholas MorganMalvik IL12.06
100Skjalg StordalByåsen IL12.08

H 45-

6 710 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
116Bjørnar LynumFreidig11.31
117Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering11.33
118Jon RøstumOL Gaula11.35
119Hans Helmer SæternesByåsen IL11.37
120Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering11.39
121Andreas SylteFreidig11.41
122Lars StrømOK Skøynar11.43
123Olle MalmringFreidig11.45
124Torgeir AuneByåsen IL11.47
125Jon HolstadFreidig11.49
126Øystein HusbyMalvik IL11.51
127Audun BakkMelhus IL11.53
128Jan HageIL Leik11.55
129Roar ReitenEmblem IL11.57
130Ingebrigt FuglemMalvik IL11.59
131Vegard GrønliFreidig12.01
132Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering12.03
133Arild H ClausenFreidig12.05

H 50-

5 980 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
135Øystein WiggenByåsen IL11.02
136Jens Even StorhovFreidig11.04
137Andreas BolstadOK Skøynar11.06
138Atle PedersenMelhus IL11.08
139Tor Ove HallemVerdal OK11.10
140Geir PaulsenOL Trollelg11.12
141Bjørn P. LøvåsNidarøst OK11.14
142Svein UnsgårdIL Leik11.16
143Bernt BrynhildsenWing OK11.18
144Snorre SæternesByåsen IL11.20
145Kjell BaardsgaardOL Trollelg11.22
146Geir Arne LodgaardByåsen IL11.24
147Morten StrandWing OK11.26
148Marius EnesVerdal OK11.28
149Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering11.30
150Vidar SkjerveVerdal OK11.32
151Stein Ivar FossMelhus IL11.34
152Johan IvarssonFreidig11.36
153Inge HafstadVerdal OK11.38
154Atle DengerudSteinkjer OK11.40
155Einar LundVerdal OK11.42
156Harald StorrønningByåsen IL11.44
157Frode HaugskottOL Trollelg11.46
158Harald SvergjaNord-Østerdal OK11.48
159Per GrandeVerdal OK11.50
160Stig Magnar LøvåsFreidig11.52

H 55-

5 210 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
214Frode SjøvoldRøros IL11.20
215John LerliMelhus IL11.22
216Arne OkkenhaugVerdal OK11.24
217Terje SchjølbergRøros IL11.26
218Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK11.28
219Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg11.30
220Lars Roger LundanesEmblem IL11.32
221Per EngebakkenNord-Østerdal OK11.34

H 60-

4 550 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224Kjell MaroniByåsen IL11.36
223Terje KanstadWing OK11.38
225Terje HansenVingelen IL11.42
226Jostein AlvestadWing OK11.44
227Eivind BakkMelhus IL11.46
228Helge EriksenByåsen IL11.48

H 65-

4 280 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
292Magne GjønnesOL Trollelg11.29
287Geir NilsenEmblem IL12.21
288Frank BjarkøWing OK12.23
289Bjørn Olav NygårdFrol IL12.25
290Steinar AasvangWing OK12.27
291Kåre OnsøyenMelhus IL12.29
293Knut LillealternFreidig12.33
294Lars SkrøvsethWing OK12.35
295Bjørn BergerByåsen IL12.37
296Tor GjermstadWing OK12.39
297Rolf WærnesOrkanger IF12.41

H 70-

3 500 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
321Roar StensethByåsen IL11.46
322Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg11.48
323Tor ØstvangOs IL11.50
324Olav Magne SvendgårdOK Skøynar11.52
325Steinar SimensenOs IL11.54
326Edgar FuruholtOL Trollelg11.56
327Leif RøhjellByåsen IL11.58
328Sverre KristoffersenVerdal OK12.00
329Rolf KarsetSteinkjer OK12.02
330Frode StensrudOL Trollelg12.04
331Tore Angell-PetersenFreidig12.06
332Egil RepvikOL Trollelg12.08
333Svein Endre HoveByåsen IL12.10
334Kristian MidthjellVerdal OK12.12
335Bjørn Ivar RyenVingelen IL12.14
336Øivind Magne RogndalenByåsen IL12.16
337Øistein ÅsmulOL Trollelg12.18
338Roar ForbordMalvik IL12.20

H 75-

3 080 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
396Henry SundsetvikOL Trollelg11.20
397Arne SæterhaugByåsen IL11.22
398Oddvar ErlienVingelen IL11.24
399Jardar SandstadSelbu OK11.26
400Eigil SørliMalvik IL11.28
401Stig Arild HaugskottOL Trollelg11.30
402Tore BrurokNidarøst OK11.32
403Odd MusumOL Trollelg11.34
404Leidulv VinjeNidarøst OK11.36
405Robert StrømWing OK11.38
406Anders LaugloOL Trollelg11.40
407Leif EngenNidarøst OK11.42

H 80-

3 080 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
413Magne SæternesByåsen IL11.56
414Magnar EgsethOL Trollelg11.58
415Arnfinn LangelandByåsen IL12.00

H 85-

3 080 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
417Brynjulf ForsethOL Trollelg12.04
418Paul ForsethOL Trollelg12.06

Direkte AL

6 350 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
548Jo LangøygaardFrol IL10.30
487Pablo BustilloNasjonalrådet11.01
488Eivind Sjøgren OlsenFreidig11.03

Direkte AK

4 030 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
551Marit Ishol  SkoganSteinkjer OK10.00
555Sunniva StorrønningByåsen IL10.00
489Jara Garcia Zafranasjonalrådet11.05
490Jon VindalWing OK11.07
491Janne Fossum MalmringFreidig11.09
492Arne Inge KolstadWing OK11.11
493Ole Gunnar SølbergIL Leik11.13
494Beth Paludan CarlsenFreidig11.15
495Per Ivar SkinderhaugWing OK11.17
511Dagrunn UrsethVingelen IL11.49
234Kathrine Austmo MøllerNOTEAM12.00

Direkte B

3 380 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
547Ingunn S ØsthagenByåsen IL10.00
549John PalmerOK Alehof10.00
553Rudolf SchmidOL Trollelg10.00
554Randi HegstadByåsen IL10.00
556Nelly S MaskeFreidig10.00
496Julie KristoffesenKemiön Kiilat11.19
497Rune SævikStjørdals-Blink Orientering11.21
498Susanna BrynhildsenWing OK11.23
499Mona Lund VeieOK Skøynar11.25
500Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering11.27
501Kristin SølbergIL Leik11.29
502Erik SæbøNidarøst OK11.31
503Leif JordetVingelen IL11.33
504Leif Arne NytrøenTynset IF11.35
505Siri StensgårdNTNUI11.37
506Ingrid NissenFreidig11.39
507Mari EidnesNTNUI11.41
508Bente HortenVingelen IL11.43
509Åse Rita EllingsenWing OK11.45
510Marius WalsethMalvik IL11.47

Direkte C

3 330 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
550Eli SteinvikByåsen IL10.00
512Tone FlægstadNOTEAM11.51
513Ingerid ReinertsenFreidig11.53
514Lise Tuset GustadOK Skøynar11.55
515Ingvil SnøfuglFreidig11.57

Annonser

IOF Eventor