Norsk Orientering

Startliste for OSI/GeoForm Rankingløp 10

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 10
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 1 juni 2016

Lang

6 100 m, 46 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Tor MellaOppsal Orientering16.12.13
Ivar RefslandUiO16.26.56
Johan SvedbergHeming Orientering16.31.28
Christian VogelsangNydalens SK16.48.40
Anders HammerAker Solutions16.51.17
Halvor AurmoHeming Orientering16.56.10
Mariken HomleidIL GeoForm17.01.51
John Bjørnar BremnesIL GeoForm17.10.24
Einar ThorstensenKamp/Vestheim IF17.16.12
Erling HålandVBIL17.18.30
Stefan KernstockVBIL17.20.41
Tore SagvoldenØstmarka OK17.21.38
Are EriksenOslostudentenes IK17.23.50
Svenja KernstockVBIL17.27.06
Jørgen Mathias NipenBækkelaget17.29.08
Bjørn GrindeOslostudentenes IK17.30.43
Stein BlomsethVålerenga17.32.36
Rolv Anders SystadLyn17.39.14
Richard Zeiner-GundersenFossum IF17.43.15
Lars ChristensenVBIL17.44.55
Petter ChristensenVBIL17.45.41
Rune RystadNydalens SK17.49.23
Haakon IngvaldsenIF KIF17.50.21
Håkon BuggePrivat17.57.06
Lars Ivar AarsethFBI18.12.11
Peder NatvigNorges Bank BIL18.12.44
Hallvard KorenOK Moss18.14.40
Knut OnsagerIL GeoForm18.15.36
Harald Østgaard LundIL GeoForm18.16.05
Lars Karelius NoerNRK18.16.35
Daniel FløtreKongsberg OL18.20.32
Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL18.20.58
Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät18.28.48
Erlend Nydal Asker Skiklubb18.28.51
Vegard LineOslostudentenes IK18.31.23
Erik StordalAsker Skiklubb18.32.32
Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF18.32.57
Knut BårtveitBø OL18.33.22
Tore KjølsethLundin18.34.22
Eskil ÅsmulOL Trollelg18.38.19
Stian  OverskeidIndre Østfold OK18.39.56
Tormod ØvergaardVestre Akers SK18.42.42
Gard LindsethNydalens SK18.45.14
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK18.45.47
Mikael OlaussonOslostudentenes IK19.01.59
Guttorm EggeOslostudentenes IK19.02.48

Mellom

4 200 m, 61 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Vigdis HobølOppsal Orientering16.12.04
Tor OmmundsenVBIL16.17.44
Knut Bjarne SætreBærum Kommune BIL16.19.21
Einar HemLillomarka OL16.33.16
Hallvard FøllesdalOslostudentenes IK16.33.43
Hans AugedalAsker Skiklubb16.34.41
Kåre KnudsenIL GeoForm16.37.47
Egil Reidar OsnesPrivat16.43.21
Per JohansonFolkehelseinstituttet16.44.18
Knut HangeraasIL GeoForm16.48.45
Jens HetlandNydalens SK16.52.44
Sigurd HaugerudIL GeoForm16.53.26
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering16.57.01
Tom EdvardsenIL Koll16.59.23
Esben BachOslostudentenes IK17.05.26
Erlend AamodtVBIL17.08.51
Ellen TurterNydalens SK17.09.40
Harald RikheimRådtassene17.09.52
Birgit KorvaldNydalens SK17.13.57
Tormod HegdalHeming Orientering17.16.23
Ole VignesIL GeoForm17.17.09
Vidar ElvekrokEiker OL17.17.43
Anne DanielsenNydalens SK17.17.58
Kjell MarksetIL Koll17.18.06
Øyvind FidjePrivat17.18.53
Richard BlomFBI17.19.11
Pål TerkelsenPrivat17.19.45
Per KaarbyFossum IF17.26.56
Runar MykletunPrivat17.27.32
Selma TonjerNydalens SK17.28.03
Olav NipenIL Tyrving17.28.17
Kari BjaalandOslo Kommune17.29.45
Majken KorsagerIL Koll17.31.05
Ida PresterudIL Koll17.31.34
Håkon SagbergPrivat17.33.03
Jarle NilsenSiemens17.33.23
Terje MathisenOpen iT17.42.03
Terje UrfjellIL Imås17.56.53
Nina  SjueVBIL17.57.16
Karen BjergaardNydalens SK17.57.23
Anne Marit BjergaardNydalens SK17.58.25
Christian GrotnesIL Tyrving17.59.25
Pål DahleOppsal Orientering18.02.43
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering18.04.15
Runa SkyttersæterHeming Orientering18.05.20
Jo Ulltveit-MoeIL Koll18.05.30
Roar BjordalOppsal Orientering18.07.41
Thomas ThorsenPrivat18.08.22
Øystein RodemNydalens SK18.13.32
Finn GangePrivat18.13.48
Vemund KongsnesØstmarka OK18.17.35
Preben von der Lippenorsk kulturråd18.18.25
Bjørn EgnerHeming Orientering18.23.44
Kristin Dale SelvigNydalens SK18.24.16
Jesper GraffIndre Østfold OK18.26.07
Roar NydalAsker Skiklubb18.33.53
Markus GladNydalens SK18.44.13
Trond HegnaAsker Skiklubb18.44.23
Sigbjørn ModalsliFossum IF18.45.19
Jan Fredrik HelgakerVBIL19.00.09
Peer StiansenNydalens SK19.24.38

Kort

2 400 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Per GjermoAsker Skiklubb16.22.20
Bernt TollefsenIL GeoForm16.27.21
Hans Petter JensenBygdøy IL16.27.50
Anne Chatrine VossIL GeoForm16.29.34
Anne SjønnesenNittedal OL16.30.42
Per HaugenLillomarka OL16.32.35
Kjetil JacobsenHamar OK16.35.24
Sturle HånesIL GeoForm16.35.56
Tom IbsenLommedalens IL16.36.23
Ørnulf FremmingMeteorologen16.38.52
Jan  HenriksenNILU16.45.23
Marianne Wright  PedersenKLP BIL16.47.56
Franciska PergerKLP BIL16.48.03
Bjørn LarssonLillomarka OL16.54.19
Egil HusethKamp/Vestheim IF17.01.20
Leif KorbølKamp Vestheim17.05.48
Fredrik KaltenbornKamp/Vestheim IF17.05.53
Magne GrandeFBI17.17.32
Odd FidjePrivat17.19.33
Alfred FidjePrivat17.19.41
Maren EdvardsenIL Koll17.23.01
Lars ArnesenPrivat17.27.42
Eilen Arctander VikIL Koll17.29.33
Øystein HellundPrivat17.32.53
Christine Rynning-TønnesenPrivat17.44.01
Anil DardaganOslostudentenes IK17.52.01
Inger Lise BjordalOppsal Orientering17.57.11
Lena EndresenIL Koll18.05.34
Per Ole MoenIL GeoForm18.09.11
Jonas AarsethFBI18.11.01
Anne NydalAsker Skiklubb18.33.39
Alexandra DevikOslostudentenes IK19.04.29
Lisbeth  SimonsenIL GeoForm19.22.58
Thomas RøgebergIL Koll19.37.34

Annonser

IOF Eventor