Norsk Orientering

Startliste for KM mellom - Verdal 2-dagers

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellom - Verdal 2-dagers
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: lørdag 10 juni 2017 - søndag 11 juni 2017

Dag 1, KM mellomdistanse NTOKDag 2

Byåsen IL

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
31181017Andrine VikenD 17-20 (18)3 240 m12.07
36208919Lene Berg HanssenD 17-20 (18)3 240 m12.17
43199482Petter Liabakk EriksenH 15-16 (28)3 240 m12.31
156179828Ingunn ØsthagenDirekte B (25)2 240 m12.48
26195952Hans Aleksander ØsthagenH 21- (48)4 260 m12.50
109199602Nina-Beate LiabakkD 50- (16)2 530 m13.28
112145211Rine HanssenD 50- (16)2 530 m13.34

Freidig

29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
182074Mathea Spets StorhovD 13-14 (13)2 240 m00.00
203584Håkon HolstadH 15-16 (28)3 240 m00.00
203586Simen Spets StorhovH 15-16 (28)3 240 m00.00
215145Oskar Spets StorhovH 21- (48)4 260 m00.00
497403Nils Olav VennevikH 60- (17)2 530 m00.00
200206218Linus Fossum MalmringN-åpen (49)1 160 m11.00
133213305Vemund MølnvikH 13-14 (16)2 240 m12.02
138142824Mari EidsmoD 13-14 (13)2 240 m12.12
9165123Ole Wanvik HaugenH 21- (48)4 260 m12.16
143212807August MaskeH 13-14 (16)2 240 m12.22
13186037Håvard EidsmoH 21- (48)4 260 m12.24
18211357Kjetil MølnvikH 21- (48)4 260 m12.34
170206519Una KittilsenD 11-12 (18)1 610 m12.34
45153660Vegard KittilsenH 15-16 (28)3 240 m12.35
20222709Oscar LyngenH 21- (48)4 260 m12.38
172207404Tora KittilsenD 11-12 (18)1 610 m12.38
152203660Janne Fossum MalmringDirekte B (25)2 240 m12.40
48142524Lars SandstadH 15-16 (28)3 240 m12.41
179212820Vegard Lereim StorliH 11-12 (17)1 610 m12.52
181176201Tristan HalvorsenH 11-12 (17)1 610 m12.56
57210013Øyvind SchjelderupH 50- (18)3 240 m12.59
98179918Vilde Lereim StorliD 15-16 (8)2 530 m13.06
70179864Arild H ClausenH 40- (24)3 240 m13.25
73159550Malin SandstadD 21- (25)3 240 m13.31
116182039Heidi ArnesenD 50- (16)2 530 m13.42
79182129Åshild KolstadD 21- (25)3 240 m13.43
81206030Hanne SandstadD 21- (25)3 240 m13.47
119207676Maj-Lisbet RønningD 40- (14)2 530 m13.48
84Olle MalmringDirekte A (3)3 240 m13.53

Frol IL

42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
206018Jonas AlstadN-åpen (49)1 160 m00.00
208684Magnus AlstadH 11-12 (17)1 610 m00.00
209176512Aksel Skjeset SandstadN-åpen (49)1 160 m11.00
210176511Ville Skjeset SandstadN-åpen (49)1 160 m11.00
29192448Sara ProforsD 21- (25)3 240 m12.03
137195735Iselina Myhr ImslandD 13-14 (13)2 240 m12.10
7211470Paul SirumH 21- (48)4 260 m12.12
34226175Ragne MunkebyD 17-20 (18)3 240 m12.13
8187167Jørgen FiskumH 21- (48)4 260 m12.14
13965280June MunkebyD 13-14 (13)2 240 m12.14
131198803Magnhild ForsethD 60- (8)2 120 m12.15
10502895Yngve SkogstadH 21- (48)4 260 m12.18
12180756Håvard VassendenH 21- (48)4 260 m12.22
14157296Øystein HaugH 21- (48)4 260 m12.26
145187160Sigurd VatnH 13-14 (16)2 240 m12.26
166180905Erik Myhr ImslandH -10 (2)1 610 m12.26
15234909Stian SundsvikH 21- (48)4 260 m12.28
167208574Martine Myhr ImslandD 11-12 (18)1 610 m12.28
17195938Johan Otto MunkebyH 21- (48)4 260 m12.32
19502893Jo Forseth IndgaardH 21- (48)4 260 m12.36
47195842Tobias AlstadH 15-16 (28)3 240 m12.39
2180796Espen SundsvikH 21- (48)4 260 m12.40
153227491Matilde MunkebyDirekte B (25)2 240 m12.42
23187219Lars Sandstad SkjesetH 21- (48)4 260 m12.44
24211600Carl Petter LyngenH 21- (48)4 260 m12.46
27190906Ulf Forseth IndgaardH 21- (48)4 260 m12.52
54234911Jo Severin MatbergH 50- (18)3 240 m12.53
5680376Olav Martin IndgaardH 50- (18)3 240 m12.57
59216867Arne GrevskottH 50- (18)3 240 m13.03
62187134Gunnar VatnH 40- (24)3 240 m13.09
100186921Mari Kilskar GrevskottD 15-16 (8)2 530 m13.10
101234920Harald BakkenH 60- (17)2 530 m13.12
104187166Ivar ReinåsH 60- (17)2 530 m13.18
10580399Fritjof SandstadH 60- (17)2 530 m13.20
10662350Bjørn Olav NygårdH 60- (17)2 530 m13.22
108187034Torbjørn SirumH 60- (17)2 530 m13.26
72217270Guro TorpeD 21- (25)3 240 m13.29
111187148Randi JensenD 50- (16)2 530 m13.32
75160101Maren GrandeD 21- (25)3 240 m13.35
11598557Bente H. SundsvikD 50- (16)2 530 m13.40
80144211Line SundsvikD 21- (25)3 240 m13.45
8280371Kine Sofie SandstadD 21- (25)3 240 m13.49

