Norsk Orientering

Startliste for Myrsprinten - KM Sprint Hedmark og Oppland

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Myrsprinten - KM Sprint Hedmark og Oppland
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: lørdag 20 august 2016

N-åpen

860 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
328Peder Melgalvis BilstadVang OL13.00
329Sebastian HofossHadeland OL13.00
330Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK13.00
332Peder MoOL Toten-Troll13.00
334Amund Hagberg SolumRond OL13.00
335Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange13.00
336Eirin Melgalvis BilstadVang OL13.00
400Ida Bæk NordlandHamar OK14.00
401Iben Nilsen HjemsæterHamar OK14.00
402Johanne Hovland BirkelidHamar OK14.00

D -10

1 100 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
256Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL14.12
257Mira Bjørnbekk-DalsrudVang OL14.14

D 11-12

1 560 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
312Anne FrøislandVang OL14.22

D 11-12N

1 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
262Emilia DiesenVang OL14.24

D 13-14

1 700 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
223Tora Briskerud HasselvoldGrue IL13.58
224Martine SkjelsvikLillehammer OK14.00
225Emma Bangstad BergersenHamar OK14.02
226Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK14.04
227Astrid RognstadHadeland OL14.06

D 15-16

2 500 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
73Charlotte EideGjø-Vard OL14.24
74Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF14.26
75Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL14.28
76Kamilla LomeHamar OK14.30
77Ingeborg RognstadHadeland OL14.32

D 17-20

2 780 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
48Stine Frogner TømmervoldHamar OK14.36
49Heidi Therese WiestVang OL14.38
50Ane Holm GrønengLillehammer OK14.40

D 17-N

1 450 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
277Liv SimonsenOK Øst14.00

D 45-

2 200 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
125Nina SøndmørHamar OK14.29
114Anita StensethSnertingdal IF Orientering14.31
115Toril KorsvikRond OL14.33
116Hilde GrønengLillehammer OK14.35
117Eli StensliLøten o-lag14.37
119Ane BjørnsgaardLillehammer OK14.41
120Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering14.43
121Mona LomeHamar OK14.45
122Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange14.47
123Vanja StaffOL Toten-Troll14.49
124Hege SolerødGjø-Vard OL14.51

D 55-

1 960 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
158Anita Østgård OlsenLøten o-lag14.45
159Wenche BjørnstadRingsaker OK14.47
160Ingrid RavnanOL Toten-Troll14.49
161Gro SolnørdalRudsbygd IL14.51
162Inger Marie ØygardLøten o-lag14.53
163Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF14.55
164Guri LarssenLillehammer OK14.57

D 65-

1 830 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
175Helle JørstadHamar OK14.01
176Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange14.03
177Berit RøsteRingsaker OK14.05
178Tea ForbergRond OL14.07
179Kirsten BakkeGjø-Vard OL14.09

D 75-

1 490 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
205Solveig AasenTormod Skilag14.00

H -10

1 100 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
331Amund Søndmør MartinsenHamar OK13.58
250Jørgen Holm GrønengLillehammer OK14.00
251Eirik Olsen KirkevikHamar OK14.02

H 11-12

1 560 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
316Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK14.30
318Vetle Søndmør MartinsenHamar OK14.34
319Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL14.36

H 13-14

1 700 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
233Gaute LindaasElverum OK14.18
234Grunde IsaksætreGrue IL14.20
235Vegard RanestadHamar OK14.22
236Mats LindaasElverum OK14.24
237Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK14.26
238Sander Tonjer FingarsenElverum OK14.28
239Sjur Holm GrønengLillehammer OK14.30

H 15-16

2 500 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
61Eskil FrøislandVang OL14.00
62Petter Stensli ForsethLøten o-lag14.02
63Njaal Ellegaard MelbyVang OL14.04
64Alf Briskerud HasselvoldGrue IL14.06
65Simen Gran BlystadLøten o-lag14.08
66Jakob MoOL Toten-Troll14.10
67Ole Johan BråtenVang OL14.12
68Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange14.14
69Elias ØhmanGjø-Vard OL14.16
70Even LindaasVang OL14.18

