Norsk Orientering

Startliste for TA-sprint 3

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint 3
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: torsdag 11 mai 2017

D 11-12

1 360 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
53Johanne BjuganVerdal OK18.30
54Hannah Gustad StrømOK Skøynar18.32
55Thyra FiskumVerdal OK18.34
56Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK18.36

D 13-14

2 050 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
33June MunkebyFrol IL18.37
34Mathea Baglo BjørkengVerdal OK18.39
35Linnea MunkebyFrol IL18.41
36Trude MarkhusVerdal OK18.43

D 15-16

2 050 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
13Mari Kilskar GrevskottFrol IL18.22
14Matilde MunkebyFrol IL18.24

H 11-12

1 360 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
49Magnus AlstadFrol IL18.22
50Ole Andreas VeskeOK Skøynar18.24
51Aleksander Tanem IversenVerdal OK18.26

H 13-14

2 050 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
24Vegard JermstadSteinkjer OK18.19
25Olav Gjedrem LundVerdal OK18.21
26Johan Daniel Holm UndhjemSteinkjer OK18.23
27Sigurd VatnFrol IL18.25
28Fredrik MøllerSteinkjer OK18.27
29Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK18.29
30Martin Vehus SkjerveVerdal OK18.31
31Sindre TusetSteinkjer OK18.33

H 15-16

2 050 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Marius MøllerSteinkjer OK18.02
3Hallvar HallanOK Skøynar18.04
4Tore MarkhusVerdal OK18.06
5Håvard VeieOK Skøynar18.08
6Tobias AlstadFrol IL18.10
7Trym Nergård RønningOK Skøynar18.12
8Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering18.14
9Martin Wold StavrumFrol IL18.16
10Aksel VeskeOK Skøynar18.18

Åpen 1,5

1 360 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
39Tormod FiskumVerdal OK18.04
40Nikoline MunkebyFrol IL18.06
41Lukas FyhnVerdal OK18.08
43Astrid Marie SandhaugenSteinkjer OK18.12
44Jonas AlstadFrol IL18.14
45Karita MøllerSteinkjer OK18.16
46Leon FyhnVerdal OK18.18

Åpen 2,0

2 050 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
16Ingvild RøstadVerdal OK18.05
17Mats VollanVerdal OK18.07
18Kristian MidthjellVerdal OK18.09
19Iver Gjedrem LundVerdal OK18.11
20Sverre KristoffersenVerdal OK18.13
21Sigve NysæterVerdal OK18.15

Åpen 2,5

2 520 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
57Åslaug EkloVerdal OK18.01
60Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering18.07
61Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK18.09
62Roar ForbordMalvik IL18.11
63Vidar SkjerveVerdal OK18.13
64Svein Anders MelhusSteinkjer OK18.15
65Lars Sandstad SkjesetFrol IL18.17
66Lina Kvitvang BenanSteinkjer OK18.19
67Kine Sofie SandstadFrol IL18.21
68Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering18.23
69Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK18.25
70Randi Johanne SkjerveFrol IL18.27

Annonser

IOF Eventor