Norsk Orientering

Startliste for OSI/GeoForm Rankingløp 29

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 29
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 19 november 2016

Aker Solutions

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Unni DrageMellom (58)3 200 m11.56.33
Tor DrageMellom (58)3 200 m12.43.41

Asker

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Sverre WisløffLang (81)4 200 m12.38.13

Asker

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Per WisløffLang (81)4 200 m12.49.59

Asker

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Marianne ArnesenKort (20)2 000 m12.42.44

Asker SK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Margrete EngzeliusLang (81)4 200 m12.12.39

Asker SK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Øivind GylverLang (81)4 200 m12.12.41

Asker SK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Jan Richard EriksenLang (81)4 200 m12.33.28

Asker SK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Per SchancheLang (81)4 200 m13.26.29

Asker SK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Anne Lise ØfsthusMellom (58)3 200 m12.31.17

Asker SK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Anton PlaianMellom (58)3 200 m12.53.02

Asker SK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Enikø BertalanMellom (58)3 200 m12.59.30

Asker SK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Per  GjermoKort (20)2 000 m12.20.41

Asker Skiklubb

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Erik StordalLang (81)4 200 m11.59.21

BDO BIL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Pål W. HanssenMellom (58)3 200 m12.29.02

Bilpost BIL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Uno HanslienMellom (58)3 200 m13.41.52

Brevpost BIL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Einar SkåreMellom (58)3 200 m11.58.05

Bækkelaget

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Jørgen Mathias NipenLang (81)4 200 m12.50.52

Bækkelagets SK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Truls KvaaseLang (81)4 200 m13.26.05

Cisco

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Tor RingstadLang (81)4 200 m13.52.52

DNV

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Jan Fredrik HelgakerLang (81)4 200 m12.31.08

DNV

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Petter ChristensenLang (81)4 200 m12.31.47

DNV

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Lars ChristensenLang (81)4 200 m12.34.43

DNV

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Tor OmmundsenMellom (58)3 200 m11.43.22

DNV

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Per Jogeir KarlsbakkMellom (58)3 200 m14.15.32

Fearnsport

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Arnt Ove TakvamMellom (58)3 200 m13.25.39

Folkehelseinstituttet

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Liv PaltielMellom (58)3 200 m13.43.59

Fossum IF

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Jon LahlumLang (81)4 200 m12.04.55
Richard Zeiner-GundersenLang (81)4 200 m12.12.09
Per KaarbyLang (81)4 200 m12.29.24
Bjørn Are  CarlssonLang (81)4 200 m12.50.17
Bente LandmarkMellom (58)3 200 m12.52.26
Eirik TandrevoldLang (81)4 200 m13.01.48
Vidar BerteigMellom (58)3 200 m13.14.38

Haugerud IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Øystein MadsenMellom (58)3 200 m12.43.11

Helsingin Suunnistajat

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Evelina LaaksonenLang (81)4 200 m12.47.45

Heming Orientering

18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Signe Astrup ArnesenLang (81)4 200 m12.15.26
Ola Peter GjessingLang (81)4 200 m12.16.02
Hanna Syrdal ØenKort (20)2 000 m12.24.13
August Syrdal ØenLang (81)4 200 m12.26.50
Knut Erling ØenLang (81)4 200 m12.30.27
Tormod HegdalMellom (58)3 200 m12.32.45
Bjørn EgnerLang (81)4 200 m12.37.34
Fridtjof ReuschKort (20)2 000 m12.40.15
Marianne ReuschLang (81)4 200 m12.40.17
Jon C. FougnerLang (81)4 200 m12.41.32
Henrik ReuschLang (81)4 200 m12.47.19
Magnus Eide - FredriksenLang (81)4 200 m12.55.38
Harald Eide-FredriksenLang (81)4 200 m12.57.33
Skage GrønnebergLang (81)4 200 m13.20.22
Christian ReuschLang (81)4 200 m13.24.56
Paula BerstadLang (81)4 200 m13.54.14
Niklas NormanLang (81)4 200 m13.58.53
Ella BerstadMellom (58)3 200 m13.59.19

