Norsk Orientering

Startliste for Midt-Norsk Mesterskap Sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap Sprint
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: fredag 25 august 2017

Freidig

63 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
404Ole Ulseth SylteN-åpen m16.30
409Maja Sæterhaug KnudsenN-åpen m16.30
395Ingvil SnøfuglDirekte1 230 m17.01
107Jo Even KolstadH 15-161 940 m17.02
177Vilde Lereim StorliD 15-161 890 m17.02
109Vegard KittilsenH 15-161 940 m17.04
283Grete Berge OwrenD 50-1 630 m17.07
113Håkon HolstadH 15-161 940 m17.08
115Jostein RøH 15-161 940 m17.10
304Rune M HoltH 60-1 440 m17.10
118Simen Spets StorhovH 15-161 940 m17.13
188Kari UlsethD 40-1 890 m17.13
290Mona J. MølnvikD 50-1 630 m17.14
120Matias NissenH 15-161 940 m17.15
293Torunn Spets StorhovD 50-1 630 m17.17
232Vetle Grønvik EkraH 13-141 820 m17.19
195Mari Angell-PetersenD 40-1 890 m17.20
126Mikkel HoltH 15-161 940 m17.21
235August MaskeH 13-141 820 m17.22
4Mattis HoltH 21-2 210 m17.23
128Lars SandstadH 15-161 940 m17.23
130Mathias Enebak IversenH 15-161 940 m17.25
201Gro Sandstad EidsmoD 40-1 890 m17.26
239Vemund MølnvikH 13-141 820 m17.26
132Jonas GrønliH 15-161 940 m17.27
63Hanne SandstadD 21-2 110 m17.28
203Margot Bolstad LynumD 40-1 890 m17.28
244Kasper Sæterhaug KnudsenH 13-141 820 m17.31
349Kristoffer Strømdal WikH 11-121 310 m17.34
141Dina ReitanD 17-181 940 m17.36
18Sindre JohannessenH 21-2 210 m17.37
252Antonius Herskedal AmundsenH 13-141 820 m17.39
354Ludvik Storler SnøfuglH 11-121 310 m17.39
356Alf Petter LynumH 11-121 310 m17.41
147Maria Ulseth SylteD 17-181 940 m17.42
358Tristan HalvorsenH 11-121 310 m17.43
258Vegard Ulseth SylteH 13-141 820 m17.45
81Oscar LyngenH 17-182 110 m17.46
361Solveig Louise NissenD 11-121 310 m17.46
83Mats EidsmoH 17-182 110 m17.48
363Una KittilsenD 11-121 310 m17.48
263Mari EidsmoD 13-141 820 m17.50
86Kristian Fredrik LynumH 17-182 110 m17.51
156Jon HolstadH 40-1 940 m17.51
366Ella SandstadD 11-121 310 m17.51
265Mathea Spets StorhovD 13-141 820 m17.52
34Nils Ola KvamH 19-202 210 m17.53
88Oskar Spets StorhovH 17-182 110 m17.53
368Maria Strømdal WikD 11-121 310 m17.53
159Tomas EidsmoH 40-1 940 m17.54
36Adrian OpheimH 19-202 210 m17.55
268Anna ChristensenD 13-141 820 m17.55
371Tora KittilsenD 11-121 310 m17.56
92Mathias VindalH 17-182 110 m17.57
270Ane Malene KolstadD 13-141 820 m17.57
374Nora HalvorsenD 11-121 310 m17.59
375Lina Storler SnøfuglD 11-121 310 m18.00
97Oda Q FossumD 19-202 110 m18.02
275Silje Marie NissenD 13-141 820 m18.02
45Håvard EidsmoH 19-202 210 m18.04
99Åshild KolstadD 19-202 110 m18.04
101Malin SandstadD 19-202 110 m18.06
174Andreas SylteH 40-1 940 m18.09

Annonser

IOF Eventor