Norsk Orientering

Startliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 8 april 2017

N-åpen

1 750 m, 59 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2401Gabriel TrobeOK Moss12.30
2402Håkon Lillegraven LangsætherTrøsken IL12.30
2403Hanne Andreassen AasHalden SK12.30
2404Ask SkivdalSarpsborg OL12.30
2405Anne ØstvoldHeming Orientering12.30
2406Jens SvaeSarpsborg OL12.30
2407Selma Størmer-AntonsenNydalens SK12.30
2408Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering12.30
2409Sixten SandUddevalla OK12.30
2410Assar SandUddevalla OK12.30
2411Neila Ben SassiÅs-NMBU Orientering12.30
2412Storm EriksenTrøsken IL12.30
2413Karin StrutzEds SK12.30
2414Halvor Ek HedlundTrøsken IL12.30
2415Ellen RingstadFredrikstad SK12.30
2416Ingrid RingstadFredrikstad SK12.30
2417Simen BergstrømIL Tyrving12.30
2418Pernille MortensenAsker Skiklubb12.30
2419Lars Jørgen Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn12.30
2420Hermine OddemMåren OK12.30
2421Isolde OddemMåren OK12.30
2422Susanne Røed GromstadTrollo12.30
2423Alise Lindløv SandOK Moss12.30
2463Solveig Sollerud KonstOL Tønsberg og omegn12.30
2464Vilma DanevadFredrikstad SK12.30
2465Silje Andresen SkotteFossum IF12.30
2466Anders Rostveit ElmiOK Moss12.30
2468Karen Hasaas KlavenesSandefjord OK12.30
2469Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn12.30
2470Synne Syversen GihleOppsal Orientering12.30
2471Daniel HalvorsenOK Moss12.30
2472Johan Fredrik BraarudHalden SK12.30
2473Isak SolbergFredrikstad SK12.30
2474Magnus Syversen GihleOppsal Orientering12.30
2475Anna Flier TvetenIndre Østfold OK12.30
2476Sol KopperudOK Moss12.30
2477Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL12.30
2478Synne KjernsmoRøyken OL12.30
2479Signe KvalheimHalden SK12.30
2480Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn12.30
2481Kristian Kaupang LyeLarvik OK12.30
2482Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK12.30
2483Malin Husebye AamodtFredrikstad SK12.30
2484Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn12.30
2485Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK12.30
2486Sondre HafskjoldNydalens SK12.30
2487Ingvild RingheimLarvik OK12.30
2488Helene Langvik StangTrøsken IL12.30
2490Emma Nordlie MagnussenHalden SK12.30
2491Sander Ryste OddenSarpsborg OL12.30
2492Siri Flier TvetenIndre Østfold OK12.30
2493Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering12.30
2494Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK12.30
2495India HaavaldsenHalden SK12.30
2496Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SK12.30
2497Solan LøkenOK Moss12.30
2498Astrid ReuschHeming Orientering12.30
2499Trym BreimoOK Moss12.30
2500Mathis RenardKongsberg OL12.30

D -10

2 140 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1574Helene ScheeleNydalens SK13.13
1575Ida Amundsen BjørkliRingerike OL13.15
1576Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn13.17
1577Erle Elise WoldOK Moss13.19
1578Daniella GjoneSandefjord OK13.21
1579Thea KvalheimHalden SK13.23
1580Marte EgerKongsberg OL13.25
1581Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL13.27
1582Elise RenardKongsberg OL13.29
1583Sofie Holm NedrebøOK Moss13.31
1584Minna Sofie WingstedtHalden SK13.33
1585Jenny DanevadFredrikstad SK13.35

D 11-12N

1 820 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1586Marie VegganOppsal Orientering12.30.00
1592Erika Lind-LarsenOK Moss12.30.00
1593Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL12.30.00
1595Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK12.30.00
1605Martha WisløffAsker Skiklubb12.30.00
1610Helle KvalheimHalden SK12.30.00
1611Tonje RykkjeStord Orientering12.30.00
1623Ragne KlavenesSandefjord OK12.30.00
1621Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK12.32.20

D 13-16N

1 820 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1609Emilie Pedersen VoldLillomarka OL12.30
1617Penelope LeaNydalens SK12.30
1620Live ArntzenRaumar Orientering12.30

D 17-

3 600 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1120Johanne Øderud VatneBækkelagets SK12.30
1121Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering12.32
1124Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett12.38
1125Anita HillerenEiker OL12.40
1126Stine AustadRaumar Orientering12.42
1127Sunniva Nergaard BergStokke IL12.44
1128Lise Østlid BagstevoldKongsberg OL12.46
1129Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett12.48
1130Maria Dahl FosbyNTNUI12.50
1131Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering12.52
1132Linda EngenRaumar Orientering12.54
1134Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK12.58
1135Ingvild Løver ThonModum OL13.00
1136Malin HaugeHisøy OK13.02
1640Judit BanfiÅs-NMBU Orientering13.02
1137Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering13.04
1138Ingunn FristadHalden SK13.06
1139Vilde Bredholt JørgensenNTNUI13.08
1140Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL13.10
1141Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering13.12
1142Marie Hammer IversenØstmarka OK13.14
1143Marita Lilja GrønhovdModum OL13.16
1144Karen BjergaardNydalens SK13.18
1145Celine RenardKongsberg OL13.20
1146Joanna ErikssonNydalens SK13.22
1147Ingrid LetmolieEiker OL13.24

D 17-B

2 650 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1633Eli Ringstad LienGjø-Vard OL12.48
1634Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL12.50
1635Lene FlessebergKongsberg OL12.52
1637Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK12.56
1638Christine BlixÅs-NMBU Orientering12.58
1639Kari LundNittedal OL13.00
1641Cecilie Wærp HaugeNydalens SK13.04
1642Kristin GjølsjøOK Moss13.06
1644Frida DalerStokke IL13.10
1645Mie ZagarLarvik OK13.12
1646Line NordhaugKonnerud IL13.14
1647Johanne de PresnoNTNUI13.16
1648Monica Tveit TjentlandLardal OL13.18

D 17-C

2 220 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1649 SyrdalHeming Orientering12.30
1650Else StordalOL Tønsberg og omegn12.30
1653Lene ColquhounNittedal OL12.30