H 17-20

2 780 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
42Samuel BraatenOdal OL - Orientering14.24
43Simen BallangrudRaufoss IL Orientering14.26
44Sverre NarumOL Vallset/Stange14.28

H 17-C

1 560 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
301Børre KristiansenHamar OK14.00
302Bjørn EriksrudRaufoss IL Orientering14.02

H 17-N

1 450 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
282Tor SimonsenOK Øst14.10

H 45-

2 200 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
99Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll14.01
100Even ErlienGjø-Vard OL14.03
101Ole Christian BangHamar OK14.05
102Per AasenTormod Skilag14.07
103Arnstein DaleOL Vallset/Stange14.09
104Are StrandlieGjø-Vard OL14.11
105Jon BjørnstadLøten o-lag14.13
106Arnt Oluf EideGjø-Vard OL14.15
107Kai SolumRond OL14.17
108Kristian StorsveenLøten o-lag14.19
109Nils Harald StaffOL Toten-Troll14.21
110Svein ThorsbergGrue IL14.23
111Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering14.25

H 55-

1 960 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
138Trond Ivar TømmervoldHamar OK13.59
136Trygve RognstadHadeland OL14.01
137Einar LienLøten o-lag14.03
139John HofossHadeland OL14.07
141Bjarte LindstadOL Toten-Troll14.11
142Arne ArnesenHamar OK14.13
143Onno VerberneOL Toten-Troll14.15
144Kjell Magne NordviGrue IL14.17
145Harald ØstbyeElverum OK14.19
146Bjørn SolbergseterAustmarka IL14.21
147Odd Arne BlystadLøten o-lag14.23
148Steinar BakkenLillehammer OK14.25
149Roar SætabergetLunderseter IL14.27
150Avle Christen BjørnHamar OK14.29
151Trond OlsenLøten o-lag14.31
152Terje GudbrandsenHamar OK14.33
153Ola BroxOL Toten-Troll14.35

H 65-

1 830 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
183Terje WikstrømRingsaker OK14.17
184Ludvig Bjerke-NarudHamar OK14.19
185Hasse BergstrømIL Tyrving14.21
186Harald BakkeGjø-Vard OL14.23
187Einar LundHamar OK14.25
188Stein NordviElverum OK14.27
189Trond FeiringHamar OK14.29
190Klaus EngenEidskog OL14.31
191Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering14.33
192Paul SkjakerHadeland OL14.35
193Terje MalmHamar OK14.37
194Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering14.39

H 75-

1 490 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
210Jon Vegard LundeLillehammer OK14.10
211Arvid HaugOL Vallset/Stange14.12
212Willy JohansenRingsaker OK14.14
213Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange14.16

D21

2 780 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
29Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering13.58
30Anna-Thekla TonjerElverum OK14.00
31Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL14.02
32Sofie JohanssonLøten o-lag14.04
33Audhild Bakken RognstadNTNUI14.06
34Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK14.08
35Kari SvingheimFrol IL14.10
36Hildegunn LindstadOL Toten-Troll14.12

H21

2 910 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
11Markus GladNydalens SK14.00
13Arne RøsteRingsaker OK14.04
14Ove Antvord HaugereidLøten o-lag14.06
15Andreas Svingheim MagerøyFrol IL14.08
16Øystein BakkenLillehammer OK14.10
17Stian LundteppenElverum OK14.12
18Yngve VoldenLøten o-lag14.14
19Marius WikstrømRingsaker OK14.16

D35

2 500 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
82Margrethe NilsenHamar OK14.42
84Anne Kjersti BriskerudGrue IL14.46
85Guro MoOL Toten-Troll14.48
86Valborg MadslienLillehammer OK14.50
87Stine Olsen KirkevikHamar OK14.52
88Mari GottebergHamar OK14.54

H35

2 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
79Stian OverskeidIndre Østfold OK14.36
80Martin ØhmanGjø-Vard OL14.38

Annonser

IOF Eventor