Norsk Orientering

Startliste for Craftcup senior og junior-Løvsprinten

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Craftcup senior og junior-Løvsprinten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: lørdag 11 juni 2011

D17-20E

3 540 m, 75 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Barbro KvåleHadeland OL12.51
Kristine FjeldboSandefjord OK12.53
158542Tonje Kvamme DahlRingerike OL12.55
123592Marianne LøvåsOK Nidarøst12.57
114842Emilie Westli AndersenLøten OL12.59
157200Kristine FjellangerVaregg Fleridrett13.01
92605Live Bredholt JørgensenSandefjord OK13.03
94138Nina Jeanette TollehaugRaumar Orientering13.05
167021Rannveig JørgensenFrol IL13.09
77056Elena RoosHalden SK13.11
123577Ingvild Breistein SvarstadNydalens SK13.13
62430Kristine GrønlundRingerike OL13.15
166453Helene MaursetÅs-UMB Orientering13.17
113188Kjersti GullordGjø-Vard OL13.19
123851Marianne Opsahl BredesenFossum IF13.21
116474Malena Asheim BirkelandHalden SK13.23
103739Marie Hammer HåversenRaumar Orientering13.25
121000Åsta WibeFrol IL13.27
119544Camilla HengebølFossum IF13.29
145119Solveig BlindheimLillomarka OL13.31
98182Marie StyrvoldPorsgrunn OL13.33
129418Marit Rønning SkoglundByåsen IL13.35
149244Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn13.37
125575Aina VienaRingerike OL13.39
62495Belinda Østvik JørandliGjø-Vard OL13.41
145885Johanne RaknerVaregg Fleridrett13.43
66669Anne-Tine MarksetNydalens SK13.45
144211Line SundsvikFrol IL13.47
132662Hedvig ÅstebølOppsal IF Orientering13.51
62220Aurora FossøyLia IL13.53
147467Maren Bunæs NilsenEiker OL13.55
156878Ida Mari Borge HoviPorsgrunn OL13.57
147466Kristine BergliaEiker OL13.59
123583Gry GranstedtHalden SK14.01
165695Mari Skoglund GodalLillomarka OL14.03
143168Ingrid OkkenhaugVerdal OK14.05
144273Guro AlexandersenFredrikstad SK14.07
144100Marthe RuttenborgGjø-Vard OL14.09
130723Ann Kristin StrømHamar OK14.11
Karianne HjortlandLarvik OK14.13
149322Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL14.17
160413Marte Fallbakken BergeLøten OL14.19
82166Elin-Kristin HemSandefjord OK14.21
133218Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orientering14.23
145077Marion HuberTynset IF14.25
129073Malin EijsinkÅs-UMB Orientering14.27
71775Gunhild Rogne HallandVaregg Fleridrett14.29
145232Maja Fjellstad KnutsenPorsgrunn OL14.31
147824Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn14.33
152623Tonje Granne KvaleÅs-UMB Orientering14.35
147827Anna UlvensøenOL Tønsberg og omegn14.37
158633Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK14.39
137398Eli Marita ForsethOL Trollelg14.41
123571Siri KollerudLillomarka OL14.43
150385Maren Mohagen HansenKonnerud IL14.45
127119Guro Elisabeth KolstadHalden SK14.47
152434Anette BaklidKonnerud IL14.49
157041Kamilla OlaussenFredrikstad SK14.51
145285Synne BaklidKonnerud IL14.53
151216Trine BreenRaumar Orientering14.55
154249Linn Kristine GjesdalVaregg Fleridrett14.57
160719Guro VassendPorsgrunn OL14.59
142814Marie Nordbye NybøKonnerud IL15.01
158223Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK15.03
154022Therese HaareKonnerud IL15.05
151171Mathilde RundhaugMo OK - Orientering15.07
152511Ingjerd MyhreKongsberg OL15.09
152432Maren Jansson HaverstadKonnerud IL15.11
160743Silje Uhlen MaursetÅs-UMB Orientering15.13
144663Gunvor Hov HøydalFossum IF15.15
97462Jorunn KvaklandSPK Freidig15.17
159035Runa FremstadLarvik OK15.19
141644Marte NarumOL Vallset/Stange15.21
165112Audhild Bakken RognstadLillehammer OK15.23
158634Anneke Hald BjørgumKristiansand OK15.27

