Norsk Orientering

Startliste for Hovedløp ski-o, NM mellomdistanse og publikumsløp

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløp ski-o, NM mellomdistanse og publikumsløp
Arrangørorganisasjoner: Asker Skiklubb / Lierbygda OL
Dato: lørdag 18 februar 2017

D 17 NM

27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
33577988Oda J SikkelandIL Tyrving12.32
43560950Thea Sildnes BaklidKonnerud IL12.34
53205523Kristin BrekkeLillomarka OL12.36
63399854Anniken Helland-HansenIL Tyrving12.38
73828514Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK12.40
83404084Elise UllernIL Tyrving12.42
93255163Maren Jansson HaverstadNTNUI12.44
103656295Sarah WølloKongsberg OL12.46
113718798Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb12.48
123659711Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL12.50
133719200Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb12.52
143620671Maiken Økern HågårdKonnerud IL12.54
153475951Marlin HaavengenKongsberg OL12.56
163708633Helene EgerKongsberg OL12.58
173638962Valborg MadslienLillehammer OK13.00
183725991Åsne Naadland HoloFossum IF13.02
193560125Anine LomeHamar OK13.04
203502523Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb13.06
213400611Margrethe WisløffAsker Skiklubb13.08
223574712Heidi Therese WiestVang OL13.10
233406790Zsuzsa FeyAsker Skiklubb13.12
243599107Anne Willkommen EikenKongsberg OL13.14
253623527Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK13.16
263624384Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF13.18
273739596Synne StrandAsker Skiklubb13.20
283816220Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb13.22
293487378Evine Westli AndersenLøten o-lag13.24

H 17 NM

37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
313739919Henning SpjelkavikIL Tyrving11.00
343497542Håvard Landro SvingheimKonnerud IL12.09
353584968Einar Sandvik EdvardsenAsker Skiklubb12.11
363638103Bjørnar LøvliAsker Skiklubb12.13
373512951Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn12.15
383776093Eirik Kamstrup HovindHalden SK12.17
393638889Jostein Svaland DaleVang OL12.19
403770575Joar GjerdahlKonnerud IL12.21
413515509Ole Johan BråtenVang OL12.23
423607686Audun BerganNydalens SK12.25
433572088Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK12.27
443625274Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF12.29
453659539Njaal Ellegaard MelbyVang OL12.31
463779964Erling HjermstadFossum IF12.33
473545159Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb12.35
483388733Tarjei HoloFossum IF12.37
493478054Per Clemet WisløffAsker Skiklubb12.39
503819083Aslak HeimdalKonnerud IL12.41
523567633Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb12.45
1023Sondre GullordNydalens SK12.46
533651452Even LindaasVang OL12.47
513567088Jens Johan BrekkeLillomarka OL12.48
543422698Trygve MyhrAsker Skiklubb12.49
553018652Eirik WatterdalBækkelagets SK12.51
563401817Styrk Hundseid KamsvågFossum IF12.53
573410164Eivind TonnaAsker Skiklubb12.55
583662384Kasper FosserHeming Orientering12.57
593816758Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb12.59
603498821Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK13.01
613596343Jørgen BaklidKonnerud IL13.03
623785482Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb13.05
633560604Øyvind WiggenByåsen IL13.07
643818846Audun HeimdalKonnerud IL13.09
653677697Ove SætraHadeland OL13.11
663668084Bjørnar KvåleHadeland OL13.13
673011889Øyvind WatterdalHadeland OL13.15
683678315Lars Hol MoholdtWing OK13.17

D 14 Hovedløp

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
703661295Ragnhild Mathea HelmersenFet OL12.08
713656352Pia Young VikNydalens SK12.10
723807716Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL12.12
733672094Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK12.14

H 14 Hovedløp

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
803810637Arthur BrunborgNittedal OL12.11
813604097Gaute BerganNydalens SK12.13
823828647Mats LindaasElverum OK12.15
833810595Jonas MyhrAsker Skiklubb12.17
843639903Teodor Mo HjelsethNydalens SK12.19
853642519Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL12.21
863638319Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb12.23
873636339Birk Felland SætnanFossum IF12.25
883656253Atle Nikolai WølloKongsberg OL12.27

D 15 Hovedløp

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
903641230Marte Madslien BakkenNydalens SK12.33
913640729Alexandra LinløkkenØstmarka OK12.35
923642766Kristine KravdalGjø-Vard OL12.37
933780863Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering12.39
943613973Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK12.41
951021Malene InstanesSturla, IF12.43
963654589Oda ScheeleNydalens SK12.45
973791977Åsne HaavengenKongsberg OL12.47
983604139Ina MartiniAsker Skiklubb12.49

H 15 Hovedløp

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1003643004Kasper EngsetIL Tyrving12.14
1013677408Sondre YtterbøAsker Skiklubb12.16
1023695574Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL12.18
1033601275Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK12.20
1043488517Åsmund SlokvikNotodden OL12.22
1053671013Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering12.24
1063595618Simen FritznerNittedal OL12.26
1083670999Tobias EspedalNydalens SK12.30
1093410735Vebjørn Blom-HagenFossum IF12.32
1103577459Grunde IsaksætreGrue IL12.34
1113832847Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF12.36
1073447885Sondre Zahl HagenFossum IF13.01

