Norsk Orientering

Startliste for Blodslitet - NM resultater finnes i egen PDF

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet - NM resultater finnes i egen PDF
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 22 oktober 2016

D 17-18 E

11 700 m, 56 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
601197990Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF12.15
602195757Anine LomeHamar OK12.15
603215533Synne StrandAsker Skiklubb12.15
604199600Ragnhild EideByåsen IL12.15
605180221Ane DyrkornEiker OL12.15
606203655Maiken Økern HågårdKonnerud IL12.15
607159550Malin SandstadFreidig12.15
608220844Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)12.15
609199374Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK12.15
610196849Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK12.15
611224142Ella Arentz HagenSandefjord OK12.15
612224532Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK12.15
613186139Maria PrestbøenSandefjord OK12.15
614500914Tonje Aasheim NymarkAskøy OL12.15
615181468Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)12.15
616500313Margrethe WisløffAsker Skiklubb12.15
617188972Ingvil AhlsandNydalens SK12.15
618208746Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK12.15
619181872Thea DyrkornEiker OL12.15
620195923Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett12.15
621193045Silje HaugeHisøy OK12.15
622500116Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK12.15
623219876Maria ErikssonEds SK12.15
624190660Anne Willkommen EikenKongsberg OL12.15
625183300Ingvild C. FleisjeLillomarka OL12.15
626190570Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss12.15
627187187Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering12.15
628501590Oda SikkelandIL Tyrving12.15
629170486Nora Marie wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering12.15
630180242Julie NærestadVegårshei IL12.15
631203458Emilie WestinPorsgrunn OL12.15
63291574Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering12.15
633194816Karoline AuneHalden SK12.15
634196743Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)12.15
635195885Marit Melby JacobsenLardal OL12.15
63662682Ida AurebekkKristiansand OK12.15
637192920Julie Roll TørnqvistFana IL12.15
638500915Ellen Marie AriansenLillomarka OL12.15
640188758Ida Johanne AadlandSamnanger IL12.15
641204761Nora TorgersenHalden SK12.15
642183671Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK12.15
643206503Agnes Irene LongfjeldModum OL12.15
644207659Anine HallénNydalens SK12.15
645170781Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL12.15
646224227Guro Skari BergerLillehammer OK12.15
647203612Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL12.15
648202159Johanne Øderud VatneBækkelagets SK12.15
649205915Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL12.15
65098291Emma HållströmGävle OK12.15
651179081Hanna HänströmTäby OK12.15
652410011Lucy HainesAIRE GB12.15
653219127Moa WestbladOK Ravinen12.15
654219215Saga SanderOK Milan12.15
655183250Rebecca WaldenfjordJärfälla OK12.15
65697194Ronja JungåkerOk Kåre12.15
657204666Åse BergmanNydalens SK12.15

D 19-20 E

13 100 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
701199727Ingeborg EideByåsen IL11.45
702227488Anine AhlsandNydalens SK11.45
703154845Ingrid LundanesEmblem IL11.45
704157480Ragnhild HjermstadFossum IF11.45
705180127Åsne Skram TrømborgKongsberg OL11.45
706501130Evine Westli AndersenLøten o-lag11.45
707196727Marie OlaussenFredrikstad SK11.45
708182129Åshild KolstadFreidig11.45
709220649Aleksandra HornikOK Kolmården11.45
710160101Maren GrandeFrol IL11.45
711220799Kristin Helland-HansenFossum IF11.45
712207629Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)11.45
713180239Siri MoholthKongsberg OL11.45
714218922Elin PetterssonIFK Göteborg11.45
715219073Arianna TauferNydalens SK11.45

D 21-E

16 200 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
401500293Anne M Hausken NordbergNydalens SK12.00
402500306Ida Marie Næss BjørgulHalden SK12.00
403159016Kine GulliksenBækkelagets SK12.00
40490516Hollie OrrHalden SK12.00
405212749Karen Oline KolstadFreidig12.00
406208169Kristine BergliaEiker OL12.00
407206420Siri UlvestadNydalens SK12.00
408183853Betty Ann Bjerkreim NilsenIL Tyrving12.00
409184340Eva JurenikovaHalden SK12.00
410181542Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering12.00
411184264Marthe GløersenBækkelagets SK12.00
412152391Lene Godager KaasBækkelagets SK12.00
413206562Eirin Svanøe-HafstadFrol IL12.00
414192304Arntraut GötschIL BUL-Tromsø12.00
415182032Therese HaareKonnerud IL12.00
416209825Kamilla OlaussenFredrikstad SK12.00
417222114Fredrikke Nohr MothNTNUI12.00
418204574Malin SørensenNydalens SK12.00
419197974Louise OramBækkelagets SK12.00
420197922Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering12.00
42186844Maren KoplandModum OL12.00
422501095Pia Skyttersæter IversenHeming Orientering12.00
423223622Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK12.00
424193703Line Drange RuudRøyken OL12.00
425208108Hedvig ÅstebølNTNUI12.00
426209975Helen MartinsenIL Gular12.00
427208969Hanne Maria VisterOslostudentenes IK12.00
428204847Agnes LeoGöteborg Majorna OK12.00
430205608Emma BergmanGöteborg Majorna OK12.00
431200006Marte NarumNydalens SK12.00

