Norsk Orientering

Startliste for NM Sprint Finaler

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM Sprint Finaler
Arrangørorganisasjoner: Samnanger IL / Varegg Fleridrett
Dato: lørdag 7 mai 2016

D17-18 Finale

3 040 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501Line SølbergOL Trollelg14.31
502Maria PrestbøenSandefjord OK14.32
503Ingvild C. FleisjeLillomarka OL14.33
504Ella Arentz HagenSandefjord OK14.34
505Maiken Økern HågårdKonnerud IL14.35
506Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)14.36
507Thea Sildnes BaklidKonnerud IL14.37
508Åshild Faller RåheimFet OL14.38
509Kristina VollHaugesund IL Orientering14.39
510Thea DyrkornEiker OL14.40
511Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK14.41
512Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK14.42
513Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett14.43
514Tonje Aasheim NymarkAskøy OL14.44
515Ingvil AhlsandNydalens SK14.45
516Margrethe WisløffAsker Skiklubb14.46
517Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering14.47
518Aurora MoholthKongsberg OL14.48
519Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb14.49
520Malin SandstadFreidig14.50
521Synne StrandAsker Skiklubb14.51
522Vera MelkildFreidig14.52
523Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)14.53
524Ane DyrkornEiker OL14.54
525Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)14.55
526Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb14.56
527Anine LomeHamar OK14.57
528Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK14.58
529Ragnhild EideByåsen IL14.59
530Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF15.00

D19-20 Finale

3 040 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
301Maren GrandeFrol IL15.41
302Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering15.42
303Nina Asheim BirkelandHalden SK15.43
304Evine Westli AndersenLøten o-lag15.44
305Åshild KolstadFreidig15.45
306Ragnhild HjermstadFossum IF15.46
307Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL15.47
308Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering15.48
309Julie HjortlandLarvik OK15.49
310Kristin Helland-HansenIL Tyrving15.50
311Åsne Skram TrømborgKongsberg OL15.51
312Marte Hoff HagenNTNUI15.52
313Frida SætherFreidig15.53
314Tonje VassendFossum IF15.54
315Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL15.55
316Emma ArnesenByåsen IL15.56
317Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb15.57
318Ingrid LundanesEmblem IL15.58
319Ingeborg EideByåsen IL15.59
320Anine AhlsandNydalens SK16.00

D21 Finale

3 480 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett16.31
102Audhild Bakken RognstadNTNUI16.32
103Karen Oline KolstadFreidig16.33
104Linn HokholtNTNUI16.34
105Emilie Westli AndersenLøten o-lag16.35
106Marion HuberNydalens SK16.36
107Kine Hallan SteiwerHalden SK16.37
108Sigrid AlexandersenFossum IF16.38
109Lone BrochmannBækkelagets SK16.39
110Kristine FjellangerNTNUI16.40
111Emma JohanssonFredrikstad SK16.41
112Ingjerd MyhreKongsberg OL16.42
113Kine GulliksenBækkelagets SK16.43
114Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK16.44
115Jo ShepherdHalden SK16.45
116Siri UlvestadNydalens SK16.46
117Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK16.47
118Andrine BenjaminsenLillomarka OL16.48
119Anne M Hausken NordbergNydalens SK16.49
120Marianne AndersenKristiansand OK16.50

H17-18 Finale

3 480 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
401Anders HagaRaumar Orientering15.06
402Trygve Kristoffer LøvliHalden SK15.07
403Håkon KornmoPorsgrunn OL15.08
404Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett15.09
405Tord StrandKongsberg OL15.10
406Hallvard Arntzen FossSandefjord OK15.11
407Kjetil MølnvikFreidig15.12
408Oskar Spets StorhovFreidig15.13
409Mathias VindalFreidig15.14
410Bjørn Anders FlågenHeming Orientering15.15
411Einar EkelandOddersjaa SSK15.16
412Marius PyttenKristiansand OK15.17
413Lukas LilandNydalens SK15.18
414Even-Johan KaspersenMo OK15.19
415Joar OldernesLillomarka OL15.20
416Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn15.21
417Oscar LyngenFrol IL15.22
418Erlend Kvittum NytrøenTynset IF15.23
419Sebastian DalandKristiansand OK15.24
420Erling HjermstadFossum IF15.25
421Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK15.26
422Petter Vangen LunåsmoTynset IF15.27
423Tobias KristensenLarvik OK15.28
424Styrk Hundseid KamsvågFossum IF15.29
425Einar MelsomFossum IF15.30
426Håvard EidsmoFreidig15.31
427Alex CarcasHalden SK15.32
428Elias JonssonNydalens SK15.33
429Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett15.34
430Jørgen BaklidKonnerud IL15.35
431Kasper FosserHeming Orientering15.36

H19-20 Finale

3 480 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201Peter NordbrødenHalden SK16.06
202Herman Aarstrand KirsteSkien OK16.07
203Matias Hodne HanischKristiansand OK16.08
204Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg16.09
205Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering16.10
206Øyvind WiggenByåsen IL16.11
207Stian SundsvikFrol IL16.12
208Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn16.13
209Oskar StørmerFossum IF16.14
210Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI16.15
211Olai Stensland LillevoldFossum IF16.16
212Henrik EijsinkNydalens SK16.17
213Johannes Bakke AashamarKristiansand OK16.18
214Karl FremstadHalden SK16.19
215Steinar KollerudLillomarka OL16.20
216Audun HeimdalKonnerud IL16.21
217Elias T. MølnvikFossum IF16.22
218Håkon Raadal BjørloHalden SK16.23
219Vegard Jarvis WestergårdHalden SK16.24
220Dag BlandkjennKristiansand OK16.25

H21 Finale

3 880 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Carl Petter LyngenFrol IL16.56
2Felix BreitschädelBækkelagets SK16.57
3Mattis HoltFreidig16.58
4Vegard DanielsenKristiansand OK16.59
5Anders Felde OlaussenHalden SK17.00
6Sverre Waaler KaasNydalens SK17.01
7Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett17.02
8Mathias NipenIL Tyrving17.03
9Håvard HagaNydalens SK17.04
10Nicholas OskarssonLillomarka OL17.05
11Borger MelsomFossum IF17.06
12Anders VisterNydalens SK17.07
13Jonas Klausen EspedalNTNUI17.08
14Simen Jevne ArnesenVaregg Fleridrett17.09
15Matthew SpeakeLillomarka OL17.10
16Ulf Forseth IndgaardFrol IL17.11
17Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL17.12
18Hans Petter MathisenFredrikstad SK17.13
19Sindre Østgulen DeiszNTNUI17.14
20Mattias KarlssonFredrikstad SK17.15
21Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg17.16
22Tim RobertsonFossum IF17.17
23Andreas RüedlingerHalden SK17.18
24Emil AhlbäckFossum IF17.19
25Sindre JohannessenFreidig17.20
26Simen AamodtNTNUI17.21
27Emil WingstedtHalden SK17.22
28Bojan BlumensteinNydalens SK17.23
29Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett17.24
30Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK17.25

Annonser

IOF Eventor