D 17-N

1 820 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1601Tina BjørnstadRaumar Orientering12.30
1613Britt-Heidi KopperudIndre Østfold OK12.30

D 17-18 E

3 580 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
301Inger RødnesOppsal Orientering12.31
306Hanne VassendPorsgrunn OL12.41
307Marie HansenSarpsborg OL12.43
308Sarah WølloKongsberg OL12.45
309Hedda Raadal BjørloHalden SK12.47
311Inga Vestøl StødleKristiansand OK12.51
312Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK12.53
313Ingrid G. KvålsgardFossum IF12.55
314Vilde Årøen LykkeEmblem IL12.57
315Linn Mei WaalerMåren OK12.59
316Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF13.01
317Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK13.03
318Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK13.05
319Andrea Willkommen EikenKongsberg OL13.07
320Oda Marie ColquhounLillomarka OL13.09
321Thea DyrkornEiker OL13.11
322Aurora GjølsjøOK Moss13.13
323Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL13.15
324Andrea VaneboKongsberg OL13.17
325Agnethe HasliGjø-Vard OL13.19
326Karoline AuneHalden SK13.21
327Synne StrandAsker Skiklubb13.23
328Ella Arentz HagenSandefjord OK13.25
329Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK13.27
330Lene Berg HanssenByåsen IL13.29
331Helene EgerKongsberg OL13.31
332Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL13.33
333Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL13.35
334Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb13.37
335Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss13.39
336Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK13.41
337Emma StenbackaHalden SK13.43
338Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb13.45
339Ane DyrkornEiker OL13.47
340Marie UllevålseterNydalens SK13.49
341Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular13.51
342Marlin HaavengenKongsberg OL13.53
343Maren NorderudIL Tyrving13.55
345Maria Rørvik HaverLillomarka OL13.59
346Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL14.01
347Frida Bakken UlsethNydalens SK14.03

D 19-20 E

4 050 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
506Anne Willkommen EikenKongsberg OL12.41
508Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL12.45
509Maiken Økern HågårdKonnerud IL12.47
510Ellen Marie AriansenLillomarka OL12.49
511Synne Malene BrækkeHalden SK12.51
512Oda J SikkelandIL Tyrving12.53
513Benedicte PedersenSarpsborg OL12.55
514Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb12.57
515Helena ÅsbergSarpsborg OL12.59
516Marit Melby JacobsenLardal OL13.01
517Tonje Aasheim NymarkAskøy OL13.03
518Margrethe WisløffAsker Skiklubb13.05
519Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK13.07
520Ingrid LundanesEmblem IL13.09
521Silje HaugeHisøy OK13.11
522Ingvild C. FleisjeLillomarka OL13.13
523Marie OlaussenFredrikstad SK13.15
524Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett13.17
525Idunn HaavengenKongsberg OL13.19

D 21-E

4 810 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
106Marthe GløersenBækkelagets SK12.41
107Nanna NorderudNTNUI12.43
108Louise OramBækkelagets SK12.45
109Ingrid GulbrandsenNTNUI12.47
110Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK12.49
111Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK12.51
112Linn HokholtIL Tyrving12.53
113Fredrikke Nohr MothHalden SK12.55
114Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering12.57
115Ragnhild HjermstadFossum IF12.59
116Sigrid AlexandersenNTNUI13.01
117Kristine BergliaEiker OL13.03
118Vigdis HobølOppsal Orientering13.05
119Ingunn Egeberg VáriNTNUI13.07
120Linda SolbergFredrikstad SK13.09
121Silje ArntzenNTNUI13.11
122Marianne DæhliHalden SK13.13
123Hedvig ÅstebølNTNUI13.15
124Mathilde Korvald SkaareIL BUL-Tromsø13.17
127Hanna Haugen NordbrødenHalden SK13.23
128Karoline Dahl FosbyNTNUI13.25
129Lone BrochmannBækkelagets SK13.27
130Delphine PoirotLillomarka OL13.29
131Ingvild Maalen-JohansenNTNUI13.31

D 35-

3 600 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1148Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering13.26
1149Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn13.28
1150Cristina LuisNydalens SK13.30

D 40-

3 600 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1151Kari StrandKongsberg OL13.32
1152Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK13.34
1153Bente KonstOL Tønsberg og omegn13.36
1154Marita HernandezOL Toten-Troll13.38
1155Monica BerglundRingerike OL13.40
1156Anne Birgitte JensenIL BUL-Tromsø13.42
1158Ellen GustafssonKongsberg OL13.46
1159Hanne WoldOK Moss13.48
1160Elise HafskjoldNydalens SK13.50
1161Linda RykkjeStord Orientering13.52
1162Silje SyversenOppsal Orientering13.54
1163Helena AxelssonNydalens SK13.56
1164Heidi BjordalOppsal Orientering13.58
1166Liv SchjervenLardal OL14.02
1167Ann-Kristin StokkeÅs-NMBU Orientering14.04
1168Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK14.06
1169Linda FredhOK Moss14.08

D 45-

3 370 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1238Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK12.41
1239Paula BerstadHeming Orientering12.43
1241Mona LomeHamar OK12.47
1242Barbara Willkommen EikenKongsberg OL12.49
1243Katrine BakkeFossum IF12.51
1244Birgit Økern JensenKonnerud IL12.53
1245Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering12.55
1246Jorun RuudAsker Skiklubb12.57
1247Irene LangeggenKongsberg OL12.59
1249Stine ArntzenSandefjord OK13.03
1250Anita StensethSnertingdal IF Orientering13.05
1251Else Kari ScheeleNydalens SK13.07
1252Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb13.09
1253Kristin SandvenNotodden OL13.11
1254Anne Borgen SturødNydalens SK13.13
1255Anne Berit BredholtSandefjord OK13.15
1256Ingrid Eide RappRaumar Orientering13.17
1257Gro Sandstad EidsmoFreidig13.19
1258Hilde VassendPorsgrunn OL13.21
1259Ingrid UndstadLarvik OK13.23
1260Anne Teigland ArntzenRaumar Orientering13.25
1261Marianne ReuschHeming Orientering13.27
1262Kristin FalkFossum IF13.29
1264Annette Cecilie ArentzSandefjord OK13.33
1265Solveig BerganNydalens SK13.35
1266Kristin BruserudOL Trollo13.37
1267Anne-Kristin KvammeRingerike OL13.39
1268Gunn Elin RudiHadeland OL13.41
1269Kari Reppesgård HoltHedrum OL13.43
1270Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK13.45
1271Tonje HolmOK Moss13.47
1272Anne Guro NøklebyRingerike OL13.49
1273Anne UrsetIL BUL-Tromsø13.51
1274Astrid RuudNittedal OL13.53
1275Hege SolerødGjø-Vard OL13.55
1276Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK13.57
1277Tone Sølie LysnesHedrum OL13.59
1278Line Skjevik ArnevikRingerike OL14.01
1279Ingrid KvistadKongsberg OL14.03
1280Kirsti KringhaugRingerike OL14.05
1281Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb14.07
1282Karianne StrømmeTIF Viking14.09
1283Torunn Økern JensenRingerike OL14.11
1284Kristin EgerKongsberg OL14.13