Grong IL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
136212990Anna SkorstadD 13-14 (13)2 240 m12.08
147187922Jorunn LilleslettDirekte B (25)2 240 m12.30
180212646Sondre SkorstadH 11-12 (17)1 610 m13.13
102152649Egil EriksenH 60- (17)2 530 m13.14

IL Leik

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
118205505Mai Iren AlmåsD 40- (14)2 530 m13.46
123226140Tone AlmåsD 40- (14)2 530 m13.56

Inderøy IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
12580624Lars StavranH 70- (7)2 120 m12.03

NTNUI

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
77209912Ingrid OkkenhaugD 21- (25)3 240 m13.39

OK Skøynar

22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
196186952Laura HegstadN-åpen (49)1 160 m11.00
199204332Ingrid Gustad StrømN-åpen (49)1 160 m11.00
4186842Morten SvendgårdH 17-20 (10)4 260 m12.06
129181564Elin FiskvikD 60- (8)2 120 m12.11
39204339Aksel VeskeH 15-16 (28)3 240 m12.23
42151236Simen HegstadH 15-16 (28)3 240 m12.29
168206279Guro HegstadD 11-12 (18)1 610 m12.30
44206180Håvard VeieH 15-16 (28)3 240 m12.33
149186948Hege HegstadDirekte B (25)2 240 m12.34
171204377Marit SvendgårdD 11-12 (18)1 610 m12.36
46186846Hallvar HallanH 15-16 (28)3 240 m12.37
49181491Trym Nergård RønningH 15-16 (28)3 240 m12.43
176204402Håkon HallanH 11-12 (17)1 610 m12.46
52188799Terje RønningH 50- (18)3 240 m12.49
173227789Hannah Gustad StrømD 11-12 (18)1 610 m12.53
183204375Tone FlægstadDirekte C (15)1 610 m12.53
184227780Lise Tuset GustadDirekte C (15)1 610 m13.02
97186951Louise RonglanD 15-16 (8)2 530 m13.04
6162096Joar SvendgårdH 40- (24)3 240 m13.07
99206280Hege HallanD 15-16 (8)2 530 m13.08
63227781Lars StrømH 40- (24)3 240 m13.11
69206179Erling Andreas RonglanH 40- (24)3 240 m13.23

OL Trollelg

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
211204Ruth SchmidD 60- (8)2 120 m00.00
191301Olav Andreas RemmenH 21- (48)4 260 m00.00
211189Jan SchmidH 21- (48)4 260 m00.00
58179391Geir PaulsenH 50- (18)3 240 m13.01
66191298Roar SkulbørstadH 40- (24)3 240 m13.17

Oslostudentenes IK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
83195740Audrun UtskarpenD 21- (25)3 240 m13.51

Selbu

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
154412150Jardar SandstadDirekte B (25)2 240 m12.44
155176810Julie KristoffersenDirekte B (25)2 240 m12.46

Snåsa IL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
211176622Anton SjuleN-åpen (49)1 160 m11.00
7491610Line OkkenhaugD 21- (25)3 240 m13.33

Steinkjer OK

20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
211955Astrid Marie SandhaugenD -10 (4)1 610 m00.00
195767Marius Landsem MelhusH 17-20 (10)4 260 m00.00
3192182Jørgen Rannem HalseH 17-20 (10)4 260 m12.04
30203266Vibeke Kvistad DengerudD 17-20 (18)3 240 m12.05
126203506Rolf KarsetH 70- (7)2 120 m12.05
32203267Kjersti Kvistad DengerudD 17-20 (18)3 240 m12.09
6165236Sigurd Landsem MelhusH 17-20 (10)4 260 m12.10
35204789Grete KristiansenD 17-20 (18)3 240 m12.15
140212273Niklas Landsem MelhusH 13-14 (16)2 240 m12.16
142204813Vegard JermstadH 13-14 (16)2 240 m12.20
144203345Fredrik MøllerH 13-14 (16)2 240 m12.24
165212244Karita MøllerD -10 (4)1 610 m12.24
146212111Sindre TusetH 13-14 (16)2 240 m12.28
50195832Marius MøllerH 15-16 (28)3 240 m12.45
25204808Atle DengerudH 21- (48)4 260 m12.48
178212154Julian Fei Benum LuongH 11-12 (17)1 610 m12.50
55204800Trond Svanøe-HafstadH 50- (18)3 240 m12.55
64165329Svein Anders MelhusH 40- (24)3 240 m13.13
110195961Gunhild KvistadD 50- (16)2 530 m13.30
121204819Kari GrindbergD 40- (14)2 530 m13.52

