Norsk Orientering

Startliste for Kretsmesterskap Lang

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsmesterskap Lang
Arrangørorganisasjon: Mellembygd OL
Dato: lørdag 27 august 2016

N-åpen

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
Dina BratlieIL BUL-Tromsø
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø
Helene Maria JohannessenBjerkvik IF
Valdemar Kvaal KarlsenStorsteinnes IL
Vilmar Kvaal KarlsenStorsteinnes IL
Ella N. LundamoMellembygd OL
Lise MarcussenHarstad OL
Marco WinterStorsteinnes IL
Øyvind JohannessenBardu IL

D 11-12

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Klara GraversenIL BUL-Tromsø
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø
Mia Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø

D 13-14

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Hanne MarcussenHarstad OL

D 15-16

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø
Idunn StrandIL BUL-Tromsø

D 17-C

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ida Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø

D 21-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Liv-Iris SørgårdØverbygd IL
Anne UrsetIL BUL-Tromsø
Margrete GaskiBardu IL

D 40-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Elin Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
Gro Kari Hvideberg HansenMålselv IL
Anne Birgitte JensenIL BUL-Tromsø
Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø
Bodil Brun MarcussenHarstad OL

D 50-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL
Kari LofthusIL BUL-Tromsø

D 60-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Åse FlydalIL BUL-Tromsø
Guri LøkseSørreisa OL
Halldis ValestrandIL BUL-Tromsø

D 70-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Anne-Marie PedersenBjerkvik IF

H 11-12

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Liam Løvlund TroyNordreisa IL

H 13-14

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Oskar JohannessenBjerkvik IF
Jon MarcussenHarstad OL
Henning StrandIL BUL-Tromsø
Martin Biribakken StrandStorsteinnes IL
Hans UrsetIL BUL-Tromsø

H 15-16

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø
Henrik JohannessenBjerkvik IF
Jacob MeldgaardIL BUL-Tromsø
Vegard StangnesOK Silsand

H 17-20

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
Erling StangnesOK Silsand

H 21-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Håvard Krey HansenOK Silsand
Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø
Thomas JohnsenIL BUL-Tromsø
Geir MoholdtIL BUL-Tromsø
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø

H 40-

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø
Ola BratlieIL BUL-Tromsø
Håkon BrynjulfsenOK Silsand
Aslak FuglestadMellembygd OL
Rune GraversenIL BUL-Tromsø
Espen JohannessenBjerkvik IF
Ottar K KvaalStorsteinnes IL
Dag MarcussenHarstad OL
Øyvind UndstadIL BUL-Tromsø

H 50-

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Jonny I HansenIL BUL-Tromsø
Svein Harald HansenOK Silsand
Bengt HaugenIL BUL-Tromsø
Hans-Martin VaengSørreisa OL
Atle IversenIL BUL-Tromsø
Jon Helge VaengSørreisa OL

H 60-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Roar FlydalIL BUL-Tromsø
Bård JørgensenIL BUL-Tromsø
Gunnar KvaalStorsteinnes IL

H 70-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Jan LøvlundNordreisa IL

H 80-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Gerhard BrandseggIL Kampen

Annonser

IOF Eventor