Norsk Orientering

Startliste for Sport8 ski-o-cup sprint og publikumsløp

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 ski-o-cup sprint og publikumsløp
Arrangørorganisasjoner: Asker Skiklubb / Lierbygda OL
Dato: søndag 19 februar 2017

D 21-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1613440591Hannele TonnaHankasalmen Hanka11.50
1603406790Zsuzsa FeyAsker Skiklubb12.46
1623487378Evine Westli AndersenLøten o-lag12.50

H 21-

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1693739919Henning SpjelkavikIL Tyrving11.00
1703715265Kyongsa RiNydalens SK12.45
1713559564Geir Holm GundersenSturla, IF12.47
1723011889Øyvind WatterdalHadeland OL12.49
1731005Kjetil KjernsmoRøyken OL12.51
1743410164Eivind TonnaAsker Skiklubb12.53
1753668084Bjørnar KvåleHadeland OL12.55
1763677697Ove SætraHadeland OL12.57
1773678315Lars Hol MoholdtWing OK12.59
1783560604Øyvind WiggenByåsen IL13.01

D 17-20

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1803400611Margrethe WisløffAsker Skiklubb12.10
1813560125Anine LomeHamar OK12.12
1823725991Åsne Naadland HoloFossum IF12.14
1833718798Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb12.16
1843656295Sarah WølloKongsberg OL12.18
1853502523Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb12.20
1863719200Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb12.22
1873708633Helene EgerKongsberg OL12.24
1883481462Marit Melby JacobsenLardal OL12.26
1893624384Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF12.28
1903739596Synne StrandAsker Skiklubb12.30
1913623527Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK12.32
1923599107Anne Willkommen EikenKongsberg OL12.34
1933816220Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb12.36
1943475951Marlin HaavengenKongsberg OL12.38
1953574712Heidi Therese WiestVang OL12.40

H 17-20

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2003625274Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF12.11
2013422698Trygve MyhrAsker Skiklubb12.13
2023567633Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb12.15
2033638889Jostein Svaland DaleVang OL12.17
2043572088Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK12.19
2053545159Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb12.21
2063478054Per Clemet WisløffAsker Skiklubb12.23
2073515509Ole Johan BråtenVang OL12.25
2083401817Styrk Hundseid KamsvågFossum IF12.27
2093819083Aslak HeimdalKonnerud IL12.29
2103596343Jørgen BaklidKonnerud IL12.31
2113785482Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb12.33
2123607686Audun BerganNydalens SK12.35
2133816758Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb12.37
2143659539Njaal Ellegaard MelbyVang OL12.39

D 40-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3642006Elin GravningenStokke IL11.52
3712049Kari StrandKongsberg OL11.54
1008Isa HeggedalKonnerud IL11.56
1002Mette SpangbergKonnerud IL11.58
1003Helena AxelssonNydalens SK12.00

H 40-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1016Karl Anton UnderlandSturla, IF11.09
3729126Harald Eide-FredriksenHeming Orientering11.13
3408382Knut Jostein SætnanFossum IF11.15
1013Kjell Petter SmågeKonnerud IL11.22
1010Torbjørn Blom-hagenFossum IF12.15

D 50-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3552866Kari MadslienNydalens SK11.42
3719333Tove HeimdalKonnerud IL11.44
3818739Anne MadslienNydalens SK11.46
1001Hege HeibergHadeland OL11.48

H 50-

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3195757Nils Inge BrurbergSturla, IF11.10
3382678Lars BaklidKonnerud IL11.12
3781333Nils HæstadFossum IF11.14
3448610Stein H. HagenFossum IF11.16
3561305Jon Iver BakkenNydalens SK11.18
3613114Nils BerganNydalens SK11.20
1007Kjetil SpangbergKonnerud IL11.22
3705761Kjetil EspedalNydalens SK11.24
3723277Jan Arild JohnsenFossum IF11.26
3739810Ole Petter HaugenNydalens SK11.28
3560349Øystein WiggenByåsen IL11.30

N-åpen

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3630829Lauritz BrunborgNittedal OL
1006Synne KjernsmoRøyken OL
1014Mone Småge-HilsenKonnerud IL

D 10-12

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3478732Martha WisløffAsker Skiklubb11.20
3776119Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK11.22
3803616Hanna SpangbergKonnerud IL11.24
1009Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb11.26
3643996Johanne StorhaugKonnerud IL11.28

H 10-12

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3818572Ask Felland SætnanFossum IF11.10.00
3827037Håkon BogasonLillomarka OL11.12.00
3781135Eskil BrændenLillomarka OL11.14.00
1011Olaf Blom-HagenFossum IF11.35.07

D 13-14

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1012Ragnhild Blom-HagenFossum IF11.30
3521564Kathinka Zahl HagenFossum IF11.32
3807716Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL11.34
3641412Hedda SpangbergKonnerud IL11.36

H 13-14

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3810637Arthur BrunborgNittedal OL11.37
3636339Birk Felland SætnanFossum IF11.39
3656253Atle Nikolai WølloKongsberg OL11.41
3604097Gaute BerganNydalens SK11.43
3801735Jo Randar HolmøyHadeland OL11.45
1004Oskar BaklidKonnerud IL11.47
3652807Axel AaldeNydalens SK11.49

D 15-16

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3645793Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11.36
3658655Karen Hoel JomaasFossum IF11.38
3630720Tale StrandKongsberg OL11.40
3613973Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK11.42
3641230Marte Madslien BakkenNydalens SK11.44
3630498Emma Meyer LarssonIL Tyrving11.46
3791977Åsne HaavengenKongsberg OL11.48
3673621Nora Småge HilsenKonnerud IL11.50
3567971Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb11.52
3691557Ingvild LangeggenKongsberg OL11.54
3653094Kamilla LomeHamar OK11.56
3645579Silje Marie VågeAsker Skiklubb11.58
3122363Jenny BaklidKonnerud IL12.00

H 15-16

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3642402Even GravningenStokke IL11.21
3410735Vebjørn Blom-HagenFossum IF11.23
3577459Grunde IsaksætreGrue IL11.25
3677408Sondre YtterbøAsker Skiklubb11.27
3670999Tobias EspedalNydalens SK11.29
3738721Johan Kristian UndelandSturla, IF11.31
3810975Herman BrunborgNittedal OL11.33
3447885Sondre Zahl HagenFossum IF11.35
3832847Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF11.37
3671013Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering11.39

Annonser

IOF Eventor