H 17-18E

15 900 m, 82 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201195708Kasper FosserHeming Orientering11.30
202500003Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb11.30
203186037Håvard EidsmoFreidig11.30
204202201Lukas LilandNydalens SK11.30
205201651Jørgen BaklidKonnerud IL11.30
206190677Erling HjermstadFossum IF11.30
207227567Eirik Langedal BreivikNydalens SK11.30
208183652Einar MelsomFossum IF11.30
209195480Anders HagaRaumar Orientering11.30
210203274Elias JonssonNydalens SK11.30
2113498821Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK11.30
212215145Oskar Spets StorhovFreidig11.30
213197869Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK11.30
214174826Martin Borge HeirFossum IF11.30
215199496Styrk Hundseid KamsvågFossum IF11.30
216191070Trygve Kristoffer LøvliHalden SK11.30
217220800Olav Milian Schmitt GranHalden SK11.30
218181677Sebastian DalandKristiansand OK11.30
219197877Marius PyttenKristiansand OK11.30
220216933Tobias KristensenLarvik OK11.30
221222709Oscar LyngenFrol IL11.30
22297083Isac von KrusenstiernaOk Kåre11.30
223209873Bjørn Anders FlågenHeming Orientering11.30
225100024Simon ImarkTullinge SK11.30
226200717Einar EkelandOddersjaa SSK11.30
227194880Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn11.30
228219630Victor ImarkTullinge SK11.30
229209840Sturla FrydenlundSturla, IF11.30
230211357Kjetil MølnvikFreidig11.30
23198524Jesper SvenskStora Tuna OK11.30
232203231Tarjei HoloFossum IF11.30
233201382Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb11.30
234203283Sindre R HoltHedrum OL11.30
235192295Vegard MyklemyrEiker OL11.30
236204540Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett11.30
237217107Anders HaugskottOL Trollelg11.30
238186941Hallvard Arntzen FossSandefjord OK11.30
239182025Lars SolliMo OK11.30
240177010Sam LunøeNydalens SK11.30
241222572Håkon KornmoPorsgrunn OL11.30
242184263Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn11.30
243197879Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF11.30
244226298Jostein TandbergNydalens SK11.30
245197767Per Ivar StoklandGanddal IL11.30
246203662Adrian OpheimFreidig11.30
247195770Erlend BrendstuenHalden SK11.30
248181256Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb11.30
249219300Audun Rognerud BøeFossum IF11.30
250199492Jørgen VisterHalden SK11.30
251205588Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett11.30
252221133Øyvind HjermstadFossum IF11.30
253153308Linus OlhansÅs-NMBU Orientering11.30
254500581Lavran ThorstensenOppsal Orientering11.30
255222149Simen BallangrudRaufoss IL Orientering11.30
256500550Håkon LundKongsberg OL11.30
257195884Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK11.30
258220801Knut KyrkjebøTIF Viking11.30
259188760Joar GjerdahlKonnerud IL11.30
260255Mathias HermstadFreidig11.30
261186287Vegard MyhreKristiansand OK11.30
262500286Bjørnar LøvliAsker Skiklubb11.30
263207830Alexander Skaug YtterbølHalden SK11.30
264219144Benjamin AasenSarpsborg OL11.30
265186841Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK11.30
266178360Henrik HaugKongsberg OL11.30
267219380Håvard Landro SvingheimKonnerud IL11.30
268183814Jens Didrik BergLarvik OK11.30
269192564Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK11.30
270159613Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF11.30
271181663Ole Martin EdstrømOppsal Orientering11.30
272195911Sander H. RogndokkenNydalens SK11.30
27395383Albin LarssonKatrineholms OK11.30
274100043Carl CarlssonNyköpings OK11.30
275219943Johan PerssonAttunda OK11.30
276183367Mads Møller SkaugOK Pan Århus11.30
277197734Marko Birk NielsenAalborg OK11.30
27898532Martin MörsellOk Kåre11.30
279218762Olof SkoglundKils OK11.30
280219261Rasmus Møller JessOK Linné11.30
281219104Simon SchusterIFK Lidingö SOK11.30
282219649Victor HelgessonHestra IF11.30
283219616Viktor WassénVänersborgs SK11.30

