Norsk Orientering

Startliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 9 april 2017

N-åpen

2 060 m, 51 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2501Karin StrutzEds SK10.00
2502Max Alexander NybråtenIL Tyrving10.00
2503Neo ThomassenNOTEAM10.00
2504Mie ThomassenNOTEAM10.00
2505Hermine OddenMåren OK10.00
2506Isolde OddenMåren OK10.00
2507Adele SkålandTrøsken IL10.00
2508Storm EriksenTrøsken IL10.00
2509Lars Jørgen Stordal  AalerudOL Tønsberg og omegn10.00
2510Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst10.00
2511Brit-Heidi KopperudIndre Østfold OK10.00
2512Oskar RoskifteOK Moss10.00
2513Olivia RoskifteOK Moss10.00
2514Nathaniel BerbyTrøsken IL10.00
2515Agnes Steffensen JohansenGimle IF10.00
2516Jens SvaeSarpsborg OL10.00
2517Unni HerrebrødenOK Øst10.00
2518Evy FredinStigsökarna10.00
2519Amund SaugestadNydalens SK10.00
2520Randi Fugleneb AamandIL Dyre Vaa10.00
2521Sigrid Fuglenebb AamandIL Dyre Vaa10.00
2522Elise Holm NedrebøOK Moss10.00
2523Selma Størmer-AntonsenNydalens SK10.00
2525Sondre StrømbergFredrikstad SK10.00
2526Halvor Ek HedlundTrøsken IL10.00
2527Ella Elise H OlsenHalden SK10.00
2528Synne Holm-BredaHalden SK10.00
2529Håkon Holm-BredaHalden SK10.00
2578Helene Langvik StangTrøsken IL10.00
2579Astrid ReuschHeming Orientering10.00
2580Anders Rostveit ElmiOK Moss10.00
2581Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL10.00
2582Isak SolbergFredrikstad SK10.00
2583Signe KvalheimHalden SK10.00
2584Synne KjernsmoRøyken OL10.00
2585Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn10.00
2586Emma Nordlie MagnussenHalden SK10.00
2587Ingvild RingheimLarvik OK10.00
2588Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK10.00
2589Sander Ryste OddenSarpsborg OL10.00
2590Vilma DanevadFredrikstad SK10.00
2591India HaavaldsenHalden SK10.00
2592Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL10.00
2593Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK10.00
2594Solan LøkenOK Moss10.00
2595Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb10.00
2596Kristian Kaupang LyeLarvik OK10.00
2597Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK10.00
2598Mathis RenardKongsberg OL10.00
2599Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn10.00
2600Johan Fredrik BraarudHalden SK10.00

D -10

2 690 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1815Ida Amundsen BjørkliRingerike OL11.02
1816Marte EgerKongsberg OL11.04
1817Thea KvalheimHalden SK11.06
1818Helene ScheeleNydalens SK11.08
1819Minna Sofie WingstedtHalden SK11.10
1820Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn11.12
1821Daniella GjoneSandefjord OK11.14
1822Erle Elise WoldOK Moss11.16
1823Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL11.18
1824Elise RenardKongsberg OL11.20
1825Jenny DanevadFredrikstad SK11.22
1826Sofie Holm NedrebøOK Moss11.24

D 11-12

3 070 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1750Solveig HübschleSturla, IF10.26
1771Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL11.08
1772Hanne Wærp HaugeNydalens SK11.10
1773Sigrid Schmitt GranHalden SK11.12
1774Martha WisløffAsker Skiklubb11.14
1775Anita LangeggenKongsberg OL11.16
1776Marie ScheeleNydalens SK11.18
1777Anne ØstvoldHeming Orientering11.20
1778Astrid YtterbøAsker Skiklubb11.22
1779Julie BrenåsVarteig OL11.24
1780Sara MartiniAsker Skiklubb11.26
1781Iril RingheimLarvik OK11.28
1782Nora SørbergRaumar Orientering11.30
1783Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK11.32
1784Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb11.34
1785Tonje RykkjeStord Orientering11.36
1786Synne SandvenNotodden OL11.38
1787Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK11.40
1789Eira Skaarer WiklundNydalens SK11.44
1790Nora Christine HansenRøyken OL11.46
1791Inger Anne BraarudHalden SK11.48
1792Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering11.50
1793Pernille ZagarLarvik OK11.52
1796Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL11.58
1797Ingeborg EikåsSandefjord OK12.00
1798Sigrid HaugeSarpsborg OL12.02

D 11-12N

2 570 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1835Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL10.00
1837Ragne KlavenesSandefjord OK10.00
1838Marikken ChristensenSarpsborg OL10.00
1841Helle KvalheimHalden SK10.00
1844Anna Fredhei LystadSarpsborg OL10.00
1845Tiril Lødeng NilsenOK Moss10.00

D13

3 650 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1673Emma Helene OlsenHalden SK10.22
1696Marie Lien BackstrømHalden SK11.08
1697Julie Sophie WoldOK Moss11.10
1698Inga Skaarer WiklundNydalens SK11.12
1699Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn11.14
1700Emilie Pedersen VoldLillomarka OL11.16
1701Frida Hovgaard EisvangOK Moss11.18
1702Marie SaugestadNydalens SK11.20
1703Hannah Syrdal ØenHeming Orientering11.22

D 13-16C

3 210 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1721Kaja GrandalIL Tyrving10.00
1722Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL10.00
1723Marte Sofie SkroveRingerike OL10.00
1728Penelope LeaNydalens SK10.00
1730Nora Marie EnerhaugenRingerike OL10.00
1741Ingvild GustafssonKongsberg OL10.00

D 13-16N

2 570 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1828Tiril KihleKonnerud IL10.00
1839Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL10.00

D14

3 650 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1672Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK10.20
1677Netta Bar-NathanLillomarka OL10.30
1678Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL10.32
1680Frida SolsrudNydalens SK10.36
1681Mari EidsmoFreidig10.38
1682Mari ØverbyKongsberg OL10.40
1683Helene Bjørkvold JendalFossum IF10.42
1684Eline SchjervenLardal OL10.44
1685Ella BerstadHeming Orientering10.46
1687Marie Roll-TørnqvistFana IL10.50
1688Elise Wærp HaugeNydalens SK10.52
1689Astrid RognstadHadeland OL10.54
1690Kristin Melby JacobsenLardal OL10.56
1691Ida Marie FlågenHeming Orientering10.58
1692Pia Young VikNydalens SK11.00
1693Elida Sagli GudimIndre Østfold OK11.02
1694Konstanse MoholthKongsberg OL11.04