D21E

4 490 m, 59 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
67604Ingvild TømtaRaumar Orientering12.11
159516Cassie TrewinIL Tyrving12.13
123584Martine ÅstebølNTNUI12.15
129540Ingvild BjørheiLillomarka OL12.17
62530Marianne DæhliNTNUI12.19
123596Kristin ÅstebølLillomarka OL12.21
79803Silje Borge HoviNTNUI12.23
138584Christiane TrösseVaregg Fleridrett12.25
62771Ingrid Kronborg BronebakkBækkelagets SK12.27
81043Heidi TronbølNydalens SK12.29
158019Gitte BromanderNTNUI12.31
161012Siri VilbergLillomarka OL12.33
165165Hollie OrrHalden SK12.35
149001Anne Johanne LindNTNUI12.37
94457Ingvild GjessingBækkelagets SK12.39
159533Åsa FranzenIL Tyrving12.41
168345Katja Ekroll JahrenBækkelagets SK12.43
Jennie RunessonGöteborg-Majorna OK12.45
120562Marit IsachsenAsker Skiklubb12.47
79054Ine HoviÅs-UMB Orientering12.49
92247Kristin LöfgrenOK Kolmården12.51
91587Dagny I. LysakerRaumar Orientering12.55
116466Inga Ekeberg SchjerveLøten OL12.57
152727Kari SvingheimVaregg Fleridrett12.59
123579Hanne VefsnmoNTNUI13.01
92225Trine Lise StrømHamar OK13.03
136565Zsuzsa FeyIL Tyrving13.05
80372Isa Mari SandstadFrol IL13.07
79825Britta FismenNydalens SK13.09
129690Pavla UdrzalovaWing OK13.11
138623Inger Anita TollehaugLillehammer OK13.13
134542Marit KahrsBækkelagets SK13.15
61105Karianne HaugeHalden SK13.17
119500Inger Liv Bjerkreim NilsenLillehammer OK13.19
148998Ane Baldishol BrevigRøyken OL13.23
77069Ingunn FristadHalden SK13.25
137284Elen Katrine SkjerveFrol IL13.27
116543Hanna Haugen NordbrødenNTNUI13.29
126660Kine Hallan SteiwerLillomarka OL13.31
150436Elisabeth IngvaldsenKristiansand OK13.33
96760Lene GodagerBækkelagets SK13.35
91699Nikoline Ekeberg SchjerveÅs-UMB Orientering13.37
165273Elin BjervaBækkelagets SK13.39
159331Lone MolstadGjø-Vard OL13.41
98031Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK13.43
160867Gøril Rønning SundFrol IL13.45
141053Iliana ShandurkovaHalden SK13.47
129512Ida Arnesen TiltnesNTNUI13.49
153681Lone BrochmannEiker OL13.51
152186Tone WigemyrBækkelagets SK13.53
92233Eva JurenikovaDomnarvets GoIF13.55
159016Kine GulliksenBækkelagets SK13.57
153551Irene Beate Øhrn ArnevikKristiansand OK13.59
152513Mari FastingNTNUI14.01
63829Hanne SandstadSPK Freidig14.03
129450Heidi Østlid BagstevoldBækkelagets SK14.05
136383Betty Ann Bjerkreim NilsenLillehammer OK14.07
152390Ida Marie Næss BjørgulHalden SK14.09
109388Agni Fjogstad NielsenKongsberg OL14.13