H 19-20E

17 800 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501183721Audun HeimdalKonnerud IL11.00
502196772Olai Stensland LillevoldFossum IF11.00
503182103Håkon Raadal BjørloHalden SK11.00
504211647Elias T. MølnvikFossum IF11.00
505204644Vegard Jarvis WestergårdHalden SK11.00
506211281Karl FremstadHalden SK11.00
507197997Dag BlandkjennKristiansand OK11.00
508219443Håvard IrgensKristiansand OK11.00
509226304Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering11.00
510177948Henrik EijsinkNydalens SK11.00
511227726Erlend Nilsen SandnesEmblem IL11.00
512158637Matias Hodne HanischKristiansand OK11.00
513184944Peter NordbrødenHalden SK11.00
514194879Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI11.00
515191301Olav Andreas RemmenOL Trollelg11.00
5163621232Johannes Bakke AashamarKristiansand OK11.00
517500061Øyvind WiggenByåsen IL11.00
518188845Kristian Nilsen SandnesEmblem IL11.00
519179436Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg11.00
520214978Trygve HeggedalKongsberg OL11.00
521174869Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn11.00
522220179Anton ForsbergLånghundra IF11.00
523183908Ludvig RødnesOppsal Orientering11.00
524220919Sverre Bang StøengHamar OK11.00
525188688Ivar Jevne ArnesenHamar OK11.00
526207823Vegard Rønning HuberHamar OK11.00
527214979Are WigaardOppsal Orientering11.00
528202220Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett11.00
529222453Thomas TubbehaugenOK Moss11.00
530206962Amund HoelRaumar Orientering11.00
531195826Einar LundKongsberg OL11.00
53297206Amadeus HanssonGotlands Bro OK11.00
533220172Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL11.00
534220185Henry McNultyNTNUI11.00
535219128Jonas GustafssonOk Kåre11.00

H 21-E

24 500 m, 69 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1500297Olav LundanesHalden SK11.45
2500299Carl Godager KaasBækkelagets SK11.45
3500261Bjørn EkebergIL Tyrving11.45
4500302Magne DæhliHalden SK11.45
5500301Jon Aukrust OsmoenNTNUI11.45
6190906Ulf Forseth IndgaardFrol IL11.45
7500298Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL11.45
8200904Ivar LundanesEmblem IL11.45
9181232Anders NordbergNydalens SK11.45
10199998Borger MelsomFossum IF11.45
11180916Hans Petter MathisenFredrikstad SK11.45
12200090Nicholas OskarssonLillomarka OL11.45
13193877Bojan BlumensteinNydalens SK11.45
14216649Andreas SølbergOL Trollelg11.45
15200010Eirik Kamstrup HovindHalden SK11.45
16222454Markus HolterHalden SK11.45
17196740Håvard HagaNydalens SK11.45
18209926Anders VisterNydalens SK11.45
19232977Øystein SørensenNydalens SK11.45
20184414Gaute FriestadKristiansand OK11.45
21221058Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering11.45
22218989Fredrik BakkmanIFK Lidingö SOK11.45
23221215Sindre RønningNydalens SK11.45
24152512Espen Hultgreen WeltzienIL Tyrving11.45
25226172Sverre Waaler KaasNydalens SK11.45
26182081Anders Felde OlaussenHalden SK11.45
27170810Magnus SvingheimRaumar Orientering11.45
28160833Håvard LucasenFredrikstad SK11.45
29207699Rune NygaardIL Gular11.45
30219689Aapo AaltioOslostudentenes IK11.45
31200459Alan CherryNydalens SK11.45
32219774Albin AnderssonMarkbygdens OK11.45
33170605Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK11.45
34218617Bryan Russell-KeelyIFK Lidingö SOK11.45
35157187Dag Steinar RagvinBø OL11.45
36158530Emil GranqvistNTNUI11.45
37208695Emil JönssonIL Tyrving11.45
38184369Erik Feyling HaareKonnerud IL11.45
39187227Espen FiskumHalden SK11.45
40199298Henrik Rindom KnudsenOK Melfar11.45
41177530Håkon KindemNTNUI11.45
42184353Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK11.45
43401031Jan Harald BakkejordIL Gular11.45
44210130Jens RönnolsTäby OK11.45
45219192Jesper SjögrenHestra IF11.45
46192648Lukas PetersonIFK Umeå11.45
4779221Magnus HaakestadNittedal OL11.45
48219830Mark PurkisHalden SK11.45
49219244Martin AhlbergerHestra IF11.45
50208560Mikael OlaussonOslostudentenes IK11.45
51218757Nicolas SimoninIFK Lidingö SOK11.45
52218806Niklas GustafssonOK Tisaren11.45
5379508Ola SingsdalNTNUI11.45
54219717Pontus KarlssonMarkbygdens OK11.45
5567809Ralph StreetNydalens SK11.45
56179375Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK11.45
5762763Robert FredriksenNotodden OL11.45
58218796Samuel HedlundLånghundra IF11.45
59196759Sigurd Myhre AndreassenHalden SK11.45
60228081Simen BordalFossum IF11.45
61181970Simen A BjøringsøyNydalens SK11.45
62218788Simon HodlerIFK Mora OK11.45
63219631Simon JakobssonLånghundra IF11.45
64129604Tobias SvarerOK Pan Århus11.45
65203230Vegard LineNTNUI11.45
66217084Vetle ChristiansenBækkelagets SK11.45
6786967Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK11.45
68207805Øyvind HelgerudHalden SK11.45
69218801Martin LarssonHestra IF11.45

Annonser

IOF Eventor