Norsk Orientering

Startliste for OSI/GeoForm Rankingløp 4

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 4
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 20 april 2016

Lang

6 200 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Tor MellaOppsal Orientering16.29.01
Richard Zeiner-GundersenFossum IF16.46.09
Bjørn GrindeOslostudentenes IK16.52.26
Johan SvedbergHeming Orientering17.10.47
Thomas SchiveBækkelagets SK17.11.49
Selma TonjerNydalens SK17.13.22
Lea Rebekka TonjerOslostudentenes IK17.14.04
Jens HetlandNydalens SK17.19.17
Marius BurmoPrivat17.19.40
Daniel FløtreKongsberg OL17.22.29
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL17.23.44
Anton PlaianAE consult17.28.43
Einar ThorstensenKamp/Vestheim IF17.33.57
Atle FossestølNittedal OL17.36.03
Haakon IngvaldsenIF KIF17.36.14
Are EriksenOslostudentenes IK17.37.15
Magnus Godaker- -17.46.51
Anders NilsenPoint Resources17.46.57
Erik HolterPrivat17.47.21
Per OsenStatoil Oslo BIL17.59.36
Knut OnsagerIL GeoForm18.00.51
Erik StordalAsker Skiklubb18.09.09
Terje UrfjellIL Imås18.12.38
Håkon BuggePrivat18.13.38
Per SchancheAsker Skiklubb18.23.18
Mikael OlaussonOslostudentenes IK18.24.22
Anders HammerAker Solutions18.28.49
Felix BreitschädelBækkelagets SK18.30.57
Espen WigaardOppsal Orientering18.32.57
Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL18.34.54
Per Øyvind SteneNydalens SK18.44.57
Jan KocbachFana IL18.46.50
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK18.54.50
Guttorm EggeOslostudentenes IK18.59.20
Holger SchlaupitzPrivat19.22.32

Mellom

4 100 m, 76 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Tor OmmundsenVBIL16.29.40
Kjersti ThoStabæk IF16.33.00
Ivar StrømstadRaumar Orientering16.37.18
Eyvind AasIL GeoForm16.38.04
Knut Anders LøkenFossum IF16.47.31
Ellen TurterNydalens SK16.48.18
Jon C. FougnerHeming Orientering16.48.50
Hans AugedalAsker Skiklubb16.49.27
Sharon BroadwellPrivat16.54.08
Thorbjørn BreistrandNydalens SK16.56.18
Hallvard FøllesdalOslostudentenes IK16.58.34
Eskil HagenDVASK17.00.03
Kjell MarksetIL Koll17.06.48
Birgit KorvaldNydalens SK17.08.47
Knut Erik ØstengenATN17.09.56
Franciska PergerKLP BIL17.13.25
Marianne Wright  PedersenKLP BIL17.13.35
Esben BachOslostudentenes IK17.16.54
Egil HusethKamp/Vestheim IF17.17.40
Håvard ChristiansenForsvarsbygg17.18.16
Øyvind GylverAsker Skiklubb17.19.23
Anne DanielsenLyn17.20.04
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb17.20.42
Hans-Henrik FremmingMeteorologen17.21.08
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering17.21.43
Øyvind FidjePrivat17.24.56
Vidar BerteigFossum IF17.26.19
Jarle NilsenSiemens17.27.01
Enikø BertalanAsker Skiklubb17.27.37
Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere17.27.53
Britta FismenFossum IF17.28.49
Marie ArnebergKjelsås IL17.29.30
Eirik TandrevoldFossum IF17.32.04
Anne Marit BjergaardNydalens SK17.34.26
Trude FixdalIL Koll17.37.03
Kjetil JacobsenHamar OK17.38.30
Morten KongsbergHöegh Sport17.43.03
Andre RøIL GeoForm17.47.32
Egil Reidar OsnesPrivat17.48.49
Ina WesterlundNydalens SK17.51.54
Veslemøy SolbergKonnerud IL17.53.44
Halvor MangsethOslostudentenes IK17.54.50
Maiken KorsagerIL Koll17.55.16
Per FosserIndre Østfold OK17.57.34
Emil ØstensenOslostudentenes IK17.58.54
Lars Erik GjeinFossum IF17.59.31
Sven OhrvikKonnerud IL18.00.20
Kristin GoaMeteorologen18.02.23
Håkon SagbergPrivat18.02.26
Lars BenestadGrane IL18.02.54
Håkon AmundsenDVASK18.04.13
Sunniva KvaløyPrivat18.04.39
Roar BjordalOppsal Orientering18.05.19
Vilde BrabrandIL Imås18.08.28
Jakob HaldorsenIL GeoForm18.09.18
Roar NydalAsker Skiklubb18.10.46
William OnstadKjelsås IL18.15.27
Lars OnstadOslostudentenes IK18.15.30
Bjørn Are KarlsonFossum IF18.18.06
Hanne Maria  VisterOslostudentenes IK18.24.21
Magne VollenOslostudentenes IK18.25.17
Fredrik SaugestadNydalens SK18.25.53
Toril HallanLillomarka OL18.26.01
Finn GangePrivat18.31.34
Øystein KildahlØstmarka OK18.32.23
Elisabeth ArvesenNydalens SK18.33.49
Jens Olav KløvrudLillomarka OL18.36.59
Torstein SchelleArmada18.37.55
Nils Petter FremmingHeming Orientering18.38.15
Odd Arne LianVeidekke18.43.34
Svein NygårdLillomarka OL18.47.28
Morten WettergreenØhil18.48.33
Karsten BorgeArmada18.49.32
Jon FredriksenFOBIL18.50.57
Jacob DybvadHeming Orientering19.02.52
Mons Chr. LøvfaldNydalens SK19.08.36

