Norsk Orientering

Startliste for Nordmarkskarusellen, løp 2, 2016. Kollhytta. Merket fra Sognsvann T-banestasjon

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Nordmarkskarusellen, løp 2, 2016. Kollhytta. Merket fra Sognsvann T-banestasjon
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: torsdag 26 mai 2016

D10-12N

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
109Marte SkirbekkHeming Orientering16.32.12
108SIgne Fluge UllebergHeming Orientering16.56.07
102Hanne Wærp HaugeNydalens SK17.36.24
106Astrid ReuschHeming Orientering17.36.30
101Eira Skaarer WiklundNydalens SK17.41.39
103Anna Elisabeth RyghHeming Orientering17.46.02
104Alma HoltenNydalens SK17.46.24
114Helle Boldingh DebernardKjelsås IL18.02.13
113Inka Marte Boldingh de BernardPRIVAT18.02.19
112Ingrid Weider EgnerHeming Orientering18.04.01
111Anne ØstvoldHeming Orientering18.19.06
107Celia Schmidt-CisternasIL Koll18.33.33
110Helena HalvorsenNydalens SK18.34.37
105Victoria LøvenskioldHeming Orientering18.52.25

D10-12

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
115Inga Skaarer WiklundNydalens SK17.41.49
120Julie RødstenHeming Orientering17.53.34
122Helene KristensenHeming Orientering18.00.23
116Penelope LeaNydalens SK18.13.36
121Josefine LydersenNydalens SK18.15.34
117Marie SaugestadNydalens SK18.21.56
118Vetle NorlingNydalens SK18.23.16
119Pauline MyklebustIL Koll18.30.46
123Johanne Terland GundersenHeming Orientering18.36.14

D13-14

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
124Maya Jones ArnesenHeming Orientering16.38.16
125Marlene JebsenHeming Orientering16.39.34
127Elise Wærp HaugeNydalens SK17.36.13
129Oda SørlieNydalens SK17.48.40
126Ida Marie FlågenHeming Orientering17.54.41
130Live ØstvoldHeming Orientering18.04.22
128Frida SolsrudNydalens SK18.23.26

D15-16

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
131Eline BryneHeming Orientering18.21.19

D17-34

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
135Johanna EriksonNydalens SK17.09.44
137Kristin SletnerRøyken OL17.17.45
136SIrkku JuntunenATU Kosice17.26.07
133Marie HoltenNydalens SK17.45.18
134Elina ItkonenATU Kosice17.45.45
132Hanne Maria VisterATU Kosice17.50.46

D35-44

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
138Line SommerfeldtOSLO Legevakt17.23.26
139Liv PaltielFolkehelseinstituttet17.35.24
140Audrun UtskarpenATU Kosice18.49.55

D45-49

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
141Birgitte BlindheimIkaalisten Nouseva-Voima16.36.27
142Hilde StåhlbrandKjelsås IL17.45.11
143Solveig BerganNydalens SK18.05.07

D50-54

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
147Gisela SundelinPRIVAT17.06.35
144Torunn Drage RotiFossum IF17.18.36
145Anne DanielsenNydalens SK17.48.50
146Wenche BjerkrheimFossum IF18.20.56

D55-59

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
148Sharon BroadwellFolkehelseinstituttet16.05.09
149Mari Birkeland LeholtMaris interiørhjelp og systue16.20.57

D60-64

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
151Elle MelbyeMellembygd OL16.13.21
150Aud GranIL Tyrving16.19.25
153Randi NilstadIL Tyrving16.27.50
152Toril EineFossum IF17.06.00
154Eilen Arctander VikIL Koll17.08.36

D65-69

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
155Nora UrsinBærum kom.16.18.38
156Sidsel Graff-IversenFossum IF16.26.10
157Aud I SpjelkavikFBI - Forskningsbedriftenes bedriftsidrettslag16.37.52

D70-74

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
158Brynhild FanuelsenFossum IF16.10.19
159Sidsel SandelienVegdirektoratets IF18.05.50

D75-79

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
161Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb16.22.03
160Unni Drage Aker Solutions17.13.41

D80-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
162Eva FixdalHeming Orientering16.45.14

H10-12N

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
170Jørgen ReuschHeming Orientering09.00.00
165Ludvig KristiansenHeming Orientering17.43.12
164Trygve GrønstadHeming Orientering17.44.12
169Einar ØstvoldHeming Orientering18.09.42
171Johan SkodvinHeming Orientering18.16.05
166ANdreas AspelundNydalens SK18.21.03
168Otto Ulltveit-MoeIL Koll18.29.27
167Jonas JohansenIL Koll18.29.37
163Martin Christopher BorgIL Koll18.35.02

H10-12

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
179Magnus Tandberg ØhrnIL Koll09.00.00
172Axel AaldeNydalens SK16.45.04
174Peter NorheimFossum IF18.22.30
176Trond HeløeHeming Orientering18.24.51
178Henrik Westtrym KarlsenKjelsås IL18.28.54
175Eirik SkoftelandIL Koll18.29.09
177Tobias LiumIL Koll18.31.46
173Johannes Salvesen LundeIL Koll18.32.47