D 15

4 380 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1371Ea LunøeNydalens SK10.21
1399Åsne HaavengenKongsberg OL11.17
1400Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett11.19
1401Marieluise Schmitt GranHalden SK11.21
1403Julie ChristiansenKristiansand OK11.25
1404Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL11.27
1405Berthe TesloHadeland OL11.29
1407Oda ScheeleNydalens SK11.33
1408Alexandra AngvollFredrikstad SK11.35
1409Kristine KravdalGjø-Vard OL11.37
1410Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL11.39
1411Nina PedersenSarpsborg OL11.41
1413Live ØstvoldHeming Orientering11.45
1414Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular11.47
1415Alexandra LinløkkenØstmarka OK11.49

D 15-16B

3 650 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1674Petra HoveidAsker Skiklubb10.24
1704Synne Marie JenssenHalden SK11.24
1705Julie EikelandOL Tønsberg og omegn11.26
1707Silje SlungaardIL Tyrving11.30
1708Kamilla LomeHamar OK11.32
1709Tuva HepburnKristiansand OK11.34
1710Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL11.36
1711Ingrid Grønlund MoenGimle IF11.38
1712Frida DalerStokke IL11.40
1713Jenny Elise HaakstadNydalens SK11.42
1714Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SK11.44
1715Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss11.46
1716Anny RogneOL Tønsberg og omegn11.48

D 16

4 380 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1376Ingeborg RognstadHadeland OL10.31
1377Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL10.33
1378Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL10.35
1379Christine HoenEiker OL10.37
1380Ane Sofie KroghOppsal Orientering10.39
1381Ingvild LangeggenKongsberg OL10.41
1382Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb10.43
1383Solveig LetmolieEiker OL10.45
1384Karoline BjørnerødOK Moss10.47
1385Emma DanevadFredrikstad SK10.49
1386Sigrid EkelandOddersjaa SSK10.51
1387Hanne Eide RappRaumar Orientering10.53
1388Ada WulfsbergNydalens SK10.55
1389Jenny BaklidKonnerud IL10.57
1390Mari Strømme LidTIF Viking10.59
1391Karen Hoel JomaasFossum IF11.01
1392Tora Aasheim NymarkTIF Viking11.03
1393Malin HaugeHisøy OK11.05
1394Andrea RanvikKonnerud IL11.07
1395Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK11.09
1396Anniken RanvikKonnerud IL11.11
1397Kristine Eide RappRaumar Orientering11.13
1398Tale StrandKongsberg OL11.15

D 17-AK

4 360 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1436Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering11.00
1437Astrid FiskumIL Tyrving11.02
1438Sofie LillestrandTrøsken IL11.04
1439Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett11.06
1440Marte BergslandTrøsken IL11.08
1441Marie Hammer IversenØstmarka OK11.10
1442Andrea Willkommen EikenKongsberg OL11.12
1443Thea Feiring HaltiaIL Tyrving11.14
1444Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering11.16
1445Benedicte PedersenSarpsborg OL11.18
1446Karen BjergaardNydalens SK11.20
1447Maria Dahl FosbyNTNUI11.22
1448Sunniva Nergaard BergStokke IL11.24
1449Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK11.26
1450Ingrid LetmolieEiker OL11.28
1451Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering11.30

D 17-AL

5 880 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1201Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL10.30
1202Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering10.32
1205Silje ArntzenNTNUI10.38
1207Celine RenardKongsberg OL10.42
1208Joanna ErikssonNydalens SK10.44
1209Karoline Dahl FosbyNTNUI10.46
1210Lise Østlid BagstevoldKongsberg OL10.48

D 17-B

4 160 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1853Ina BlågestadIndre Østfold OK10.38
1861Judit BanfiÅs-NMBU Orientering10.54
1862Mie ZagarLarvik OK10.56
1863Cecilie Wærp HaugeNydalens SK10.58
1864Cecilie BerganFet OL11.00
1865Johanne de PresnoNTNUI11.02
1866Eli Ringstad LienGjø-Vard OL11.04
1867Lisa JørandliIL Tyrving11.06
1868Christine BlixÅs-NMBU Orientering11.08
1869Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11.10
1871Lene FlessebergKongsberg OL11.14
1872Monica Tveit TjentlandLardal OL11.16

D 17-C

3 210 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1724Cathrine HübschleSturla, IF10.00
1729Anne-Marit SkaugHalden SK10.00
1734Heidi EriksenLarvik OK10.00
1736Else StordalOL Tønsberg og omegn10.00
1739Silje Skatvedt StensrudOK Horten10.00
1746Monica SyrdalHeming Orientering10.00

D 17-N

2 570 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1827Katrin FrankeSnertingdal IF Orientering10.00
1833Andrine BerganFet OL10.00

D 17-18 E

6 230 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
301Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb10.01
306Inga Vestøl StødleKristiansand OK10.16
307Andrea VaneboKongsberg OL10.19
308Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb10.22
309Oda Marie ColquhounLillomarka OL10.25
310Emma StenbackaHalden SK10.28
311Linn Mei WaalerMåren OK10.31
312Aurora GjølsjøOK Moss10.34
313Synne StrandAsker Skiklubb10.37
314Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL10.40
315Karoline AuneHalden SK10.43
317Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL10.49
318Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss10.52
319Marlin HaavengenKongsberg OL10.55
321Agnethe HasliGjø-Vard OL11.01
322Ingrid G. KvålsgardFossum IF11.04
323Ane DyrkornEiker OL11.07
324Elisabeth BrækkeHalden SK11.10
325Helene EgerKongsberg OL11.13
326Vilde Årøen LykkeEmblem IL11.16
327Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK11.19
328Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK11.22
329Hedda Raadal BjørloHalden SK11.25
330Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL11.28
331Maria Rørvik HaverLillomarka OL11.31
333Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL11.37
335Marie HansenSarpsborg OL11.43
336Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF11.46
337Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK11.49
338Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular11.52
339Thea DyrkornEiker OL11.55
340Solveig Eline BergIL Tyrving11.58
341Lene Berg HanssenByåsen IL12.01
342Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK12.04

D 19-20 E

7 140 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
506Idunn HaavengenKongsberg OL10.56
507Silje HaugeHisøy OK10.59
508Tonje Aasheim NymarkAskøy OL11.02
510Margrethe WisløffAsker Skiklubb11.08
511Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering11.11
512Ellen Marie AriansenLillomarka OL11.14
513Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett11.17
514Maiken Økern HågårdKonnerud IL11.20
515Marie OlaussenFredrikstad SK11.23
517Anne Willkommen EikenKongsberg OL11.29
518Marit Melby JacobsenLardal OL11.32
520Ingrid LundanesEmblem IL11.38
521Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb11.41
523Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL11.47
524Ingvild C. FleisjeLillomarka OL11.50

