Norsk Orientering

Startliste for Klubbmesterskap 2016

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap 2016
Arrangørorganisasjon: Hisøy OK
Dato: torsdag 25 august 2016

D10-12N

1 200 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
408Anniken FossnesHisøy OK15.00
431Agnes Simonsen BjørkenesHisøy OK15.00
432Jenny Simonsen BjørkenesHisøy OK15.00
1388Majken RisbergHisøy OK15.00
1389Matilde EkhaugenHisøy OK15.00
1390Olava EkhougenHisøy OK15.00

N-åpen

1 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1386Johan Francis EskiltHisøy OK15.00

D13-16C

2 700 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4Kristin Krafft MyhrenHisøy OK15.00
5Tuva Krafft MyhrenHisøy OK15.00
304Karoline StudsrudHisøy OK15.00
1403Lisa BergumHisøy OK15.00

D17C

2 700 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
502Helle RuhavenHisøy OK15.00

D17B

3 200 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
164Edith FahreHisøy OK15.00
323Marianne Simonsen BjørkenesHisøy OK15.00
499Tone Skindlo TaraldsenHisøy OK15.00

D50

3 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6Ann Mari StudsrudHisøy OK15.00
167Tove FossnesHisøy OK15.00

D17

3 800 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Silje HaugeHisøy OK15.00
7Malin HaugeHisøy OK15.00
57Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK15.00
519Eva Johanne RotevatnHisøy OK15.00

H13-16C

2 700 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500Tobias Skindlo TaraldsenHisøy OK15.00
503Johannes RuhavenHisøy OK15.00

H17C

2 700 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
117Stein Olav StrømHisøy OK15.00

H13-16

3 200 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
169Thomas H FossnesHisøy OK15.00
330Audun Fahre UlsteinHisøy OK15.00
1396Oskar KnutsenHisøy OK15.00

H17B

3 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
168Markus H FossnesHisøy OK15.00

H50

3 200 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Per Magne HoffHisøy OK15.00
3Einar Krafft MyhrenHisøy OK15.00
9Nils-Henrik PedersenHisøy OK15.00
10Widar Taxth LølandHisøy OK15.00

H17

3 800 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8Fredrik StudsrudHisøy OK15.00
172Trond FossnesHisøy OK15.00
255Einar EskiltHisøy OK15.00
311Martin BjørkenesHisøy OK15.00
331Hermund UlsteinHisøy OK15.00
427Sveinung UlsteinHisøy OK15.00
525Geir Olav HovdeHisøy OK15.00
1399Fredrik Monrad OlsenFlosta IL15.00

Annonser

IOF Eventor