Norsk Orientering

Startliste for Foll-O-karusellen #3

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #3
Arrangørorganisasjoner: Bækkelagets SK / Ås IL
Dato: onsdag 8 juni 2016

D 11-12

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
197052Sofia MunkKolbotn og Skimt OL18.12.51
224151Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering18.12.58
209623Stella MunkKolbotn og Skimt OL18.13.07
197150Eline Heistø CarlsenKolbotn og Skimt OL18.13.09
212544Alva Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering18.20.16
212432Anna Tysse NakkimBækkelagets SK18.27.45
203663Malin SveenBækkelagets SK18.31.08
217731Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering18.39.27
97669Selma FeylingKolbotn og Skimt OL
97672Nellie PierreKolbotn og Skimt OL

D 13-14

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
178349Marthe LundqvistÅs-NMBU Orientering18.17.40
204411Celine YtternesKolbotn og Skimt OL18.39.24
211707Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL18.41.16
212466Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK19.15.23

D 15-16

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203312Ane Sofie KroghOppsal Orientering18.15.02
212721Linn Mei WaalerMåren OK18.17.13
192116Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL18.42.06

D 17-

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208746Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK18.17.46
228084Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering18.19.41
91574Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering18.24.11
192379Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering18.26.04
172352Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK18.26.53
96649Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering18.28.52
181542Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering18.30.58
159016Kine GulliksenBækkelagets SK18.38.15
202159Johanne Øderud VatneBækkelagets SK18.46.49
221436Vigdis HobølOppsal Orientering18.54.13
152391Lene Godager KaasBækkelagets SK19.00.22
180515Mila ZaharinovaOppsal Orientering

D 40-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203404Arnhild KroghOppsal Orientering18.16.10
79476Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering18.18.18
184147Linda FredhMåren OK18.21.08
501250Tove Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering18.27.25
95238Ingeborg ØderudBækkelagets SK19.10.30

D 50-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211629Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal Orientering18.07.22
400534Tove StrandMåren OK18.12.18
184221Torunn NordbøBækkelagets SK18.23.02
91550Maria TorgersenBækkelagets SK18.46.17
400598Grete BerntsenMåren OK

D 60-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206379Anne KaasaDriv IL18.02.44
400193Jessica KathleMåren OK18.04.06
165646Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL18.18.24
64308Siri Wilberg AabelBækkelagets SK18.19.33

D 70-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80459Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK18.22.42
221319Inger Lise BjordalOppsal Orientering18.30.14

H 11-12

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
193868Eivind VågsnesOppsal Orientering17.58.51
192432Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK18.12.30
191110Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering18.12.46
197114Fredrik Heistø CarlsenKolbotn og Skimt OL18.12.48
211957Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering18.15.50
192205Sondre OlaussenOppsal Orientering18.17.01
192134Ask OlaussenOppsal Orientering18.20.38
212042Nils NiklassonKolbotn og Skimt OL18.20.50
183906Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering18.22.53
212304Oskar HoltvedtBækkelagets SK18.22.59
211836Markus Megard GrønliKolbotn og Skimt OL18.23.44
212191Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering18.27.32
217834Linus Eggen VingeOppsal Orientering18.29.00
217720Jakob A. GjedeboOppsal Orientering18.31.30
89684Simen Rønning JohansenMåren OK18.38.54

H 13-14

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211576Magnus EndresenMåren OK18.12.54
197814Andreas GjetangerMåren OK18.30.43
184396Nils TveiteÅs-NMBU Orientering18.36.01
192756Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering18.37.08
221481Marlon RustadBækkelagets SK18.48.41
202160Lars Øderud VatneBækkelagets SK18.50.02

H 17-

19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500299Carl Godager KaasBækkelagets SK18.01.01
68161Kristian RuudBækkelagets SK18.06.43
192564Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK18.07.15
208419Morten TangenMåren OK18.10.26
212105Audun BjerknesMåren OK18.22.12
208696Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering18.29.47
153308Linus OlhansÅs-NMBU Orientering18.32.18
181663Ole Martin EdstrømOppsal Orientering18.32.49
92145Per Anders U. EngebakkenÅs-NMBU Orientering18.34.12
214979Are WigaardOppsal Orientering18.36.50
197817Råmund Løver HovdenÅs-NMBU Orientering18.37.19
222529Magnus NordbrødenHalden SK18.39.01
197815Thomas NipenNydalens SK18.45.07
186079Mathias NipenBækkelagets SK18.46.05
165633Ola Marius PedersenOppsal Orientering18.53.37
210150Felix BreitschädelBækkelagets SK18.58.06
185198Pål Christian IngierdBækkelagets SK19.01.35
194508Knut AasheimOppsal Orientering
183679Thomas SchiveBækkelagets SK