D 50-

2 850 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1336Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb12.40
1337Hanne Løver ThonModum OL12.42
1338Anne Kristine NorderudIL Tyrving12.44
1340Elisabeth HetlevikKongsberg OL12.48
1341Kristin FleisjeNittedal OL12.50
1342Ingeborg ØderudBækkelagets SK12.52
1343Maria JonssonNydalens SK12.54
1344Ida SyversenRøyken OL12.56
1345Hilde StorløkkenKongsberg OL12.58
1346Tove HeimdalKonnerud IL13.00
1347Eirin MathiesenRingerike OL13.02
1348Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn13.04
1349Alix Young VikNydalens SK13.06
1350Inger Tone NygårdEgersund OK13.08
1351Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK13.10
1352Jane RødderKongsberg OL13.12
1353Vanja StaffOL Toten-Troll13.14
1354Kathrine LunøeNydalens SK13.16
1355Tove AasheimAskøy OL13.18
1357May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering13.22
1358Toini SkyttersæterKonnerud IL13.24
1359Kari ChristiansenSandefjord OK13.26
1360Anne Marit BjergaardNydalens SK13.28
1361Kjersti HovFossum IF13.30
1362Margrete EngzeliusAsker Skiklubb13.32
1363Sissel SkovlyRingerike OL13.34
1364Marianne ArnesenAsker Skiklubb13.36
1365Anita Sørensen DrageKongsberg OL13.38
1366Maria TorgersenBækkelagets SK13.40
1367Rine HanssenByåsen IL13.42
1368Katrine Hjelsteh LarsenKongsberg OL13.44
1369Maria PerssonAsker Skiklubb13.46
1370Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal Orientering13.48
1371Trude FixdalIL Koll13.50

D 55-

2 530 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1429Kirsti Aas OlsenEiker OL13.17
1430Aase LøvlandKolbotn og Skimt OL13.19
1431Randi NicolaisenAsker Skiklubb13.21
1432Christina AnderssonFredrikstad SK13.23
1433Hege FjellbirkelandIL Gular13.25
1434Anita Østgård OlsenLøten o-lag13.27
1435Gunhild HennumLierbygda OL13.29
1436Gøril Skyttersæter JonesRocky Mountain Orienteering Cl13.31
1437Marianne HjermstadFossum IF13.33
1439Eli Tufte HanssenEiker OL13.37
1440Bente LineIndre Østfold OK13.39
1441Grete S B HoviSkien OK13.41
1442Ragnhild HaldKristiansand OK13.43
1443Runa SkyttersæterHeming Orientering13.45
1444Åshild BergstølKongsberg OL13.47
1445Eva SyversenRøyken OL13.49
1446Ida EngenRaumar Orientering13.51
1447Helle Egeberg VáriSturla, IF13.53
1448Grete BerntsenMåren OK13.55

D 60-

1 990 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1516Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn13.42
1517Lisa AnnersandOK Tyr13.44
1519Anne SørumRingsaker OK13.48
1520Randi NilstadIL Tyrving13.50
1521Lill BirkelundPorsgrunn OL13.52
1522Margrete JørandliGjø-Vard OL13.54
1523Sirpa LiljaModum OL13.56
1524Liv Inger PrangerødTistedalen FL13.58
1525Live Joronn YtrehusRingerike OL14.00
1526Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn14.02
1527Mayna NossenTistedalen FL14.04
1528Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange14.06
1529Aud KjemperudEiker OL14.08
1530Unni Strand KarlsenFredrikstad SK14.10
1531Helga HaverstadLierbygda OL14.12
1532Lis DæhliLøten o-lag14.14
1533Liv Edle GrønstadGimle IF14.16
1534Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK14.18

D 65-

1 990 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1535Kari BergLarvik OK14.20
1536Marit Bokerød HansenIdd Sportsklubb14.22
1537Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL14.24
1538Bodil BerbyTrøsken IL14.26
1539Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL14.28
1540Kari StrandeRingerike OL14.30

D 70-

1 990 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1480Liv FeiringHamar OK12.30
1541Ella BjerketvedtTrøsken IL14.32
1542Inger LindløvOK Moss14.34
1543Astrid GjelstadSandefjord OK14.36
1544Inger HalckMåren OK14.38
1545Eli KlovningPorsgrunn OL14.40
1546Else Lerche RaadalFana IL14.42
1547Inger Lise BjordalOppsal Orientering14.44
1548Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL14.46
1549Bjørg KocbachBergens TF14.48
1550Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL14.50
1551Hjørdis ØvreåsBotne SK14.52
1552Margareta BrynhildsenStokke IL14.54

D 75-

1 990 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1493Aase Tove GoldenMåren OK12.56
1494Elin DahlenRingerike OL12.58
1495Asbjørg BjørloGimle IF13.00
1496Aud Margret KirkhornMåren OK13.02
1497Johanna YtterbølGimle IF13.04

D 80-

1 990 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1488Unni Dirro BøhlerengenMåren OK12.46
1489Inger E. VamnesHamar OK12.48

H -10

2 140 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1558Erlend SommerheinOK Horten12.41
1559Ask Felland SætnanFossum IF12.43
1560Ville Emil WingstedtHalden SK12.45
1562Brage KristiansenOK Moss12.49
1563Olaf Blom-HagenFossum IF12.51
1564August Lea KabbeNydalens SK12.53
1565Tollef TjentlandLardal OL12.55
1566Magnus SigurdssonStokke IL12.57
1567Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK12.59
1568Alfred NikolaisenOppsal Orientering13.01
1569Nikolai TesloHadeland OL13.03
1571Jon StrandKongsberg OL13.07
1572Selmer LøkenOK Moss13.09