D 21-E

9 380 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
106Marthe GløersenBækkelagets SK10.56
107Ingrid BergeIL Tyrving10.59
108Ingunn Egeberg VáriNTNUI11.02
109Lizzie InghamHalden SK11.05
110Hedvig ÅstebølNTNUI11.08
111Kristine BergliaEiker OL11.11
112Ragnhild HjermstadFossum IF11.14
113Jo ShepherdHalden SK11.17
114Linn HokholtIL Tyrving11.20
115Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering11.23
116Emilie Westli AndersenLøten o-lag11.26
117Iliana IlievaHalden SK11.29
118Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK11.32
119Martine ÅstebølNTNUI11.35
120Kine Hallan SteiwerHalden SK11.38
122Mathilde Korvald SkaareIL BUL-Tromsø11.44

D 35-

5 230 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1280Linda SolbergFredrikstad SK10.11
1281Anne Marthe PeveriEiker OL10.13

D 40-

5 230 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1282Britta FismenFossum IF10.15
1283Astrid KravdalGjø-Vard OL10.17
1284Ingvild EckdahlOK Horten10.19
1285Linda FredhOK Moss10.21
1286Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK10.23
1287Marita HernandezOL Toten-Troll10.25
1288Kari StrandKongsberg OL10.27
1289Julie Finsrud LandeEidskog OL10.29
1290Liv SchjervenLardal OL10.31
1291Monica BerglundRingerike OL10.33

D 40-AK

4 360 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1452Tone Sølie LysnesHedrum OL11.32
1454Tonje HolmOK Moss11.36
1455Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK11.38
1456Hanne WoldOK Moss11.40
1457Linda RykkjeStord Orientering11.42
1459Katrine BakkeFossum IF11.46
1460Helena AxelssonNydalens SK11.48
1461Ellen GustafssonKongsberg OL11.50

D 45-

5 230 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1292Hege FeiringIL Tyrving10.35
1293Ingrid Eide RappRaumar Orientering10.37
1294Ann Elin FlågenHeming Orientering10.39
1295Kristin FalkFossum IF10.41
1296Stine ArntzenSandefjord OK10.43
1297Kristin SandvenNotodden OL10.45
1298Ingrid KvistadKongsberg OL10.47
1299Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK10.49
1300Barbara Willkommen EikenKongsberg OL10.51
1301Hege SolerødGjø-Vard OL10.53
1302Anne UrsetIL BUL-Tromsø10.55
1303Solveig BerganNydalens SK10.57
1304Gunn Elin RudiHadeland OL10.59
1305Mona LomeHamar OK11.01
1306Arnhild KroghOppsal Orientering11.03
1307Mai Britt BjørkSandefjord OK11.05
1308Birgit Økern JensenKonnerud IL11.07
1309Kristin EgerKongsberg OL11.09
1311Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering11.13
1312Gro Sandstad EidsmoFreidig11.15
1313Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb11.17
1314Siri StørmerNydalens SK11.19
1315Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb11.21
1316Line Skjevik ArnevikRingerike OL11.23
1317Karianne StrømmeTIF Viking11.25
1318Kirsti KringhaugRingerike OL11.27
1319Maria JonssonNydalens SK11.29
1320Anne Guro NøklebyRingerike OL11.31
1321Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK11.33
1322Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb11.35
1323Anita StensethSnertingdal IF Orientering11.37
1324Paula BerstadHeming Orientering11.39
1325Berit Sofie WiklundNydalens SK11.41
1326Torunn Økern JensenRingerike OL11.43
1327Hilde PoppeFredrikstad SK11.45
1328Marianne ReuschHeming Orientering11.47
1329Ingrid UndstadLarvik OK11.49
1330Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK11.51

D 50-

3 590 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1496Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb10.49
1497Ida SyversenRøyken OL10.50
1499Gunhild MyhrAsker Skiklubb10.52
1500May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering10.53
1501Margrete EngzeliusAsker Skiklubb10.54
1502Trude FixdalIL Koll10.55
1503Heli MarjomaaStigsökarna10.56
1505Maria PerssonAsker Skiklubb10.58
1506Rine HanssenByåsen IL10.59
1507Heidi SchatvetNotodden OL11.00
1508Jane RødderKongsberg OL11.01
1509Toini SkyttersæterKonnerud IL11.02
1510Anita Sørensen DrageKongsberg OL11.03
1511Eirin MathiesenRingerike OL11.04
1512Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering11.05
1513Vanja StaffOL Toten-Troll11.06
1514Anne Marit BjergaardNydalens SK11.07
1516Tove AasheimAskøy OL11.09
1517Inger Tone NygårdEgersund OK11.10
1518Kristin FleisjeNittedal OL11.11
1519Tove HeimdalKonnerud IL11.12
1520Elisabeth HetlevikKongsberg OL11.13
1521Maria TorgersenBækkelagets SK11.14

D 50-AK

3 310 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1603Anna GöhlmanIL Tyrving11.38
1604Marianne ArnesenAsker Skiklubb11.40
1605Else GrandalIL Tyrving11.42

D 55-

3 590 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1478Torun DyrkornEiker OL10.31
1479Gøril Skyttersæter JonesRocky Mountain Orienteering Cl10.32
1480Runa SkyttersæterHeming Orientering10.33
1481Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK10.34
1482Grete BerntsenMåren OK10.35
1483Ragnhild HaldKristiansand OK10.36
1484Berit BergeIL Tyrving10.37
1485Hege FjellbirkelandIL Gular10.38
1486Grete S B HoviSkien OK10.39
1487Anita Østgård OlsenLøten o-lag10.40
1488Bente LineIndre Østfold OK10.41
1489Hilde StorløkkenKongsberg OL10.42
1490Kirsti Grundnes BergIL Tyrving10.43
1491Gunhild HennumLierbygda OL10.44
1493Åshild BergstølKongsberg OL10.46
1494Eli Tufte HanssenEiker OL10.47

D 60-

3 590 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1546Unni Strand KarlsenFredrikstad SK11.39
1547Anne SørumRingsaker OK11.40
1548Lis DæhliLøten o-lag11.41
1549Liv Edle GrønstadGimle IF11.42
1550Aud KjemperudEiker OL11.43
1551Margrete JørandliGjø-Vard OL11.44
1552Live Joronn YtrehusRingerike OL11.45
1553Lisa AnnersandOK Tyr11.46
1554Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange11.47
1555Helga HaverstadLierbygda OL11.48
1556Liv Inger PrangerødTistedalen FL11.49
1557Lill BirkelundPorsgrunn OL11.50
1558Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK11.51

D 65-

3 310 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1606Eva Marie GranOK Øst11.44
1607Kari StrandeRingerike OL11.46
1608Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL11.48
1609Marit Bokerød HansenIdd Sportsklubb11.50

D 70-

3 310 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1559Liv FeiringHamar OK10.10
1596Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL11.24
1597Bjørg KocbachBergens TF11.26
1598Else Lerche RaadalFana IL11.28
1599Inger LindløvOK Moss11.30
1600Eli KlovningPorsgrunn OL11.32
1601Birgitte BekkelundRøyken OL11.34

