Norsk Orientering

Startliste for Midt-Norsk Mesterskap Sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap Sprint
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: fredag 25 august 2017

N-åpen

22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
402Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK16.30
403Idun AaenStjørdals-Blink Orientering16.30
404Ole Ulseth SylteFreidig16.30
405Martine Nubdal FrøsethVerdal OK16.30
406Hedda SæbøNidarøst OK16.30
407Martin Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering16.30
408William Mitchell IversenVerdal OK16.30
409Maja Sæterhaug KnudsenFreidig16.30
410Johannes LerliMelhus IL16.30
411Ovid Baglo BjørkengVerdal OK16.30
412Sigurd RønningMelhus IL16.30
413Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering16.30
414Andrea Holm UndhjemSteinkjer OK16.30
417JULIA NIKOLAISENFrol IL16.30
419SELMA LANGØYGAARDFrol IL16.30
420LIVE MARILE  LANGØYGAARDFrol IL16.30
421Mia MelbyeVerdal OK16.30
422Mads MelbyeVerdal OK16.30
424Erlend GrønliFredrikstad SK16.30
425Daniel AlstadFrol IL16.30
426Mathilde Tanem IversenVerdal OK16.30
427Alva Rundgren IversenVerdal OK16.30

D -10

1 310 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
388Vilde Nordgård LeirenByåsen IL17.34
389Ingeborg KolstadWing OK17.35
390Synne Kvittum NytrøenTynset IF17.36
391Nikoline MunkebyFrol IL17.37
392Anna Emilie LonaWing OK17.38
393Karita MøllerSteinkjer OK17.39

D 11-12

1 310 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
361Solveig Louise NissenFreidig17.46
362Silja FuglemMalvik IL17.47
363Una KittilsenFreidig17.48
364Guro SchjølbergTynset IF17.49
365Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering17.50
366Ella SandstadFreidig17.51
367Malin Nordgård LeirenByåsen IL17.52
368Maria Strømdal WikFreidig17.53
369Eline Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering17.54
370Anna BellingmoOL Gaula17.55
371Tora KittilsenFreidig17.56
372Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK17.57
373Sigrid HaugskottOL Trollelg17.58
374Nora HalvorsenFreidig17.59
375Lina Storler SnøfuglFreidig18.00

D 11-12N

1 280 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
382Selma SkjulsvikFrol IL17.36
383Carina Marie NarvesenOs IL17.37

D 13-14

1 820 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
262Trude MarkhusVerdal OK17.49
263Mari EidsmoFreidig17.50
264Iselina Myhr ImslandFrol IL17.51
265Mathea Spets StorhovFreidig17.52
266Kristin LundanesEmblem IL17.53
267June MunkebyFrol IL17.54
268Anna ChristensenFreidig17.55
269Serine Skogeng ReitenEmblem IL17.56
270Ane Malene KolstadFreidig17.57
271Linnea MunkebyFrol IL17.58
272Eline Horten JordetVingelen IL17.59
273Mathea Baglo BjørkengVerdal OK18.00
274Mari Grøtli SvergjaKvikne IL18.01
275Silje Marie NissenFreidig18.02

D 15-16

1 890 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
177Vilde Lereim StorliFreidig17.02
178Maren VikenByåsen IL17.03
179Stine AuneNidarøst OK17.04
180Hege HallanOK Skøynar17.05
181Matilde MunkebyFrol IL17.06
182Frida HaugskottOL Trollelg17.07
183Mari Kilskar GrevskottFrol IL17.08
184Hanne Helmine RogstadNidarøst OK17.09
185Louise RonglanOK Skøynar17.10

D 17-18

1 940 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
136Lina Kvitvang BenanSteinkjer OK17.31
137Lene Berg HanssenByåsen IL17.32
138Sarah BrynhildsenWing OK17.33
139Vilde Årøen LykkeEmblem IL17.34
140Andrine VikenByåsen IL17.35
141Dina ReitanFreidig17.36
142Thea WalsethMalvik IL17.37
143Ragne MunkebyFrol IL17.38
144Ragnhild EideByåsen IL17.39
145Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF17.40
146Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK17.41
147Maria Ulseth SylteFreidig17.42
148Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL17.43
149Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK17.44
150Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering17.45
151Sofie HallemVerdal OK17.46

D 19-20

2 110 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
95Ingeborg EideByåsen IL18.00
96Ingrid LundanesEmblem IL18.01
97Oda Q FossumFreidig18.02
98Line SølbergOL Trollelg18.03
99Åshild KolstadFreidig18.04
100Emma ArnesenByåsen IL18.05
101Malin SandstadFreidig18.06
102Emilie Liabakk EriksenByåsen IL18.07
103Kristin BrekkeLillomarka OL18.08
104Sonja MellbergNTNUI18.09

D 21-

2 110 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
52Heidi JensenNTNUI17.17
53Silje ArntzenNTNUI17.18
54Ingunn Egeberg VáriNTNUI17.19
55Marta UlvensøenNTNUI17.20
56Amanda JohanssonOK Orion17.21
57Hildegunn HeggøyNTNUI17.22
58Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg17.23
59Synne FossøyNTNUI17.24
60Marit SchmidOL Trollelg17.25
61Anna UlvensøenNTNUI17.26
62Camilla ÖhmanNTNUI17.27
63Hanne SandstadFreidig17.28
64Audhild Bakken RognstadNTNUI17.29
65Jorunn KvaklandNTNUI17.30
66Mali Gederaas KanstadNTNUI17.31
67Åsne Skram TrømborgNTNUI17.32
68Karoline Dahl FosbyNTNUI17.33
69Ingrid OkkenhaugNTNUI17.34
70Ingvild BrekkeNTNUI17.35
71Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI17.36
72Maren GrandeFrol IL17.37
73Kajsa Stina SandstadNTNUI17.38
74Kristine AusenNTNUI17.39
75Siri StensgårdNTNUI17.40
76Helene OmdalNTNUI17.41
77Kristine FjellangerNTNUI17.42
78Aurora FossøyNTNUI17.43

D 40-

1 890 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
188Kari UlsethFreidig17.13
189Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering17.14
190Tone AlmåsIL Leik17.15
191Janita SkogengEmblem IL17.16
192Susanna BrynhildsenWing OK17.17
193Gøril EideByåsen IL17.18
194Kari Tønset GuttvikWing OK17.19
195Mari Angell-PetersenFreidig17.20
196Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering17.21
197Mari Ann Landsem MelhusSteinkjer OK17.22
198Anne Meli NarjordOs IL17.23
199Kristin HaugskottOL Trollelg17.24
200Mai Iren AlmåsIL Leik17.25
201Gro Sandstad EidsmoFreidig17.26
202Kari Solem AuneByåsen IL17.27
203Margot Bolstad LynumFreidig17.28
204Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering17.29

D 50-

1 630 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
278Ann Sissel VehusVerdal OK17.02
279Nina-Beate LiabakkByåsen IL17.03
280Anne Mette NormannTynset IF17.04
281Liv MeliIL Nansen17.05
282Åse Rita EllingsenWing OK17.06
283Grete Berge OwrenFreidig17.07
284Rine HanssenByåsen IL17.08
285Hilde BellingmoOL Gaula17.09
286Trine SunnsetMelhus IL17.10
287Hilde ForbordMalvik IL17.11
288Eirin LodgaardByåsen IL17.12
289Ragnhild DåsnesOs IL17.13
290Mona J. MølnvikFreidig17.14
291Hege Solhjem MelhuusMelhus IL17.15
292Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF17.16
293Torunn Spets StorhovFreidig17.17

D 60-

1 440 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
306Eldbjørg RyenTynset IF17.12
307Gerd BjørsethKrokstadøra IL17.13
308Sigrid KalbækkenTynset IF17.14
309Ruth SchmidOL Trollelg17.15
310Kari OsmoenOs IL17.16

D 70-

1 440 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
334Aslaug MølnvikSteinkjer OK17.40
335Anne FuruholtOL Trollelg17.41
336Grete UrsetVingelen IL17.42
337Anne-Lise BrenneOL Trollelg17.43
338Solveig VingelenVingelen IL17.44

D 80-

1 230 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
344Gerd Marie SæternesByåsen IL17.05

H -10

1 310 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
385Ludvig LangøygardFrol IL17.31
386Jonas AlstadFrol IL17.32

H 11-12

1 310 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
347Magnus AlstadFrol IL17.32
348Filip Mitchell IversenVerdal OK17.33
349Kristoffer Strømdal WikFreidig17.34
350Jørgen AuneByåsen IL17.35
351Ole Andreas VeskeOK Skøynar17.36
352Bennet SauerOs IL17.37
353Simen Hansæl-NergaardKvikne IL17.38
354Ludvik Storler SnøfuglFreidig17.39
355Håkon HallanOK Skøynar17.40
356Alf Petter LynumFreidig17.41
357Aleksander Tanem IversenVerdal OK17.42
358Tristan HalvorsenFreidig17.43

H 11-12N

1 280 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
380Peder Angel Lundquist LangenOs IL17.34