H 11-12N

1 820 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1594Leo LundeOK Moss12.30.00
1597Vilhelm SvarødHalden SK12.30.00
1599Abdirahman HassanOK Moss12.30.00
1602Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)12.30.00
1603Eskil HafskjoldNydalens SK12.30.00
1608Erik ZagarLarvik OK12.30.00
1612Niclas GunnerødStokke IL12.30.00
1616Birk BreimoOK Moss12.30.00
1619Erlend BakkeFossum IF12.30.00
1600Emil Husebye AamodtFredrikstad SK12.36.18
1614Karsten FossåsRingerike OL14.21.00

H 13-16N

1 820 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1596Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)12.30
1606Christian DaleBergens TF12.30

H 17-

4 090 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1006Vegar SkinneIndre Østfold OK12.40
1007Sindre Engzelius GylverNTNUI12.42
1008Kaspar LiljaModum OL12.44
1009Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb12.46
1010Arno GrønhovdModum OL12.48
1011Marius StaffOL Toten-Troll12.50
1012Nicolai HübschleSturla, IF12.52
1013John RundeKristiansand OK12.54
1014Remi JohannesenHalden SK12.56
1015Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering12.58
1016Jonas MyhreKristiansand OK13.00
1017Stian OverskeidIndre Østfold OK13.02
1018Donatas KontautasOK Moss13.04
1019Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering13.06
1020Martin DammTIF Viking13.08
1021Lars BredalenNittedal OL13.10
1022Morten TangenOK Moss13.12
1024Erik PerssonOppsal Orientering13.16

H 17-B

2 650 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1624Nikolai NordhaugKonnerud IL12.30
1625Martin HeitmannGimle IF12.32
1626Per Anders YtterbøAsker Skiklubb12.34
1627Harald AulieIL Koll12.36
1628Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OL12.38
1629Pål Espen NordhaugKonnerud IL12.40
1630Per GustafssonKongsberg OL12.42
1631Kjetil JacobsenHamar OK12.44
1632Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering12.46

H 17-C

2 220 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1651Roy Roger EspenesVarteig OL12.30
1655Anders EspenesVarteig OL12.30

H 17-18E

4 580 m, 48 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206Erling HjermstadFossum IF12.40
207Eskil FrøislandVang OL12.42
208Peter GisholtFossum IF12.44
209Rasmus MathisenPorsgrunn OL12.46
210Erik Hæstad BjørnstadFossum IF12.48
211Anders HaugskottOL Trollelg12.50
212Petter Astrup ArnesenHeming Orientering12.52
213Per Clemet WisløffAsker Skiklubb12.54
214Aslak HeimdalKonnerud IL12.56
215Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF12.58
216Joar GjerdahlKonnerud IL13.00
217Audun BerganNydalens SK13.02
218Linus OlhansÅs-NMBU Orientering13.04
219Styrk Hundseid KamsvågFossum IF13.06
221Øyvind HjermstadFossum IF13.10
222Andreas RambergØstmarka OK13.12
223Elias ØhmanGjø-Vard OL13.14
224Alexander Skaug YtterbølHalden SK13.16
225Audun Melby JacobsenLardal OL13.18
226Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF13.20
227Njaal Ellegaard MelbyVang OL13.22
228Axel HoveidAsker Skiklubb13.24
229Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL13.26
230Einar EkelandOddersjaa SSK13.28
232Sander ArntzenAsker Skiklubb13.32
233Elias Skjolden SørensenLillomarka OL13.34
234Håkon LundKongsberg OL13.36
235Martin Andresen SkotteFossum IF13.38
236Erlend BrendstuenHalden SK13.40
237Oskar ArnevikRingerike OL13.42
238Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK13.44
239Haakon JohannesenIndre Østfold OK13.46
240Sindre R HoltHedrum OL13.48
241Johan EikangerIL Gular13.50
242Kristian PyttenKristiansand OK13.52
243Sølve DrageKongsberg OL13.54
244Jens Johan BrekkeLillomarka OL13.56
245Trygve MyhrAsker Skiklubb13.58
246Magnus GjerstadVaregg Fleridrett14.00
247Tord StrandKongsberg OL14.02
248Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb14.04
249Mathias RosenlundVaregg Fleridrett14.06
250Niels Christian HellerudHalden SK14.08
251Stian RykkjeVaregg Fleridrett14.10
253Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb14.14
254Jørgen BaklidKonnerud IL14.16
255Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular14.18
256Marius AurebekkKristiansand OK14.20

H 19-20E

5 200 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
406Audun HeimdalKonnerud IL12.40
407Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK12.42
408Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering12.44
409Johannes Bakke AashamarKristiansand OK12.46
410Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett12.48
411Sander H. RogndokkenNydalens SK12.50
412Olav Andreas RemmenOL Trollelg12.52
413Sam LunøeNydalens SK12.54
414Are WigaardOppsal Orientering12.56
415Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK12.58
416Martin Borge HeirFossum IF13.00
417Kristian Nilsen SandnesEmblem IL13.02
418Vit KostejnKristiansand OK13.04
419Olav Milian Schmitt GranHalden SK13.06
420Thomas TubbehaugenOK Moss13.08
422Jostein TandbergNydalens SK13.12
423Tobias KristensenLarvik OK13.14
424Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK13.16
425Marius PyttenKristiansand OK13.18
426Ludvig RødnesOppsal Orientering13.20
427Erlend Nilsen SandnesEmblem IL13.22
428Vegard MyhreKristiansand OK13.24
429Sturla FrydenlundSturla, IF13.26

