Norsk Orientering

Startliste for KM stafett NTOK og STOK

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerSkriv ut

Arrangementets navn: KM stafett NTOK og STOK
Arrangørorganisasjon: Steinkjer OK
Dato: søndag 3 september 2017

D13-16

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
11Freidig 1
111. Vilde Lereim Storli
112. Ane Malene Kolstad
113. Mari Eidsmo
13Frol IL / OK Skøynar / Stjørdals-Blink Orientering 1
131. Marie Nielsen Solberg
132. Hege Hallan
133. Iselina Myhr Imsland
14Nidarøst OK / Byåsen IL 1
141. Stine Aune
142. Hanne Helmine Rogstad
143. Maren Viken

H13-16

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
21Byåsen IL 1
211. Petter Liabakk Eriksen
212. Erlend Aune
213. Einar Eide
22Freidig 1
221. Simen Spets Storhov
222. Emil Grønli
223. Mikkel Holt
23Freidig 2
231. Lars Sandstad
232. Sverre Hellevik
233. Vegard Kittilsen
24Freidig 3
241. Matias Nissen
242. Emil Leroyer
243. Jonas Grønli
25Freidig 4
251. Håkon Holstad
252. Mathea Spets Storhov
253. Jo Even Kolstad
26OK Skøynar 1
261. Simen Hegstad
262. Håvard Veie
263. Hallvar Hallan
27Steinkjer OK 1
271. Niklas Landsem Melhus
272. Fredrik Møller
273. Marius Møller
28Steinkjer OK 2
281. Henrik Belbo
282. Johan Daniel Holm Undhjem
283. Sindre Tuset
29Verdal OK 1
291. Fredrik Vehus Skjerve
292. Iver Gjedrem Lund
293. Martin Vehus Skjerve

D17-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
41Byåsen IL 1
411. Ragnhild Eide
412. Lene Berg Hanssen
413. Helen Palmer
42Freidig 1
421. Malin Sandstad
422. Mari Angell-Petersen
423. Hanne Sandstad
43Freidig 2
431. Randi Lillealtern
432.
433.
44Frol IL 1
441. Line Sundsvik
442. Sara Profors
443. Maren Grande
45Verdal OK 1
451. Sigrid Vehus Skjerve
452. Ann Sissel Vehus
453. Gunhild Bredesen

H17-

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
51Freidig 1
511. Sindre Johannessen
512. Tomas Eidsmo
513. Oscar Lyngen
52Freidig 2
521. Mathias Hermstad
522. Olle Malmring
523. Johan Ivarsson
53Frol IL 1
531. Lars Sandstad Skjeset
532. Tobias Alstad
533. Carl Petter Lyngen
54Frol IL 2
541. Ulf Forseth Indgaard
542. Johan Asphjell Bjørnaas
543. Jo Forseth Indgaard
55Frol IL 3
551. Martin Vister
552. Jørgen Fiskum
553. Paul Sirum
56NTNUI 1
561. Olai Stensland Lillevold
562. Emil Granqvist
563. Jon Aukrust Osmoen
57NTNUI 2
571. Eirik Aal
572.
573.
58OL Trollelg 1
581. Anders Haugskott
582. Frode Haugskott
583. Ove Baardsgaard

D135-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
61Byåsen IL 1
611. Kari Solem Aune
612. Gøril Eide
613. Rine Hanssen
62Steinkjer OK 1
621. Kari Grindberg
622. Mari Ann Landsem Melhus
623. Katrine Austmo Møller

H135-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
71Byåsen IL 1
711. Torgeir Aune
712. Harald Storrønning
713. Øystein Wiggen
72Frol IL 1
721. Gunnar Vatn
722. Arne Grevskott
723. Jo Severin Matberg
73Verdal OK 1
731. Kurt Ove Melbye
732. Vidar Skjerve
733. Anton Bjartnes
74Verdal OK 2
741.
742.
743.

H180-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
65Freidig 1
651. Svein Terje Kolstad
652. Magnus Landstad
653. Nils Olav Vennevik
66Frol IL 1
661. Harald Bakken
662. Torbjørn Sirum
663. Olav Martin Indgaard
67Verdal OK 1
671. Tor Ove Hallem
672. John Kvaal
673. Karl Arne Melbye
68Verdal OK 2
681. Inge Hafstad
682. Sverre Kristoffersen
683. Kristian Midthjell

DH11-12

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
1Byåsen IL 1
11. Vebjørn Bergh-Hansen
12. Jørgen Aune
2Freidig 1
21. Hallvard Hellevik
21. Tora Kittilsen
22. Kristoffer Strømdal Wik
3Freidig 2
31. Maria Strømdal Wik
32. Una Kittilsen
4Frol IL 1
41. Martine Myhr Imsland
41. Selma Skjulsvik
42. Magnus Alstad
5Steinkjer OK 1
51. Rakel Haltbrekken
51. Ranvi Overrein
52. Julian Fei Benum Luong
6Verdal OK 1
61. Thyra Fiskum
61. Aurora Haugen
62. Johanne Bjugan

Annonser

IOF Eventor