Norsk Orientering

Startliste for OSI/GeoForm Rankingløp 21

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 21
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 24 september 2016

Lang

5 600 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ståle HeitmannFossum IF12.02.27
Don SkantzeIL Tyrving12.03.05
Kjersti SkantzeIL Tyrving12.03.38
Hallvard BergIL Tyrving12.07.03
Are KristiansenTyrving12.07.39
Ivar RefslandUiO12.08.25
Bjørn Henning GrandalIL Tyrving12.09.13
Rune TeiglandAas Jakobsen12.10.15
Malin EijsinkÅS UMB Orientering12.19.02
Christian Fredrik BorgIL Koll12.21.57
Espen MesselKoll12.23.46
Morten KongsbergIL Tyrving12.24.04
Tormod BøeDNV12.26.24
Henrik ReuschHeming Orientering12.26.59
Kjetil Sverdrup-ThygesonNGI12.28.03
Christian ReuschHeming Orientering12.28.34
Øyvind FidjePrivat12.28.36
Kristian ØstermannHeming Orientering12.33.27
Ferdinand FremmingHeming Orientering12.33.29
Holger SchlaupitzPrivat12.34.52
Nils Petter FremmingHeming Orientering12.37.10
Audun Rognerud BøeFossum IF12.39.10
Harald IweIL GeoForm12.40.07
Per Jogeir KarlsbakkDNV12.44.23
Trond LundIL Tyrving12.44.52
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK12.45.32
Hallvard KorenOK Moss12.45.55
Pål TherkelsenPrivat12.52.02
Mikael OlaussonOslostudentenes IK12.53.55
Espen WigaardOppsal IF12.54.48
Øystein KildahlØstmarka OK12.58.06
Skage GrønnebergHeming Orientering12.59.26
Thomas BedinIndre Østfold OK13.00.53
Olav HasaasFossum IF13.05.18
Knut OnsagerIL GeoForm13.13.31
Knut BårtveitBø OL13.16.48
Peer StiansenNydalens SK13.21.49
Anton PlaianAsker SK13.26.03
Rolv Anders SystadLyn13.32.46
Haakon IngvaldsenIF KIF13.36.27
Frode JohansenStatoil15.21.24

Mellom

4 200 m, 61 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Knut Bjarne  SætreBærum kommune11.59.17
Håvard ChristiansenForsvarsbygg12.00.34
Else GrandalIL Tyrving12.01.01
Georg HorvatiTyrving12.02.00
Berit BergeTyrving12.04.37
Rachel MaySage Orienteering12.05.36
Erik StordalAsker Skiklubb12.07.54
Roar BjordalOppsal IF12.08.39
Milda ØhlckersTyrving12.08.53
Ådne SkjærsteinTyrving12.10.49
Richard Zeiner-GundersenFossum IF12.11.48
Nora UrsinFossum IF12.12.06
Eilen Arctander VikKoll12.12.16
Stig Hultgreen KarlsenOppsal IF12.12.42
Sigurd HaugerudIL GeoForm12.13.02
Jens HetlandNydalens SK12.13.25
Knut Tore SolheimNydalens SK12.15.06
Tor DrageAker Solutions12.15.43
Marte EdvardsenKoll12.16.24
Unni DrageAker Solutions12.16.47
Knut HangeraasIL GeoForm12.18.38
Anne DanielsenNydalens SK12.18.49
Geir ArnesenBærum Skiklub12.19.27
Finn GangePrivat12.21.47
Tormod HegdalHeming Orientering12.22.11
Morten JohannessenRøyken OL12.23.00
Kjersti ThoStabæk IF12.23.40
Jon C. FougnerHeming Orientering12.24.16
Øyvind ThømtIndre Østfold OK12.24.30
May Bente BrurbergÅS UMB Orientering12.24.55
Aud Ingjerd SpjelkavikIL Tyrving12.25.09
Vincent EijsinkÅS UMB Orientering12.25.29
Eivind RuthDNV12.25.37
Sturle HånesIL GeoForm12.25.57
Bjørn SpjelkavikIL Tyrving12.26.42
Marit VågsnesKolbotn & Skimt OL12.27.53
Anders LølandNR12.28.51
Frida AamotNydalens SK12.29.46
Bjørn EgnerHeming Orientering12.30.46
Gisela SundelinPrivat12.31.43
Vidar BerteigFossum IF12.34.00
Aleidis LøkenHeming Orientering12.37.54
Bernt TollefsenIL GeoForm12.43.35
Terje MathisenOpen iT12.48.10
Martha GjermoPrivat12.48.34
Knut Anders LøkenFossum IF12.50.58
Sigbjørn ModalsliFossum IF12.52.39
Einar HemLillomarka OL12.53.12
Bjørn Are  CarlssonFossum IF12.56.48
Aleksander SkøyeneieIL GeoForm12.57.52
Halvard BjørgumDNV13.03.43
Roger BirkelandTelenor13.05.53
Steinar SkoglundFossum IF13.12.34
August Syrdal ØenHeming Orientering13.17.07
Marius BurmoPrivat13.18.49
Sivert KvermeFossum IF13.23.42
Enikø BertalanAsker SK13.24.01
Paul SolheimPrivat13.27.21
Lars BenestadIK Grane13.31.34
Tor RingstadCisco13.41.39
Harald Østgaard LundIL GeoForm14.28.59

Kort

2 200 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Eivind RuthDNV12.01.17
Sharon BroadwellFolkehelseinstituttet12.04.29
Tor E. HenriksenLillomarka OL12.05.58
Trine Marit Jostad RaaenKongsberg OL12.06.36
Per SandvenPrivat12.06.57
Ola Peter GjessingHeming Orientering12.10.40
Tom IbsenLommedalens IL12.11.58
Carl-Fredrik KolderupStabæk IF12.12.15
Ørnulf FremmingMeteorologen12.14.48
Maren Vik EdvardsenKoll12.16.25
Anne SjønnesenNittedal OL12.17.13
Kåre KnudsenIL GeoForm12.18.33
Per  GjermoAsker SK12.18.51
Arnfinn SjønnesenNittedal OL12.19.31
Fredrik KaltenbornKamp/Vestheim IF12.19.55
Øystein MadsenHaugerud IL12.25.03
Terje ThrondsenNittedal OL12.26.48
Svein ForthunKolbotn & Skimt OL12.31.19
Anne Lise ØfsthusAsker SK12.31.31
Arne ØfsthusFugro12.32.23
Ingrid Lund HovdenTyrving12.51.27
Silje Lund HovdenTyrving12.51.53
Dagfinn FøllesdalOSI13.03.05
Cecilie KvermeFossum IF13.23.38
Alexandra DevikOSI13.24.59
Lars ArnesenPrivat13.27.43
Marianne ReuschHeming Orientering13.30.34
Toril EineEsso Sport13.55.59

Nybegynner

3 100 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Kristoffer ØhlckersTyrving12.07.34
Sofia ØhlckersTyrving12.07.36
Elen Krohn GjessingHeming Orientering12.10.24
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering12.10.33
Astrid ReuschHeming Orientering12.29.10
Sarah GjermoOSI12.48.45
Karen Rønsen GaraasLyn Ski12.49.37
Mia Lund EriksenLyn Ski12.49.39
Marie ThorstensenLyn Ski12.51.18
Guro VaageLyn Ski12.51.20

Annonser

IOF Eventor