Norsk Orientering

Startliste for Klubbmesterskap Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: torsdag 25 august 2016

H17

4 740 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Einar KlavenesSandefjord OK18.01
2Roger HagenSandefjord OK18.03
4Trond FossSandefjord OK18.07
5Hallvard Arntzen FossSandefjord OK18.09
6Trond GjelstadSandefjord OK18.11
8Jo Børre EikåsSandefjord OK18.15
9Per Erik LarsenSandefjord OK18.17

H50

3 990 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
21Roar NilsenSandefjord OK18.04

D17

3 990 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
20Mariann Øren ArvesenSandefjord OK18.02
23Stine ArntzenSandefjord OK18.08
26Ella Arentz HagenSandefjord OK18.14
27Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK18.16
40Tone StoklandSandefjord OK18.42

H70

2 820 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
60Oddvar GjelstadSandefjord OK18.05
7Frank EliassenSandefjord OK18.13
66Roar LøkenSandefjord OK18.17
67Bjørn Willy HansenSandefjord OK18.19

D13-16

2 490 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
126Emilie Kleppan StampeSandefjord OK18.14
130Lise StrømSandefjord OK18.22

D50

2 820 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
63Kristin DahlSandefjord OK18.11
64Hilde KløvstadSandefjord OK18.13
69Tiri RebårdSandefjord OK18.23

D70

2 820 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
65May Helene HansenSandefjord OK18.15

H11-12

2 490 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
120Benjamin GjoneSandefjord OK18.02
121Brage EikåsSandefjord OK18.04
127Gabriel GjoneSandefjord OK18.16
129Theodor BjørkSandefjord OK18.20
131Anders KlavenesSandefjord OK18.24
133Diderik Rønning BøeSandefjord OK18.28

D11-12

2 490 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
122Ingeborg EikåsSandefjord OK18.06
125Linn StrømSandefjord OK18.12
128Nora Arentz HagenSandefjord OK18.18

D60

2 820 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
59Berit LundSandefjord OK18.03
61Anne Lise AndreassenSandefjord OK18.07

N-Gutter

2 280 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
184Sindre FurlandSandefjord OK18.02
187Marcus WindvikSandefjord OK18.08
132Børre Sander-RøkenesSandefjord OK18.26

N-Jenter

2 280 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
183Astrid Thorstein HårstadhaugenSandefjord OK18.00
186Ragne KlavenesSandefjord OK18.06
188Daniella GjoneSandefjord OK18.10

N-Voksne

2 280 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
185Knut GjoneSandefjord OK18.04

H13

2 490 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
119Fredrik Berg-NielsenSandefjord OK18.00

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor