Norsk Orientering

Startliste for Nattløp -Gausel

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp -Gausel
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: onsdag 30 november 2016

Damer - kort løype

2 100 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Randi BuggeGanddal IL18.30
0Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb18.30
0Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb18.30

Damer - mellomlang løype

3 100 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Anne Marie GauselGanddal IL18.30
0Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb18.30
0Rowena NaileJWC BIL18.30
0Inger Skretting OpstadEgersund OK18.30
0Kristin SkadsemGanddal IL18.30
0Mariann SveinsvollGanddal IL18.30

Damer - lang løype

4 300 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb18.30
0Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)18.30
0Ingrid LamarkGanddal IL18.30
0Vibeke LamarkGanddal IL18.30
0Hilde NordbøRiska Orienteringsklubb18.30
0Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb18.30
0Grethe StoklandGanddal IL18.30
0Ann Karin TjørhomGanddal IL18.30
0Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL18.30
0Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)18.30

Herrer - kort løype

2 100 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Erlend BremnesGanddal IL18.30
0Aksel DommersnesGanddal IL18.30
0Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)18.30

Herrer - mellomlang løype

3 100 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb18.30
0Ole AuklendNOTEAM18.30
0Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb18.30
0Tor Geir EspedalGanddal IL18.30
0Gudmund GauselNOTEAM18.30
0Bjarne GimreGanddal IL18.30
0Steinar HansenConocoPhillips BIL18.30
0Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubb18.30
0Alexander KhorunzhiyCapgemini BIL18.30
0Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb18.30
0Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb18.30
0Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb18.30
0Raymond B PettersenÅlgård Orientering18.30
0Lars PrimstadKlepp BIL18.30
0Bjørn SivertsenNOTEAM18.30
0Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb18.30
0Tor Sverre SkåraEgersund OK18.30
0Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb18.30
0Andreas Nybak UrdalGanddal IL18.30
0Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb18.30

Herrer - lang løype

4 300 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb18.30
0Tor Kristian GylandStavanger Orienteringsklubb18.30
0Paul Terje HaarrGanddal IL18.30
0Per Olav HaarrGanddal IL18.30
0Per Ingar HadlandGanddal IL18.30
0Rune HatleAvinor Sola BIL18.30
0Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb18.30
0Svein-Erik KvameGanddal IL18.30
0Ove OalandGanddal IL18.30
0Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb18.30
0Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb18.30

Herrer - XLang

5 700 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)18.30
0Joar EilevstjønnGanddal IL18.30
0Odd FuglestadÅlgård Orientering18.30
0Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)18.30
0Tallak LangmyrGanddal IL18.30
0Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering18.30
0Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb18.30
0Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)18.30
0Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)18.30
0Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb18.30
0Geir SandSUS BIL18.30
0Per Ivar StoklandGanddal IL18.30
0Bjarthe WesterheimStord Orientering18.30
0Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering18.30

Damer- XLang

5 700 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Janne Tjørhom AasheimGanddal IL18.30
0Marjo LiikanenGanddal IL18.30
0Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)18.30
0Aud Hognestad TaksdalGanddal IL18.30

Annonser

IOF Eventor