D 75-

3 310 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1569Johanna YtterbølGimle IF10.30
1570Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb10.32
1571Elin DahlenRingerike OL10.34
1572Asbjørg BjørloGimle IF10.36
1573Anne-Britt NilsenKjelsås IL10.38

D 80-

3 310 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1565Unni Dirro BøhlerengenMåren OK10.22
1566Inger E. VamnesHamar OK10.24

H -10

2 690 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1803Iver AarsethNydalens SK10.38
1804Anders Hovgaard EisvangOK Moss10.40
1805Jon StrandKongsberg OL10.42
1806August Lea KabbeNydalens SK10.44
1807Asbjørn LandeEidskog OL10.46
1808Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL10.48
1809Olaf Blom-HagenFossum IF10.50
1810Nikolai TesloHadeland OL10.52
1811Tollef TjentlandLardal OL10.54
1812Selmer LøkenOK Moss10.56
1813Ville Emil WingstedtHalden SK10.58
1814Jarand GustafssonKongsberg OL11.00

H 11-12

3 070 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1747Martin Christoffer BorgIL Koll10.20
1748Sigurd HobølOppsal Orientering10.22
1749Johannes Salvesen LundeIL Koll10.24
1752Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL10.30
1753Ask SkivdalSarpsborg OL10.32
1754Simen Gløgård StensrudNittedal OL10.34
1755Even LienGjø-Vard OL10.36
1756Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL10.38
1757Erik ZagarLarvik OK10.40
1758Erlend Grønlund MoenGimle IF10.42
1759Nov Bar-NathanLillomarka OL10.44
1760Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn10.46
1761Brage EikåsSandefjord OK10.48
1762Vilhelm SvarødHalden SK10.50
1763Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK10.52
1764Gaute NysæterSkien OK10.54
1765Liam Viggo WingstedtHalden SK10.56
1767Mathias LinløkkenØstmarka OK11.00
1768Ragnar LandeEidskog OL11.02
1769Rasmus BerglundRingerike OL11.04
1770Gabriel GjoneSandefjord OK11.06

H 11-12N

2 570 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1829Abdirahman HassanOK Moss10.00
1831Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)10.00
1834Andreas TveterHalden SK10.00
1836Erlend BakkeFossum IF10.00
1840Karsten FossåsRingerike OL10.00
1843Philip Orud HovlandHalden SK10.00

H13

4 210 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1610Lars Sigurd BaugstørødnesOppsal Orientering10.01
1612Christian Fredrik BorgIL Koll10.05
1644Lars LienGjø-Vard OL11.09
1646Endre W NormannTverlandet IL11.13
1647Benjamin GjoneSandefjord OK11.15
1648Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL11.17
1650Theodor BjørkSandefjord OK11.21
1652Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb11.25
1653Axel AaldeNydalens SK11.27
1654Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL11.29
1656Hallvard TjentlandLardal OL11.33
1657Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb11.35
1658Alfred BjørnerødOK Moss11.37
1659Martin Størmer-AntonsenNydalens SK11.39
1660Fridtjof ReuschHeming Orientering11.41
1661Jonas KroghOppsal Orientering11.43
1662Anders KlavenesSandefjord OK11.45
1663Sondre LadimOK Moss11.47
1664Herman Lien BackstrømHalden SK11.49
1665Halvor LøkenKongsberg OL11.51
1666Martin Nøkleby MellingRingerike OL11.53

H 13-16C

3 210 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1726Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn10.00
1727Even Amundsen BjørkliRingerike OL10.00
1731Odin FismenFossum IF10.00
1732Sturla Rognskog MellaOppsal Orientering10.00
1745Lars Mikkel Lødeng NilsenOK Moss10.00

H 13-16N

2 570 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1832Christian DaleBergens TF10.00
1842Mathias BerganFet OL10.00
1846Martin KindemGimle IF10.00
1847Ivar HansenSarpsborg OL10.00
1848Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)10.00

H14

4 210 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1611Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb10.03
1615Andreas DaleBergens TF10.11
1616Tor Erling GjølsjøOK Moss10.13
1617Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering10.15
1618Sivert PoppeFredrikstad SK10.17
1619Johan EgerKongsberg OL10.19
1620Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn10.21
1621Erlend LangeggenKongsberg OL10.23
1622Kasper Bakken UlsethNydalens SK10.25
1623Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK10.27
1624Vegard Ulseth SylteFreidig10.29
1625Hans UrsetIL BUL-Tromsø10.31
1626Gaute BerganNydalens SK10.33
1627Atle Nikolai WølloKongsberg OL10.35
1628Elias StubberudNydalens SK10.37
1629Gaute LindaasElverum OK10.39
1630Magnus Strømme LidTIF Viking10.41
1631Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK10.43
1632Jonas MyhrAsker Skiklubb10.45
1633Mikkel BerglundRingerike OL10.47
1634Teodor Mo HjelsethNydalens SK10.49
1635Oskar FossåsRingerike OL10.51
1636Kristoffer HübschleSturla, IF10.53
1637Mats LindaasElverum OK10.55
1638Daniel Azagra NæssNydalens SK10.57
1639Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering10.59
1640Adam ConwayKongsberg OL11.01
1641Jonas AarsethNydalens SK11.03
1642Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering11.05

H 15

5 580 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1224Ulrik HellenTIF Viking10.22
1250Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering11.14
1251Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK11.16
1252Kristoffer FjæreHedrum OL11.18
1253Cornelius BjørkSandefjord OK11.20
1254Sondre YtterbøAsker Skiklubb11.22
1255Jakob TorgersenHalden SK11.24
1257Odin SætherFredrikstad SK11.28
1258Kristian ØstermannHeming Orientering11.30
1259Christopher LadimOK Moss11.32
1260Grunde IsaksætreGrue IL11.34
1261August Syrdal ØenHeming Orientering11.36
1263Nils TveiteÅs-NMBU Orientering11.40
1264Henrik ReuschHeming Orientering11.42
1265Jonas EikåsSandefjord OK11.44
1266Rolf Trygve HaugKongsberg OL11.46
1267Marius BakkeFossum IF11.48
1269Olav LundKongsberg OL11.52
1270Vebjørn Blom-HagenFossum IF11.54
1271Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK11.56
1272Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL11.58
1273Theodor LierIndre Østfold OK12.00
1274Vetle DrageKongsberg OL12.02

H 15-16B

4 210 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1667Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SK11.55
1668Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL11.57
1669Alf Kristian HelleHalden SK11.59
1670Sander BystrømIndre Østfold OK12.01
1671Mathias Pedersen VoldLillomarka OL12.03

