Norsk Orientering

Startliste for Norsk O-festival - Craftcup junior

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-festival - Craftcup junior
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: fredag 24 juni 2011 - lørdag 25 juni 2011

Dag 1Dag 2

D17-18 E

2 210 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
505152623Tonje Granne KvaleÅs-UMB Orientering18.05
506149164Ingvild Lindaas BringedalHaugesund IL Orientering18.06
509121000Åsta WibeFrol IL18.09
510166453Helene MaursetÅs-UMB Orientering18.10
511144211Line SundsvikFrol IL18.11
512128258Julia OhlssonUddevalla OK18.12
513133028Elise RognsvågFana IL18.13
514158045Astrid Bredde VigIF Sturla18.14
515146605Tine Elisa KjemperudRingerike OL18.15
516142140Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF18.16
51762430Kristine GrønlundRingerike OL18.17
51862220Aurora FossøyLia IL18.18
519157995Nikoline BromanderFredrikstad SK18.19
520116474Malena Asheim BirkelandHalden SK18.20
521145119Solveig BlindheimLillomarka OL18.21
522145885Johanne RaknerVaregg Fleridrett18.22
523133218Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orientering18.23
524158542Tonje Kvamme DahlRingerike OL18.24
525147467Maren Bunæs NilsenEiker OL18.25
526123851Marianne Opsahl BredesenFossum IF18.26
527114842Emilie Westli AndersenLøten OL18.27
528149244Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn18.28
529119544Camilla HengebølFossum IF18.29
530160318Aina VienaRingerike OL18.30
531132662Hedvig ÅstebølOppsal IF Orientering18.31
532147466Kristine BergliaEiker OL18.32
53398182Marie StyrvoldPorsgrunn OL18.33
534147824Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn18.34
535129073Malin EijsinkÅs-UMB Orientering18.35
53692605Live Bredholt JørgensenSandefjord OK18.36
537123583Gry GranstedtHalden SK18.37
538123571Siri KollerudLillomarka OL18.38
53997462Jorunn KvaklandFreidig18.39
540151171Mathilde RundhaugMo OK Orientering18.40
541160413Marte Fallbakken BergeLøten OL18.41
542160719Guro VassendPorsgrunn OL18.42
543158633Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK18.43
544137398Eli Marita ForsethOL Trollelg18.44

D19-20 E

2 310 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
306129418Marit Rønning SkoglundByåsen IL18.56
30792686Ragnhild Lund-JohansenVaregg Fleridrett18.57
30886514Julie ArnesenByåsen IL18.58
309129749Berit-Kristine LimaGanddal IL18.59
310119415Marianne LøvåsOK Nidarøst19.00
311Guro Heimstad KleivenRingerike OL19.01
312159524Line Hovdenak StenersenOK Nidarøst19.02
31394138Nina Jeanette TollehaugRaumar Orientering19.03
314165695Mari Skoglund GodalLillomarka OL19.04
31592387Kristine FjeldboSandefjord OK19.05
31692431Maria Njølstad VonenVaregg Fleridrett19.06
317120713Susanne TveteråsNydalens SK19.07
318145077Marion HuberTynset IF19.08
31989021Mali Gederaas KanstadWing OK19.09
32071775Gunhild Rogne HallandVaregg Fleridrett19.10
321156878Ida Mari Borge HoviPorsgrunn OL19.11
322127119Guro Elisabeth KolstadHalden SK19.12
323103739Marie Hammer HåversenRaumar Orientering19.13
32477056Elena RoosHalden SK19.14
325154249Linn Kristine GjesdalVaregg Fleridrett19.15
326150385Maren Mohagen HansenKonnerud IL19.16
32782166Elin-Kristin HemSandefjord OK19.17
328149322Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL19.18
329167021Rannveig JørgensenFrol IL19.19
330144273Guro AlexandersenFredrikstad SK19.20
331145285Synne BaklidKonnerud IL19.21
333145232Maja Fjellstad KnutsenPorsgrunn OL19.23
334157200Kristine FjellangerVaregg Fleridrett19.24
335158223Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK19.25
336152432Maren Jansson HaverstadKonnerud IL19.26
337160743Silje Uhlen MaursetÅs-UMB Orientering19.27
338158634Anneke Hald BjørgumKristiansand OK19.28
339154022Therese HaareKonnerud IL19.29
340152511Ingjerd MyhreKongsberg OL19.30
34183167Audhild Bakken RognstadLillehammer OK19.31
342116517Oda WennemoRaumar Orientering19.32
343152434Anette BaklidKonnerud IL19.33
344141644Marte NarumOL Vallset Stange19.34

