Norsk Orientering

Startliste for Publikumsløp NM mellom

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Publikumsløp NM mellom
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: lørdag 10 september 2016

Mellom D17-18

3 300 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
192115Arnulf VillmoKorgen IL14.18.37
211305Bård Ø SolbergStjørdals-Blink Orientering14.20.12
173172Inge HaugeHisøy OK14.24.01
188700Per Olav NærestadIF Trauma14.25.34
161766Heidi ØstliRaumar Orientering14.27.17
189018Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering14.27.19
87596Arnhild U. BråtenVegårshei IL14.29.23
175816Henning B CarlsenOK Moss14.30.39
91313Wenche HjelmsethMo OK14.31.39
192524Tore NymarkAskøy OL14.32.34
192093Inger Lise PettersenKorgen IL14.33.23
181985Geir BråtenVegårshei IL14.36.47
231205Ove Gunnar JacobsenStokke IL14.41.07
159502Berit DanielsenIL Tyrving14.43.40
91263Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering14.44.17
196861Jeppe HanssonFossum IF14.53.36

Mellom D19-20

3 300 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
182132Doris Stien KaspersenMo OK14.19.50
85408Jo ShepherdHalden SK14.21.00
226411Delphine PoirotHalden SK14.22.25
209821Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett14.24.26
159016Kine GulliksenBækkelagets SK14.25.52
184264Marthe GløersenBækkelagets SK14.26.00
66733Marit SchmidOL Trollelg14.27.30
203315Rune StrømsvikMeløy OK14.39.21
219487Torun AnkjellNordreisa IL14.42.09
219488Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL14.44.10
173098Iliana IlievaHalden SK15.16.44

Mellom H17-18

4 000 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
184159Hilde Sofie HansenMo OK14.13.55
186195Gunnar BrattliMo OK14.14.50
10349Jan Gaute BuvikKorgen IL14.18.51
200459Alan CherryVaregg Fleridrett14.21.14
182024Sigurd Oxaas WieMo OK14.23.10
501100Anne UrsetIL BUL-Tromsø14.24.46
186142Ole Morten WieMo OK14.26.19
181461Tore KolstadMo OK14.27.47
216715Frode HaugskottOL Trollelg14.29.09
181471Bjørn Axel GranHalden SK14.29.58
180025Geir SvingheimHadeland OL14.31.31
182061Ole Petter RundhaugMo OK14.33.05
192990Axel Juell TheisenMellembygd OL14.34.37
181607Anders WestlundBodø og Omegn IF Orientering14.36.15
84871Øystein HoloFossum IF14.38.27
211555Per Kristian EkebergIL Tyrving14.43.12

Mellom H19-20

4 100 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208695Emil JönssonIL Tyrving14.05.35
500250Lacho IlievHalden SK14.19.13
194000Jan KocbachFana IL14.20.50
146393Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø14.21.51
144678Ole-André HelgaasBUL-Tromsø14.23.38
210764Christian Peter MaclassenIL BUL-Tromsø14.26.34
221212Håvard TveiteÅs-NMBU14.27.11
79056Geir MoholdtIL BUL-Tromsø14.28.09
157187Dag Steinar RagvinBø OL14.28.53
211537Tommy SchmidOL Trollelg14.29.37
211189Jan SchmidOL Trollelg14.30.14
182081Anders Felde OlaussenHalden SK14.31.10
160440Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg14.32.11
158622Bjørn-Wiggo HansenBodø og Omegn IF Orientering14.33.18
190618Øyvind HyllesethSkien OK14.34.47
152512Espen H WeltzienIL Tyrving14.36.01
207805Øyvind HelgerudHalden SK14.36.46
204562Marius Rekkedal EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering14.37.48
213724Holger HottKristiansand OK14.39.08
215018Jørn K RemloBodø og Omegn IF Orientering14.46.03
203638Leif StørmerFossum IF14.53.25

Annonser

IOF Eventor