Norsk Orientering

Startliste for Andy Cap 2016

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Andy Cap 2016
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: onsdag 8 juni 2016

D 13-14

4 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
187075Ingrid BlindheimLillomarka OL18.44.18
186113Netta Bar-NathanLillomarka OL

D 15-16

4 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
158421Maria Rørvik HaverLillomarka OL18.48.17
205440Oda Marie ColquhounLillomarka OL

D 19-20

4 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
161304Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL18.54.17
201501Ingrid Nytun NergårdLillomarka OL

D 21-

4 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
170783Andrine BenjaminsenLillomarka OL18.58.16
192095Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL

D 40-

4 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
186275Line Bar-NathanLillomarka OL
224288Aase MestadLillomarka OL

D 45-

4 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204205Merete RørvikLillomarka OL18.46.17
82194Jorunn BlindheimLillomarka OL

D 55-

4 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
180923Toril HallanLillomarka OL18.34.16
80511Frøy GrøndahlLillomarka OL18.34.17

H 15-16

4 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
181321Eirik Høst FossgardLillomarka OL18.56.16
186896Elias Skjolden SørensenLillomarka OL18.56.16
185832Mathias Pedersen VoldLillomarka OL18.56.16
215086Jens Johan BrekkeLillomarka OL

H 17-18

4 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201894Joar OldernesLillomarka OL

H 21-

4 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
186884Mathias BenjaminsenLillomarka OL
198898Rudi B OlsenLillomarka OL

H 40-

4 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
219117Assaf Bar-NathanLillomarka OL
191287Steinar EastwoodLillomarka OL

H 45-

4 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
187118Terje BlindheimLillomarka OL17.48.50
206303Svein NygårdLillomarka OL18.58.16
94376Terje BlindheimLillomarka OL
197505Dag WangLillomarka OL

H 50-

4 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
195953Stein BlomsethLillomarka OL18.56.16

H 55-

4 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
487949Hallvard FjærLillomarka OL18.52.16
181043Truls AngellLillomarka OL18.52.17
181270Martin GranlyLillomarka OL18.52.17
80512Johan MattssonLillomarka OL18.52.17

H 70-

4 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
184542John Thomas PetersenLillomarka OL18.38.16
221160Einar HemLillomarka OL

Gauper4-7

1 200 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201435Agnes BellLillomarka OL18.23.20
10236Helen WaleniusLillomarka OL18.23.24
186271Silja HalvorsrudLillomarka OL18.24.25
224445Mathea Moen AarøLillomarka OL18.24.37
97390Sivert AarøeLillomarka OL18.24.37
10233Sofus Mestad HansenLillomarka OL18.26.34
10247Linus Mestad HansenLillomarka OL18.27.01
10252Silas Mestad HansenLillomarka OL18.29.07

Gauper8-10

1 700 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
187119Natalie KollerudLillomarka OL18.20.26
212131Boye WangensteenLillomarka OL18.23.16
94378Jenny BogadottirLillomarka OL18.24.59
187182Guro BrændenLillomarka OL18.25.01
186277Brage Wergeland BiemLillomarka OL18.25.45
186269Kristoffer Krøger JemterudLillomarka OL18.27.30

Gauper11-13

2 400 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
186106Nov Bar-NathanLillomarka OL18.27.00
186279Eskil IsaksenLillomarka OL18.27.41
212863Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL18.28.15
186272Sunniva Holten HalvorsrudLillomarka OL18.28.21
185953Emilie Pedersen VoldLillomarka OL18.28.24
221349Selma Mestad HansenLillomarka OL18.29.19
205528Emilie FløLillomarka OL18.29.25
186283Karen Nettum Sanne Lillomarka OL18.29.28
186273Rasmus D. EastwoodLillomarka OL18.30.41
10254Jakob BellLillomarka OL18.30.49
186263Jonathan WoodhouseLillomarka OL18.30.55
180940Eskil BrændenLillomarka OL18.31.21

Annonser

IOF Eventor