Norsk Orientering

Startliste for Østmarka-karusellen løp 5 høst

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka-karusellen løp 5 høst
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 20 september 2016

N-Åpen

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
214468Håvard RønningenØstmarka OK18.16.14
203470Vilhelm Elvebakk Zaidi 19.02.25

D10

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
186840Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK18.41.04
212213Pernille Nor-WollØstmarka OK18.42.12

H10

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208390Mathias LinløkkenØstmarka OK18.11.55
224118Erlend OtterleiØstmarka OK18.13.02

D13-14

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212419Sigrid NermoenØstmarka OK18.44.50
212463Jenny Emilie HerredsvelaØstmarka OK18.44.58
212068Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK18.45.16
187192Janna Sofie TellesbøØstmarka OK18.45.23

H13-14

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212531Magnus JystadØstmarka OK18.29.41
179410John OtterleiØstmarka OK18.29.42

H15-16

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207518Andreas RambergØstmarka OK18.44.13

N-Mosjon

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212620Henrik GudimØstmarka OK18.18.41
224418Ole Martin Nomeland Østmarka OK18.22.41
224396Brage KnutsenØstmarka OK18.22.45
224180June HeredsvelaØstmarka OK18.25.26
184248Siv JustadØstmarka OK18.31.01
3422264Ingar WollØstmarka OK18.43.01

C-Åpen

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
78203Sofie Asak Jensen 18.45.54

B-Åpen

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
91343Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt18.21.06
208716Kjell TeiglandØstmarka18.21.21
222089Trine Marit Justad RaaenKongsberg18.26.18
207696Øyvind GrandumIL GeoForm18.31.22
81002Mats Byfyglien 18.32.23
181702Kjetil JacobsenHamar OK18.54.51

A-Åpen

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
214964Helge RevhaugRingerike18.14.46
193623John PresterudFet OL18.15.37
79106Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK18.15.43
97860Rune TeiglandØstmarka OK18.21.15
220722Tor LahlumKolbotn og Skimt18.22.12
224003Thomas GrøstadØstmarka OK18.24.48
501167Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK18.32.02
159667Tov Arne BondalNotodden18.32.08
200Inge RambergØstmarka OK18.40.39
189000Kai Halvorsen ÅrekolSiemens18.53.09

A-Lang

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206303Svein NygårdLillomarka18.12.26
210922Terje LinløkkenØstmarka OK18.13.09
187140Bjørn GrindeOSI18.13.21
195715Are EriksenOSI18.13.52
206291Helge BakkehøiØstmarka OK18.17.20
221269Bjørn ChristensenØstmarka OK18.25.21
195814Richard Zeiner-GundersenFossum18.26.15
221259Odin TellesbøØstmarka OK18.26.22
227720Erik NæssØstmarka OK18.42.01
195740Audrun UtskarpenOSI18.54.05
203471Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK

Annonser

IOF Eventor