Norsk Orientering

Startliste for Kvist-Kvaset

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerSkriv ut

Arrangementets navn: Kvist-Kvaset
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: torsdag 25 mai 2017

DH 11-16

18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
182Heming Orientering 212.35
1821. Hanna Eckhardt Andersen
1822. Fridtjof Reusch
1822. Fredrik Berning Borchsenius
1823. Maya Jones Arnesen
1824. Henrik Reusch
183Ås-NMBU Orientering / Kolbotn og Skimt OL / Måren OK 212.35
1831. Noor Dirro-Helu
1832. Magnus Endresen
1832. Simen Rønning Johansen
1832. Thor Trandem Kvåle
1833. Alva Marika Niklasson
1834. Nils Tveite
184Ås-NMBU Orientering / Måren OK 112.35
1841. Carmen Dirro
1842. Luciana Maria Svads
1843. Mikkel Vaaje-Kolstad
1843. Anders Bredal-Andersen
1844. Vegard Aarstad
185Østmarka OK 112.35
1851. John Otterlei
1852. Ellen Margrete Stubban Hygen
1853. Mathias Linløkken
1854. Alexandra Linløkken
186Oppsal Orientering 212.35
1861. Lars Sigurd Baugstø Rødnes
1862. Ingeborg Roll Mosland
1862. Ane Hustvedt
1862. Wilmine Resvoll Skaug
1863. Jonas Krogh
1863. Birk Thorstensen
1864. Amélie Aamodt
187Oppsal Orientering 112.35
1871. Anselm Reichenbach
1872. Ask Olaussen
1872. Sondre Olaussen
1872. Jakob A. Gjedebo
1872. Christoffer Ånensen
1872. Eskil Kolshus
1873. Tina Kalleson
1873. Katrine Bjordal Veggan
1874. Ane Sofie Krogh
188OK Moss 212.35
1881. Ingrid Bratland Tjernshaugen
1882. Julie Sophie Wold
1883. Adam Kristiansen
1884. Christopher Ladim
189OK Moss 112.35
1891. Sondre Ladim
1892. Frida Hovgaard Eisvang
1893. Karoline Bjørnerød
1894. Alfred Bjørnerød
190Nydalens SK 212.35
1901. Anders Håvard Larsen
1902. Maja Mo Hjelseth
1902. Hanne Wærp Hauge
1903. Elise Wærp Hauge
1903. Eirik Frydenlund Norling
1904. Gaute Bergan
191Nydalens SK 112.35
1911. Kasper Bakken Ulseth
1912. Marie Saugestad
1913. Frida Solsrud
1913. Rolf Andreas Berg
1914. Teodor Mo Hjelseth
192Notodden OL 112.35
1921. Jakob Schia Løe
1922. Synne Sandven
1923. Emma Engehult
1924. Åsmund Slokvik
193Indre Østfold OK 212.35
1931. Amuad Bedin
1932. Elma Sagli Gudim
1933. Gea Øiseth Bedin
1933. Sander Bystrøm
1934. Theodor Lier
194Indre Østfold OK 112.35
1941. Elida Sagli Gudim
1942. Tidemann Lier
1943. Vilde Retteraasen
1943. Amund Øiseth Bedin
1944. Kristoffer Halsnes
195IL Tyrving 112.35
1951. Ådne Skjærstein
1952. Eileen Bjanes
1952. Kristine Solbakken
1953. Iris Holst
1954. Mina Jørgensen
196Heming Orientering 112.35
1961. Malene Jebsen
1962. Kåre Peter Krohn Gjessing
1962. Ella Berstad
1962. Paul Johan Slungaard
1963. Live Østvold
1964. Kristian Østermann
197Fossum IF 312.35
1971. Sindre Vie Strisland
1972. Marielle Michelsen
1973. Eirik Vie Strisland
1974. Birk Felland Sætnan
198Fossum IF 212.35
1981. Sondre Zahl Hagen
1982. Ragnhild Blom-Hagen
1983. Kathinka Zahl Hagen
1984. Vebjørn Blom-Hagen
199Fossum IF 112.35
1991. Helene Bjørkvold Jendal
1992. Heidi Kristina Sebjørnsen
1993. Sivert Sande Kverme
1994. Eivind Berner Myhre

D 17

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
95Ås-NMBU Orientering 112.25
951. Rannveig W. Nordhagen
952. Ina Catharina Storrønning
953. Mari Brøndbo Dahl
96Oslostudentenes IK 112.25
961. Lea-Rebekka Tonjer
962. Audrun Utskarpen
963. Hanne Maria Vister
97OK Moss 112.25
971. Aurora Gjølsjø
972. Johanne Bratland Tjernshaugen
973. Selma Kristiansen
98Nydalens SK 112.25
981. Anne Johanne Lind
982. Åse Bergan
983. Sofie Aarnes
99Bækkelagets SK 112.25
991. Marthe Gløersen
992. Lisa Schubnell
993. Lone Brochmann