H 16

5 580 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1223Even GravningenStokke IL10.20
1228Bendik EliassenFredrikstad SK10.30
1229Andreas BergslandTrøsken IL10.32
1230David RundeKristiansand OK10.34
1231Nicolai HarvikKonnerud IL10.36
1232Lars Young VikNydalens SK10.38
1233Per Anders EckdahlOL Tønsberg og omegn10.40
1234Sivert Sande KvermeFossum IF10.42
1235Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett10.44
1236Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn10.46
1237Sondre OttesenFredrikstad SK10.48
1238Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett10.50
1239Runar Saur ModahlFredrikstad SK10.52
1240Isak JonssonNydalens SK10.54
1241Jonatan AuneHalden SK10.56
1242Eirik ImrikFredrikstad SK10.58
1245Anders HorveiRaumar Orientering11.04
1246Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK11.06
1247Eirik BlågestadIndre Østfold OK11.08
1248Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn11.10

H 17-AK

5 880 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1211Morten JørgensenKristiansand OK10.50
1212Stian OverskeidIndre Østfold OK10.52
1213Ole Grini JohansenIL Tyrving10.54
1215Johannes Bakke AashamarKristiansand OK10.58
1216Marius StaffOL Toten-Troll11.00
1219Remi JohannesenHalden SK11.06
1220Torben Christian WendlerFredrikstad SK11.08
1221Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering11.10
1222Bojan BlumensteinNydalens SK11.12

H 17-AL

7 570 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1006John RundeKristiansand OK10.30
1008Håvard BergetFredrikstad SK10.34
1009Kenneth SandvoldEiker OL10.36
1010Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK10.38
1011Nicolai HübschleSturla, IF10.40
1012Kristoffer NeslandNTNUI10.42
1013Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK10.44
1014Gunnar A FiskumIL Tyrving10.46
1015Halvor SaunesNydalens SK10.48
1017Daniel FløtreNydalens SK10.52
1018Morten Taraldsten BrunesModum OL10.54
1019Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular10.56
1020Marius WikstrømRingsaker OK10.58
1021Donatas KontautasOK Moss11.00
1022Pål SkogedalAsker Skiklubb11.02
1023Håvard MyhreBækkelagets SK11.04
1024Jonas MyhreKristiansand OK11.06
1025Damien RenardKongsberg OL11.08
1026Eirik Heddeland MartensKristiansand OK11.10
1027Morten TangenOK Moss11.12
1028Gustav FiskumNTNUI11.14

H 17-B

4 160 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1855Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OL10.42
1856Harald AulieIL Koll10.44
1857Nikolai NordhaugKonnerud IL10.46
1858Per Anders YtterbøAsker Skiklubb10.48
1859Pål Espen NordhaugKonnerud IL10.50
1860Per GustafssonKongsberg OL10.52

H 17-C

3 210 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1733Per SørbergRaumar Orientering10.00
1735Anders EspenesVarteig OL10.00
1738Roy Roger EspenesVarteig OL10.00
1740Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn10.00
1742Henrik FjelleTrøsken IL10.00

H 17-18E

8 190 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203Miika NurmiIFK Göteborg10.06
205Vegar SkinneIndre Østfold OK10.12
206Elias JonssonNydalens SK10.15
207Njaal Ellegaard MelbyVang OL10.18
208Tord StrandKongsberg OL10.21
209Audun BerganNydalens SK10.24
210Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF10.27
211Sølve DrageKongsberg OL10.30
212Peter GisholtFossum IF10.33
213Axel HoveidAsker Skiklubb10.36
214Mathias RosenlundVaregg Fleridrett10.39
215Erik Hæstad BjørnstadFossum IF10.42
216Joar GjerdahlKonnerud IL10.45
217Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb10.48
218Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF10.51
219Stian RykkjeVaregg Fleridrett10.54
220Jørgen BaklidKonnerud IL10.57
221Jørgen WulfsbergNydalens SK11.00
222Øyvind HjermstadFossum IF11.03
223Einar EkelandOddersjaa SSK11.06
225Per Clemet WisløffAsker Skiklubb11.12
226Audun Melby JacobsenLardal OL11.15
227Sindre R HoltHedrum OL11.18
228Eskil FrøislandVang OL11.21
229Håkon LundKongsberg OL11.24
230Linus OlhansÅs-NMBU Orientering11.27
231Elias ØhmanGjø-Vard OL11.30
232Erling HjermstadFossum IF11.33
233Petter Astrup ArnesenHeming Orientering11.36
234Jens Johan BrekkeLillomarka OL11.39
235Magnus GjerstadVaregg Fleridrett11.42
236Trygve MyhrAsker Skiklubb11.45
237Erlend BrendstuenHalden SK11.48
238Marius AurebekkKristiansand OK11.51
239Emil StørmerFossum IF11.54
240Sander ArntzenAsker Skiklubb11.57
242Kristian PyttenKristiansand OK12.03
245Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb12.12
246Even LindaasVang OL12.15
247Elias Skjolden SørensenLillomarka OL12.18
248Oskar ArnevikRingerike OL12.21
249Aslak HeimdalKonnerud IL12.24
250Andreas RambergØstmarka OK12.27
252Kasper FosserHeming Orientering12.33
253Anders HaugskottOL Trollelg12.36

H 19-20E

10 120 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
406Martin Borge HeirFossum IF10.15
407Are WigaardOppsal Orientering10.18
408Sturla FrydenlundSturla, IF10.21
409Audun HeimdalKonnerud IL10.24
411Marius PyttenKristiansand OK10.30
412Olav Andreas RemmenOL Trollelg10.33
413Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn10.36
415Sander H. RogndokkenNydalens SK10.42
416Erlend Nilsen SandnesEmblem IL10.45
417Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK10.48
418Håkon Raadal BjørloHalden SK10.51
419Kristian Nilsen SandnesEmblem IL10.54
420Vegard MyhreKristiansand OK10.57
421Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett11.00
422Vit KostejnKristiansand OK11.03
423Olav Milian Schmitt GranHalden SK11.06
424Sam LunøeNydalens SK11.09
425Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering11.12
426Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK11.15
427Alex CarcasHalden SK11.18

H 21-E

12 960 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Håvard IrgensKristiansand OK10.00
7Karl FremstadBækkelagets SK10.18
8Gaute FriestadKristiansand OK10.21
9Simen BordalFossum IF10.24
10Håvard LucasenFredrikstad SK10.27
11Vegard Blomseth JohnsenNTNUI10.30
12Jim Øystein NybråtenIL Tyrving10.33
15Henrik EijsinkNydalens SK10.42
16Steinar KollerudLillomarka OL10.45
17Espen FiskumHalden SK10.48
18Einar MelsomFossum IF10.51
20Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK10.57
21Lars-Inge ArnevikRingerike OL11.00
23Filip WadstenHalden SK11.06
24Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø11.09
25Dag BlandkjennKristiansand OK11.12
26Anders VisterNydalens SK11.15
27Vegard DanielsenKristiansand OK11.18
30Geir NilsenViul Orienteringsklubb11.27
31Ivar LundanesEmblem IL11.30
32Mathias DrageKongsberg OL11.33
33David GottfridssonLillomarka OL11.36
35Oskar RøenVaregg Fleridrett11.42
36Anders CarlssonIFK Lidingö SOK11.45
37Martin VisterFrol IL11.48
39Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett11.54

