Norsk Orientering

Startliste for OSI/GeoForm Rankingløp 12

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 12
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 15 juni 2016

Lang

6 000 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Rolv Anders SystadLyn07.52.46
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering08.53.11
Bjørn GrindeOslostudentenes IK16.17.53
Richard Zeiner-GundersenFossum IF16.25.20
Petter ChristensenVBIL16.35.52
Halvor AurmoHeming Orientering16.42.50
Håkon SagbergPrivat17.13.11
John Bjørnar BremnesIL GeoForm17.17.37
Bo EngdahlBrekke og Strand17.20.00
Are EriksenOslostudentenes IK17.32.30
Eskil HagenDVASK17.33.37
Vegard LineOslostudentenes IK17.38.18
Knut OnsagerIL GeoForm17.39.29
Ivar SeierstadIL GeoForm17.41.15
Lars Ivar AarsethFBI17.43.32
Håkon BuggePrivat18.00.18
Erik BorgIL Koll18.02.30
Harald Østgaard LundIL GeoForm18.06.13
Ivar-Kristian WaarumIL GeoForm18.07.28
Knut BårtveitBø OL18.13.25
Erlend GjestrudNotodden OL18.16.38
Nils Petter FremmingHeming Orientering18.23.38
Gløer WindsvoldSentrum OK18.30.23
Sindre SelvigNydalens SK18.34.07
Thomas NipenNydalens SK18.40.01
Guttorm EggeOslostudentenes IK18.47.21

Mellom

4 100 m, 58 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Hallvard FøllesdalOslostudentenes IK16.20.39
Harald RikheimRådtassene16.25.30
Per KaarbyFossum IF16.30.10
Birgit KorvaldNydalens SK16.34.23
Per JohansonFolkehelseinstituttet16.35.46
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering16.39.14
Hans-Henrik FremmingMeteorologen16.43.08
Roar SigurdsenRingnes BIL16.44.26
Ellen TurterNydalens SK16.44.57
Jarle NilsenSiemens16.46.30
Belinda RudsengenOslostudentenes IK16.53.31
Tor Olav HystadOslostudentenes IK17.01.12
Martin GranlySiemens Oslo17.03.32
Roar BjordalOppsal Orientering17.07.16
Jens HetlandNydalens SK17.10.14
Marie ArnebergKjelsås IL17.16.31
Anders HammerAker Solutions17.18.58
Svein JacobsenIL Tyrving17.19.09
Jacob DybwadHeming Orientering17.22.20
Ove MartinsenHauketo IF17.22.52
Lasse NatvigNTNU BIL17.29.15
Svenja KernstockVBIL17.29.31
Elisabeth ThorstensenLyn17.30.17
Stefan KernstockVBIL17.30.47
Terje UrfjellIL Imås17.31.39
Vilde BrabrandIL Imås17.31.44
Knut Anders LøkenFossum IF17.32.47
Sigbjørn ModalsliFossum IF17.34.00
Anne Marit BjergaardNydalens SK17.35.37
Pål W. HanssenBDO BIL17.37.48
Atgeir TakleNydalens SK17.44.07
Trude FixdalIL Koll17.45.23
Ingunn WeltzienIL Tyrving17.47.07
Odin GramstadVBIL17.47.31
Steinar SkoglundFossum IF17.55.07
Nina  SjueVBIL17.57.03
Gaute LangaasNydalens SK17.58.38
Siri UlvestadNydalens SK17.59.51
Lars OnstadOslostudentenes IK18.01.34
William OnstadOslostudentenes IK18.01.41
Kristin SletnerRøyken OL18.03.03
Jon FixdalIL Koll18.05.20
Christian Fredrik BorgIL Koll18.10.04
Jesper GraffIndre Østfold OK18.18.40
Brita SauarStatoil BIL18.20.20
Tobias DanielsenLyn18.21.53
Anne DanielsenNydalens SK18.23.54
Jan Fredrik HelgakerVBIL18.28.56
Ida Christine ParnemoOslostudentenes IK18.29.33
Per Morten LefdahlOEC18.31.22
Kristin Dale SelvigNydalens SK18.31.38
Elina ItkonenOslostudentenes IK18.31.48
Ida Marie WeltzienFana IL18.34.17
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering18.34.41
Magnus Eide FredriksenHeming Orientering18.36.04
Felix BreitschädelBækkelagets SK18.47.13
Louise OramNydalens SK18.47.40
Kjell MarksetIL Koll18.47.52

Kort

2 500 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ida EstenstadMelhus IL08.53.24
Magne GrandeFBI16.25.46
Knut Tore SolheimNydalens SK16.26.42
Eyvind AasIL GeoForm16.31.53
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK16.34.12
Tor OmmundsenVBIL16.38.09
Sigurd HaugerudIL GeoForm16.38.21
Knut HangeraasIL GeoForm16.40.02
Sturle HånesIL GeoForm16.47.29
Jon FanavollKamp/Vestheim IF16.48.38
Egil HusethKamp/Vestheim IF16.50.35
Gunnhild Nordgaard HermstadPrivat16.56.20
Kåre KnudsenIL GeoForm17.19.07
Alfred FidjePrivat17.23.06
Øyvind FidjePrivat17.23.51
Hildegunn DahlPrivat17.23.58
Rita BolstadIL GeoForm17.41.03
Kjetil JacobsenHamar OK17.48.19
Tom SletnerRøyken OL18.04.50
Lars ArnesenPrivat18.08.26
Kristin GoaMeteorologen18.27.51
Elena GrandNydalens SK18.37.11

Nybegynner

3 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Harald AulieIL Koll17.45.43

Annonser

IOF Eventor