H17-20E

4 610 m, 117 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Johan HoelRaumar Orientering12.04
Hans HerbergGjø-Vard OL12.06
Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb12.08
111760Svend Sondre FrøshaugIndre Østfold OK12.10
139527Mathias DrageKongsberg OL12.12
114063Erlend Engzelius GylverAsker Skiklubb12.14
79461Anders EmilssonOppsal IF Orientering12.16
112787Eskil HagtvedtFlosta IL12.18
124731Håkon HegrebergBodø og Omegn IF Orientering12.20
87109Sindre BækLøten OL12.22
155776Gustav FiskumIL Tyrving12.24
158636Andreas VangstadKristiansand OK12.26
146548Sigurd FlåganKongsberg OL12.28
80084Ove BaardsgaardOL Trollelg12.30
157727Truls Wanvik KrogstadmoSelbu OK12.32
80796Espen SundsvikFrol IL12.34
104236Josh BlatchfordRaumar Orientering12.36
83083Simen Eid NielsenNydalens SK12.38
123823Erlend IsachsenAsker Skiklubb12.40
137007Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett12.42
132703Erlend NydalAsker Skiklubb12.46
145052Stian JensenIndre Østfold OK12.48
124181Sindre Engzelius GylverAsker Skiklubb12.50
61057Øyvind StrandeRingerike OL12.52
139499Kristian StenerudOL Tønsberg og omegn12.54
85010Tord BjørnsenIL Express12.56
Adrian OpheimMåren OK12.58
156913Jakob Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering13.00
160417Asbjørn OlsenLøten OL13.02
139549Paul SirumFrol IL13.04
160972Håkon NjåsteinIL Tyrving13.06
134845Terje Faugstad BjertnesKonnerud IL13.08
165079Johannes Hov HøydalFossum IF13.10
160462Brage SætherSPK Freidig13.12
157135Lars SkantzeIL Tyrving13.14
87602Martin BråtenFlosta IL13.16
123905Sigurd Oxaas WieMo OK - Orientering13.18
Peder Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK13.20
134226Olav VestølVegårshei IL13.22
142727Håkon SelmerSPK Freidig13.26
Nikolai Korvald SkaareNydalens SK13.28
130715Haakon UtbyNTNUI13.30
157150Jørgen MadslienNydalens SK13.32
91457Sindre GodagerGjø-Vard OL13.34
160424Lars OwrenSPK Freidig13.36
166001Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering13.38
142812Daniel OliversenTrøsken IL13.40
165110Vegard Bjerkreim NilsenLillehammer OK13.42
141116Sigurd StenvikByåsen IL13.44
92219Hallvard HaugenFossum IF13.46
123601Sverre Turter SandvoldNydalens SK13.48
131410Thomas SchiveOK Moss13.50
Håkon GimseHeming/Njård13.52
153993Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL13.54
147401Erlend Søbye GrønvoldPorsgrunn OL13.56
141685Øystein StorsveenLøten OL13.58
160425Morten BujordetKristiansand OK14.02
123800Tore Rud-JohansenLillehammer OK14.04
158397Andreas StenerudOL Tønsberg og omegn14.06
95272Vemund RønnebergKonnerud IL14.08
158400Johannes NarumHamar OK14.12
129118Ola KvisleAsker Skiklubb14.14
160416Håkon GodagerLøten OL14.16
144710Jørgen Sæternes UlvangSandnes IL (Finnmark)14.18
98535Magnus FarnesOL Tønsberg og omegn14.20
160981Fredrik DanielsenIL Tyrving14.22
86276Tormod Hovdenak StenersenOL Trollelg14.24
154049Eirik Skoglund GodalLillomarka OL14.26
159534Torkil Eide SolstadIL Tyrving14.28
124681Geir Inge KeiseråsIL Leik14.30
160977Jørgen Hjellup HorneIL Tyrving14.34
134869Jakob Skovly FjeldstadRingerike OL14.36
156787Isak BergsetIL Veten14.38
160815Lars Maukon MurenAsker Skiklubb14.40
121568Fredrik SteinsvikOL Tønsberg og omegn14.44
97992Bjørn LundanesEmblem IL14.46
114838Ola Bakke AashamarFlosta IL14.48
154253Oskar RøenVaregg Fleridrett14.50
158126Tommi LuchsingerKongsberg OL14.52
152699Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering14.54
123607Halvard KværnaØstmarka OK14.56
67421Brynjar Larssen BakkenLillehammer OK14.58
83134Hans Petter MathisenNTNUI15.00
156972Sjur HoviSkien O-klubb15.02
157073Anders BjergaardNydalens SK15.04
155829Carl Petter LyngenFrol IL15.06
127654Emil AhlbäckFossum IF15.08
146564Fredrik RaastadSkien O-klubb15.10
165388Martin RønningSPK Freidig15.12
88631Magne HagaRaumar Orientering15.16
160458Sindre SætherSPK Freidig15.18
141087Ivar LundanesFrol IL15.20
159508Morten Severin SaueIL Tyrving15.22
158030Petter JakolaBodø og Omegn IF Orientering15.24
160360Eskil Sande GullordGjø-Vard OL15.26
145310Sindre RønningTynset IF15.28
142773Jon Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK15.30
120989Vegard Blomseth JohnsenNTNUI15.32
142811Simen AamodtSandnes IL (Rogaland)15.34
160440Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg15.36
88629Håvard HagaRaumar Orientering15.38
132648Simen OlafsenSPK Freidig15.40
128414Sigurd RavnanOL Toten-Troll15.42
91166Petter Næss BjørgulHalden SK15.44
132619Sindre SandvenKongsberg OL15.46
152431Eskil KinnebergRaumar Orientering15.48
156962Martin VisterJärla Orientering15.50
165105Simen Jevne ArnesenHamar OK15.52
123908Yngve SkogstadFrol IL15.54
151138Borger MelsomFossum IF15.56
152466Jo Forseth IndgaardFrol IL15.58
119346Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett16.00
123574Mathias Stensland LillevoldÅs-UMB Orientering16.02
132080Mats NordbrødenJärla Orientering16.04
165100Dag LofthusLillehammer OK16.06
157070Nicholas OskarssonLillomarka OL16.08
144862Anders VisterIndre Østfold OK16.10