H 13-14

1 820 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
230Ørjan SæterMelhus IL17.17
231Erlend AuneByåsen IL17.18
232Vetle Grønvik EkraFreidig17.19
233Magne GuttvikWing OK17.20
234Peter Prytz JensenMelhus IL17.21
235August MaskeFreidig17.22
236Erik Tofte jrMelhus IL17.23
237Sigurd VatnFrol IL17.24
238Espen KarlsenMelhus IL17.25
239Vemund MølnvikFreidig17.26
240Martin Vehus SkjerveVerdal OK17.27
241Knut HageMelhus IL17.28
242Hans UrsetIL BUL-Tromsø17.29
243Martin AuneMelhus IL17.30
244Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig17.31
245Iver Gjedrem LundVerdal OK17.32
246Johan Daniel Holm UndhjemSteinkjer OK17.33
247Joakim Solberg QvenildMelhus IL17.34
248Fredrik MøllerSteinkjer OK17.35
249Petter Andreas LonaWing OK17.36
250Michael OlsenMelhus IL17.37
251Sindre TusetSteinkjer OK17.38
252Antonius Herskedal AmundsenFreidig17.39
253August Hopstad NykvistWing OK17.40
254Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK17.41
255Oskar StorlerMelhus IL17.42
256Sigurd BraathenWing OK17.43
257Andreas AagesenMelhus IL17.44
258Vegard Ulseth SylteFreidig17.45
259Kristoffer LerliMelhus IL17.46

H 13-16N

1 280 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
377Markus Wilhelm NarvesenOs IL17.31

H 15-16

1 940 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
107Jo Even KolstadFreidig17.02
108Aksel VeskeOK Skøynar17.03
109Vegard KittilsenFreidig17.04
110Hallvar HallanOK Skøynar17.05
111Tobias AlstadFrol IL17.06
112Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering17.07
113Håkon HolstadFreidig17.08
114Jens Husby AftretMalvik IL17.09
115Jostein RøFreidig17.10
116Gaute Kvittum NytrøenTynset IF17.11
117Jonas VindalWing OK17.12
118Simen Spets StorhovFreidig17.13
119Marius MøllerSteinkjer OK17.14
120Matias NissenFreidig17.15
121Jørgen SchjølbergTynset IF17.16
122Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK17.17
123Henrik BelboSteinkjer OK17.18
124Martin Wold StavrumFrol IL17.19
125Håkon SæternesByåsen IL17.20
126Mikkel HoltFreidig17.21
127Henrik BraathenWing OK17.22
128Lars SandstadFreidig17.23
129Petter Liabakk EriksenByåsen IL17.24
130Mathias Enebak IversenFreidig17.25
131Håvard VeieOK Skøynar17.26
132Jonas GrønliFreidig17.27
133Trym Nergård RønningOK Skøynar17.28

H 17-18

2 110 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
81Oscar LyngenFreidig17.46
82Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK17.47
83Mats EidsmoFreidig17.48
84Anders HaugskottOL Trollelg17.49
85Are LodgaardByåsen IL17.50
86Kristian Fredrik LynumFreidig17.51
87Sivert BellingmoOL Gaula17.52
88Oskar Spets StorhovFreidig17.53
89Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering17.54
90Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OK17.55
91Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL17.56
92Mathias VindalFreidig17.57

H 19-20

2 210 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
34Nils Ola KvamFreidig17.53
35Erlend Nilsen SandnesEmblem IL17.54
36Adrian OpheimFreidig17.55
37Jonas UnsgårdIL Leik17.56
38Olav Andreas RemmenOL Trollelg17.57
39Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK17.58
40Brage JørumByåsen IL17.59
41Håkon Raadal BjørloHalden SK18.00
42Peter Martinus Freyborg UranNTNUI18.01
43Olav Milian Schmitt GranHalden SK18.02
44Kristian Nilsen SandnesEmblem IL18.03
45Håvard EidsmoFreidig18.04
46Audun HeimdalKonnerud IL18.05
47Sverre Bang StøengNTNUI18.06
48Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering18.07
49Johannes Bakke AashamarKristiansand OK18.08

H 21-

2 210 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3Bjørn LundanesNTNUI17.22
4Mattis HoltFreidig17.23
5Jonas KittelsenNTNUI17.24
6Ove BaardsgaardOL Trollelg17.25
7Oskar AndrénIL Leik17.26
8Lars OwrenNTNUI17.27
9Markus GladEmblem IL17.28
10Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI17.29
11Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI17.30
12Morten JørgensenKristiansand OK17.31
13Simen Eid NielsenNTNUI17.32
14Øystein HaugFrol IL17.33
15Emil GranqvistNTNUI17.34
16Oskar StørmerFossum IF17.35
17Henrik UpsalNTNUI17.36
18Sindre JohannessenFreidig17.37
19Sindre Engzelius GylverNTNUI17.38
20Johan Asphjell BjørnaasFrol IL17.39
21Kristoffer NeslandNTNUI17.40
22Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø17.41
23Sondre KristiansenNTNUI17.42
24Sindre Østgulen DeiszNTNUI17.43
25Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK17.44
26Gustav FiskumNTNUI17.45
27Anders Felde OlaussenNTNUI17.46
28Ola KeiseråsIL Leik17.47
29Harald KalagerNTNUI17.48
30Espen SundsvikFrol IL17.49
31Jakob Kalvig SkoganNTNUI17.50