H 35-

7 570 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1029Jostein F. TellnesAsker Skiklubb11.16
1030Kristoffer JacobsenIL Tyrving11.18
1031Thomas RoskifteOK Moss11.20

H 40-

7 570 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1033Anders BrynildsenFredrikstad SK11.24
1034Fredrik LarsenIndre Østfold OK11.26
1035Vegard BroxIL Tyrving11.28
1036Henning Bratland CarlsenOK Moss11.30
1038Øyvind LøkenOK Moss11.34
1039Helge BakkehøiØstmarka OK11.36
1040Audun BjerknesMåren OK11.38
1041Henning SpjelkavikIL Tyrving11.41
1042Thomas LieFredrikstad SK11.42
1043Jørgen FjæreHedrum OL11.44
1045Charles HalaasFossum IF11.48
1046Lars BerglundRingerike OL11.50
1047Robert BanfiÅs-NMBU Orientering11.52
1049Thomas BedinIndre Østfold OK11.56
1050David LøverModum OL11.58

H 40-AK

4 360 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1421Knut LangeggenKongsberg OL10.30
1422Runar StangTrøsken IL10.32
1423Sindre ValsgårdIndre Østfold OK10.34
1424Even ErlienGjø-Vard OL10.36
1426Tor RingstadHedrum OL10.40
1427Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)10.42
1428Roar MathisenOL Tønsberg og omegn10.44
1429Jon Erland FossaasRingerike OL10.46
1430Espen BekhusFredrikstad SK10.48
1431Pål JevanordOL Trollo10.50
1432Kenneth VikenTverlandet IL10.52
1433Kjetil KjernsmoRøyken OL10.54
1434Morten MoeFet OL10.56
1435Anders Kristian HoltHedrum OL10.58

H 45-

6 960 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1051Dyre Martin GuldbrandsenFredrikstad SK10.21
1055Kyrre GranFet OL10.29
1056Lars EnerhaugenModum OL10.31
1057Rune BlågestadIndre Østfold OK10.33
1058Stig MellingRingerike OL10.35
1059Tom BerganFet OL10.37
1060Øyvind ThømtIndre Østfold OK10.39
1061Sven Arne GylterudFossum IF10.41
1062Trond EvensenOL Tønsberg og omegn10.43
1063Torbjørn Blom-hagenFossum IF10.45
1064Eivind LandeEidskog OL10.47
1065Per Øivind EgerKongsberg OL10.49
1066Lars Erik GjeinFossum IF10.51
1067Sveinung RykkjeStord Orientering10.53
1068Dag Arne LierIndre Østfold OK10.55
1069Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL10.57
1070Øyvind LienGjø-Vard OL10.59
1071Henrik OttesenFredrikstad SK11.01
1072Gisle NysæterSkien OK11.03
1073Geir HoffIL Tyrving11.05
1074Øyvind FlaattenOK Skeidi11.07
1075Bjørn MartiniAsker Skiklubb11.09
1076Jens TjentlandLardal OL11.11
1077Jo Børre EikåsSandefjord OK11.13
1078Harald Eide-FredriksenHeming Orientering11.15
1079Martin ØhmanGjø-Vard OL11.17
1081Harald BakkeFossum IF11.21
1082Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø11.23
1083Steinar LandeBø OL11.25
1084Per Olav GulbrandsenLarvik OK11.27
1085Bjørn HaugeNydalens SK11.29
1087Christian ReuschHeming Orientering11.33
1088Christian JomaasFossum IF11.35
1091Lars Audun VoldLillomarka OL11.41
1092Rune ScheeleNydalens SK11.43
1093Øystein RappRaumar Orientering11.45
1094Ståle HeitmannFossum IF11.47
1095Espen DanevadFredrikstad SK11.49
1096Kjetil EckdahlOK Horten11.51
1097Asle Sagli GudimIndre Østfold OK11.53
1098Bjørnar OlsrødStokke IL11.55
1099Kent KopperudIndre Østfold OK11.57
1100Odd StrandKongsberg OL11.59

H 50-

6 350 m, 51 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1109Syver LøkenKongsberg OL10.19
1110Anders FlågenHeming Orientering10.20
1111Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering10.21
1112Phil ConwayKongsberg OL10.22
1113Frank SvarødIdd Sportsklubb10.23
1114Dag BrenåsVarteig OL10.24
1115Rune StræteWing OK10.25
1116Øystein ØstermannHeming Orientering10.26
1117Håkon JendalFossum IF10.27
1118Geir PaulsenOL Trollelg10.28
1119Juha VienaRingerike OL10.29
1120Harald KvisliNotodden OL10.30
1121Jørn MoeFet OL10.31
1122Ottar WiklundNydalens SK10.32
1123Bjørn Victor LarsenKongsberg OL10.33
1124Arne DybdahlLillomarka OL10.34
1125Frode HaugskottOL Trollelg10.35
1126Roar PedersenOppsal Orientering10.36
1127Øyvind HyllesethSkien OK10.37
1128Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb10.38
1129Hallvard KorenOK Moss10.39
1130Anders WadstenOK Landehof10.40
1131Øyvind SchjelderupFreidig10.41
1132Roar ByeModum OL10.42
1133Jan Tore HenriksenNydalens SK10.43
1134Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL10.44
1135Atle WølloKongsberg OL10.45
1136Einar LunøeNydalens SK10.46
1137Bent Sande KvermeFossum IF10.47
1138Svein NygårdLillomarka OL10.48
1139Jan Erik IsaksenNydalens SK10.49
1140Thor MellaOppsal Orientering10.50
1141Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering10.51
1142Terje Ulla EikenKongsberg OL10.52
1143Leif StørmerFossum IF10.53
1144Tom Eirik EikangerIL Gular10.54
1145Per Ola UlsethNydalens SK10.55
1146Knut Erling ØenHeming Orientering10.56
1147Hans Otto ØverbyKongsberg OL10.57
1148Arne TorgersenBækkelagets SK10.58
1149Tore JuvikIL Gular10.59
1151Tore BjørnerødOK Moss11.01
1152Tore HoffIL Tyrving11.02
1153Helge GisholtOK Skeidi11.03
1154Tore NymarkAskøy OL11.04
1155Einar GisholtFossum IF11.05
1156Lasse ArnesenHeming Orientering11.06
1158Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering11.08
1159Tibor VáriSturla, IF11.09
1160Jan Richard EriksenAsker Skiklubb11.10
1161Einar TesloHadeland OL11.11