H17-18 E

2 440 m, 82 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40383083Simen Eid NielsenNydalens SK18.33
404121050Sander KirkebøenHalden SK18.34
40596479Kristian ØienOL Trollelg18.35
406142727Håkon SelmerFreidig18.36
407138540Erlend RaastadSkien O-klubb18.37
408158262Halvard KværnaØstmarka OK18.38
40986276Tormod Hovdenak StenersenOL Trollelg18.39
410138544Terje Dalen SørgårdByåsen IL18.40
412156913Jakob Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering18.42
41361057Øyvind StrandeRingerike OL18.43
414153898Thorstein WangLillomarka OL18.44
415147714Henrik MårtenssonModum OL18.45
41679461Anders EmilssonOppsal IF Orientering18.46
417160977Jørgen Hjellup HorneIL Tyrving18.47
41898535Magnus FarnesOL Tønsberg og omegn18.48
419124731Håkon HegrebergBodø og Omegn IF Orientering18.49
420146548Sigurd FlåganKongsberg OL18.50
42191450Erlend GodagerGjø-Vard OL18.51
422158397Andreas StenerudOL Tønsberg og omegn18.52
423120629Anders TreekremÅs-UMB Orientering18.53
424137007Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett18.54
425Martin Lövald HellbergJärfälla OK18.55
427158109Jonas Klausen EspedalStavanger Orienteringsklubb18.57
428165687Håkon GimseHeming/Njård OL18.58
429157135Lars SkantzeIL Tyrving18.59
430132447Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb19.00
431141116Sigurd StenvikByåsen IL19.01
432158081Per Øyvind ValenHaugesund IL Orientering19.02
433124040Henrik GjemdalHeming/Njård OL19.03
43480796Espen SundsvikFrol IL19.04
435134226Olav VestølVegårshei IL19.05
436160417Asbjørn OlsenLøten OL19.06
437Rasmus Palmqvist AslaksenJärfälla OK19.07
438154049Eirik Skoglund GodalLillomarka OL19.08
439114063Erlend Engzelius GylverAsker Skiklubb19.09
440160416Håkon GodagerLøten OL19.10
44179234Nikolai Korvald SkaareNydalens SK19.11
442134061Torjus RaaVaregg Fleridrett19.12
443145052Stian JensenIndre Østfold OK19.13
444134240Erik TrøenLierbygda OL19.14
44578355Per Ola OttesenVaregg Fleridrett19.15
446132052Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb19.16
447124681Geir Inge KeiseråsIL Leik19.17
448128277Miika KirmulaAngelniemen Ankkuri19.18
449160972Håkon NjåsteinIL Tyrving19.19
450155547Hallvard HaugenFossum IF19.20
451152699Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering19.21
452158215Fredrik Nalum OlsenLarvik OK19.22
453124727Rasmus Rørholt TheisenMellembygd OL19.23
454124181Sindre Engzelius GylverAsker Skiklubb19.24
455116492Ørjan RykkjeFana IL19.25
456158251Anders OhlssonUddevalla OK19.26
457166001Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering19.27
458141685Øystein StorsveenLøten OL19.28
45963825Sebastian TorgersenBækkelagets SK19.29
460160790Harald KalagerAsker Skiklubb19.30
461160440Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg19.31
462153993Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL19.32
463158400Johannes NarumHamar OK19.33
464158030Petter JakolaBodø og Omegn IF Orientering19.34
46597992Bjørn LundanesEmblem IL19.35
466131410Thomas SchiveOK Moss19.36
46780084Ove BaardsgaardOL Trollelg19.37
468155776Gustav FiskumIL Tyrving19.38
469160425Morten BujordetKristiansand OK19.39
470139549Paul SirumFrol IL19.40
471157150Jørgen MadslienNydalens SK19.41
472160815Lars Maukon MurenAsker Skiklubb19.42
473160462Brage SætherFreidig19.43
474165110Vegard Bjerkreim NilsenLillehammer OK19.44
475154253Oskar RøenVaregg Fleridrett19.45
476116401Johan HoelRaumar Orientering19.46
477132619Sindre SandvenKongsberg OL19.47
478151138Borger MelsomFossum IF19.48
47988629Håvard HagaRaumar Orientering19.49
480157073Anders BjergaardNydalens SK19.50
481139527Mathias DrageKongsberg OL19.51
482127654Emil AhlbäckFossum IF19.52
483146564Fredrik RaastadSkien O-klubb19.53
484165388Martin RønningFreidig19.54
48588631Magne HagaRaumar Orientering19.55
486156972Sjur HoviSkien O-klubb19.56