H13-14

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
181Ferdinand FremmingHEMING/NJÅRD17.42.15
180Henrik ReuschHeming Orientering17.45.36
182Jonas AarsethNydalens SK18.11.51

H17-34

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
184Knut GjertsenAker Solutions17.01.31
186Lars Danielsen HolenMarkane IL18.14.08
185Vegard LineATU Kosice18.40.14
183Elling AsplinIL Koll19.01.16

H35-44

24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
210Fredrik LarsenIndre Østfold OK16.15.38
193Lars Christian BråtenHeming Orientering16.20.11
202Halvor AurmoHeming Orientering16.25.55
209Knut AaldeSweco BIL16.45.29
207Johan SvedbergHeming Orientering16.48.29
206Terje SekkelstedAker Solutions16.51.13
187Christian VogelsangNIVA16.57.50
205Marius BurmoPrivat17.00.54
195Peder NatvigNorges Bank BIL17.22.50
198Bjørn HaugeNydalens SK17.32.43
189Finn RyghNydalens SK17.36.17
197Andreas MedalenPRIVAT17.51.28
200Per Martin RørvikFBI - Forskningsbedriftenes bedriftsidrettslag17.55.55
204Atle PedersenReload18.16.44
196Trygve NilsenShell KlubbenBIL18.16.55
199Stian OverskeidIndre Østfold OK18.18.03
194Lars Karelius NoerNRK18.20.04
201Knut BårtveitBø OL18.22.57
203Michel DähnnNydalens SK18.24.43
208Karl Even RyghHeming Orientering18.26.06
192Per Kåre LimmesandBrekke & Strand Akustikk18.42.31
191Kristoffer JacobsenErnst&Young Oslo BIL18.43.01
188Erling SommerfeldtTUron metsænkævijæt18.46.41
190Per Øyvind SteneNydalens SK18.51.20

H45-49

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
214Ståle HeitmannFossum IF17.06.29
213Christian ReuschHeming Orientering17.52.30
212Anders FlågenHeming Orientering17.55.10
211Lasse ArnesenHeming Orientering18.16.20

H50-54

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
226Uno HanslienBilpost16.09.35
225Ivar RefslandUniversitetet Oslo16.21.40
216Johan LundeIL Koll16.56.24
221Rune TeiglandAAS-JAKOBSEN17.03.10
222Pål TherkelsenPrivat17.07.42
227Tore SivertsenKjelsås IL17.15.37
228Kjetil Sverdrup-ThygesonHelsingin Suunistajat17.21.44
218Nils Petter FremmingHeming Orientering17.42.13
224Bjørn Are CarlssonFossum IF17.52.07
229Jo Ulltveit-MoeIL Koll17.53.40
220Tore KjølsethLundin17.55.33
215Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL17.59.48
217Lars NordinBrekke og Strand18.04.57
223Lars KrügerGabler18.35.40
219Guttorm EggeATU Kosice18.47.43

H55-59

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
232Richard Zeiner-GundersenFossum IF16.00.11
239Jeppe HanssonFossum IF16.20.23
230Terje Wiig MathisenOpen iT16.21.08
245Finn GangePrivat16.46.56
241Richard BlomFBI - Forskningsbedriftenes bedriftsidrettslag17.03.58
243Hans Henrik FremmingHeming Orientering17.07.15
236Per KaarbyOvertoppen17.20.04
234Jan Olsen NytveitKjelsås IL17.21.11
237Per SchancheAsker Skiklubb17.31.59
233Per Morten LefdalOEC Consulting17.39.56
246Tov Arne BondalNotodden OL17.54.24
231Bjørn SolhjemHægland & Svanberg18.02.29
244Knut OnsagerIL GeoForm18.07.54
238Tormod Øvergaard Istone18.15.27
240Truls AngellLillomarka OL18.24.29
235Lasse NatvigNTNU BI18.34.29
242Knut Anders LøkenFossum IF18.37.36

H60-64

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
256Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering16.06.52
255Reidar VifstadIL Tyrving16.10.29
254Helge BjaalandMellembygd OL16.15.09
247Bjørn GrindeFolkehelsa16.16.52
253Per MagnusFHI16.50.12
252Jon FossFriskis&Svettis17.07.57
249Tom PettersenKPP/Runners17.16.12
251Stein MyhreOslo Sporveiers BIL17.36.44
257Morten MallAkwagroup18.18.30
248Are EriksenATU Kosice18.21.37
258Mathias MartinsenHeming Orientering18.22.41
250Bård NatvigUniversitetet i Oslo BIL18.31.22

