Norsk Orientering

Startliste for Publikumsløp NM Ultralang

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Publikumsløp NM Ultralang
Arrangørorganisasjoner: Samnanger IL / Varegg Fleridrett
Dato: søndag 20 august 2017

H/D 5 km

5 300 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett00.00
0Sigurd EiknerFana IL00.00
0Sven Arne GylterudFossum IF00.00
0Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett00.00
0Johannes Bakke AashamarKristiansand OK10.00
0Tove AasheimAskøy OL10.00
0Mathias BenjaminsenLillomarka OL10.00
0Kjetil BjørloHalden SK10.00
0Erik BohneVaregg Fleridrett10.00
0Henning Bratland CarlsenOK Moss10.00
0Lise ChristensenTIF Viking10.00
0Andreas DaleBergens TF10.00
0Arnstein DaleOL Vallset/Stange10.00
0Valentina DimitrovaGneist, IL10.00
0Torun DyrkornEiker OL10.00
0Kristin EgerKongsberg OL10.00
0Tom Eirik EikangerIL Gular10.00
0Rune ErdalSamnanger IL10.00
0Peter GisholtFossum IF10.00
0Gunnar GytriFørde IL10.00
0Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)10.00
0Jon-Kåre HansenTIF Viking10.00
0Vemund HansenTIF Viking10.00
0Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett10.00
0Arne JohannesenIL Gular10.00
0Alfon JohansenBergens TF10.00
0Tore JuvikIL Gular10.00
0Britt KarlsenAskøy OL10.00
0Egil KarlsenAskøy OL10.00
0Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett10.00
0Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL10.00
0Joar LemmeSamnanger IL10.00
0Magnus Strømme LidTIF Viking10.00
0Mari Strømme LidTIF Viking10.00
0Svein LingaIL Gular10.00
0Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett10.00
0Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett10.00
0Lone MalmgrenGjø-Vard OL10.00
0Øystein MelbyVang OL10.00
0Tore Svein NeseAskøy OL10.00
0Tora Aasheim NymarkTIF Viking10.00
0Andreas NysæterBergens TF10.00
0Hanne Lerche RaadalHalden SK10.00
0Tage RosenlundVaregg Fleridrett10.00
0Sveinung RykkjeStord Orientering10.00
0Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering10.00
0Mads Jørgen SkageGneist, IL10.00
0Jan SteinegerGneist, IL10.00
0Torgeir StrandFana IL10.00
0Karianne StrømmeTIF Viking10.00
0Pernille SøndsterudbråteNOTEAM10.00
0Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL10.00
0Hilde VassendPorsgrunn OL10.00
0Vibeke ØyeIL Gular10.00

H/D 4 km

4 100 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular00.00
0Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett00.00
0Nina SoligardBergens TF00.00
0Thea Sildnes BaklidKonnerud IL10.00
0Trond BaklidKonnerud IL10.00
0Hege FjellbirkelandIL Gular10.00
0Per HauglandÅrstad IL10.00
0Ylva Svanberg HelleTIF Viking10.00
0Geir Holm GundersenSturla, IF10.00
0Marian KjellevoldIL Gular10.00
0Mats LindaasElverum OK10.00
0Mai Helen LingaIL Gular10.00
0Irene Felde OlaussenHalden SK10.00
0Niklas ProforsNTNUI10.00
0Magne RaadalFana IL10.00
0Jone Peter ReistadOs Orienteringsklubb10.00
0Silje ReistadOs Orienteringsklubb10.00
0Turid RognsvågOs Orienteringsklubb10.00
0Marie Roll-TørnqvistFana IL10.00
0Linda RykkjeStord Orientering10.00
0Ingrid SandvollGneist, IL10.00
0Bjørn-Inge SkageGneist, IL10.00
0Ina Hopland SkageGneist, IL10.00
0Vilde Hopland SkageGneist, IL10.00
0Ole Gunnar SølbergIL Leik10.00
0Ole TørnqvistFana IL10.00
0Ørjan Eirik ValestrandFana IL10.00
0Marius ØieLøten o-lag10.00
0Stein Ove DyngelandFana IL10.01

H/D 3 km

3 400 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett00.00
0Siren HoplandGneist, IL00.00
0Kristin Stubban HygenØstmarka OK00.00
0Gaute LindaasElverum OK00.00
0Gunnar J. AlsakerÅrstad IL10.00
0Anne FjeldstadÅrstad IL10.00
0Jan MolstadGjø-Vard OL10.00
0Ida SolliMo OK10.00

H/D 2,5 km

2 800 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0May-lill DammTIF Viking00.00
0Ingeborg StrandenesFana IL00.00
0Karoline StrandenesFana IL00.00
0Sunniva BørsheimNOTEAM10.00
0Hedda Erica EikangerGneist, IL10.00
0Andreas Strømme LidTIF Viking10.00
0Amalie MyklebustBjarg10.00
0Tonje RykkjeStord Orientering10.00
0Anne SørlienGjø-Vard OL10.00
0Pål TenoldTertnes Alpin10.00

H/D 1,5 km

1 700 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Mats H. BrugrandNOTEAM10.00
0Thea H. BrugrandNOTEAM10.00
0Trym H. BrugrandNOTEAM10.00
0Amalie BørsheimNOTEAM10.00
0Astrid BørsheimNOTEAM10.00
0Mira MukhidinovaVaregg Fleridrett10.00
0Sofiya MukhidinovaVaregg Fleridrett10.00
0Oline MyklebustBjarg10.00
0Martin Mjømen MyrsethNOTEAM10.00
0Anne TenoldTertnes Alpin10.00
0Mari H TyssenNOTEAM10.00
0Geir Martin UtskotØystese IL10.00
0Malene UtskotØystese IL10.00

Annonser

IOF Eventor