HSK-RIFF

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Bjørn Erik ReinsethLang (81)4 200 m12.55.26

IL GeoForm

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Eyvind AasKort (20)2 000 m11.47.37
Bernt TollefsenMellom (58)3 200 m11.51.41
Harald IweLang (81)4 200 m12.25.29
Sigurd HaugerudMellom (58)3 200 m12.31.25
Bjørn GunnerødMellom (58)3 200 m12.33.46
Knut OnsagerLang (81)4 200 m12.33.51
Knut Kristen HangeraasMellom (58)3 200 m12.42.06
Ivar SeierstadLang (81)4 200 m12.52.43

IL Koll

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Trude FixdalLang (81)4 200 m13.29.35

IL Tyrving

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Morten KongsbergLang (81)4 200 m12.31.37
Marianne NjåsteinLang (81)4 200 m12.45.18
Aud Ingjerd SpjelkavikMellom (58)3 200 m12.57.42
Bjørn SpjelkavikMellom (58)3 200 m13.00.56

Jernbaneverket

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Paul SolheimMellom (58)3 200 m13.49.01

Kamp Vestheim

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Einar ThorstensenLang (81)4 200 m13.01.15

Kamp/Vestheim IF

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Pål BenjaminsenKort (20)2 000 m12.01.30

Kolbotn & Skimt OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Marit VågsnesMellom (58)3 200 m11.55.25

Koll

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Espen MesselLang (81)4 200 m12.25.45

Kondis

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Erling SvelaLang (81)4 200 m13.48.12

Kongsberg OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Trine Marit Jostad RaaenMellom (58)3 200 m12.11.44

Konnerud IF

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Steinar RuudMellom (58)3 200 m12.49.24

Kuopion Suunnistajat

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Aapo AaltioLang (81)4 200 m13.03.46

Lillimarka

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Mathias VoldLang (81)4 200 m13.29.55

Lillomarka OL

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Einar HemMellom (58)3 200 m11.44.42
Per HaugenKort (20)2 000 m12.12.23
Truls AngellLang (81)4 200 m12.40.23
Tor E. HenriksenKort (20)2 000 m12.43.46
Matthew SpeakeLang (81)4 200 m13.05.04
Kristian BrekkeLang (81)4 200 m13.34.43
Ellen ArianssenMellom (58)3 200 m13.36.38
Elias Skjolden SørensenLang (81)4 200 m13.37.35
Jens BrekkeLang (81)4 200 m13.38.40
Rudi OlsenLang (81)4 200 m13.42.22

Moss

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Harald WibyeLang (81)4 200 m12.02.39

Måren OK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Grete BerntsenMellom (58)3 200 m12.14.35
Morten KarlsenMellom (58)3 200 m12.23.16
Audun BjerknesLang (81)4 200 m13.18.54

Nittedal OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Anne SjønnesenKort (20)2 000 m12.21.52

Nittedal Olja Lyn

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Terje ThrondsenKort (20)2 000 m13.00.25

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Håvard ChristiansenLang (81)4 200 m12.37.15

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Preben von der LippeLang (81)4 200 m12.38.27

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Holger SchlaupitzLang (81)4 200 m13.26.58

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Per Morten LefdahlLang (81)4 200 m13.59.24

Nydalen SK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Bjørn HaugeLang (81)4 200 m11.59.50

Nydalen SK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Jan Tore HenriksenLang (81)4 200 m13.11.48

Nydalen SK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Penelope LeaMellom (58)3 200 m13.03.24

Nydalen SK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
August Lea KabbeKort (20)2 000 m13.12.29

Nydalens SK

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Knut Tore SolheimMellom (58)3 200 m12.37.15
Einar JensenLang (81)4 200 m12.39.22
Elena GrandKort (20)2 000 m12.39.46
Thomas NipenLang (81)4 200 m12.51.51
Fredrik SaugestadLang (81)4 200 m12.55.51
Anne DanielsenLang (81)4 200 m13.19.06