H65-69

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
266Tom EdvardsenIL Koll16.20.18
263Knut G KarlsenOmega AS16.24.35
260Eldar BørsumBækkelagets SK16.32.41
268Bernt TollefsenIL GeoForm16.36.47
259Vidar BerteigEasyPetro16.52.35
265Per NermoCOWI BIL16.53.38
267Fredrik KaltenbornKamp/Vestheim IF16.55.48
261Egil HusethKamp/Vestheim IF16.58.15
262Reidar KierulfRKP17.05.20
264Fridulv SagbergFBI - Forskningsbedriftenes bedriftsidrettslag17.07.30

H70-74

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
279Arild BlyverketNydalens SK15.55.46
280Sigurd HaugerudIL GeoForm16.01.35
272Hasse BergstrømSki VG Skole16.28.20
278Bjørn SpjelkavikIL Tyrving16.36.20
277Tormod HegdahlHeming Orientering16.38.52
271Ivar StrømstadRaumar Orientering16.40.18
270Jon FærdenKolbotn og Skimt OL16.42.34
281Jørgen HolmboeHELSETILSYNET16.43.32
275Klaus EngenInnovasjon Norge16.54.46
273Knut MøgedalAker Solutions17.02.05
274Knut Tore SolheimNydalens SK17.55.20
276Bjørn SandelienVegdirektoratets IF18.00.47
269John Thomas PetersenNittedal OL18.09.53
282Dag Hauge JensenGjensidige18.22.48

H75-79

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
287Per Eric StåhlbrandIkaalisten Nouseva-Voima15.46.14
291Terje ChristiansenAlcatel Lucent BIL16.10.35
284Kåre KnudsenIL GeoForm16.12.37
290Annar BrustadNorges Orienteringsforbund16.14.02
288Svein F KvalheimOppegård17.17.56
286Bjørn GunnerødAsker Skiklubb17.22.59
289Per MeilandDnB NOR17.28.49
283Erling TidemannLommedalens IL17.38.35
285Jon C. FougnerFugro18.04.42

H80-

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
297Ingvald SevaldsonPermakem15.48.57
296Kjell H EriksenNorges Bank BIL15.58.37
299Kjell TeiglandØstmarka OK16.26.57
295Tor E. HenriksenLillomarka OL16.27.58
300Ole SannesLillomarka OL16.30.38
294Aage MellaØstmarka OK16.34.53
293Magne GrandeFBI - Forskningsbedriftenes bedriftsidrettslag16.43.12
292Tor DrageAker Solutions17.06.20
298Svein ForthunKolbotn og Skimt OL17.32.32
301Johan TheisenKLP FORSIKRING18.03.53

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
302Josefine RyghNydalens SK17.04.24

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
303Karine UllebergHeming Orientering17.01.10
304Wenting BjørsethATU Kosice17.26.36
305Ingrid HaugmoHeming Orientering18.43.27

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
307Per OngstadPRIVAT17.20.30
312Vorin BotnATU Kosice17.25.58
313Ingrid SkaarerGE-Healthcare BIL17.43.30
306Cecilie Wærp HaugeNydalens SK18.05.02
308Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL18.12.43
311Bjørn LydersenNydalens SK18.14.45
309Roger ØstvoldHeming Orientering18.20.08
310Christin VangenATU Kosice18.23.03

ÅE

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
316Kjetil JacobsenHamar OK16.22.43
322Siri SpjelkavikMeteorologen16.26.35
317Marte EdvardsenAquateam17.02.09
314Kimme ArnesenHeming Orientering17.13.06
318Ida PresterudIL Koll17.22.42
321Knut LangmarkIL Koll17.26.53
315Helene AkselsonNydalens SK17.31.01
319Kristin Brevik FormoIL Koll18.01.39
320Hanne Marte ØstvoldHeming Orientering18.09.30

ÅK

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
330Per AagaardHeming Orientering15.56.36
333Dag Rune VelleneNVE BIL16.20.22
327Lars Eirik EggenNydalens SK17.00.26
335Marte Vik EdvardsenIL Koll17.02.12
329Jarle NilsenSiemens17.11.54
332Andreas GudmundsetVIKing Fotballklubb17.12.57
336Anders DrageVIKing fotballklubb17.14.42
331Knut HaugeReady17.14.49
323Atgeir TakleGLT17.25.55
324Lars BenestadGrane IL18.12.02
326Christian HolstPRIVAT18.17.46
334Erlend GjestrudNotodden OL18.21.51
325Fredrik SaugestadNydalens SK18.22.13
328Ranveig Aas-HanssenBøler skole18.23.33

ÅM

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
340Per OsenStatoil Oslo BIL17.28.17
342Vilde Brabrand UrfjellIL Imås17.33.57
341Espen SOmmer VærlandPRIVAT17.34.04
339Gaute BerganNydalens SK18.02.35
338Åse BerganNydalens SK18.04.16
343Nils BerganNydalens SK18.06.32
337Petter Astrup ArnesenHeming Orientering18.15.20

Annonser

IOF Eventor