H 21-E

6 250 m, 67 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6Filip WadstenHalden SK12.40
7Håvard BergetFredrikstad SK12.42
8Jørgen FrøydLarvik OK12.44
9Torben Christian WendlerFredrikstad SK12.46
10Alex CarcasHalden SK12.48
11Kyongsa RiNydalens SK12.50
12Vetle ChristiansenBækkelagets SK12.52
13Thomas NipenNydalens SK12.54
14Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett12.56
15Ivar LundanesEmblem IL12.58
16Håvard MyhreBækkelagets SK13.00
17Vegard Brun SagaIL Tyrving13.02
18Steinar KollerudLillomarka OL13.04
19Bojan BlumensteinNydalens SK13.06
20Håvard IrgensKristiansand OK13.08
21Ragnar TonjerNydalens SK13.10
22Stefan RingOK Löftan13.12
23Sigurd MelsomFossum IF13.14
24Anders Felde OlaussenNTNUI13.16
25Karl FremstadBækkelagets SK13.18
26Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK13.20
27David GottfridssonLillomarka OL13.22
28Øystein SørensenNydalens SK13.24
29Sindre ØsthagenFredrikstad SK13.26
30Martin VisterFrol IL13.28
31Oskar RøenVaregg Fleridrett13.30
32Eirik Heddeland MartensKristiansand OK13.32
33Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø13.34
34Peter NordbrødenHalden SK13.36
35Dag BlandkjennKristiansand OK13.38
36Thomas Natvig ÅrstadHalden SK13.40
37Morten Nilstad PettersenIL Tyrving13.42
38Håvard LucasenFredrikstad SK13.44
40Anders CarlssonIFK Lidingö SOK13.48
41Eirik Kamstrup HovindHalden SK13.50
42Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK13.52
43Vegard Blomseth JohnsenNTNUI13.54
44Hans Petter MathisenFredrikstad SK13.56
45Simen A BjøringsøyNydalens SK13.58
47Stian BergersenIL Tyrving14.02
49Alan CherryNydalens SK14.06
50Mathias NipenBækkelagets SK14.08
51Vegard Jarvis WestergårdHalden SK14.10
52Erik Feyling HaareKonnerud IL14.12
53Simen BordalFossum IF14.14
54Damien RenardKongsberg OL14.16
55Mats NordbrødenHalden SK14.18
56Jostein F. TellnesAsker Skiklubb14.20
57Felix BreitschädelBækkelagets SK14.22
58Magne DæhliHalden SK14.24
59Sondre Ruud BråtenNydalens SK14.26
62Marius WikstrømRingsaker OK14.32
63Eskil Sande GullordBækkelagets SK14.34
64Erik AxelssonHalden SK14.36
65Anders BjergaardNydalens SK14.38
66Matthew SpeakeLillomarka OL14.40
67Øyvind WatterdalHadeland OL14.42
68Morten JørgensenKristiansand OK14.44
69Mathias BenjaminsenLillomarka OL14.46
70Markus HolterHalden SK14.48
71Vegard DanielsenKristiansand OK14.50
72Mikal Brastad LarsenNydalens SK14.52
73Gaute FriestadKristiansand OK14.54
74Anders StorbratenBækkelagets SK14.56
75Kasper FosserHeming Orientering14.58
77Mattias KarlssonFredrikstad SK15.02
78Håkon Raadal BjørloHalden SK15.04

H 35-

4 090 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1001Ola Torstein EndresenOK Moss12.30
1025Ole Grini JohansenIL Tyrving13.18

H 40-

4 090 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1026Robert BanfiÅs-NMBU Orientering13.20
1028Fredrik LarsenIndre Østfold OK13.24
1030Jørgen FjæreHedrum OL13.28
1031Runar StangTrøsken IL13.30
1032Henning Bratland CarlsenOK Moss13.32
1033Jens Erik MortensenAsker Skiklubb13.34
1034Kjetil KjernsmoRøyken OL13.36
1035Pål Christian IngierdBækkelagets SK13.38
1036Lars BerglundRingerike OL13.40
1037Sindre ValsgårdIndre Østfold OK13.42
1038Audun BjerknesMåren OK13.44
1039Thomas LieFredrikstad SK13.46
1040Øyvind Sollerud HaugenOL Tønsberg og omegn13.48
1041Tore Grønlund MoenGimle IF13.50
1042Vegar KristiansenOK Moss13.52
1043Halvor HobølOppsal Orientering13.54
1044Thomas BedinIndre Østfold OK13.56
1045Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering13.58
1046Øyvind LøkenOK Moss14.00

H 45-

4 470 m, 62 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1052Petter AndersenNydalens SK12.41
1053Olav EideBækkelagets SK12.43
1054Bjørn HaavengenKongsberg OL12.45
1055Tor RingstadHedrum OL12.47
1056Rune BlågestadIndre Østfold OK12.49
1057Christian JomaasFossum IF12.51
1058Runar HafskjoldNydalens SK12.53
1059Martin ØhmanGjø-Vard OL12.55
1060Torbjørn Blom-hagenFossum IF12.57
1061Jon SolsrudNydalens SK12.59
1062Trond EvensenOL Tønsberg og omegn13.01
1063Asle Sagli GudimIndre Østfold OK13.03
1064Bjørn HaugeNydalens SK13.05
1065Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL13.07
1066Espen DanevadFredrikstad SK13.09
1068Sven Arne GylterudFossum IF13.13
1069Henrik OttesenFredrikstad SK13.15
1070Snorre VegganOppsal Orientering13.17
1071Per Øivind EgerKongsberg OL13.19
1072Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)13.21
1073Christian ReuschHeming Orientering13.23
1074Tor BrennaNittedal OL13.25
1075Bjørn MartiniAsker Skiklubb13.27
1076Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK13.29
1077Lars Audun VoldLillomarka OL13.31
1079Knut Jostein SætnanFossum IF13.35
1080Kent KopperudIndre Østfold OK13.37
1081Håvard BjønnessØstmarka OK13.39
1082Sveinung RykkjeStord Orientering13.41
1083Lars EnerhaugenModum OL13.43
1084Odd StrandKongsberg OL13.45
1085Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø13.47
1086Tore BredalenNittedal OL13.49
1089Øyvind LienGjø-Vard OL13.55
1090Lars-Inge ArnevikRingerike OL13.57
1091Morten RannemFossum IF13.59
1092Per Olav GulbrandsenLarvik OK14.01
1093Kyrre GranFet OL14.03
1095Tom BerganFet OL14.07
1096Einar KlavenesSandefjord OK14.09
1097Jørn TvetenIndre Østfold OK14.11
1098Tom KristensenLarvik OK14.13
1099Harald Eide-FredriksenHeming Orientering14.15
1100Jens TjentlandLardal OL14.17
1101Frode NysæterSkien OK14.19
1102Jon Erland FossaasRingerike OL14.21
1103Pål SommerheinOK Horten14.23
1104Ståle HeitmannFossum IF14.25
1105Bjørnar OlsrødStokke IL14.27
1106Steinar LandeBø OL14.29
1107Jo Børre EikåsSandefjord OK14.31
1108Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK14.33
1109Sverre WisløffAsker Skiklubb14.35
1110Dag Arne LierIndre Østfold OK14.37
1111Eirik JørgensenIL Tyrving14.39
1112Øyvind ThømtIndre Østfold OK14.41
1113Lars Erik GjeinFossum IF14.43
1114Petter LøkkebergFredrikstad SK14.45
1115Even ErlienGjø-Vard OL14.47
1116Stig MellingRingerike OL14.49
1117Harald BakkeFossum IF14.51
1118Roar MathisenOL Tønsberg og omegn14.53