D 16 Hovedløp

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1203658655Karen Hoel JomaasFossum IF12.42
1213630498Emma Meyer LarssonIL Tyrving12.44
1223645793Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL12.46
1233630720Tale StrandKongsberg OL12.48
1243640265Mari Landro SvingheimKonnerud IL12.50
1253636719Ane Sofie KroghOppsal Orientering12.52
1263645579Silje Marie VågeAsker Skiklubb12.54
1273657913Hanne Eide RappRaumar Orientering12.56
1283657517Kristine Eide RappRaumar Orientering12.58
1293122363Jenny BaklidKonnerud IL13.00
1303691557Ingvild LangeggenKongsberg OL13.02
1313653094Kamilla LomeHamar OK13.04
1323567971Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb13.06

H 16 Hovedløp

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1403561198Håvard GjestvangOL Toten-Troll12.10
1413602398Isak JonssonNydalens SK12.12
1423659521Sivert Sande KvermeFossum IF12.14
1433831831Jakob MoOL Toten-Troll12.16
1443636453Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK12.18
1453738721Johan Kristian UndelandSturla, IF12.20
1463642402Even GravningenStokke IL12.22
1473652666Eivind Berner MyhreFossum IF12.24
1483810975Herman BrunborgNittedal OL12.26

N-åpen

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1015Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK
3825239Eira Skaarer WiklundNydalens SK
3863115Inga Skaarer WiklundNydalens SK

D 10-12

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1022Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb11.17
3352507Synne SandvenNotodden OL11.18
3478732Martha WisløffAsker Skiklubb11.18
3725330Marie ScheeleNydalens SK11.20
3707825Maja Mo HjelsethNydalens SK11.22
3781853Astrid YtterbøAsker Skiklubb11.24
3640182Sara MartiniAsker Skiklubb11.26
3776119Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK11.28

H 10-12

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3655933Mathias LinløkkenØstmarka OK11.10
3818572Ask Felland SætnanFossum IF11.14
3730728Martin Christoffer BorgIL Koll11.50

D 13

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3521564Kathinka Zahl HagenFossum IF11.09
1020Ragnhild Blom-HagenFossum IF11.11

H 13

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3652807Axel AaldeNydalens SK11.15
3691789Martin Nøkleby MellingRingerike OL11.17
3638301Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK11.19
3816154Halvor LøkenKongsberg OL11.21
3801735Jo Randar HolmøyHadeland OL11.23
3713765Jonas KroghOppsal Orientering11.25
1006Oskar BaklidKonnerud IL11.27
3828506Arne BerganKongsberg OL11.29

D 40-

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3653946Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK11.01
3829652Ingrid Lundin BerganKongsberg OL11.44
3642006Elin GravningenStokke IL11.46
3607629Ingrid KvistadKongsberg OL11.48
1004Helena AxelssonNydalens SK11.50
1018Mona LomeHamar OK11.52
1349Anne Guro NøklebyRingerike OL11.54
1005Isa HeggedalKonnerud IL11.56
3712049Kari StrandKongsberg OL11.58
3793940Maiken Skirstad MoNydalens SK12.00
1013Arnhild KroghOppsal Orientering12.02
1014Ingrid Eide RappRaumar Orientering12.04

H 40-

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1010Odd StrandKongsberg OL11.39
3408382Knut Jostein SætnanFossum IF11.41
3729126Harald Eide-FredriksenHeming Orientering11.43
3707791Per Øivind EgerKongsberg OL11.45
1350Stig MellingRingerike OL11.47
3506821Øystein RappRaumar Orientering11.49
3778610Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering11.51
1011Gunnar Engen VikNydalens SK11.53

D 50-

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1002Nina Elise JørgensenNittedal OL11.23
3552866Kari MadslienNydalens SK11.25
3818739Anne MadslienNydalens SK11.27
3505211Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb11.29
1009Alix Young VikNydalens SK11.31
1001Hege HeibergHadeland OL11.33
1017Maria JonssonNydalens SK11.35
3719333Tove HeimdalKonnerud IL11.37

H 50-

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3613114Nils BerganNydalens SK11.10
1007Njål SvingheimKonnerud IL11.12
3781697Øystein HoloFossum IF11.14
1008Lars LystadNydalens SK11.16
3739810Ole Petter HaugenNydalens SK11.18
1019Sören JonssonNydalens SK11.20
3382678Lars BaklidKonnerud IL11.22
1012Syver LøkenKongsberg OL11.24
3705761Kjetil EspedalNydalens SK11.26
1016Roar PedersenOppsal Orientering11.28
3561305Jon Iver BakkenNydalens SK11.30
1003Claus FritznerNittedal OL11.32
3781333Nils HæstadFossum IF11.34
3560349Øystein WiggenByåsen IL11.36
3448610Stein H. HagenFossum IF11.38
3559564Geir Holm GundersenSturla, IF11.40

H 60-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3788809Svein S JacobsenIL Tyrving11.17
3367257Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn11.19

Annonser

IOF Eventor