Norsk Orientering

Startliste for Saltenkarusell 9 - Straumøya

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 9 - Straumøya
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 13 september 2016

N

1 000 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
78579Sofia SolbakkenUkjent17.55.10
78568Maria Wassbotn WintherUkjent17.55.14
201046Simen LangåsTverlandet IL18.14.44
200915Krister LangåsTverlandet IL18.14.49
200992Håkon SkirbekkTverlandet IL18.15.19
200917Erik LangåsTverlandet IL18.16.04
201091Fredrik VikerøyTverlandet IL18.20.04
14449087Jonathan KarlsenTverlandet IL18.20.07
212242Hedda Bygd HedenstadBodø og Omegn IF Orientering18.21.47
212268Tilde StoltenbergBodø og Omegn IF Orientering18.21.47

C

1 800 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212507Christian ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering17.57.20
212287Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering18.04.16
217802Jørgen NjållaTverlandet IL18.06.14
223627Ina LangåsTverlandet IL18.09.36
217868Vilde Wikevand NormannTverlandet IL18.12.24
201005Per HøivaagTverlandet IL18.14.05
217792Geir Olav DybvadTverlandet IL18.16.34
217706Andrea NjållaTverlandet IL18.17.05
212483Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering18.25.27

A-1

3 300 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
215091Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering18.01.17
129756Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering18.02.35
226159Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering18.03.15
206482Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering18.03.48
78603Trond ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering18.05.43
82384Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering18.06.55
206481Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering18.07.55
91252Jon ØveråsBodø og Omegn IF Orientering18.09.35
97886Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering18.10.50
226157Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering18.12.02
156894Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering18.12.27
78554Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering18.17.57
91255Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering18.19.08
204588Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering18.23.52
91245Anders KureBodø og Omegn IF Orientering18.24.59
217893Endre Wikevann NormannTverlandet IL18.25.03
197783Benjamin August VikenTverlandet IL18.25.05
191232Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering18.45.23
121813Kirsten LimstrandBodø og Omegn IF Orientering

A-2

4 000 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
226049Erling PedersenIL Siso18.00.44
206478Per Otto AursandBodø og Omegn IF Orientering18.01.48
170487Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering18.02.48
411308Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering18.04.15
91258Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering18.04.58
192245Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering18.06.00
206480Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering18.07.41
82330Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering18.09.02
170706Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering18.10.04
217140Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering18.12.55
217137Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering18.13.56
91263Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering18.22.37
160717Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering18.24.55
184306Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering18.35.02

A--3

4 800 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
215020Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering18.01.03
207012Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering18.02.14
216339Marte Fallbakken BergeLøten o-lag18.03.31
203422Rune StrømsvikMeløy OK18.06.08
215018Jørn K RemloBodø og Omegn IF Orientering18.11.22
203321Arild PettersenBodø og Omegn IF Orientering18.14.18
97424Roy SolbakkValnesfjord IL18.34.07

Annonser

IOF Eventor