Kort

2 400 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Per  GjermoAsker Skiklubb12.44.51
Kåre KnudsenIL GeoForm16.27.04
Hasse BergstrømIL Tyrving16.35.18
Tor HenriksenÅrvoll IL16.37.27
Per JohansonFolkehelseinstituttet16.37.54
Jan  HenriksenNILU16.38.45
Arne Christian ScheieØstmarka OK16.39.50
Per HaugenLillomarka OL16.41.11
Svein JacobsenIL Tyrving16.43.13
Knut Tore SolheimNydalens SK16.50.26
Maren EdvardsenIL Koll16.51.05
Tormod HegdalHeming Orientering16.52.38
Kristin SletnerRøyken OL16.53.12
Tom IbsenLommedalens IL16.53.16
Tom SletnerRøyken OL16.53.40
Ørnulf FremmingMeteorologen16.55.06
Ingvald SevaldsonIL GeoForm16.56.25
Jon FossFriskis&Svettis16.59.15
Terje ThrondsenPecon17.07.35
Uno HanslienBilpost BIL17.09.41
Tor E. HenriksenLillomarka OL17.11.10
Vorin BottenOslostudentenes IK17.14.33
Fredrik KaltenbornKamp/Vestheim IF17.17.26
Lenny EnstrømOslostudentenes IK17.19.12
Arnfinn FøllesdalOslostudentenes IK17.20.16
Kirsti HolmboeIL GeoForm17.20.31
Odd FidjePrivat17.33.32
Alfred FidjePrivat17.33.39
Harald AulieIL Koll17.37.06
Mari MehlenIL GeoForm17.38.40
Knut HangeraasIL GeoForm17.39.04
Ludwig ProbstOslostudentenes IK17.40.45
Anne Lise OpsahlORKH17.45.44
Axel BoixOslostudentenes IK17.54.58
Lars ArnesenPrivat18.01.59
Lena HatlingÅrvoll IL18.02.44
Kathy KelleyIL GeoForm18.09.24
Anne NydalAsker Skiklubb18.10.43
Mai-Linn StomperudPrivat18.33.56
Alexander GaardendahlFearnsport18.44.16
Erik BorgIL Koll18.48.22
Christian Fredrik BorgIL Koll19.06.42
Martin Christoffer BorgIL Koll19.07.31

Annonser

IOF Eventor