OK Moss

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Hallvard KorenLang (81)4 200 m12.42.21

OL Trollelg

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Eskil ÅsmulLang (81)4 200 m12.14.07

Oppsal IF

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Petter NæssMellom (58)3 200 m13.47.21

Oppsal IF

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Petter FureMellom (58)3 200 m14.11.50

Opsahl

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Rune HultgreenLang (81)4 200 m12.23.26

OSI

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Elisabeth Mork FjeldværMellom (58)3 200 m12.02.21

OSI

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Alexandra DevikMellom (58)3 200 m13.14.44

OSI

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Dagfinn FøllesdalKort (20)2 000 m12.56.45

Oslo sporveier BIL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Stein MyhreMellom (58)3 200 m12.26.57

Oslostudentenes IK

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Lenny Viking EnstrømMellom (58)3 200 m12.39.15
Bjørn GrindeLang (81)4 200 m13.09.50
Audrun UtskarpenLang (81)4 200 m13.19.51
Are EriksenLang (81)4 200 m13.28.50
Guttorm L EggeLang (81)4 200 m14.14.12

Otra IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Tony HalsallMellom (58)3 200 m12.37.50

Privat

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Roar BuøenLang (81)4 200 m14.05.33

Privat

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Gisela SundelinMellom (58)3 200 m12.22.24

Privat

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Jørgen RuudMellom (58)3 200 m13.28.08

Privat

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Rune ChristiansenMellom (58)3 200 m13.28.12

Privat

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Finn GangeKort (20)2 000 m12.16.27

Privat

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Gunnhild Nordgaard HermstadKort (20)2 000 m12.56.25

Privat

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Lars ArnesenKort (20)2 000 m13.20.55

PSI

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Anne MathiesenMellom (58)3 200 m12.54.59

Raumar OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Ivar StrømstadMellom (58)3 200 m13.11.15

Røyken OL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Torgeir StrandhagenMellom (58)3 200 m12.16.34
Kristin SletnerMellom (58)3 200 m13.27.34

Rådtassene

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Harald RikheimMellom (58)3 200 m12.48.36

Siemens Oslo

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Martin GranlyLang (81)4 200 m12.15.44

Stabæk IF

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Kjersti ThoLang (81)4 200 m12.09.29
Carl-Fredrik KolderupMellom (58)3 200 m12.28.32

Tyrving

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Per  ØhlckersLang (81)4 200 m12.36.28

Tyrving

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Milda ØhlckersLang (81)4 200 m12.39.19

Tyrving

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Berit BergeMellom (58)3 200 m11.53.20

Tyrving

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Olav NipenMellom (58)3 200 m12.39.53

Tyrving

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Georg HorvatiMellom (58)3 200 m12.44.34

Tyrving

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Helge LyeMellom (58)3 200 m12.49.17

Tyrving

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Ildiko HorvatiMellom (58)3 200 m12.53.59

Tyrving

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Kjell StenstadvollMellom (58)3 200 m13.20.43

Tyrving

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Kristoffer ØhlckersKort (20)2 000 m12.39.09

Tyrving

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Sofia ØhlckersKort (20)2 000 m12.39.11

UiO

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Ivar RefslandLang (81)4 200 m12.24.01

Vegdirektoratet

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Bjørn SandelienMellom (58)3 200 m12.17.01

Vegdirektoratet

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Sidsel SandelienMellom (58)3 200 m12.23.56

Vestre Akers SK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Per OsenLang (81)4 200 m13.11.00

Østmarka OK

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Arne Christian ScheieKort (20)2 000 m12.03.04
Ping OuyangKort (20)2 000 m12.23.18
Knut HellandLang (81)4 200 m12.26.29
Henrik KildahlMellom (58)3 200 m13.07.32
Øystein KildahlLang (81)4 200 m13.12.48

ÅS UMB Orientering

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
May Bente BrurbergLang (81)4 200 m12.08.51

ÅS UMB Orientering

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
Vincent EijsinkLang (81)4 200 m12.10.01

Annonser

IOF Eventor