Norsk Orientering

Startliste for OSI/GeoForm Rankingløp 25

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 25
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 22 oktober 2016

Lang

6 200 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Eskil ÅsmulOL Trollelg12.29.52
Mariken HomleidIL GeoForm12.33.20
Inge GunnesNorconsult12.36.06
Harald RikheimRådtassene12.36.52
Petter ChristensenVBIL12.49.01
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering12.49.39
Lars ChristensenVBIL12.50.55
Lars OnstadOslostudentenes IK12.54.42
Knut HellandØstmarka OK12.57.03
Trude FixdalIL Koll13.08.36
Jarl Magnus BergeSøgne og Sogndalen OK13.11.29
Skage GrønnebergHeming Orientering13.19.03
Knut OnsagerIL GeoForm13.21.24
Egil Reidar OsnesPrivat13.25.43
Holger SchlaupitzPrivat13.28.27
Ivar-Kristian WaarumIL GeoForm13.30.48
Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF13.37.25
Per Morten LefdahlOEC13.45.11
Anton PlaianAE consult14.17.41

Mellom

4 100 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Håvard ChristiansenForsvarsbygg12.37.28
Guro FarstadHeming Orientering12.38.37
Per KaarbyFossum IF12.42.11
Gisela SundelinPrivat12.42.22
Don SkantzeIL Tyrving12.44.51
Rune HultgreenOpsahl12.47.14
Jarle NilsenSiemens12.51.14
Knut Tore SolheimNydalens SK12.53.54
Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere12.55.18
Eirik TandrevoldFossum IF12.55.59
Georg BuggeAas Jakobsen12.56.28
Roar SigurdsenRingnes BIL13.01.16
Vidar BerteigFossum IF13.12.28
Veslemøy SolbergKonnerud IL13.13.03
Sven OhrvikKonnerud IL13.15.47
Pål TerkelsenPrivat13.18.28
Knut Anders LøkenFossum IF13.26.54
Frode JohansenStatoil BIL13.27.49
Andre RøIL GeoForm13.29.06
Arnt Ove TakvamFearnsport13.29.50
Uno HanslienBilpost BIL13.35.34
Aurora Sauar- -13.40.24
Petter GullikstadRøros IL13.46.46
Brita SauarStatoil BIL13.55.08
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering13.58.45
Knut BårtveitBø OL14.03.11
Erik StordalAsker Skiklubb14.18.08
Jens HetlandNydalens SK14.31.49

Kort

2 800 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ørnulf FremmingMeteorologen12.37.39
Kjell TeiglandØstmarka OK12.39.39
Kirsti HolmboeIL GeoForm12.40.00
Bjørn SpjelkavikIL Tyrving12.40.51
Aud Ingjerd SpjelkavikIL Tyrving12.41.35
Arne Christian ScheieØstmarka OK12.46.35
Eva FixdalHeming Orientering12.47.51
Egil HusethKamp/Vestheim IF12.48.08
Sharon BroadwellFolkehelseinstituttet12.48.27
Sturle HånesIL GeoForm12.50.42
Tor E. HenriksenLillomarka OL12.51.05
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF12.51.49
Eyvind AasIL GeoForm13.00.27
Sven Erik RognesOslostudentenes IK13.10.46
Terje  TrondsenNittedal OL13.11.58
Odin FismenFossum IF13.20.05
Lars ArnesenPrivat13.50.16
Enikø BertalanAsker Skiklubb14.14.35
Ping OuyangØstmarka OK14.20.36

Annonser

IOF Eventor