Norsk Orientering

Startliste for KM mellom Hordaland (HOK-rankingfinale 2016)

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellom Hordaland (HOK-rankingfinale 2016)
Arrangørorganisasjon: IL Gular
Dato: lørdag 3 september 2016

D17- (KM-klasse)

2 900 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
39Dagrun Daltveit SlettebøFana IL13.08
40Mariell ArntzenGneist, IL13.10
41Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett13.12
42Ann-Elin BendiksenFana IL13.14
43Linda RykkjeStord Orientering13.16
44Ida Johanne AadlandSamnanger IL13.18
45Kirsti LysakerFana IL13.20
46Valentina DimitrovaGneist, IL13.22
47Christiane TrösseVaregg Fleridrett13.24
48Kristine GrønlundFana IL13.26
49Tonje Aasheim NymarkAskøy OL13.28
51Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett13.32
52Annemarie B: AarnesFana IL13.34
53Karianne StrømmeTIF Viking13.36
54Runa AlmelandFana IL13.38
55Randi HoleBergens TF13.40

H17- (KM-klasse)

3 700 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett13.06
7Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett13.12
8Andreas GrønbechAskøy OL13.14
9Ketil DøskelandFana IL13.16
10Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett13.18
11Göran WinbladRehns BK13.20
12Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett13.22
13Per Arne AadlandSamnanger IL13.24
14Bjørn Johannessen FieldGneist, IL13.26
15Anders Tønnessen RødFana IL13.28
16Magne KnudsenGneist, IL13.30
18Sveinung RykkjeStord Orientering13.34
19Tore NymarkAskøy OL13.36
20Kjetil DammTIF Viking13.38
21Jakob EiknerFana IL13.40
22Oskar RøenVaregg Fleridrett13.42
23Jan KocbachFana IL13.44
24Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett13.46
25Andreas G: PoldenGneist, IL13.48
27Ronny RykkjeVaregg Fleridrett13.52
28Bjart Are HellenTIF Viking13.54
29Knut UtneFana IL13.56
30Trond DøskelandFana IL14.21

D15-16 (KM-klasse)

2 100 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80Annie MyhreStord Orientering13.00
83Tora Aasheim NymarkTIF Viking13.06
84Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett13.08
85Mari Strømme LidTIF Viking13.10
86Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular13.12
87Ingunn Torød BusetGneist, IL13.14

H15-16 (KM-klasse)

2 400 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
60Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett13.57
64Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett14.05
65Scott JuvikIL Gular14.07
66Kristian RykkjeVaregg Fleridrett14.09
67Mads Jørgen SkageGneist, IL14.11
68Stian RykkjeStord Orientering14.13
69Andreas NysæterBergens TF14.15
70Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular14.17

D13-14 (KM-klasse)

1 700 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
93Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular13.06
94Tuva LilletvedtFana IL13.08
95Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett13.10

H13-14 (KM-klasse)

1 700 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
103Ulrik HellenTIF Viking13.20
104Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett13.22
106Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett13.26
107Birk Bell LysakerFana IL13.28
108Erik BohneVaregg Fleridrett13.30
109Andreas DaleBergens TF13.32
111Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb13.36
112Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett13.38

D11-12

1 300 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
135Hedda Erica EikangerGneist, IL13.10
136Iris SkageGneist, IL13.12

H11-12

1 300 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
137Brage Bell LysakerFana IL13.14

D50-

2 100 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
303Siren GreveBergens TF13.20
304Turid TangenOs Orienteringsklubb13.22
305Nina SoligardBergens TF13.24
306Torild MyrliTIF Viking13.26
307Berit HegdalBergens TF13.28
308Ingrid SandvollGneist, IL13.30
309Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb13.32
310Astri Ese HoleBergens TF13.34
311Anne Kjersti DaltveitFana IL13.36
312Siren HoplandGneist, IL13.38
313Lise ChristensenTIF Viking13.40

H50-

2 400 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201Erik Serck-HanssenTIF Viking13.15
202Bjørn L: BasbergVaregg Fleridrett13.17
204Tord Bell MykingFana IL13.21
205Erling StrandBergens TF13.23
206Ørjan Eirik ValestrandFana IL13.25
207Bjørn-Inge SkageGneist, IL13.27
208Sigurd EiknerFana IL13.29
209Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett13.31
210Torgeir StrandFana IL13.33
211Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett13.35
212Bjørn HøllelandFana IL13.37
213Tommy SævareidOs Orienteringsklubb13.39
214Matti TorgersenBergens TF13.41
215Atle BergsethVaregg Fleridrett13.43
216Roald LaurantsenGneist, IL13.45
217Øistein BøeFana IL13.47
218Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett13.49
219Øistein PaulsenBergens TF13.51

D70-

1 700 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
116Marie HerigstadOs Orienteringsklubb13.44
117Bjørg KocbachBergens TF13.46

H70-

2 100 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
318Dagfinn HoleBergens TF13.48
319Per VoldFana IL13.50
321Per Olaf TangenFana IL13.54
322Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking13.56
323Magne RaadalFana IL13.58
324Per HauglandÅrstad IL14.00
325Axel IngvaldsenTIF Viking14.02

D17-AK

2 100 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
327Agnete SkogAskøy OL14.06
330Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett14.12
331May-lill DammTIF Viking14.14
332Lise Balestrand GrønbechAskøy OL14.16

H17-AK

2 400 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
223Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett14.02

D/H-10

1 300 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
132Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett13.04

D/H17-C

1 300 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
145Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett13.30
146Anette StrandBergens TF13.32
147Vibeke NymoVaregg Fleridrett13.34

D/H-10N

1 300 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
153Kirill EikangerGneist, IL12.06
154Tonje RykkjeStord Orientering12.08
155Sofia Daltveit SlettebøFana IL12.10
156Andreas Strømme LidTIF Viking12.12
157Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett12.14
158Josefine BlomquistBergens TF12.16

D/H11-12N

1 300 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
162Amanda Daltveit SlettebøFana IL12.24
163Helene NysæterBergens TF12.26

D/H13-16N

1 300 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
105Jonas BrackeTIF Viking13.24

B-åpen

1 700 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
125Nina GogaBergens TF14.02
126Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb14.04
127Kjell SkageGneist, IL14.06
128Inger BjergaVaregg Fleridrett14.08
129Karianne AlsakerÅrstad IL14.10

Annonser

IOF Eventor