H21E1

5 820 m, 61 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Rune OlsenBækkelagets SK12.28
88366Simen RustadRaumar Orientering12.30
153641Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orientering12.32
151375Thomas Natvig ÅrstadNTNUI12.34
89871Sigurd HynneÅs-UMB Orientering12.36
157743Vegard Brun SagaGöteborg-Majorna OK12.38
157187Dag Steinar RagvinSkien O-klubb12.40
152463Sami HämälistöTurun Metsänkävijät12.42
Magnus JohanssonKristiansand OK12.44
156843Espen JakobsenNTNUI12.46
141052Lacho IlievHalden SK12.48
129576Martin HosetNTNUI12.50
123602Jan Tore LudvigsenNydalens SK12.52
89841David GottfridssonLillomarka OL12.54
82351Kristian DalbyHalden SK12.56
97446Magnus SvingheimRaumar Orientering12.58
79235Rasmus Korvald SkaareLillomarka OL13.00
152478Jeppe RuudBækkelagets SK13.02
159335Trygve OlsenNTNUI13.04
109295Gjermund GlesnesNydalens SK13.06
80535Tomas UdrzalWing OK13.08
92234Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK13.10
158615Christian Wiig BøenKristiansand OK13.12
153852Glenn Tore LølandSauda Orienteringsklubb13.14
165633Ola Marius PedersenÅs-UMB Orientering13.16
Mats DahlénKristiansand OK13.18
56921Erik AxelssonHalden SK13.20
95863Daniel MarstonBækkelagets SK13.22
129688Eirik RustadRaumar Orientering13.24
139494Simen SmestadÅs-UMB Orientering13.26
158112Eirik Kamstrup HovindRaumar Orientering13.28
145648Jostein NørbechIL Tyrving13.30
63697Ivar HaugenKristiansand OK13.32
143024Espen FiskumNTNUI13.34
125565Per Harald Havnen JohansenLillomarka OL13.36
79816Olav Johannes DeelstraNTNUI13.38
129538Per Øyvind SteneNydalens SK13.40
142856Eirik Martens SvensenKristiansand OK13.42
127289Kjell Arild KarlsenBækkelagets SK13.44
80391Håvard VassendenFrol IL13.46
14957Isak BergmanKristiansand OK13.48
138202Øyvind StoksethHalden SK13.50
63343Mikkel LundBækkelagets SK13.52
157774Magne DæhliHalden SK13.54
85008Audun Bjerkreim NilsenKristiansand OK13.56
123585Mattias KarlssonBækkelagets SK13.58
158399Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL14.00
129579Andreas HøyeKristiansand OK14.02
159517Jim Øystein NybråtenIL Tyrving14.04
139397Marius BjuganHalden SK14.06
139661Torbjørn SagbergIL Tyrving14.08
78373Øystein SørensenBækkelagets SK14.10
150406Bjørn EkebergIL Tyrving14.12
157488Jostein AndersenKristiansand OK14.14
152464Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL14.16
144277Øyvind HelgerudHalden SK14.18
152606Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering14.20
141086Ulf Forseth IndgaardFrol IL14.22
152512Audun WeltzienIL Tyrving14.26
160833Håvard LucasenÅs-UMB Orientering14.28
152391Carl Waaler KaasBækkelagets SK14.30