H 50-

4 020 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1170Atle WølloKongsberg OL12.31
1171Trond BrevikFossum IF12.33
1175Øystein ØstermannHeming Orientering12.41
1176Arne DybdahlLillomarka OL12.43
1178Lasse ArnesenHeming Orientering12.47
1179Jan Tore HenriksenNydalens SK12.49
1180Anders WadstenOK Landehof12.51
1181Lars D. FjeldstadRingerike OL12.53
1183Morten HeirFossum IF12.57
1184Stein MellaOppsal Orientering12.59
1185Tore HoffIL Tyrving13.01
1186Tore NymarkAskøy OL13.03
1187Geir NilsenViul Orienteringsklubb13.05
1188Frode HaugskottOL Trollelg13.07
1189Tore SandemIndre Østfold OK13.09
1190Terje LinløkkenØstmarka OK13.11
1191Håkon JendalFossum IF13.13
1192Syver LøkenKongsberg OL13.15
1193Dag BrenåsVarteig OL13.17
1194Jan Erik IsaksenNydalens SK13.19
1195Arne TorgersenBækkelagets SK13.21
1196Geir PaulsenOL Trollelg13.23
1197Einar LunøeNydalens SK13.25
1198Phil ConwayKongsberg OL13.27
1199Ole TørnqvistFana IL13.29
1200Einar GisholtFossum IF13.31
1201Svein NygårdLillomarka OL13.33
1202Rune StræteWing OK13.35
1203Tore BjørnerødOK Moss13.37
1204Tore JuvikIL Gular13.39
1205Anders KronbergRaumar Orientering13.41
1206Knut Erling ØenHeming Orientering13.43
1207Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering13.45
1208Einar TesloHadeland OL13.47
1209Oskar KaaløySandefjord OK13.49
1211Rune S. NielsenIndre Østfold OK13.53
1212Arild AndresenFossum IF13.55
1213Frank SvarødIdd Sportsklubb13.57
1215Per Ola UlsethNydalens SK14.01
1216Kjetil DammTIF Viking14.03
1217Hans Otto ØverbyKongsberg OL14.05
1218Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering14.07
1219Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb14.09
1220Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL14.11
1221Juha VienaRingerike OL14.13
1222Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering14.15
1224Ottar WiklundNydalens SK14.19
1225Jonny I HansenIL BUL-Tromsø14.21
1226Bjørn Victor LarsenKongsberg OL14.23
1227Hallvard KorenOK Moss14.25
1228Terje Ulla EikenKongsberg OL14.27
1229Øyvind SchjelderupFreidig14.29
1230Tom Eirik EikangerIL Gular14.31
1232Roger LysnesHedrum OL14.35

H 55-

3 540 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1290Egil Wickstrand IversenHeming Orientering12.40
1291Yngvar ChristiansenBækkelagets SK12.42
1293Jack BjørnsenKristiansand OK12.46
1294Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering12.48
1295Bjørn Henning GrandalIL Tyrving12.50
1296Ingvar BraatenModum OL12.52
1297Trond OlsenLøten o-lag12.54
1298Bjørn BakkevigHeming Orientering12.56
1299Øyvind Roger HansenRøyken OL12.58
1300Martin GranlyLillomarka OL13.00
1301Jon BjørgumKristiansand OK13.02
1302Frode KamsvågIL Tyrving13.04
1303Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK13.06
1304Øystein KildahlØstmarka OK13.08
1305Øyvind DrageKongsberg OL13.10
1306Bjørn ÅrbuVarteig OL13.12
1307Sture OttesenIndre Østfold OK13.14
1308Petter GullikstadRøros IL13.16
1309Vidar BenjaminsenLillomarka OL13.18
1310Trond BaklidKonnerud IL13.20
1311Arne JohannesenIL Gular13.22
1312Arne FossheimAsker Skiklubb13.24
1313Herman BakkeLøten o-lag13.26
1314Svein-Erik SøgårdKongsberg OL13.28
1315Ove MartinsenHauketo IF13.30
1316Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL13.32
1317Nils HæstadFossum IF13.34
1318Bjørn BaklidKonnerud IL13.36
1319Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb13.38
1320Erik NæssØstmarka OK13.40
1321Kristian KihleRingerike OL13.42
1322Morten HulløenKristiansand OK13.44
1323Kim Farnes HansenLierbygda OL13.46
1324Torgeir BrandalKongsberg OL13.48
1325Pål HellerudHalden SK13.50
1326Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL13.52
1327Knut EngenRaumar Orientering13.54
1328Morten KarlsenMåren OK13.56
1329Tom SagaSkien OK13.58
1330Hallvard FjærLillomarka OL14.00