H 40-

1 940 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
154Ingebrigt FuglemMalvik IL17.49
155Torgeir AuneByåsen IL17.50
156Jon HolstadFreidig17.51
157Per Ivar SkinderhaugWing OK17.52
158Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering17.53
159Tomas EidsmoFreidig17.54
160Eivind LonaWing OK17.55
161Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering17.56
162Leif Arne NytrøenTynset IF17.57
163Øystein HusbyMalvik IL17.58
164Jørgen LerfallStjørdals-Blink Orientering17.59
165Erik SæbøNidarøst OK18.00
166Svein Anders MelhusSteinkjer OK18.01
167Marius WalsethMalvik IL18.02
168Jon RøstumOL Gaula18.03
169Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering18.04
170Are RogstadNidarøst OK18.05
171Øystein BraathenWing OK18.06
172Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering18.07
173Geir SchjølbergTynset IF18.08
174Andreas SylteFreidig18.09

H 50-

1 890 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207Harald SvergjaNord-Østerdal OK17.32
208Per GrandeVerdal OK17.33
209Terje MidtbøWing OK17.34
210Frode SjøvoldRøros IL17.35
211Atle PedersenMelhus IL17.36
212Bjørn P. LøvåsNidarøst OK17.37
213Marius EnesVerdal OK17.38
214Jon VindalWing OK17.39
215Harald StorrønningByåsen IL17.40
216Terje RønningOK Skøynar17.41
217Geir Arne LodgaardByåsen IL17.42
218Bernt BrynhildsenWing OK17.43
219John LerliMelhus IL17.44
220Inge HafstadVerdal OK17.45
221Frode HaugskottOL Trollelg17.46
222Terje SchjølbergRøros IL17.47
223Stein Ivar FossMelhus IL17.48
224Stein MarkhusVerdal OK17.49
225Geir PaulsenOL Trollelg17.50
226Øystein WiggenByåsen IL17.51
227Vidar SkjerveVerdal OK17.52

H 60-

1 440 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
295Kåre OnsøyenMelhus IL17.01
296Magne GjønnesOL Trollelg17.02
297Terje KanstadWing OK17.03
298Terje HansenVingelen IL17.04
299Tor GjermstadWing OK17.05
300Eivind BakkMelhus IL17.06
301Rolf WærnesOrkanger IF17.07
302Lars SkrøvsethWing OK17.08
303Kjell MaroniByåsen IL17.09
304Rune M HoltFreidig17.10

H 70-

1 440 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
311Arne SæterhaugByåsen IL17.17
312Edgar FuruholtOL Trollelg17.18
313Rolf KarsetSteinkjer OK17.19
314Sverre KristoffersenVerdal OK17.20
315Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg17.21
316Bjørn Ivar RyenVingelen IL17.22
317Egil RepvikOL Trollelg17.23
318Eigil SørliMalvik IL17.24
319Stig Arild HaugskottOL Trollelg17.25
320Leidulv VinjeNidarøst OK17.26
321Henry SundsetvikOL Trollelg17.27
322Tor ØstvangOs IL17.28
323Leif RøhjellByåsen IL17.29
324Robert StrømWing OK17.30
325Gunnar Jarle DrivvoldSelbu OK17.31
326Øistein ÅsmulOL Trollelg17.32
327Steinar SimensenOs IL17.33
328Anders LaugloOL Trollelg17.34
329Kristian MidthjellVerdal OK17.35
330Jardar SandstadSelbu OK17.36
331Oddvar ErlienVingelen IL17.37
332Roar ForbordMalvik IL17.38

H 80-

1 230 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
340Paul ForsethOL Trollelg17.01
341Magne SæternesByåsen IL17.02

Direkte

1 230 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
415PABLO BUSTILLO RUIZCRON16.30
416JARA GARCIA ZAFRAWAKHAN16.30
418HANS HELMER SÆTERNESByåsen IL16.30
423Julie KristoffersenStorforshei IF16.30
428Marianne LangøygaardFrol IL16.30
394Dagrunn UrsethVingelen IL17.00
395Ingvil SnøfuglFreidig17.01
396Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL17.02
397Leif JordetVingelen IL17.03
398Arne GuttvikWing OK17.04
399Bente HortenVingelen IL17.05
400Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering17.06
401Børge LeirenByåsen IL17.07

Annonser

IOF Eventor