H 50-AK

3 590 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1469Stein MellaOppsal Orientering10.22
1471Per Olaf KlemsdalVarteig OL10.24
1472Roger LysnesHedrum OL10.25
1473Tom RådahlIL Tyrving10.26
1474Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering10.27
1475Trygve RognstadHadeland OL10.28
1476Ole TørnqvistFana IL10.29
1477Petter FureOppsal Orientering10.30

H 55-

6 350 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1162Torgeir BrandalKongsberg OL11.12
1163Jørn HaugerudIndre Østfold OK11.13
1164Christian SchibstedRøyken OL11.14
1165Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL11.15
1166Jan-Ove BråthenOK Øst11.16
1167Arne JohannesenIL Gular11.17
1168Helge StubberudNydalens SK11.18
1169Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering11.19
1170Jon BjørgumKristiansand OK11.20
1171Eivind HoffIL Tyrving11.21
1172Trond OlsenLøten o-lag11.22
1174Bjørn ÅrbuVarteig OL11.24
1175Øyvind Roger HansenRøyken OL11.25
1178Ove MartinsenHauketo IF11.28
1179Svein-Erik SøgårdKongsberg OL11.29
1180Herman BakkeLøten o-lag11.30
1181Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK11.31
1182Vidar BenjaminsenLillomarka OL11.32
1183Øystein KildahlØstmarka OK11.33
1184Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb11.34
1185Kim Farnes HansenLierbygda OL11.35
1186Hallvard FjærLillomarka OL11.36
1187Bjørn Henning GrandalIL Tyrving11.37
1188Erik NæssØstmarka OK11.38
1189Axel WasseniusUddevalla OK11.39
1190Lars-Erik FiskumIL Tyrving11.40
1191Øyvind DrageKongsberg OL11.41
1192Hallvard BergIL Tyrving11.42
1193Håkon LøvliAsker Skiklubb11.43
1194Morten HulløenKristiansand OK11.44
1195Terje HenriksenAsker Skiklubb11.45
1196Petter GullikstadRøros IL11.46
1197Egil Wickstrand IversenHeming Orientering11.47
1198Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering11.48
1199Per SlungaardIL Tyrving11.49
1200Sture OttesenIndre Østfold OK11.50

H 60-

4 920 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1336Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL10.30
1337Carl-Göran StrutzEds SK10.32
1338Harald HoviSkien OK10.34
1339Geir Holm GundersenSturla, IF10.36
1340Kjell Magne NordviGrue IL10.38
1342Roy GjerdingOK Moss10.42
1343Frode LøsetRingerike OL10.44
1344Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss10.46
1345Morten DåsnesRingerike OL10.48
1346Dagfinn TorpePorsgrunn OL10.50
1347Sjur GjestvangOL Toten-Troll10.52
1348Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering10.54
1349Lars HjermstadFossum IF10.56
1350Are EriksenOslostudentenes IK10.58
1351Morten DueMåren OK11.00
1352Bent GalborgenIndre Østfold OK11.02
1353Øyvind GylverAsker Skiklubb11.04
1354Torgeir StrandhagenRøyken OL11.06
1355Erik LindströmModum OL11.08
1356Harald ØstbyeElverum OK11.10

H 65-

4 920 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1358Ola BroxOL Toten-Troll11.14
1359Georg KapperudOppsal Orientering11.16
1360Jimmy NordliTrøsken IL11.18
1362Jan BøhleOL Trollo11.22
1363Arvid GalborgenEds SK11.24
1364Per Oskar LarsenIndre Østfold OK11.26
1365Ragnar Niemi BergStokke IL11.28
1366Atle RemmePorsgrunn OL11.30
1367Torbjørn NørbechRingerike OL11.32
1368Øyvind HoveidAsker Skiklubb11.34
1369Svein S JacobsenIL Tyrving11.36
1370Terje WikstrømRingsaker OK11.38

H 70-

3 590 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1462Trond FeiringHamar OK10.15
1522Knut LindløvOK Moss11.15
1523Hasse BergstrømIL Tyrving11.16
1524Tore VaajeAsker Skiklubb11.17
1525Knut Tore SolheimNydalens SK11.18
1526Terje MalmHamar OK11.19
1527Øivind Magne RogndalenByåsen IL11.20
1528Geir ArnesenBærums Skiklub11.21
1529Rolf GjølbergLarvik OK11.22
1530Per Reidulf HolmOK Moss11.23
1531Willy GrønstadGimle IF11.24
1532Per Oscar SaugestadOK Moss11.25
1533Hans StordalOL Tønsberg og omegn11.26
1534Erik Johan GrorudHaslum IL11.27
1535Ingar HåkonsenKongsberg OL11.28
1536Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn11.29
1537Lars Martin GjeinStokke IL11.30
1538Roar BjordalOppsal Orientering11.31
1539Svein Endre HoveByåsen IL11.32
1540Kåre ThorbjørnsenLarvik OK11.33
1542Helge RevhaugRingerike OL11.35
1543Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL11.36
1544Leif BokerødIdd Sportsklubb11.37
1545Magne RaadalFana IL11.38

H 75-

3 310 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1574Tormod DahlenRingerike OL10.40
1575Per Øystein AndersenLarvik OK10.42
1576Jon C. FougnerHeming Orientering10.44
1577Magnar ØvreåsBotne SK10.46
1578Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange10.48
1579Henry SundsetvikOL Trollelg10.50
1580Anders TaraldrudIndre Østfold OK10.52
1581Amund Ragnar HerrebrødenOK Øst10.54
1583Thorbjørn Johan BjørloGimle IF10.58
1584Harald LundhaugOK Moss11.00
1585Odd KletteliBækkelagets SK11.02
1586Knut Kristen HangeraasIL GeoForm11.04
1587Steinar RuudKonnerud IL11.06
1588Bjørn GunnerødAsker Skiklubb11.08
1589Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn11.10
1590Oddvar GjelstadSandefjord OK11.12
1591Roger TorperIndre Østfold OK11.14
1593Trygve FosseGimle IF11.18
1594Bjørn W. LudvigsenSturla, IF11.20
1595Magne KlovningPorsgrunn OL11.22

H 80-

3 310 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1567Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL10.26
1568Arne Chr. ScheieØstmarka OK10.28

H 85-

3 310 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1564Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK10.20