H 17

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
489Ås-NMBU Orientering 112.25
4891. Linus Olhans
4892. Endre Aaen
4893. Øystein Garsrud Tvedt
490Turun Metsänkävijät 112.25
4901. Erling Sommerfeldt
4902. Erik Thorsson
4903. Sami Hämälistö
491Østmarka OK 112.25
4911. Hans Kristian Stubban Hygen
4912. Terje Linløkken
4913. Hans Olav Hygen
492Oslostudentenes IK / IL GeoForm / NTNUI 112.25
4921. Mikael Olausson
4922. Vegard Line
4923. Ivar Seierstad
493Oppsal Orientering 312.25
4931. Ole Martin Edstrøm
4932. Vidar Gjelstad
4933. William Resvoll Skaug
494Oppsal Orientering 212.25
4941. Lavran Thorstensen
4942. Per Ivar Nikolaisen
4943. Halvor Hobøl
495Oppsal Orientering 112.25
4951. Ola Marius Pedersen
4952. Olav Johannes Deelstra
4953. Ludvik Rødnes
496OK Moss 112.25
4961. Christian Schive
4962. Thomas Tubbehaugen
4963. Donatas Kontautas
497Nydalens SK 112.25
4971. Halvor Saunes
4972. Audun Bergan
4973. Torstein Hole
498Bækkelagets SK 212.25
4981. Simen Smestad
4982. Pål Christian Ingierd
4983. Kristian Ruud
499Bækkelagets SK 112.25
4991. Vetle Christiansen
4992. Carl Godager Kaas
4993. Anders Storbraten

D 150

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
2Nydalens SK 112.25
21. Anne Marit Bjergaard
22. Inger Johanne Eikeland
23. Ellen Marie Turter
3Fossum IF 112.25
31. Kjersti Hov
32. Hildegunn Grønseth
33. Magnhild T. Mølnvik

H 130

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
284Oppsal Orientering 212.25
2841. Rolf Hustvedt
2842. Roar Pedersen
2843. Runar Thorstensen
285Oppsal Orientering 112.25
2851. Espen Wigaard
2852. Eilert Aamodt
2853. Morten Mosland
286OK Moss 312.25
2861. Torgeir Snilsberg
2862. Erik Sandbæk
2863. Christopher Schive
287OK Moss 212.25
2871. Thomas Roskifte
2872. Øyvind Løken
2873. Hallvard Koren
288OK Moss 112.25
2881. Øystein Olsen
2882. Henning Bratland Carlsen
2883. Tore Bjørnerød
289Nydalens SK 212.25
2891. Sindre Langaas
2892. Bjørn Hauge
2893. Nils Bergan
290Nydalens SK 112.25
2901. Jan Tore Henriksen
2902. Per Ola Ulseth
2903. Terje Wiig Mathisen
291Notodden OL 112.25
2911. Robert Fredriksen
2912. Rune Engehult
2913. Kristin Sandven
292Indre Østfold OK 312.25
2921. Øyvind Thømt
2922. Trond Retteraasen
2923. Sindre Valsgård
293Indre Østfold OK 212.25
2931. Dag Arne Lier
2932. Rune S. Nielsen
2933. Roy Vidar Johannesen
294Indre Østfold OK 112.25
2941. Thomas Bedin
2942. Asle Sagli Gudim
2943. Rune Blågestad
295IL Tyrving 112.25
2951. Are Kristiansen
2952. Jens Christian Holst
2953. Nora Skauen
296Heming Orientering 112.25
2961. Kimme Arnesen
2962. Christian Reusch
2963. Ola Peter Krohn Gjessing
297Fossum IF 212.25
2971. Stein H. Hagen
2972. Håkon Jendal
2973. Knut Jostein Sætnan
298Fossum IF 112.25
2981. Torbjørn Blom-hagen
2982. Ivar Mølnvik
2983. Morten Heir
299Fet OL 112.25
2991. Tom Bergan
2992. Asgeir Lium
2993. Kyrre Gran

H 170

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
392Østmarka OK 112.25
3921. Øystein Kildahl
3922. Rune Teigland
3923. Knut Edvard Helland
393Vestre Akers SK 112.25
3931. Ketil Berge
3932. Tormod Øvergaard
3933. Torgny Hasås
394Oslostudentenes IK 112.25
3941. Guttorm L Egge
3942. Are Eriksen
3943. Magne Vollen
395OK Moss 112.25
3951. Stein Klyve
3952. Karl Aasmund Erøy
3953. Bjørn Arnfinn Paulsen
396Notodden OL 112.25
3961. Petter Løe
3962. Hugo Christensen
3963. Harald Kvisli
397Måren OK 112.25
3971. Lars Petter Endresen
3972. Stein Turtumøygard
3973. Per Hermann Krøger
398Bækkelagets SK 112.25
3981. Yngvar Christiansen
3982. Arne Torgersen
3983. Eldar Børsum
399Asker Skiklubb 112.25
3991.
3992.
3993.

D 120

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
20OK Moss 112.25
201. Tonje Holm
202. Astrid Bjørnerød
203. Hanne Wold
21Måren OK 112.25
211. Linn Mei Waaler
212. Kjersti Holt Hanssen
213. Tove Strand
22Indre Østfold OK 112.25
221. Linda M. Torper Bystrøm
222. Marit Nandrup Pettersen
223. Ann Helen Aabogen Haugaard
23Oppsal Orientering 112.25
231. Kari-Ann Ånensen
232. Elin Kalleson
233. Vigdis Hobøl

Annonser

IOF Eventor