Norsk Orientering

Startliste for Sport8Serien løp 2

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8Serien løp 2
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: onsdag 11 mai 2016

N-åpen

1 750 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Hanna Gurine BerglandIndre Østfold OK18.00
2Thea Josefine SandbergHalden SK18.00
3Ella Elise OlsenHalden SK18.00
4Guro OttesenFredrikstad SK18.00
6Elias ThoresenHalden SK18.00
7Lineve Mathilde Liseth SkjelinHalden SK18.00
8Marius Selmer OlsenHalden SK18.00
9Caroline Svartedal AasenTrøsken IL18.00
10Aksel TorgersenHalden SK18.00
11Tuva FossaasGimle IF18.00
12Emma Nordlie MagnussenHalden SK18.00
13Maren Emine GlomsrudIndre Østfold OK18.00
14Johan Fredrik BraarudHalden SK18.00
16Signe KvalheimHalden SK18.00
18Alf Kristian HelleHalden SK18.00
19Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL18.00
20Philip Orud HovlandHalden SK18.00
21Charlotte Svartedal AasenTrøsken IL18.00
22Linus BjørkeHalden SK18.00
24Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL18.00
25Eilert KristiansenHalden SK18.00
26Agnes Steffensen JohansenGimle IF18.00
28Daniel SirnesHalden SK18.00
30Andreas TveterHalden SK18.00
58Emma BraathenTrøsken IL18.03
73Inger Anne BraarudHalden SK18.33

D -10

2 320 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
70Sigrid Schmitt GranHalden SK18.27
59Minna Sofie WingstedtHalden SK18.48

D 11-12

2 320 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
61Josefin EylertsenHalden SK18.09
63Emma Helene OlsenHalden SK18.13
65Sigrid HaugeSarpsborg OL18.17
66Maren HenriksenHalden SK18.19
68Helle KvalheimHalden SK18.23
69Elma Sagli GudimIndre Østfold OK18.25
72Mathilde FossaasGimle IF18.31
74Frida Hovgaard EisvangOK Moss18.35
77Vilde Hagen-TafjordHalden SK18.41
81Marie Lien BackstrømHalden SK18.49

D 13-14

2 800 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
146Nina PedersenSarpsborg OL18.34
148Synne Marie JenssenHalden SK18.38
149Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL18.40
152Ingrid Grønlund MoenGimle IF18.46
153Hedda Johanne Slang sunsetvikHalden SK18.48
154Elida Sagli GudimIndre Østfold OK18.50
155Alexandra AngvollFredrikstad SK18.52
156Sylvia DannevigHalden SK18.54
158Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL18.58
159Eline Signore MyhrvoldIndre Østfold OK19.00

D 15-16

3 360 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
100Aurora GjølsjøOK Moss18.35
102Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL18.39
103Lisa JenssenHalden SK18.41
104Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK18.43
106Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK18.47
107Marie HansenSarpsborg OL18.49
108Elisabeth BrækkeHalden SK18.51
109Karoline BjørnerødOK Moss18.53
110Hanna Lye MoumHalden SK18.55
112Hedda Raadal BjørloHalden SK18.59

D 17-20

3 860 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
120Karoline AuneHalden SK18.14
121Kristin OttesenFredrikstad SK18.16
123Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK18.20
125Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK18.24
126Nora TorgersenHalden SK18.26
128Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK18.30

H -10

2 320 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
34Anders Hovgaard EisvangOK Moss18.02
48Vilhelm SvarødHalden SK18.30

H 11-12

2 320 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
33Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL18.00
37Jonas OlaussenHalden SK18.08
40Ole Marius GlomsrudIndre Østfold OK18.14
41Alfred BjørnerødOK Moss18.16
46Herman Lien BackstrømHalden SK18.26
49Sondre LadimOK Moss18.32
53Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK18.40

H 13-14

2 800 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
129Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK18.00
130Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK18.02
132Martin BrækkeHalden SK18.06
133Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK18.08
134Sivert PoppeFredrikstad SK18.10
135Theodor LierIndre Østfold OK18.12
138Christopher LadimOK Moss18.18
139Jakob TorgersenHalden SK18.20
140Hans Matias GlomsrudIndre Østfold OK18.22
141Jonathan EylertsenHalden SK18.24
143Thomas BlomkvistFredrikstad SK18.28
144Frederic MathisenHalden SK18.30
145Odin SætherFredrikstad SK18.32

H 15-16

3 360 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
83Eirik BlågestadIndre Østfold OK18.01
86Sondre OttesenFredrikstad SK18.07
87Ole Øivind NorstedHalden SK18.09
88Runar Saur ModahlFredrikstad SK18.11
89Mats Andre NygårdIndre Østfold OK18.13
91Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OK18.17
92Niels Christian HellerudHalden SK18.19
94Vegar SkinneIndre Østfold OK18.23
96Eirik ImrikFredrikstad SK18.27
97Jonatan AuneHalden SK18.29
98Bendik EliassenFredrikstad SK18.31
99Christian BrynildsenHalden SK18.33

H 17-20

3 860 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
113Benjamin AasenSarpsborg OL18.00
115Erlend BrendstuenHalden SK18.04
117Alexander Skaug YtterbølHalden SK18.08
118Thomas TubbehaugenOK Moss18.10

D13-20C

2 320 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
60Mia Bohlin JønsbergGimle IF18.07
62Ingvild AgnaltTrøsken IL18.11
151Frøya MoenHalden SK18.44
80Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss18.47

H13-20C

2 320 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
35Hans Peder BerglandIndre Østfold OK18.04
38Kristian SletnerIndre Østfold OK18.10
47Sander BystrømIndre Østfold OK18.28
51Isak Juel FagermoenFredrikstad SK18.36
54Sebastian AustnebergIndre Østfold OK18.42
56Even StoreheierIndre Østfold OK18.46

Annonser

IOF Eventor