H19-20 E

2 530 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204Brynjar Larssen BakkenLillehammer OK18.24.00
205123574Mathias Stensland LillevoldÅs-UMB Orientering18.25.00
206158239Sondre BakkenLillomarka OL18.26.00
207142805Peder Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK18.27.00
208160716Martin DammTIF Viking18.28.00
209146537Håkon SandvenFana IL18.29.00
210160981Fredrik DanielsenIL Tyrving18.30.00
211121568Fredrik SteinsvikOL Tønsberg og omegn18.31.00
212123601Sverre Turter SandvoldNydalens SK18.32.00
21395272Vemund RønnebergKonnerud IL18.33.00
214158227Petter Marki ErichsenOK Sør18.34.00
21587602Martin BråtenFlosta IL18.35.00
216158217Kristian JonesLillomarka OL18.36.00
218142812Daniel OliversenTrøsken IL18.38.00
219158247Christoffer OhlssonUddevalla OK18.39.00
221134845Terje Faugstad BjertnesKonnerud IL18.41.00
222114838Ola Bakke AashamarFlosta IL18.42.00
223120989Vegard Blomseth JohnsenNTNUI18.43.00
224142811Simen AamodtSandnes IL (Rogaland)18.44.00
225160458Sindre SætherFreidig18.45.00
226111760Svend Sondre FrøshaugIndre Østfold OK18.46.00
203Håkon HjelstulenNydalens SK18.46.30
227158636Andreas VangstadKristiansand OK18.47.00
228142773Jon Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK18.48.00
229160360Eskil Sande GullordGjø-Vard OL18.49.00
230114856Mathias Nalum OlsenLarvik OK18.50.00
23189816Per Melander OftenTynset IF18.51.00
23291457Sindre GodagerGjø-Vard OL18.52.00
23383134Hans Petter MathisenNTNUI18.53.00
234128414Sigurd RavnanOL Toten-Troll18.54.00
236119346Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett18.56.00
237132080Mats NordbrødenJärla Orientering18.57.00
23991166Petter Næss BjørgulHalden SK18.59.00
240159508Morten Severin SaueIL Tyrving19.00.00
241156962Martin VisterJärla Orientering19.01.00
242141087Ivar LundanesFrol IL19.02.00
243157070Nicholas OskarssonLillomarka OL19.03.00
244123908Yngve SkogstadFrol IL19.04.00
245132648Simen OlafsenFreidig19.05.00
246155829Carl Petter LyngenFrol IL19.06.00
21797961Eirik Stærkeby JelstadModum OL19.24.30
238152466Jo Forseth IndgaardFrol IL19.53.00

Annonser

IOF Eventor