Stjørdals-Blink Orientering

24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
224966Emilie StandalN-åpen (49)1 160 m00.00
223952Gustav StandalN-åpen (49)1 160 m00.00
203344Rigmor StandalDirekte C (15)1 610 m00.00
198224090Sigurd SævikN-åpen (49)1 160 m11.00
203224961Idun AaenN-åpen (49)1 160 m11.00
204224950Petter SkulbørstadN-åpen (49)1 160 m11.00
212176539Guro SævikN-åpen (49)1 160 m11.00
213176571Einar SævikN-åpen (49)1 160 m11.00
135235930Marie Nielsen SolbergD 13-14 (13)2 240 m12.06
5222632Audun Wanvik HaugenH 17-20 (10)4 260 m12.08
40227490Henrik KraftH 15-16 (28)3 240 m12.25
148203654Ingvild Geving SkulbørstadDirekte B (25)2 240 m12.32
150165295Ingeborg Gurine KraftDirekte B (25)2 240 m12.36
151502543Rune SævikDirekte B (25)2 240 m12.38
174187186Ane SkulbørstadD 11-12 (18)1 610 m12.42
53211305Bård Øyvind SolbergH 50- (18)3 240 m12.51
60187051Asle SkulbørstadH 40- (24)3 240 m13.05
65165294Kyrre KraftH 40- (24)3 240 m13.15
67203343Håvard KjesbuH 40- (24)3 240 m13.19
68502655Jakob HaugenH 40- (24)3 240 m13.21
114165124Margit EideD 50- (16)2 530 m13.38
117503967Mette WanvikD 40- (14)2 530 m13.44
120173366Monica HægstadD 40- (14)2 530 m13.50
122502656Ingvild KjesbuD 40- (14)2 530 m13.54

Tynset IF

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
37501105Ane Ingeborg KalbækkenD 17-20 (18)3 240 m12.19
11371311Eldbjørg G. KalbækkenD 50- (16)2 530 m13.36

Verdal OK

27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
195176650Ovid Baglo BjørkengN-åpen (49)1 160 m11.00
197223888Martine Nubdal FrøsethN-åpen (49)1 160 m11.00
201212545Emilie Nubdal FrøsethN-åpen (49)1 160 m11.00
202176792William Mitchell IversenN-åpen (49)1 160 m11.00
20511802Edvard Konradsen SætherN-åpen (49)1 160 m11.00
206176505Kristoffer LeinN-åpen (49)1 160 m11.00
207176635Matilde Tanem IversenN-åpen (49)1 160 m11.00
208176499Tobias Tanem IversenN-åpen (49)1 160 m11.00
12480126Sverre KristoffersenH 70- (7)2 120 m12.01
134213119Mathea Baglo BjørkengD 13-14 (13)2 240 m12.04
33203553Sofie HallemD 17-20 (18)3 240 m12.11
13080819Eli KristoffersenD 60- (8)2 120 m12.13
141500634Martin Vehus SkjerveH 13-14 (16)2 240 m12.18
38201976Sigrid Vehus SkjerveD 17-20 (18)3 240 m12.21
41187014Fredrik Vehus SkjerveH 15-16 (28)3 240 m12.27
16228434Svein Inge YdseH 21- (48)4 260 m12.30
169212955Fredrikke Baglo BjørkengD 11-12 (18)1 610 m12.32
2291577Jon SivertsenH 21- (48)4 260 m12.42
175212613Anne Eline Vehus SkjerveD 11-12 (18)1 610 m12.44
51160102Per GrandeH 50- (18)3 240 m12.47
177213017Filip Mitchell IversenH 11-12 (17)1 610 m12.48
182212074Aleksander Tanem IversenH 11-12 (17)1 610 m12.58
103197747Asgeir BrustadH 60- (17)2 530 m13.16
10780119John KvaalH 60- (17)2 530 m13.24
7187539Kurt Ove MelbyeH 40- (24)3 240 m13.27
18511798Ingrid TanemDirekte C (15)1 610 m13.45
18611797Martine HallemDirekte C (15)1 610 m13.45

Wing OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
76176252Kristin JægerD 21- (25)3 240 m13.37

Ås-NMBU Orientering

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
11200Endre AaenH 21- (48)4 260 m12.20

Annonser

IOF Eventor