DIR-AK

4 110 m, 47 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2101TRoger MostueOppsal Orientering10.00
2102Ingunn FristadHalden SK10.00
2103Jens-Henrik SimonsenOK Øst10.00
2104Christian  GløgårdNittedal OL10.00
2105Harald WibyeOK Moss10.00
2106Helge StenerudOL Tønsberg og omegn10.00
2107Maren Kaarby RodemNydalens SK10.00
2108Nicole RagvinNydalens SK10.00
2109Sofie AarnesNydalens SK10.00
2110Bent HaflanOL Tønsberg og omegn10.00
2111Terje MelsomFossum IF10.00
2112Sigurd MelsomFossum IF10.00
2113Per Arne KarlsenØstmarka OK10.00
2114Fredrik SaugestadNydalens SK10.00
2115Astrid BjørnerødOK Moss10.00
2116Erlend GylverAsker Skiklubb10.00
2117Sindre GylverNTNUI10.00
2118Maren Hald BjørgumKristiansand OK10.00
2119Gustav A SkotteFossum IF10.00
2120Elisabeth IngvaldsenNydalens SK10.00
2121Jørgen VisterHalden SK10.00
2122Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering10.00
2123Marius ØieLøten o-lag10.00
2124Sebastian DalandKristiansand OK10.00
2125Rudi OlsenLillomarka OL10.00
2126Ellen Christine KorenÅs-NMBU Orientering10.00
2127Tor PalmgrenHalden SK10.00
2128Ragnar Maalen-JohansenNOTEAM10.00
2129Mathias BenjaminsenLillomarka OL10.00
2130Ketil ÅstebølOppsal Orientering10.00
2131Kjetil KarlsenTeam Jeløy10.00
2132Håkon Nergaard BergStokke IL10.00
2133Even JansonNOTEAM10.00
2134Anne M. Hausken NordbergNydalens SK10.00
2141Pål AngvollFredrikstad SK10.00
2142Snorre FrydenlundSturla, IF10.00
2143Assaf Bar-NathanLillomarka OL10.00
2144Pia Skyttersæter IversenHeming Orientering10.00
2145Olena StrugalovaVaregg Fleridrett10.00
2146Lars Petter EndresenMåren OK10.00
2147Cora EbnerKongsberg OL10.00
2148Helena ÅsbergSarpsborg OL10.00
2149Rikke Skyttersæter IversenHeming Orientering10.00
2150Aud Ellen BrevikSturla, IF10.00
2151Einar KlavenesSandefjord OK10.00
2152Tore Grønlund MoenGimle IF10.00
2154Irene LangeggenKongsberg OL10.00

DIR-AL

6 890 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2001Kine BøhlerengenNOTEAM10.00
2002Ludvig RødnesOppsal Orientering10.00
2003Espen WigaardOppsal Orientering10.00
2004Ulf JohnsonNOTEAM10.00
2005Rune RystadNydalens SK10.00
2006Trond BrevikFossum IF10.00
2007Sondre KvisliNotodden OL10.00
2008Andreas StenerudOL Tønsberg og omegn10.00
2009Martin A SkotteFossum IF10.00
2010Arild AndresenFossum IF10.00
2011Jostein AndersenNydalens SK10.00
2012Niklas GustafssonHeming Orientering10.00
2013Håvar BrevikØstmarka OK10.00
2014Evine Westli AndersenLøten o-lag10.00
2015Vetle ChristiansenBækkelagets SK10.00
2016Yngvar ChristiansenBækkelagets SK10.00
2017Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL10.00
2018Merete RørvikLillomarka OL10.00
2019Vibeke HøstLillomarka OL10.00
2020Elias WiklundNydalens SK10.00
2021Morten SaueIL Tyrving10.00
2022Ingvild Maalen-JohansenNTNUI10.00
2023Hanne Maria VisterOslostudentenes IK10.00
2024Mikael OlaussonOslostudentenes IK10.00
2025Sofie IversenHeming Orientering10.00
2026Jo WiklundNydalens SK10.00
2027Bent SkatvedtRaumar Orientering10.00
2028Hedda SkatvedtRaumar Orientering10.00
2029Øystein RodemNydalens SK10.00
2030Peer StiansenNydalens SK10.00
2031Anders NordbergNydalens SK10.00

DIR-B

4 190 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2401Line Bar-NathanLillomarka OL10.00.00
2402Mona Dalegård LøkenKongsberg OL10.00.00
2403Elise Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn10.00.00
2404Arnfinn SkålandTrøsken IL10.00.00
2405Eva Steffensen JohansenGimle IF10.00.00
2406Tor Sverre GravningenStokke IL10.00.00
2407Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK10.00.00
2408Lene ColquhounNittedal OL10.00.00
2409Frode ReiersenTrøsken IL10.00.00
2410Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL10.00.00
2411Kathrine LunøeNydalens SK10.00.00
2412Amund BedinIndre Østfold OK10.00.00
2413Anne StenerudOL Tønsberg og omegn10.00.00
2414Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering10.00.00
2415Rune NygårdIndre Østfold OK10.00.00
2416Nina Hansen-MøllerudKongsberg OL10.00.00
2417Lisa JenssenHalden SK10.00.00
2418Marianne WasseniusUddevalla OK10.00.00
2419Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL10.00.00
2420Johnny JohansenLillomarka OL10.00.00
2426Bjørg Synnøve NigardsøyFredrikstad SK10.00.00
2427Alexander RødstenHeming Orientering10.00.00
2428Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL10.00.00
2429Roger ØstvoldHeming Orientering10.00.00
2430Sølvi MartiniAsker Skiklubb10.00.00
2431Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn10.00.00
2432Jørn Christen JohnsenFredrikstad SK10.00.00
2433Hilde MoholthKongsberg OL10.00.00
2434Martin Hovgaard EisvangOK Moss10.00.00
2421Fredrik MartinsenTrøsken IL12.27.30

DIR-C

3 410 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2201Britt Stine StrandFredrikstad SK10.00
2202Merete SaugestadNydalens SK10.00
2203Cecilie KvermeFossum IF10.00
2204Cathrine LillestrandTrøsken IL10.00
2205Gina BrevikØstmarka OK10.00
2206Ragnhild BrenåsVarteig OL10.00
2207Andrea PresnoNOTEAM10.00
2208Ella BjerketvedtTrøsken IL10.00
2209Bodil HulløenKristiansand OK10.00
2210Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL10.00
2211Astrid Maalen-JohansenNOTEAM10.00
2212Tanja AppenzellerFossum IF10.00
2213Iren BrasethGimle IF10.00
2214Trond KildalHeming Orientering10.00
2215Ole Jakob OttestadHalden SK10.00
2221Kristine RoskifteOK Moss10.00
2222Knut GjoneSandefjord OK10.00
2224Hans Gøran BjørkSandefjord OK10.00
2225Fredrik GudmestadFredrikstad SK10.00
2226Anne Lise NyengenIndre Østfold OK10.00
2227Ingrid SkaarerNydalens SK10.00

DIR-N LANG

4 340 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2301Sara FossaasRingerike OL10.00
2302Ingunn FossaasRingerike OL10.00

Annonser

IOF Eventor