H 40-

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
222573Truls KvaaseBækkelagets SK18.03.22
501253Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering18.20.09
212437Arne OlaussenOppsal Orientering18.22.37
483387Anders StorbratenBækkelagets SK18.25.09
210716Henrik VaageBækkelagets SK18.26.32
192671Espen WigaardOppsal Orientering18.40.22
78337Jan Erik AalbergBækkelagets SK18.52.35
174879Lars Petter EndresenMåren OK18.54.25
180877Sigve VågsnesOppsal Orientering18.56.43
146383Olav EideBækkelagets SK18.57.21
402241Morten MoslandOppsal Orientering

H 50-

18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
180932Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering18.00.22
155530Carl Erik WasbergOppsal Orientering18.02.24
483008Bo EmilssonOppsal Orientering18.07.40
198012Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering18.08.34
400006Morten KarlsenMåren OK18.13.35
226114Øystein WiggenByåsen IL18.15.11
131319Espen DelpMåren OK18.18.24
80596Bård BjørheiKolbotn og Skimt OL18.18.53
184315Ove Kristian JødalBækkelagets SK18.23.28
91600Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering18.27.32
500051Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL18.36.23
204426John YtternesKolbotn og Skimt OL18.38.51
77361Petter FureOppsal Orientering18.41.01
38368Arne TorgersenBækkelagets SK18.48.15
204225Stein MellaOppsal Orientering18.55.18
82248Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL19.01.00
187259Thor MellaOppsal Orientering19.04.41
66846Halvor JutulstadBækkelagets SK19.15.22

H 60-

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
199657Nils-Petter WiikDriv IL17.57.48
89526Jon FredriksenHauketo IF17.59.17
201977Per-Erik ØstlieDriv IL18.13.06
188160Jens AabelBækkelagets SK18.27.03
312743Stein TurtumøygardMåren OK18.30.37
501154Peter KlavenessMåren OK18.35.34

H 70-

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
214919Hasse BergstrømIL Tyrving18.08.41
160324Helge KvaaseBækkelagets SK18.11.58
204607Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL18.20.56
183833Roar BjordalOppsal Orientering18.29.20
186847Jon FærdenKolbotn og Skimt OL18.33.35
221094Carl-Fred. KolderupStabæk IF18.39.33
186215Geir TrøanKolbotn og Skimt OL18.43.07

D -12N

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212695Martina Vågsnes Oppsal Orientering17.58.47
204439Leanna SlettvollKolbotn og Skimt OL18.02.03
204499Helene HarstadKolbotn og Skimt OL18.14.42
80098Oline Bjerknes FagerlidMåren OK18.15.19
207777Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering18.17.52
204454Maria Megard GrønliKolbotn og Skimt OL18.20.25
213106Malin GjetangerMåren OK18.30.47
188055Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering18.39.40
204597Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL18.50.47
211703Emilie RehnKolbotn og Skimt OL18.54.58
217853Erika A. GjedeboOppsal Orientering
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering
213565Vilde Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering

H -12N

21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212251Markus HirschBækkelagets SK17.57.02
212575Jonas HirschBækkelagets SK17.59.58
204427August SlettvollKolbotn og Skimt OL18.02.07
225246Oscar JohansenBækkelagets SK18.07.25
212540Thor Trandem KvåleÅs-NMBU Orientering18.09.27
204464Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL18.13.28
204776Håvard EndresenMåren OK18.15.18
212351Eskil OlaussenOppsal Orientering18.15.33
211947Svenn Martin SkrattalsrudKolbotn og Skimt OL18.17.45
204408Olav NordlieKolbotn og Skimt OL18.19.42
212542Sigurd HobølOppsal Orientering18.22.42
223938Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering18.24.02
222554Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering18.24.04
185059Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK18.26.30
184993Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK18.27.29
197355Henrik Vagle VarlandKolbotn og Skimt OL18.28.53
188169Leo Selkvold 18.30.23
212087Sturla Rognskog MellaOppsal Orientering18.45.49
204533Aksel EideBækkelagets SK18.57.20
187999Mathias Rønning JohansenMåren OK18.57.54
208158Jørgen Rønning JohansenMåren OK18.58.12

H 13-16N

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
63820Ludvik Tinius HøgvardBækkelagets SK
197932Andreas MoldskredOppsal Orientering

Åpen B

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
155528Emma WingstedtBodafors OK18.19.06
188171Laurenzo LabayanBækkelagets SK18.22.14
157493Jon Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL18.50.42
68265Endre Rognskog MellaOppsal Orientering18.51.48
212810Hanna RehnKolbotn og Skimt OL18.55.31
157081Susan BøbelImås IL18.56.06
181702Kjetil JacobsenHamar OK

Åpen C

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204412Mari Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL18.57.29

LangLett

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
485352Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering18.31.48
191198Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering18.34.53
209001Lars Rønning JohansenMåren OK18.35.35
224305Svein KvåleÅs-NMBU Orientering18.43.19

Annonser

IOF Eventor