H21E2

5 170 m, 57 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Stein Vidar ThunKlæbu IL12.15
86962Jostein Bø FløystadNTNUI12.17
139743Frode KonstIL Tyrving12.19
86274Håvard BergetNTNUI12.21
79826Morten FismenNydalens SK12.23
83152Halvor Eid NielsenNTNUI12.25
123587Martin IvarssonIL Tyrving12.27
69099Lars Martin HafstadByåsen IL12.29
158864Sondre Sande GullordNTNUI12.31
123593Mathias BenjaminsenLillomarka OL12.33
123598Matthias GilgienIL Tyrving12.35
92138Timo BakkenModum OL12.37
61471Håkan ErikssonMalungs OK12.39
132970Bjørn Tore MathisenNTNUI12.41
112914Morten Urdal BakkeKongsberg OL12.43
123578Snorre HansenByåsen IL12.45
92300Erling GrammeltvedtNTNUI12.47
160942Espen KristiansenVaregg Fleridrett12.49
153897Johan MichelsenNydalens SK12.51
160828Øyvind EngerNTNUI12.53
123605Jonas BirgersonMalungs OK12.55
159002Marius ØieLøten OL12.57
116567Mikal Brastad LarsenKristiansand OK12.59
70638Eirik WatterdalBækkelagets SK13.01
145374Niklas ProforsVaregg Fleridrett13.03
161007Geir HoffIL Tyrving13.07
128477Jørgen FrøydNydalens SK13.09
86967Øivind Thorvald Due TrierOslostudentenes IK13.11
91564Sverre Haug LindsethNTNUI13.13
159327Henrik Drange RuudAsker Skiklubb13.15
89498Trygve TømtaRaumar Orientering13.17
305546Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL13.19
160832Stian Alexander GrannNTNUI13.21
129498Kenneth BuchHalden SK13.23
155084Kim André SveenHadeland OL13.25
131266Marius WikstrømVang OL13.27
62215Magnus OmbustvedtÅs-UMB Orientering13.29
152392Eivind TonnaLillomarka OL13.31
69062Anders EinumNTNUI13.33
128400Einar TommelstadNydalens SK13.35
113193Asbjørn BygglandBø OL13.37
136566Henning SpjelkavikIL Tyrving13.41
148156Simen Eivindson HaugbergNydalens SK13.43
118722Kenneth BilstadVang OL13.47
136568Alf Johan LimaGanddal IL13.49
144358Martin SchälliBækkelagets SK13.51
92403Erlend Moster KnudsenVaregg Fleridrett13.53
66754Roar SkulbørstadOL Trollelg13.55
132972Sindre Jansson HaverstadNTNUI13.57
129737Ove SætraAsker Skiklubb13.59
157999Andreas JohanssonBækkelagets SK14.01
152098Sjur Messel NafstadNTNUI14.03
132861Petter HallerbyLøten OL14.05
132821Ståle GjelstenNTNUI14.07
60662Johan Asphjell BjørnaasFrol IL14.09
145792Per WiréhnByåsen IL14.11
158089Fredrik EliassonHalden SK14.13

Annonser

IOF Eventor