H 60-

2 850 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1331Tormod ØvegaardVestre Aker SK12.30
1372Torgeir StrandhagenRøyken OL13.52
1373Magne VollenOslostudentenes IK13.54
1374Frode LøsetRingerike OL13.56
1375Morten DueMåren OK13.58
1376Erik HasliSnertingdal IF Orientering14.00
1377Øystein RuudFredrikstad SK14.02
1378Per Hermann KrøgerMåren OK14.04
1379Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss14.06
1381Petter FureOppsal Orientering14.10
1382Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL14.12
1383Bent GalborgenIndre Østfold OK14.14
1384Carl-Göran StrutzEds SK14.16
1385Dagfinn TorpePorsgrunn OL14.18
1386Per SchancheAsker Skiklubb14.20
1387Harald HoviSkien OK14.22
1388Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn14.24
1389Geir Holm GundersenSturla, IF14.26
1390Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering14.28
1391Alf PettersenIL Tyrving14.30
1392Are EriksenOslostudentenes IK14.32
1393Tor StrandRaumar Orientering14.34
1394Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn14.36
1395Stein KlyveOK Moss14.38
1396Jan SveenRaumar Orientering14.40
1397Per Gunnar DahlRingerike OL14.42
1398Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn14.44
1399Lars HjermstadFossum IF14.46
1400Kjell Magne NordviGrue IL14.48
1401Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL14.50
1402Morten DåsnesRingerike OL14.52
1403Sjur GjestvangOL Toten-Troll14.54
1404Øyvind SørlieHadeland OL14.56
1405Roy GjerdingOK Moss14.58

H 65-

2 530 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1411Svein S JacobsenIL Tyrving12.41
1412Nils-Petter WiikDriv IL12.43
1413Ola BroxOL Toten-Troll12.45
1414Terje WikstrømRingsaker OK12.47
1415Jimmy NordliTrøsken IL12.49
1417Per Oskar LarsenIndre Østfold OK12.53
1418Hans Lyder HaareKonnerud IL12.55
1419Georg KapperudOppsal Orientering12.57
1420Ragnar Niemi BergStokke IL12.59
1422Øyvind HoveidAsker Skiklubb13.03
1423Atle RemmePorsgrunn OL13.05
1424Arvid GalborgenEds SK13.07
1425Per-Erik ØstlieDriv IL13.09
1426Øivind FadumSande Sportsklubb13.11
1427Torbjørn NørbechRingerike OL13.13
1428Jan BøhleOL Trollo13.15

H 70-

2 530 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1406Trond FeiringHamar OK12.31
1449Per Oscar SaugestadOK Moss13.57
1450Hasse BergstrømIL Tyrving13.59
1451Magne RaadalFana IL14.01
1452Øivind Magne RogndalenByåsen IL14.03
1453Eldar BørsumBækkelagets SK14.05
1454Knut Tore SolheimNydalens SK14.07
1455Tormod FjæreHedrum OL14.09
1456Helge RevhaugRingerike OL14.11
1457Ingar HåkonsenKongsberg OL14.13
1458Runar KittilsenStokke IL14.15
1459Per Reidulf HolmOK Moss14.17
1460John Thomas PetersenNittedal OL14.19
1461Kjell WintherOppsal Orientering14.21
1462Tore VaajeAsker Skiklubb14.23
1463Knut SkjesetVang OL14.25
1464Hans StordalOL Tønsberg og omegn14.27
1465Lars Martin GjeinStokke IL14.29
1466Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL14.31
1467Ingar FinstadOK Moss14.33
1468Leif BokerødIdd Sportsklubb14.35
1469Anders Johan KrosbyFredrikstad SK14.37
1470Svein Endre HoveByåsen IL14.39
1471Erik Johan GrorudHaslum IL14.41
1472Willy GrønstadGimle IF14.43
1473Roar BjordalOppsal Orientering14.45
1474Rolf GjølbergLarvik OK14.47
1475Kjell StenstadvoldIL Tyrving14.49
1476Knut LindløvOK Moss14.51
1477Terje MalmHamar OK14.53
1478Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn14.55
1479Jon FærdenKolbotn og Skimt OL14.57

H 75-

1 990 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1500Odd KletteliBækkelagets SK13.10
1501Magne KlovningPorsgrunn OL13.12
1502Thorbjørn Johan BjørloGimle IF13.14
1504Tormod DahlenRingerike OL13.18
1505Terje ThrondsenNittedal OL13.20
1506Ivar Louis BergSturla, IF13.22
1507Roger TorperIndre Østfold OK13.24
1508Bjørn W. LudvigsenSturla, IF13.26
1509Trygve FosseGimle IF13.28
1510Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange13.30
1511Oddvar GjelstadSandefjord OK13.32
1512Magnar ØvreåsBotne SK13.34
1513Henry SundsetvikOL Trollelg13.36
1514Anders TaraldrudIndre Østfold OK13.38
1515Harald LundhaugOK Moss13.40

H 80-

1 990 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1491Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL12.52
1492Arne Chr. ScheieØstmarka OK12.54

H 85-

1 990 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1485Kjell Kristian TeiglandØstmarka OK12.40
1486Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK12.42
1487Tor HernesGimle IF12.44

