Norsk Orientering

Startliste for KOK Sommercup løp 2

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KOK Sommercup løp 2
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 5 juli 2016

A-lang

42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK
Lars AurebekkFredrikstad SK
Ondrej BekSCM/TSM Jestedska oblast
Jan BlandkjennKristiansand OK
Matej BurdaSCM/TSM Jestedska oblast
Jan CechlovskySCM/TSM Jestedska oblast
Espen DanevadFredrikstad SK
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK
Petter Marki ErichsenKristiansand OK
Aurora FossøyNTNUI
Synne FossøyNTNUI
Ståle GjelstenKristiansand OK
Odd-Anton HermansenKristiansand OK
Tomas HlubucekSCM/TSM Jestedska oblast
Kjell Arne HålandOK Sør
Miroslav JanecekSCM/TSM Jestedska oblast
Krystof KaratsiolisSCM/TSM Jestedska oblast
Katerina KaskovaSCM/TSM Jestedska oblast
Arild KnutsenSøgne og Songdalen OK
Tomas KobrSCM/TSM Jestedska oblast
Jan KocibSCM/TSM Jestedska oblast
Vit KostejnSCM/TSM Jestedska oblast
Tomas KrenekSCM/TSM Jestedska oblast
Vojtech MelicharSCM/TSM Jestedska oblast
Stanislav NejmanSCM/TSM Jestedska oblast
Marek NovotnySCM/TSM Jestedska oblast
Jan PicekSCM/TSM Jestedska oblast
Kristian PyttenKristiansand OK
David RundeKristiansand OK
Antonin SmausSCM/TSM Jestedska oblast
Jan SmausSCM/TSM Jestedska oblast
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK
Tomas ThorSCM/TSM Jestedska oblast
Ondrej VanisSCM/TSM Jestedska oblast
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK
Dan WolfSCM/TSM Jestedska oblast
Tomas DlabajaSCM/TSM Jestedska oblast
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK
Jonas MyhreKristiansand OK
Alena NeradovaSCM/TSM Jestedska oblast

A-kort

51 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Martin AdamecSCM/TSM Jestedska oblast
Jakub BilySCM/TSM Jestedska oblast
Jakub BradacSCM/TSM Jestedska oblast
Anna BudskaSCM/TSM Jestedska oblast
Emma DanevadFredrikstad SK
Håkon DanevadÅs-NMBU
Katerina DolejsiSCM/TSM Jestedska oblast
Bjørn EgnerHeming Orientering
Sigrid EkelandOddersjaa SSK
Bjørn A FriestadKristiansand OK
Liv Bente H FriestadKristiansand OK
Anna FurstovaSCM/TSM Jestedska oblast
Per Olav HaarrGanddal IL
Ludmila HudskaSCM/TSM Jestedska oblast
Lucie JanouskovaSCM/TSM Jestedska oblast
Magne Reier JørgensenKristiansand OK
Øyvind JørgensenHaukeland sykehus idrettslag (HSI)
Einar JørundlandOK Sør
Gudveig JørundlandOK Sør
Bjørnar KregnesKristiansand OK
Helge KristensenOK Sør
Ole Kristian LauvnesKristiansand OK
Alena LinkovaSCM/TSM Jestedska oblast
Petr MelicharSCM/TSM Jestedska oblast
May MelingStavanger Orienteringsklubb
Ingvild MulenKristiansand OK
Josef NagySCM/TSM Jestedska oblast
Martina NejezchlebovaSCM/TSM Jestedska oblast
Lucie NovakovaSCM/TSM Jestedska oblast
Pavel PachnerSCM/TSM Jestedska oblast
Dominika PachnerovaSCM/TSM Jestedska oblast
Marketa PavlikovaSCM/TSM Jestedska oblast
Dan PavlovecSCM/TSM Jestedska oblast
Kristen RibeKristiansand OK
Rose RibySCM/TSM Jestedska oblast
Lucie RoskotovaSCM/TSM Jestedska oblast
John RundeKristiansand OK
Ingunn ScheiÅs-NMBU
Sarka SokolarovaSCM/TSM Jestedska oblast
Karolina StanovaSCM/TSM Jestedska oblast
Erling StrandBergens TF
Reidar SæstadKristiansand OK
Marketa ThorovaSCM/TSM Jestedska oblast
Yngve VetrhusSøgne og Songdalen OK
Terje WoldOK Sør
Jack BjørnsenKristiansand OK
Ondrej BudskySCM/TSM Jestedska oblast
Sarka KnizkovaSCM/TSM Jestedska oblast
Lenka KovarovaSCM/TSM Jestedska oblast
Blanka KrenkovaSCM/TSM Jestedska oblast
Harald VingerhagenKristiansand OK

C-løype

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Jenny DanevadFredrikstad SK
Tony HalsallOtra IL
Hanne HermansenKristiansand OK
Odd JakobsenKristiansand OK
Aileen RundeKristiansand OK
Julianne Zahl-OlsenKristiansand OK
Anne Karin RibeKristiansand OK

Råtass - Nybegynner

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Vilma DanevadFredrikstad SK
Oliver MoeTorridal IL
Oskar RIbe-ChristensenKristiansand OK
Kristian StrandKristiansand OK

Annonser

IOF Eventor