Norsk Orientering

Startliste for Publikumsløp Norgescup Sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Publikumsløp Norgescup Sprint
Arrangørorganisasjoner: Samnanger IL / Varegg Fleridrett
Dato: lørdag 19 august 2017

H17-

3 800 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
20Anders Tønnessen RødFana IL12.49
21t RøtvoldKongsberg OL12.50
22Odin LingaIL Gular12.51
23Knut UtneFana IL12.52
24Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering12.53
25Kjetil BjørloHalden SK12.54
26Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett12.55
27Bård HeklandIL Gular12.56
28Sven Arne GylterudFossum IF12.57
29Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett12.58

D17-

3 340 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
46Liv OrmbergGneist, IL12.46
47Linn GjesdalVaregg Fleridrett12.47
48Nina GogaBergens TF12.48
49Silje ReistadOs Orienteringsklubb12.49
50Ragnhild BohneVaregg Fleridrett12.50
51Hanne Lerche RaadalHalden SK12.51
52Hilde VassendPorsgrunn OL12.52
53Kristin EgerKongsberg OL12.53
54Marian KjellevoldIL Gular12.54
55Karianne StrømmeTIF Viking12.55
56Vibeke ØyeIL Gular12.56
57Ingrid EggenHaugesund IL Orientering12.57

H50-

3 560 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
34Knut AndersenLøten o-lag12.34
35Magne RaadalFana IL12.35
36Ole IngesenSarpsborg OL12.36
37Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering12.37
38Sindre EkrheimBergens TF12.38
39Svein LingaIL Gular12.39
40Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett12.40
41Arne JohannesenIL Gular12.41

D50-

3 140 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
60Ledig StartnrNOTEAM12.32
62Elisabeth HetlevikKongsberg OL12.34
63Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)12.35
64Lise ChristensenTIF Viking12.36
65Rannveig NordhagenFana IL12.37
66Turid RognsvågOs Orienteringsklubb12.38
67Torun DyrkornEiker OL12.39
68Hege FjellbirkelandIL Gular12.40
69Wenche GjesdalVaregg Fleridrett12.41

H13-16

3 470 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Ledig StartnrNOTEAM12.30
5Tage RosenlundVaregg Fleridrett12.34
6Gaute LindaasElverum OK12.35
7Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett12.36
8Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett12.37
9Andreas NysæterBergens TF12.38
10Rasmus JordeVaregg Fleridrett12.39
11Mats LindaasElverum OK12.40
12Erlend SørhamVaregg Fleridrett12.41
13Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering12.42
14Magnus Strømme LidTIF Viking12.43
15Erik BohneVaregg Fleridrett12.44

D13-16

3 010 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
74Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett12.46
75Mari Strømme LidTIF Viking12.47
76Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular12.48
77Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering12.49
78Ida SolliMo OK12.50
79Tora Aasheim NymarkTIF Viking12.51

Åpen klasse

3 010 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
84Idun HeklandIL Gular12.56
85Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett12.57
86Henning Bratland CarlsenOK Moss12.58
87Helene NysæterBergens TF12.59
88Katrine Hjelsteh LarsenKongsberg OL13.00

Annonser

IOF Eventor