DIR-A

4 600 m, 78 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ane RamtvedtIL Tyrving12.30
2001Geir JacobsenLardal OL12.30
2002Selma KristiansenOK Moss12.30
2003Roger MostueOppsal Orientering12.30
2004Alex DimitrovSever BG12.30
2005Malin SandUddevalla OK12.30
2006Rudi OlsenLillomarka OL12.30
2007Trond LundIL Tyrving12.30
2008Ulf JonssonLerums SOK12.30
2009Pia IversenHeming Orientering12.30
2010Niklas GustafssonHeming Orientering12.30
2011Øivind FrøislandVang OL12.30
2012Terje HenriksenAsker Skiklubb12.30
2013Sofie IversenHeming Orientering12.30
2014Ellen Christine KorenÅs-NMBU Orientering12.30
2015Andrea BalakovaNykjöping OK12.30
2016Magnus JohanssonNykjöping OK12.30
2018Helge StenerudOL Tønsberg og omegn12.30
2019Rine HolmsenOK Moss12.30
2020Hans Martin StokkeOK Moss12.30
2021Harald WibyeOK Moss12.30
2022Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb12.30
2023Serverin BergliaModum OL12.30
2024Håkon Nergaard BergStokke IL12.30
2025Mathias VoldLillomarka OL12.30
2026Ketil ÅstebølOppsal Orientering12.30
2027Gjermund GravirAsker Skiklubb12.30
2028Rune RystadNydalens SK12.30
2029Nicole RagvinNydalens SK12.30
2030Maren Kaarby RodemNydalens SK12.30
2031Hilde KløvstadSandefjord OK12.30
2032Kjetil KløvstadSandefjord OK12.30
2033Per Arne KarlsenØstmarka OK12.30
2034Inge RambergØstmarka OK12.30
2035Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL12.30
2036Fredrik SaugestadNydalens SK12.30
2037Birgit KorvaldNydalens SK12.30
2038Pål SkaareNydalens SK12.30
2039Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK12.30
2040Ragnhild BråtenHeming Orientering12.30
2042Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK12.30
2043Elena GrandNydalens SK12.30
2044Rikke Skyttersæter IversenHeming Orientering12.30
2045Esten Nicolai WøienAsker Skiklubb12.30
2046Harald VingerhagenKristiansand OK12.30
2047Kaia Wøien NicolaisenAsker Skiklubb12.30
2048Sigurd Røgeberg MagelssenNTNUI12.30
2049Olena StrugalovaVaregg Fleridrett12.30
2050Peter KlavenessMåren OK12.30
2051Camilla StridsklevIL Tyrving12.30
2053Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett12.30
2054Aud Ellen BrevikSturla, IF12.30
2055Lars Petter EndresenMåren OK12.30
2056Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett12.30
2057Ivar SeierstadIL GeoForm12.30
2058Snorre FrydenlundSturla, IF12.30
2059Solveig LetmolieEiker OL12.30
2060Miika NurmiIFK Gøteborg12.30
2061Kimme ArnesenHeming Orientering12.30
2062Ralph StreetNydalens SK12.30
2063Robert GardnerNydalens SK12.30
2064Nils TveiteÅs-NMBU Orientering12.30
2065Bent HaflandOL Tønsberg og omegn12.30
2066Dag Helland HansenIL Tyrving12.30
2067Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn12.30
2068Kenneth VikenTverlandet IL12.30
2069Øystein RappRaumar Orientering12.30
2070Kjetil KarlsenTeam Jeløy12.30
2071Eirik RamtvedtOslostudentenes IK12.30
2072Øystein RodemNydalens SK12.30
2074Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering12.30
2075Kine BøhlerengenNOTEAM12.30
2076Christine SandvoldNydalens SK12.30
2077Sondre GullordNydalens SK12.30
2078Lone MalmgrenGjø-Vard OL12.30
2079Martin GlomsrødGimle IF12.30
2132Johan MalmOK kolmården12.30
2209Ladislav KocbachBergens TF12.30

DIR-B

2 650 m, 50 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2102Anne DahlNydalens SK12.30.00
2103Rune NygårdIndre Østfold OK12.30.00
2104Roger ØstvoldHeming Orientering12.30.00
2106Mona Dalegård LøkenKongsberg OL12.30.00
2107Line BjørnåsKonnerud IL12.30.00
2108Ivan DimitrovSever BG12.30.00
2109Nina Hansen-møllerudKongsberg OL12.30.00
2110Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering12.30.00
2111Marit HolmskauTrøsken IL12.30.00
2112Stine AlexandersenFredrikstad SK12.30.00
2113Maren GudevoldOK Moss12.30.00
2115Jan Vegard RudsengenNOTEAM12.30.00
2116Ida Elisabeth FinstadOK Moss12.30.00
2117Håkon KlubnesOK Moss12.30.00
2118Maren Hald BjørgumKristiansand OK12.30.00
2119Hedda Slang SundsetvikHalden SK12.30.00
2120Anne Margrete HammerØstmarka OK12.30.00
2121Krixstoffer HalsnesIndre Østfold OK12.30.00
2122Johnny JohansenLillomarka OL12.30.00
2123Kari StrandLierbygda OL12.30.00
2124Christina RambergØstmarka OK12.30.00
2125Imger NergaardStokke IL12.30.00
2126Merete RørvikLillomarka OL12.30.00
2127Per Olaf KlemsdalVarteig OL12.30.00
2128Bodil HulløenKristiansand OK12.30.00
2129Oskar Erland FossaasRingerike OL12.30.00
2130Monica BrevikØstmarka OK12.30.00
2131Håvar BrevikØstmarka OK12.30.00
2141May-lill DammTIF Viking12.30.00
2142Line Bar-NathanLillomarka OL12.30.00
2143Sindre GisholtFossum IF12.30.00
2144Jonathan EylertsenHalden SK12.30.00
2145Hilde MoholthKongsberg OL12.30.00
2146Øystein MagelssenOL Tønsberg og omegn12.30.00
2147Ina BlågestadIndre Østfold OK12.30.00
2148Assaf Bar-NathanLillomarka OL12.30.00
2150Anne Lise NyengenIndre Østfold OK12.30.00
2151Berthe TesloHadeland OL12.30.00
2152Kristoffer HübschleSturla, IF12.30.00
2153Ingrid Grønlund MoenGimle IF12.30.00
2154Netta Bar-NathanLillomarka OL12.30.00
2155Josefin EylertsenHalden SK12.30.00
2156Andreas DaleBergens TF12.30.00
2157Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn12.30.00
2158Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK12.30.00
2160Cora EbnerKongsberg OL12.30.00
2161Alexander RødstenHeming Orientering12.30.00
2163Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK12.30.00
2164Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL12.30.00
2114Synne JenssenHalden SK12.57.49

DIR-C

2 220 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2133Maren BruserudTrollo12.30
2202Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL12.30
2203Elin SpeakeLillomarka OL12.30
2204Lisa JørandliIL Tyrving12.30
2205Stian Hasli HansenNOTEAM12.30
2206Endre MellaOppsal Orientering12.30
2207Hege PrestrudRøyken OL12.30
2208Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL12.30
2210Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn12.30
2211Trond KildalHeming Orientering12.30
2231Knut GjoneSandefjord OK12.30
2232Nov Bar-NathanLillomarka OL12.30
2233Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK12.30
2234Solveig HübschleSturla, IF12.30
2235Anna Austad SveenRaumar Orientering12.30
2236Cathrine HübschleSturla, IF12.30
2237Nora Christine HansenRøyken OL12.30
2238Fredrik GudmestadFredrikstad SK12.30
2239Vetle FosdalGimle IF12.30
2240Ingeborg EikåsSandefjord OK12.30
2241Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegn12.30
2242Erlend Grønlund MoenGimle IF12.30

Annonser

IOF Eventor