Norsk Orientering

Startliste for Raumar o-karusell 3.løp

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar o-karusell 3.løp
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 18 mai 2016

Nybegynner

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
198605Christine HenriksenUllensaker OL18.10.07
198601Marianne HenriksenUllensaker OL18.10.12
198613Maren Julie FinstadNes OL 18.24.07
198663Mari TaraldrudNes OL18.24.26
198590Emma FinstadNes OL18.24.32
500119Tina BjørnstadEidsvoll OL18.53.18

Herrer kort

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
129416Jens K NyerødNes OL17.54.45
195876Alexander SlettenUllensaker OL18.09.05
67586Jan LøvliHurdal OL18.11.37
189144Erlend Bjørge BogstadUllensaker OL18.26.32
124907Ivar MonsrudNes OL18.33.34

Damer kort

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
217116Bente AarhusNes OL17.49.59
129417Eli Anne NyerødNes OL17.54.48
165677Emilie Stenslet HalsUllensaker OL18.19.46
188814Solvor BjørgeUllensaker OL18.26.30

Herrer mellom

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
97289Jan Tore GundersenEidsvoll OL17.49.17
500042Odd GundersenEidsvoll OL17.53.28
217459Tommy SkårbøUllensaker OL18.02.26
195864Christoffer SlettenUllensaker OL18.02.39
77378Ivar StrømstadUllensaker OL18.04.16
198623Geir ElvhaugGjerdrum OL18.08.44
213387Sivert Gran SandvikFrogner IL18.09.18
97280Terje AntonsenEidsvoll OL18.09.59
224199Andreas W. LundUllensaker OL18.10.46
221412Bjørn SteinbekkenOdal OL18.11.03
213746Simen ElvhaugGjerdrum OL18.12.34
198622Stein Erik EvensenNes OL18.19.12
226194Terje EllefsenUllensaker OL18.27.03
180136Gaute FosstveitUllensaker OL18.29.01
184542John Thomas PetersenNittedal OL18.32.46
222598Robert ØksnesGjerdrum OL18.34.58
213586Stian Moseide SørlieGjerdrum OL18.39.32

Damer mellom

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
67661Inger DøhlenGjerdrum OL17.52.22
212927Thea FagerhaugGjerdrum OL18.20.37
80695Hanne SørensenGjerdrum OL18.21.32
213695Hanne Stenslet Ullensaker OL18.21.51

Herrer lang

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
213717Kristian RyenUllensaker OL17.49.50
217038Øyvind SteinbekkenOdal OL18.08.52
412490Terje BråtenUllensaker OL18.22.49
181054Bent SkatvedtUllensaker OL18.27.58
74968Tor StrandEidsvoll OL18.53.08
411529Tor-Arve StrandEidsvoll OL18.53.14

Damer lang

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
226070Hedda SkatvedtUllensaker OL18.23.41

Arrangør

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Ida EngenNes OL
3Knut EngenNes OL
2Linda EngenNes OL

Annonser

IOF Eventor